Dominik w akcji

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Dominik w akcji
07 lip 2016, 23:23
Książe_showupa pisze:
IncredibleCouple pisze:Mnie transmisje Domina w ogóle nie śmiesza... Wręcz przeciwnie... Raczej czuję współczucie i pogardę dla osób, które go podjudzają i kręcą bekę. Tak jak Elza napisała... Pogadajcie z nim na poważniejszy temat a się przekonacie, ze chłopak głupi nie jest (na swój sposób)...


Zgadzam się w 100% mnie też transmisje Dominika w ogóle nie śmieszą. Nie wiem czy to jest do końca prawda ale z tego co słyszałem to on miał kiedyś bardzo poważny wypadek i nie wrócił już po nim do pełni zdrowia. Wyśmiewanie się z takiej osoby jest po prostu żenujące.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



wyśmiewać się z kogoś, a śmiać się z kogoś, to wielka różnica. Ogarnij system.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Dominik w akcji
09 lip 2016, 01:49
msn pisze:
Książe_showupa pisze:
IncredibleCouple pisze:Mnie transmisje Domina w ogóle nie śmiesza... Wręcz przeciwnie... Raczej czuję współczucie i pogardę dla osób, które go podjudzają i kręcą bekę. Tak jak Elza napisała... Pogadajcie z nim na poważniejszy temat a się przekonacie, ze chłopak głupi nie jest (na swój sposób)...


Zgadzam się w 100% mnie też transmisje Dominika w ogóle nie śmieszą. Nie wiem czy to jest do końca prawda ale z tego co słyszałem to on miał kiedyś bardzo poważny wypadek i nie wrócił już po nim do pełni zdrowia. Wyśmiewanie się z takiej osoby jest po prostu żenujące.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



wyśmiewać się z kogoś, a śmiać się z kogoś, to wielka różnica. Ogarnij system.


Nie wiem za bardzo jaki to ma związek z moim postem. Chyba źle zrozumiałeś to co napisałem.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości