mała drzemka

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: mała drzemka
14 wrz 2017, 11:02


Widok śpiącej kobiety dla niektórych może być uroczy ale przyznam że jeśli chodzi o Showup to moim zdaniem nie jest to miejsce do snu, ogolnie trafilem na dwie kobiety które spały Kocurek i WrednaPaulina, na szczęście nie jestem ich fanem ale mimo wszystko no nie robi się tak jeśli "JEST SIĘ W PRACY" :)



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mała drzemka
15 wrz 2017, 17:23


Znalezione wczoraj w nocy- nie dokładnie przez Nas, ale kumpel sie podzielił tym wydarzeniem :D :taunt.: :taunt.: pozycja idealna do spania, wnioskujemy, że wygodna i zawsze jest się na posterunku ! :lol: :lol: :lol: nie ominął nas moment kulminacyjny, akcja nabrała zawodnego tempa, jak wstał i poszedł uj wie gdzie.. - BTW grunt, że nie chrapał :laugh3: :laugh3:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Twice_desir


Re: mała drzemka
30 wrz 2017, 13:05


Najlepsze jak te śpiące królewny mają więcej widzów niż większość innych pań.
Szkoda tylko, że był sytuacje, że np. dzieci w trakcie snu wchodziły na transmisję, więc przynajmniej te panie powinny być troszkę bardziej odpowiedzialne i się jakoś zabezpieczyć przed tym.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: mała drzemka
06 paź 2017, 18:03


Byłem świadkiem kiedyś gdy dziewczyna spała kilka godzin a liczba obserwujących rzadko spadała poniżej setki :D I nie było to spowodowane liczeniem na jakąś "wpadkę" bo spała w spodniach i bluzce. Nawet dostawała w czasie snu żetony więc czemu nie :D
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mała drzemka
08 gru 2017, 16:23


pusty_nick pisze:Byłem świadkiem kiedyś gdy dziewczyna spała kilka godzin a liczba obserwujących rzadko spadała poniżej setki :D I nie było to spowodowane liczeniem na jakąś "wpadkę" bo spała w spodniach i bluzce. Nawet dostawała w czasie snu żetony więc czemu nie :D

Dziwny jest ten świat nic dodać nic ując. :mocking:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: mała drzemka
09 gru 2017, 08:03


Twice_desir pisze:Znalezione wczoraj w nocy- nie dokładnie przez Nas, ale kumpel sie podzielił tym wydarzeniem :D :taunt.: :taunt.: pozycja idealna do spania, wnioskujemy, że wygodna i zawsze jest się na posterunku ! :lol: :lol: :lol: nie ominął nas moment kulminacyjny, akcja nabrała zawodnego tempa, jak wstał i poszedł uj wie gdzie.. - BTW grunt, że nie chrapał :laugh3: :laugh3:






Kolega po prostu oddał się w objęcia Morfeusza :D
W tym przypadku chyba nie bez powodu owego pana ma także w nicku :D
Awatar użytkownika
Megan
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 10 gru 2015, 10:06
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: mała drzemka
14 gru 2017, 22:44


HardRockCaffe666 pisze:
pusty_nick pisze:Byłem świadkiem kiedyś gdy dziewczyna spała kilka godzin a liczba obserwujących rzadko spadała poniżej setki :D I nie było to spowodowane liczeniem na jakąś "wpadkę" bo spała w spodniach i bluzce. Nawet dostawała w czasie snu żetony więc czemu nie :D

Dziwny jest ten świat nic dodać nic ując. :mocking:

Osoby robiące takie rzeczy chyba są w głębokiej depresji i nie mają czego z życiem robic ;) Ale nie wiem czy ostatnio moderator nie wyylaczyl transmisji jak ktoś spał
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: mała drzemka
14 gru 2017, 23:02


michu123 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
pusty_nick pisze:Byłem świadkiem kiedyś gdy dziewczyna spała kilka godzin a liczba obserwujących rzadko spadała poniżej setki :D I nie było to spowodowane liczeniem na jakąś "wpadkę" bo spała w spodniach i bluzce. Nawet dostawała w czasie snu żetony więc czemu nie :D

Dziwny jest ten świat nic dodać nic ując. :mocking:

Osoby robiące takie rzeczy chyba są w głębokiej depresji i nie mają czego z życiem robic ;) Ale nie wiem czy ostatnio moderator nie wyylaczyl transmisji jak ktoś spał


Oj tam od razu w ciężkiej depresji ;) Może akurat są w pracy lub po prostu nie mogą spać i z zazdrością patrzą na kogoś kto sobie smacznie śpi :P
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mała drzemka
15 gru 2017, 11:28


michu123 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
pusty_nick pisze:Byłem świadkiem kiedyś gdy dziewczyna spała kilka godzin a liczba obserwujących rzadko spadała poniżej setki :D I nie było to spowodowane liczeniem na jakąś "wpadkę" bo spała w spodniach i bluzce. Nawet dostawała w czasie snu żetony więc czemu nie :D

Dziwny jest ten świat nic dodać nic ując. :mocking:

Osoby robiące takie rzeczy chyba są w głębokiej depresji i nie mają czego z życiem robic ;) Ale nie wiem czy ostatnio moderator nie wyylaczyl transmisji jak ktoś spał

Ale chodzi Ci o osoby, które śpią czy o te które podglądają ?
NoMoreMoney pisze:Może akurat są w pracy lub po prostu nie mogą spać i z zazdrością patrzą na kogoś kto sobie smacznie śpi :P

Jakbyś o mnie pisał :D
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mała drzemka
15 gru 2017, 12:46


pusty_nick pisze:
michu123 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
pusty_nick pisze:Byłem świadkiem kiedyś gdy dziewczyna spała kilka godzin a liczba obserwujących rzadko spadała poniżej setki :D I nie było to spowodowane liczeniem na jakąś "wpadkę" bo spała w spodniach i bluzce. Nawet dostawała w czasie snu żetony więc czemu nie :D

Dziwny jest ten świat nic dodać nic ując. :mocking:

Osoby robiące takie rzeczy chyba są w głębokiej depresji i nie mają czego z życiem robic ;) Ale nie wiem czy ostatnio moderator nie wyylaczyl transmisji jak ktoś spał

Ale chodzi Ci o osoby, które śpią czy o te które podglądają ?

chodzi o osoby które oglądają , no może jest w tym coś ciekawego, no ale co :D

www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: mała drzemka
17 gru 2017, 23:16


pusty_nick pisze:
NoMoreMoney pisze:Może akurat są w pracy lub po prostu nie mogą spać i z zazdrością patrzą na kogoś kto sobie smacznie śpi :P

Jakbyś o mnie pisał :D


;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości