nie_widzialni

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
nie_widzialni
05 wrz 2016, 01:44


Dla mnie to jest chore, nie ze względu na "obrazek", ale ze względu na to, że to nie miejsce na horror-house. Od tego są fundacje i inne tego typu fora. W dupie mam to, że ktoś posądzi mnie o brak empatii, mam jej mnóstwo, ale tam, gdzie jestem pewna, że moje pieniądze nie pójdą na marne. Tu czuję, że mam do czynienia z obrzydliwym kantem!

https://showup24.tv/profile/nie_widzialni
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Być może to nie 'wałek' bo napiwki już są. Ale możliwe, że zdjęcia moderacja usunie jak zobaczy, bo są niesmaczne. Takie rzeczy to się ogląda na 'theync' jak ktoś lubi.. a nie na szołapie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Anka92x życie z napiwków sobie układa. Ludzie z problemami mają swoje działki. Widziałeś tu kiedyś kogoś z dzieckiem, z np. siatkówczakiem oka? - Nie, bo oni apelują gdzie indziej. Nie na seks-kamerkach! A to, że ktoś dał, nie jest żadnym dowodem na uczciwość ogłaszającego się. Ludzi łatwowiernych nigdy nie zabraknie, a na nich właśnie bazują hieny.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Pussycat, miałem na myśli to, że jak dali napiwki i nawet komentarz Majki jest, to może widzieli transmisję ? no a co do reszty, masz rację.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Majka daje komentarz wszędzie tam, gdzie wie, że może jej to przysporzyć "oglądalności', zatem ona jest dla mnie kompletnie niewiarygodna.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pussycat pisze:Majka daje komentarz wszędzie tam, gdzie wie, że może jej to przysporzyć "oglądalności', zatem ona jest dla mnie kompletnie niewiarygodna.


Akurat tutaj się nie zgodzę. Ale mniejsza o to..
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Grunt, to być średniakiem z aspiracjami na gwiazdora. To zawsze popłaca! Tu poliżę, tam poliżę... To nie było o tobie msn, choć działasz w podobnym stylu.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pussycat pisze:Anka92x życie z napiwków sobie układa. Ludzie z problemami mają swoje działki. Widziałeś tu kiedyś kogoś z dzieckiem, z np. siatkówczakiem oka? - Nie, bo oni apelują gdzie indziej. Nie na seks-kamerkach! A to, że ktoś dał, nie jest żadnym dowodem na uczciwość ogłaszającego się. Ludzi łatwowiernych nigdy nie zabraknie, a na nich właśnie bazują hieny.

To, ze tego typu oszuści żerujący na ludzkich uczuciach pojawiają się na SU wynika z prostej przyczyny nikt ich nie pyta o nic, nie muszą żadnego dokumentu tożsamości okazywać no i na SU nikt nie wezwie policji ani nie pogoni tak jak na ulicy.
Na zagranicznych sekskamerkach nie uraczy się takiej egzotyki.
Mano_Negra



Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości