Napalona__nelka/Olaa93/Emilcia2k19/Milena_00/Niesmiala_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Koko <3
Maddie <3
Sweet Lips <3
DorisKin <3
Awatar użytkownika
eve667
SU-holik
SU-holik
Posty: 100
Rejestracja: 29 sty 2017, 01:37
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet Lips and Koko!
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:Słynni Sexilaseczki wykonali identyczny cel wzorowo - net był dobry, pani była filmowana przez osobę trzecią, była nago od momentu dochodzenia do stacji, przez zakup aż do wyjścia, cel realizowali w lecie więc było ciepło nawet w nocy. Można? Można. Jak się ustawia cel to trzeba być pewnym że będzie się w stanie go wykonać. A swoją drogą jakby NIE wykonała celu po rzuceniu tych 4rech kafli (a mogła bo do końca jeszcze sporo brakowało) to cebulaki też by narzekali

Jak wykonały? Widziałem to nagranie i ono raczej nie było z ShowUp.tv. zresztą pamiętam ich akcje tej akurat przynajmniej na ShowUp.tv nie. Może się mylę ale to nagranie które ja widziałem na bank nie było z ShowUp.tv. Laska faktycznie nie do końca była feer ale nikt nie protestował gdy nakładała w domu kurtkę a trochę czasu to trwało nim wyszła na zewnątrz. Druga sprawa moderator nawet nie widział większego problemu podobnie jak i osoby które najwięcej dały na cel. Największe problemy miały oczywiście wiadomo kto. Swoją drogą myślałem że to będzie wałek i dlatego założyłem ten wątek a jednak wypełniła cel.A tępić to trzeba takie cwaniary które ustawiają cel typu pokażę piersi i pokazują piersi kurczaka czy myszkę i pokazują gumkę myszkę. Byłem u niej drugi raz pierwszy to widziałem jak odbierała pizzę nago. Było bardzo podobnie bo żle ustawiła laptopa i też nie wiele było widać. Ale wtedy chyba na transmisji byli bardziej normalni widzowie bo praktycznie nikt się nie pruł. Kiedyś na OnCam koleś robił takie akcje w zimie biegał nago po osiedlu w nocy czy chodził nago do sąsiadki po cukier o 1 w nocy.Też było słabo widać ale nikt nie narzekał mało tego dawali na podobne cele. Tylko że tam był portal o małej widowni i raczej normalnej. Każdy kto dał może odzyskać żetony jak czuje się oszukany. Lub zrobić inaczej po prostu nie dawać więcej tej dziewczynie jak czuje że nie jest ok. A nie stękać na lewo i prawo. Niektórym to się już w dupach poprzewracało bo nie widziały jakie na początkach były jakości transmisji a kasa też wpadała dziewczynom i to nie mała.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Max pisze:
takjakbolekilolek pisze:
Max pisze:
takjakbolekilolek pisze:Przed realizacją celu nikt nie narzekał i protestował odnośnie założenia kurtki i butów.

Mogła to napisać w celu, że nie nago, tylko w kurtce. Do butów nikt nie może mieć pretensji, to oczywiste akurat.


Zrozumiałbym, gdyby było lato i kilkanaście stopni na zewnątrz. Ale teraz? Ja nie miałbym sumienia skomleć z tego powodu, jesteśmy ludźmi. Trzeba było wołać moderatora, jak zakładała kurtkę w pokoju.

Chwila, tu chyba chodzi o co innego. To o niej świadczy, że tak postępuje, bo mogła w miejsce celu dojść nawet w kombinezonie wysokogórskim. A cel na stacji wykonać nago, tak jak sama sobie to wymyśliła. A jeśli cel był naprawdę "pójdę nago na stację paliw", no to brak mi słów na to, że sama sobie takie cele daje teraz...

takjakbolekilolek pisze:
Max pisze:
takjakbolekilolek pisze:Stacja benzynowa to nie tylko sklep, zakładając, że faktycznie nie weszła do środka.

Dobra, tylko takie naciąganie źle się skończy i nie jest fair.


Może się skończy, jak piszesz. Ale to tylko świadczy o użytkownikach tego portalu.

Generalnie jestem za tym, żeby takie cele były konkretnie określane, a nie chwytliwe tylko. Bo usprawiedliwianie na trans i tu, że stacja paliw to nie tylko sklep, tylko cały teren jak parking itp, to zaraz się okaże, że laska pójdzie na tyły stacji, stanie za krawężnikiem jakiegoś dojazdu i według tej logiki cel jest zrealizowany. Na miejscu darczyńców średnio bym się czuł wtedy.
Druga sprawa, że taka dziewczyna powinna uczciwie wspomnieć, że ma telefon nie najlepszy (ta coś wspominała, żeby jej kupić lepszy, ale po fakcie) i internet. Nikt się nie spodziewa 1080p i pełnej płynności, ale jakaś poprawna jakość powinna być.


Faktycznie, ustawienie takiego celu to skrajna głupota, przy takiej pogodzie. Ale to już problem tej laski, jej zdrowie.
Gdyby stanęła za krawężnikiem dojazdu, sam uznałbym, że to trochę nie fair. Jednak była bezpośrednio przed drzwiami sklepu, a może i nawet w samym środku.
Przed wyjściem z domu dziewczyna sama zaproponowała, że weźmie jednak laptopa, nie wiem czemu to w końcu nie wypaliło. Wtedy jakość transmisji na pewno byłaby lepsza.

Aha, i cel wynosił 10 tysięcy, nie 5. :)
Awatar użytkownika
takjakbolekilolek
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 28 wrz 2016, 15:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 123slodka-kotka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie.Cel wynosił 4999 sprawdzałem jak była na priw i zakładałem temat. z czego przed priv dostała z tego co pamiętam nie chce i sie sprawdzać pierwszego postu 4174 po priv już nie ustawiła tego celu ale dostała dość sporo żetonów.Swoją drogą nawet jak zebrała i 20000 to może jej to na zdrowie nie wyjść i te pieniądze są tego nie warte.Ale młoda jest i ją fantazja ponosi.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A w opisie nie było 9999? Nie śledziłem transmisji od początku, ale może podzieliła cel na pół, bo maksymalnie chyba można ustawić na 5 tysięcy. Potem nawet ludzie na chacie pisali, że zarobiła ponad tysiąc złotych.
Awatar użytkownika
takjakbolekilolek
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 28 wrz 2016, 15:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 123slodka-kotka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


W opisie miała że nago na stacje benzynową i do 24.Ja na transmisji sie pojawiłem jak była duża widownia z ciekawości.I w tedy był taki cel jak piszę bo dokładnie sprawdzałem.Co było wcześniej nie wiem ale celu niby sie nie zmienia.A ludzie dużo piszą a nijak to się ma do prawdy.Po północy nie ustawiła dokończenia celu sama mówiła żeby nie dawać.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
takjakbolekilolek
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 28 wrz 2016, 15:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 123slodka-kotka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Może wcześniej jak mnie nie było jak zakładałem wątek nigdzie tego nie zauważyłem.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


cel był za 9999, tylko raz odświeżyła transmisję po zebraniu około 5k , nie wiem czy zerwało czy zrobiła to żeby było jaśniej opisane- w sumie 5000 żet jako ograniczenie celu to trochę wprowadzanie chaosu, SU powinno zwiększyć zakres wysokości celu :(
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Ok.Jak ja wszedłem na trans to już było z 1000-2000 z drugiego 5000.


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NIe widziałem tego może i dobrze ale moim zdaniem przy takich celach z wysokimi kwotami powinna być podana jakaś godzina do której jest zbierany cel oczywiście nie 15 czy 20 minut tylko ze 2-3 godziny co najmniej i wyłączone privy. Wtedy konkretnie wiadomo co i jak i jest to uczciwe ze strony transmitującej.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na oświetlonej klatce, z lapkiem i blisko domowego wifi na pewno jakość będzie o niebo lepsza, problem się tylko pojawi jak jakiś sąsiad wyjdzie na nocny spacer z psem i zobaczy sąsiadeczkę w stroju Ewy :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Akurat z tego co mówiła wyszła sąsiadka i też z pieskiem ale nie wiem ile z tym prawdy.Ale może coś w tym być bo nagle szybko zawinęła się do mieszkania.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę że ciekawe rozmowy na mój temat się toczą jak coś nie pasuje lub komuś się nie podobam każdy ma inny gust to niech nie wchodzi na moje trans i tyle ps. to że jak to nazwaliście ' jest młoda i szalej' nie po to się ma raz 20 lat żeby to zmarnować :lol:
Awatar użytkownika
Nellka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 lut 2017, 02:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nocny_Wariat
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Napalona_Nellka


Nelka!!
Nie przejmuj się ... jesteś młoda i zwariowana - raz w życiu wylądować w szpitalu z chorym przewianym pęcherzem to nic takiego , miej wyjebane i baw się - lataj z gołą piczką za żetony po mieście w tą i wewtą :twisted: :lol:
Koko <3
Maddie <3
Sweet Lips <3
DorisKin <3
Awatar użytkownika
eve667
SU-holik
SU-holik
Posty: 100
Rejestracja: 29 sty 2017, 01:37
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet Lips and Koko!
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


uwazaj mala, bo jeszcze Cie zgwalca kiedys na serio na ulicy czy klatce :D
Awatar użytkownika
AdwokatDiabla
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 20 sty 2017, 02:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ty :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Napalona_Nellka znowu szaleje. CEL ŚNIEG W GACIE CO 1500 : https://showup24.tv/Napalona_Nellka
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
daniel90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2017, 17:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


laska jest biznesmenka pełna para :mrgreen: , po głosie i wygladzie hot 17/18

KONKURS WALENTYNKI KUP LOS ZE SWOIM NICKIEM ZA 222 ŻET WYGRAJ WSPÓLNE
WALENTYNKI KOLACJA TAŃCE DO BAIŁEGO RANA NA SU

albo

KONKURS LIDER DO 28 LUTEGO
WYGRA WSPANIAŁĄ NAGRODĘ PRIV ZA FREEE JUŻ FOREVER
WSZYSTKIE PODAROWANE ŻETONY SKRUPULATNIE ZAPISZE I 3 OSOBY Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ CODZIENNIE BĘDĘ ZAPISYWAĆ W PROFILU ABYŚCIE WIEDZIELI KTO JEST LIDEREM!!!

LIDERZY::
superkox- 9000
_LUCYFER_ 5511żet.
Nowy_69 2200żet.
wiercipieta 6666żet.
Pawsi 1950 żet.
brother81 1893żet.
Brzeczyszczykiewicz 4320żet.

na januszach zarobione juz ok 3 koła
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości