Masochizm, czy fetysz?

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Masochizm, czy fetysz?
25 sty 2017, 15:18


Lizka
Kondycja psychiczna to Ci siądzie za jakiś czas jak sobie uświadomisz co zrobiłaś.
A Angeline Jolie mam za pojebaną celebrytkę... jaki fchuj był rozgłos jak ona to zrobiła.... tylko po co?
Tak się składa, ze mam sporo lekarzy w rodzinie i do jednego z nich zgłosiła się 20 letnie dziewczyna po tym kaming ałcie macicowym Jolie, ze chce usunąć macicę bo jaj babka miała raka czy coś tam
Została wyjebana
Zrobisz co zechcesz, ale definiować w taki sposób całe swoje życie....
Sorry... dla mnie, najłagodniej mówiąc, jest to bardzo, ale to bardzo niemądre.
Kiedyś nie chciałem mieć dziecka, nie myślałem o tym nawet.... teraz sobie nie wyobrażam, żebym nie miał dziecka..., co więcej, mimo, ze mam już parę lat na karku, to myślę o kolejnym.
Nie przekreślaj sobie tej szansy, bo za naście lat możesz tego nie podźwignąć po prostu.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Masochizm, czy fetysz?
26 sty 2017, 13:20


Ja myślałam, że trafiłam na odważne forum, gdzie można dzielić się różnymi "wariactwami" a tu otrzymuje, bardzo rozsądne i racjonalne rady. Ok. dziękuje za dobre serce, ale nie oto mi chodzi. :beg:


ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Liza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2016, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Liza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Masochizm, czy fetysz?
26 sty 2017, 15:41


Co innego wariactwo w postaci analu, rimmingu czy spróbowania seksu we trójkę a co innego realne wariactwo w postaci wycinania bardzo ważnego organu w imię czego? No właśnie, sama chyba nie wiesz czego i próbujesz się jakoś usprawiedliwić szukając poklasku na forach i zwolenników tej chorej ideologii cały czas wmawiając sobie, że "kobiet chcących usunąc sobie macicę jest bardzo dużo" zagłuszając to, ze to "bardzo dużo" na internecie i specjalistycznych forach przekłada się na jakiś znikomy promil społeczeństwa w realu. Przejdź się po ulicy i pytaj każdej napotkanej kobiety czy wycieła sobie zdrową macicę przed rozpoczęciem cyklu rozpłodowego, nawet w dużym mieście nie wiem czy znajdziesz choćby jedną taką "wariatkę" i to jest realne odzwierciedlenie skali Twojego pomysłu
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Masochizm, czy fetysz?
01 lut 2017, 08:25


Wariactwo to wariactwo! Ja chcę być czysta, chcę się pozbyć tych kobiecych przypadłości, którymi mnie obdarowała natura i tyle. To nie takie straszne, dzisiaj to prawie zabieg, pod znieczuleniem miejscowym. Tylko że niestety nie w Polsce. :girl_haha:
Awatar użytkownika
Liza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2016, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Liza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Masochizm, czy fetysz?
01 lut 2017, 10:39


Liza, Twoje Ciało,Twój wybór, ale sama napisałaś:
Liza pisze: w moim wieku żyje się chwilą, nie planuje się na dwadzieścia lat do przodu

Skoro jednak jesteś pewna, to sugeruje tak jak w przypadku operacji zmiany płci, kilkadziesiąt godzin z psychiatra i jeśli nadal będziesz na tak to wycinaj co chcesz.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Masochizm, czy fetysz?
10 lut 2017, 08:25


Takie zabiegi znane i z powodzeniem stosowane były już w starożytności i nikt do psychologa nie chodził. Oczywiście żeby się na coś takiego zdecydować trzeba być lekką wariatką, ale żeby od razu do psychologa. Z takim drobiazgiem? Macicę w starszym wieku i tak musi usuwać co piąta kobieta, ale wtedy adaptacyjne możliwości organizmu są już znikome.
Awatar użytkownika
Liza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2016, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Liza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości