Bezwstydna mama

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Bezwstydna mama
08 sty 2017, 18:27


Ja widziałem kiedyś gorsze rzeczy, kobieta i facet (prawdopodobnie rodzice) i dziecko ok. 2-3 letnie bawiące się koło nich, a oni odurzeni jakimiś syfami, co chwile zasypiali a w przerwach między snem się bawili ze soba. Ludzie na trans wolali moderatora, i nikt się nie chciał pofatygowac, dopiero po jakimś czasie wyłączyli kamerke,

www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: Bezwstydna mama
17 sty 2017, 13:47


Taki jest minus pracy w domu, dziecko przeszkadza :D

https://showup24.tv/mag25
https://showup24.tv/profile/mag25
Awatar użytkownika
kacper
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2016, 22:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: julia000
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: cymbal152


Re: Bezwstydna mama
09 kwie 2017, 13:38


michu123 pisze:Ja widziałem kiedyś gorsze rzeczy, kobieta i facet (prawdopodobnie rodzice) i dziecko ok. 2-3 letnie bawiące się koło nich, a oni odurzeni jakimiś syfami, co chwile zasypiali a w przerwach między snem się bawili ze soba. Ludzie na trans wolali moderatora, i nikt się nie chciał pofatygowac, dopiero po jakimś czasie wyłączyli kamerke,

http://www.ShowUp24.tv

w necie można znaleźć pewne strony organizacji które sie takimi rzeczami zajmują natychmiast po zgłoszeniu im,tzn zgłaszasz sprawe i dajesz linka a oni dość szybko sami kontaktują sie z zainteresowanymi by przerwać patologiczny proceder,do tego na takie rzeczy zapewne są paragrafy
W czasach powszechnego oszustwa mówienie prawdy staje sie prawdziwie rewolucyjnym aktem
Awatar użytkownika
AntekBomba
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2017, 16:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 97masochistka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: AntekBomba48


Re: Bezwstydna mama
09 kwie 2017, 14:01


AntekBomba pisze:
michu123 pisze:Ja widziałem kiedyś gorsze rzeczy, kobieta i facet (prawdopodobnie rodzice) i dziecko ok. 2-3 letnie bawiące się koło nich, a oni odurzeni jakimiś syfami, co chwile zasypiali a w przerwach między snem się bawili ze soba. Ludzie na trans wolali moderatora, i nikt się nie chciał pofatygowac, dopiero po jakimś czasie wyłączyli kamerke,

http://www.ShowUp24.tv

w necie można znaleźć pewne strony organizacji które sie takimi rzeczami zajmują natychmiast po zgłoszeniu im,tzn zgłaszasz sprawe i dajesz linka a oni dość szybko sami kontaktują sie z zainteresowanymi by przerwać patologiczny proceder,do tego na takie rzeczy zapewne są paragrafy

Propsy dla nich, jakbym wiedział wtedy ze takie cos istanieje to bym sie nawet nie zastanawial ;)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: Bezwstydna mama
12 kwie 2017, 14:26


Z tego co wiem, laska o nicku Cycuszi20 czy jakoś tak, nadaje wraz z dzieckiem obok. Nie ma głosu, więc można gdybać dlaczego...
Hm, swoją drogą jeśli chodzi przez tydzień w jednej parze bielizny, rozdaje swój numer i proponuje spotkanie każdemu ( za co już dostała bana i upomnienie od Admina :lol: ) To myślę, że obecność dziecka w niczym jej nie przeszkadza.
Jednak trochę już jej nie widziałam, wiec nie wiem jak to tam dalej wygląda, moze jednak zmądrzała ciut kobietka? Nie wiem. :cry:
Ziemia Mnie nie Chce, :dance3: Niebo nie Weźmie, :winkextra:
A Piekło boi się, że Nim zawładnę! :heart:
Awatar użytkownika
DirtyGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2017, 23:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Bezwstydna mama
13 maja 2017, 17:17


DirtyGirl pisze:Z tego co wiem, laska o nicku Cycuszi20 czy jakoś tak, nadaje wraz z dzieckiem obok. Nie ma głosu, więc można gdybać dlaczego...
Hm, swoją drogą jeśli chodzi przez tydzień w jednej parze bielizny, rozdaje swój numer i proponuje spotkanie każdemu ( za co już dostała bana i upomnienie od Admina :lol: ) To myślę, że obecność dziecka w niczym jej nie przeszkadza.
Jednak trochę już jej nie widziałam, wiec nie wiem jak to tam dalej wygląda, moze jednak zmądrzała ciut kobietka? Nie wiem. :cry:

Tylko strach pomyśleć co będzie jak wpadnie na jakiegoś pedofila na spotkaniu.. szkoda gadac
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: Bezwstydna mama
21 maja 2017, 21:46


Wszystkie matki nadające na SU niezależnie od tego co pokazują są bezwstydne, wcześniej czy później ktoś się dowie i dzieci mają niewesoło



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
for your eyes only
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2016, 13:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Bezwstydna mama
06 sie 2017, 02:11


michu123 pisze:Ja widziałem kiedyś gorsze rzeczy, kobieta i facet (prawdopodobnie rodzice) i dziecko ok. 2-3 letnie bawiące się koło nich, a oni odurzeni jakimiś syfami, co chwile zasypiali a w przerwach między snem się bawili ze soba. Ludzie na trans wolali moderatora, i nikt się nie chciał pofatygowac, dopiero po jakimś czasie wyłączyli kamerke,

http://www.ShowUp24.tv


Takie rzeczy zapewne dzieją się codziennie, tylko nieliczne sytuacje są wyłapywane przypadkiem na transmisji. Najgorsze, że z pewnością to nie są pojedyncze przypadki, kiedy rodzice robią "to" bez skrępowania przy dzieciach.
Awatar użytkownika
kudlaty
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2017, 11:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ruda Maruda.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Bezwstydna mama
02 wrz 2017, 12:49


Nie tylko mamy są bezwstydne ale tatusiowie tez. Miałem niestety transmisje prywatna na 2 kam na mojej transmisji gdzie gość bezceremonialnie masturbowal sie patrzac na mnie przy swoim juz rosłym synu na oko 12 lat. Gdy tylko zobaczyłem w kam ze jest tam dziecko natychmiast wyłaczylem transmisje oddałem mu żety. Może i nie jestem cudowny ale nie bede gorszył młodzieży.
Zenchir_GAY


Re: Bezwstydna mama
22 kwie 2019, 17:50


Uzupełnienie postów...

Fapka pisze:"Ostatnio" laska o nicku w stylu "sexidupa" nadawała, to było u niej słychać płacz dziecka... a ona chyba kląć zaczęła i się po chwili z transmisji rozłączyła :nea:


18sweet pisze:Kiedyś byłam świadkiem transmisji para sie bzyka a w tyle dziecko płacze :oops:



kopia google`a
kopia archive.today
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości