Co sądzicie o Szalona19latt

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ekstensywna_Entropia pisze:Przecież tamto coś, to powinno być na leczeniu a nie występować na szołapie.

Na początku jak go zobaczyłam, to aż mi było żal... ale potem widziałam, i czytałam, jak to się zachowuje i już mi nawet nie jest żal, pewnie sobie zasłużył czymś na taki los, zabawki do dymania przez pederastów.

W nim nie ma żadnych uczuć... to jest takie zwierzątko... czysta fizjologia, jak wibrator albo dmuchana lalka dla Panów kochających inaczej.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


OHo widać Toxic wkroczyła już na forum :blind:

Awatar użytkownika
Ekstensywna_Entropia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Posty: 16
Rejestracja: dzisiaj, 15:23
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _joanka92xxl.pl_ :laughingnew:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Ekstensywna_Entropia

Joanne to ty zostaw w spokoju . Ale no cóż , widać to gówno wkroczyło również i tu na forum ... napisz jeszcze Toxuś w swoim temacie ,że jesteś fajne i lubisz się słuchać i oglądać :laughingnew: :laugh3:
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 01:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta




SweetFAN pisze:
Ekstensywna_Entropia pisze:Przecież tamto coś, to powinno być na leczeniu a nie występować na szołapie.

Na początku jak go zobaczyłam, to aż mi było żal... ale potem widziałam, i czytałam, jak to się zachowuje i już mi nawet nie jest żal, pewnie sobie zasłużył czymś na taki los, zabawki do dymania przez pederastów.

W nim nie ma żadnych uczuć... to jest takie zwierzątko... czysta fizjologia, jak wibrator albo dmuchana lalka dla Panów kochających inaczej.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


OHo widać Toxic wkroczyła już na forum :blind:

Awatar użytkownika
Ekstensywna_Entropia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Posty: 16
Rejestracja: dzisiaj, 15:23
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z ShowUp.tv: _joanka92xxl.pl_ :laughingnew:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Ekstensywna_Entropia

Joanne to ty zostaw w spokoju . Ale no cóż , widać to gówno wkroczyło również i tu na forum ... napisz jeszcze Toxuś w swoim temacie ,że jesteś fajne i lubisz się słuchać i oglądać :laughingnew: :laugh3:


Toxic jest niby tutaj - memberlist.php?mode=viewprofile&u=2065
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Przecież to Toxic pierwsza wymyśliła tą nazwę _joanka92xxl.pl_
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




SweetFAN pisze:OHo widać Toxic wkroczyła już na forum :blind:

Awatar użytkownika
Ekstensywna_Entropia
ShowUp-FAN

Posty: 16
Rejestracja: dzisiaj, 15:23
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z ShowUp.tv: _joanka92xxl.pl_ :laughingnew:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Ekstensywna_Entropia

Joanne to ty zostaw w spokoju . Ale no cóż , widać to gówno wkroczyło również i tu na forum ... napisz jeszcze Toxuś w swoim temacie ,że jesteś fajne i lubisz się słuchać i oglądać :laughingnew: :laugh3:


Po pierwsze chłopczyku, nie będziesz mi mówił co mi wolno myśleć, co pisać, w jakim wątku zabierać głos, w jakim nie, czy o kim pisać, o kim nie.

Po drugie, kiedy weszłam na twój profil to ujrzałam tam między innymi taką informację:

Najaktywniejszy w wątku:ToxicAngel
(Posty: 14 / 46.67% wszystkich postów użytkownika)

czyli od momentu rejestracji w marcu, POŁOWA twoich postów jest na temat ToxicAngel. Tutaj teraz też wszędzie i w każdym widzisz ToxicAngel, Otóż powiem ci, iż ten twój stan fachowo nazywa się PARANOJA.

Po trzecie, nie zamierzam ukrywać, że lubię ToxicAngel, za to, że nie daje sobie w kaszę dmuchać, potrafi się każdemu postawić, nie bełkocze od rzeczy, nie rzyga, i nie musi sie sponiewierać aby się dobrze bawić.

Ale nie zamierzam nikogo przekonywać, każdy niech sobie lubi kogo chce. Ja lubię rozmawiać z inteligentnymi osobami, które mają coś do powiedzenia, na argumenty (po to się zarejstrowałam na tym forum), a nie takie absurdalne insynuacje i fobie, więc nie absorbuj mnie więcej swoją marną osobą.

I trzymaj się tematu wątku. Jesli uważasz, że facet przebierający się za kobietę jest normalny, że pociaga cię takie coś, to to uzasdnij, o tym pisz (bo taki jest temat tego wątku -> dziwadło Szalona19latt), a nie informuj nas, że wszędzie widzisz ToxicAngel. No chyba, że chcesz przyznać rację temu co powiedziała ToxicAngel, że Szalona19latt twierdzi, że przez nią on ma zmarnowane życie erotyczne (albo wręcz jego zanik), bo już dłużej nie udaje mu się udawać kobiety, kidy ona rozpowiada jak jest.
Awatar użytkownika
fejk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 21 cze 2016, 14:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _joanka92xxl.pl_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




BasiazLodzikowa pisze:Przecież to Toxic pierwsza wymyśliła tą nazwę _joanka92xxl.pl_


aha, i jeszcze a propos nicka mojej tureckiej ulubienicy

tak, bardzo mi się spodobało to określenie _joanka92xxl.pl_ ukute przez ToxicAngel, bo dosadnie oddaje ono całą istotę tej żenującej wiecznie polegiwującej w barłogu z Yorkami postaci, opartej na eksponowaniu biedy umysłowej przez rzeczoną joankę i żebraniu o jakąkolwiek atencję mężczyzn, oraz obgadywanie na potęgę wszystkich

a w połączeniu z jej ostatnimi nieudanymi próbami kariery wokalnej, czy prezentowaniem rozlanych piersi (aby za wszelką cenę przyciągnąc uwagę), spowodowały, że zapragnęłem również promować tę młodą artystkę, podobnie jak ToxicAngel, eksponując jej nick na moim profilu

już kiedy słuchałam jej pieśni, tarzałam się ze śmiechu, ale to co ona robiła przedwczoraj pijana w nocy na swojej transmisji, to już przeszło wszelkie pojęcie jak bardzo można się zbłaźnić...
Awatar użytkownika
fejk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 21 cze 2016, 14:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _joanka92xxl.pl_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czy ktoś widział twarz tej Szalonej? Wygląda bardziej jak dziewczyna, czy jak facet z doklejonymi cyckami ???
Awatar użytkownika
Older
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 05 cze 2017, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sexy_Ivona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Serio? Tak sobie patrzę fajna laseczka, a jak przeczytałem komentarze to bleeeee :c. A swoją drogą jak powstaje shemale zawsze się zastanawiałem. Raczej tak, że laska sb fiuta dorabia, ale no trochę to chore taka hybryda... Nw jak można na takie coś lecieć xD
Awatar użytkownika
JacekGr
SU-holik
SU-holik
Posty: 115
Rejestracja: 05 mar 2017, 17:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




JacekGr pisze:Serio? Tak sobie patrzę fajna laseczka, a jak przeczytałem komentarze to bleeeee :c. A swoją drogą jak powstaje shemale zawsze się zastanawiałem. Raczej tak, że laska sb fiuta dorabia, ale no trochę to chore taka hybryda... Nw jak można na takie coś lecieć xD


Pokuszę się o wyjaśnienie Ci tej kwestii. Otóż słowo shemale pochodzi od angielskich wyrazów „she” – ona i „male” – mężczyzna. Uogólniając, nazywa się tak kobiety z męskimi narządami płciowymi. Według naukowców człowiek nie rodzi się jako shemale – zwykle jest to osoba nieokreślona płciowo, która dzięki przyjmowaniu syntetycznych hormonów żeńskich nabywa trzeciorzędowe cechy płciowe. Chodzi tutaj głównie o wzrost tkanki tłuszczowej na biodrach, pośladkach, zaokrąglenie piersi czy zmianę rysów twarzy. Takie osoby nazywa się transgenderystami M/K – czyli z mężczyzny na kobietę. Transgenderyści nie identyfikują się ze swoją płcią genetyczną.

O osobach transgenderowych, czyli bez określonej orientacji, głośno zaczęto mówić dopiero niedawno, szczególnie jako o jednej z dewiacji seksualnych. Wcześniej był to temat tabu, a takich ludzi uważano za nienormalnych i dzikich. Teraz shemales są przedmiotem wielu dyskusji, także tutaj na forum. A sporo osób, które reprezentują tzw. trzecią płeć, zrobiło karierę. Szczególnie w filmach dla dorosłych. :)

Shemales, transseksualiści – choć nie są prawdziwymi kobietami, nie można odmówić im powierzchownego piękna. W Tajlandii organizowane są nawet wybory miss transseksualistów! Wiele osób przyznaje, że odróżnienie shemale od normalnej kobiety jest nie lada wyzwaniem. Są tacy, którzy o shemale… fantazjują.

:haha: :ok: :dance3: :yahoo: :wild: UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ! :wild: :yahoo: :dance3: :ok: :haha:
Awatar użytkownika
Cleopatra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 21 lip 2017, 16:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Bananowa :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Smoczyca_Cleo




Boski12 pisze:Dla mnie łatwo fajna dziewczyna z fajniutkim pysznie wyglądającym kutaskiem z mega seksownym głosem i boskim ciałkiem :)

Jak mozna mylic faceta z kobieta :lol: ?
Nie no padne zaraz chyba :laughingnew:
Awatar użytkownika
mokry101
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2017, 18:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kilka lat temu byłem u jednego takiego na transmisji w trakcie zmiany płci (póki co przyjmował hormony), sylwetkę miał dość kobiecą z małymi ale jednak małymi naturalnymi piersiami i był bardzo miłą, skromną i wstydliwą osobą. Dziś odwiedziłem transmisję Szalonej i nie wiem czy ja mam takie skojarzenia czy to ta sama osoba ale tak mi się skojarzyło. Co do szalonej to bardzo wulgarna osoba, wyzywająca ludzi, przeklinająca, bekająca i ogólnie chamska. Dziś dodatkowo zaczęła się chwalić swoim prestiżem wśród biedaków, pokazywała bransoletki razem z paragonem za 7 tys euro i futro za 12tys euro i wyśmiewała się resztę dziewczyn z SU, że mogą o takich pomarzyć i zaraz się zlecą zazdrośnicę :D
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Co sądzę o Szalonej ...

Nic nie sądzę oglądałam ją kilka razy na początku gdy pojawiła się na portalu.
Nie mam zupełnie nic do osób Trans.Jestem tolerancyjna.

Wiem że Szalona toczy jakiś spór z ToxicAngel,trochę jest to już niesmaczne było okey na początku można było się pośmiać jedna Pani nadawała na drugą.Ale po roku czasu robi się to już nudne :)

Jest naprawdę okey nic do niej nie mam :)
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET




Znam tylko z wywiadu na blogu ale wydaje się być całkiem spoko osobą. Kto chce to wchodzi i ogląda, komu się nie podoba niech omija jej transmisje i tyle. Więcej tolerancji a mniej chamstwa ludzie :)

Ekskluzywny wywiad z Szalona19latt
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości