Razer Kiyo Pro vs. Elgato Facecam

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Cześć. Jak w tytule, która kamerka lepsza na SU i do nagrywania? Razer kiyo pro czy Elgato Facecam? Wiem, że Elgato nie ma mikrofonu, ale mam oddzielny :cool3:
Awatar użytkownika
Jaa162
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 22 gru 2021, 15:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co prawda na SU to ja raczej nie nadaje, ale uzywam sporo kamerek w innym celu. Powiem tak, obie sa chujowe, ale zarazem, w dobrym oswietleniu obie lepsze niz jakikolwiek Logitech. W obydwu siedzi dokladnie ten sam sensor Sony. Kupilem obydwie, Razera odesłałem od razu... fajny tryb HDR, ale niestety miewa zwiechy. Elgato smiga u mnie do dzis jako kamerka "3 planu" ;) , IMO software i jakosc wykonania na plus Elgato. Nie wiem czy masz jakies wieksze plany streamingowe, ale na korzysc Elgato przemawiaja tez inne sprzety ktore moga Ci sie kiedys przydac i beda z buta kompatybilne(np. KeyLighty + streamdeck i juz masz ciekawiej)
Generalnie....jesli chodzi o sam obrazek, to jesli chcesz byc bardziej "pro" to sa lepsze rozwiazania niz webcam.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin



Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości