Aszanti okleja się cała karteczkami samoprzylepnymi

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Tego jeszcze nie było! Aszanti (ta od wyrzucania ubrań na środek pokoju) wraca z kolejnym szalonym pomysłem. Tym razem oklei się cała karteczkami samoprzylepnymi.

Obrazek

https://showup24.tv/Aszanti
Awatar użytkownika
PersonaNonGrata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 17 gru 2016, 20:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Diana_95
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obrazek
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Coś mi mówi że co by nie robiła to raczej tych 4k za "durne pomysły" nie zbierze. Ale ziarnko do ziarnka i jakiś tam żeton zawsze wpadnie, nie wiem czy się zwróci choćby za prąd do kompa i zakup tych karteczek ale można zawsze spróbować :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Z tego co widze, to Aszanti to chyba najkreatywniejsza osoba na ShowUp.tv :D A tak serio to ciekawe co będzie następne.. Może poród na trans, albo później transmisje z dzieckiem ...
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




michu123 pisze:Z tego co widze, to Aszanti to chyba najkreatywniejsza osoba na ShowUp.tv :D A tak serio to ciekawe co będzie następne.. Może poród na trans, albo później transmisje z dzieckiem ...


Widząc po jej kreatywności jaką prezentuje na swoich transmisjach wcale bym się nie zdziwił jakby jej to przyszło do głowy. Niektórzy to tracą rozum, byleby tylko zdobyć widzów, heh.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




michu123 pisze:Z tego co widze, to Aszanti to chyba najkreatywniejsza osoba na ShowUp.tv :D A tak serio to ciekawe co będzie następne.. Może poród na trans, albo później transmisje z dzieckiem ...


To byłby absolutny hit.

Mrożący krew w żyłach poród na żywo. Cel - 1 000 000 żetonów.


https://showup24.tv/Aszanti
https://showup24.tv/profile/Aszanti
Awatar użytkownika
PersonaNonGrata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 17 gru 2016, 20:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Diana_95
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




PersonaNonGrata pisze:
michu123 pisze:Z tego co widze, to Aszanti to chyba najkreatywniejsza osoba na ShowUp.tv :D A tak serio to ciekawe co będzie następne.. Może poród na trans, albo później transmisje z dzieckiem ...


To byłby absolutny hit.

Mrożący krew w żyłach poród na żywo. Cel - 1 000 000 żetonów.


https://showup24.tv/Aszanti
https://showup24.tv/profile/Aszanti

Krew w żyłach, krew na transmisji .... Nie wiem czy kiedyś nie było gdzieś w TV że ktoś transmitował poród ...
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




Trafiłam do niej ostatnio i po przeczytaniu info w profilu rozważałam nawet danie większej ilości zet, co o tym myślicie ?
Awatar użytkownika
Mimimi18
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 14 mar 2017, 01:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Mimimi18 pisze:Trafiłam do niej ostatnio i po przeczytaniu info w profilu rozważałam nawet danie większej ilości zet, co o tym myślicie ?


Wiesz, to jest Twoja indywidualna sprawa czy jej dasz te żetony. Jeśli sprawi to, że poczujesz się lepiej to dlaczego nie.
Z mojej strony mogę napisać tylko tyle, że po przeczytaniu jej profilu (o ile jest prawdą co tam napisała) jest mi jej tak po ludzku szkoda, że tak jej się życie ułożyło...
Jednak nigdy nie zrozumiem jak można robić takie pokazy będą w ciąży. Nie oceniam ale nie pojmuję tego.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Myślę, że zawsze nim da się charytatywnie i z dobrego serca większą kwotę komuś obcemu warto zadać sobie pytanie: "Kim jest ta osoba i co zawiodło ją aż tutaj do miejsca w którym się znajduje i czy wykorzystała wszelkie możliwości zmiany swojego stanu życia czy tez może idzie na łatwiznę" - w wiekszości sytuacji dojdziemy do wniosku, że każdy jest kowalem swojego losu i w większości przypadków jest odpowiedzialny za to, co mu się w tym życiu przytrafiło. Prosty przykład: Anka Żebranka, po krótkiej lekturze profilu wyłaniał się obraz osoby maksymalnie skrzywdzonej przez los wielkim skupiskiem chorób i nieszczęść (ciąża i rzucenie przez partnera + zakażenie wirusem zapalenia wątroby typu C + choroby serca + inne choroby) przez które to skupisko po prostu NIE MOŻE podjąć się pracy. Nie i tyle. Ale po wypowiedziach kilku osób z jej najbliższego otoczenia + obserwacji tego co robi na ShowUp.tv i zbiorniku (banowanie osób które proponują pomoc w podjęciu pracy albo załatwieniu opiekunki do dziecka - wszystko oczywiście za free w ramach pomocy) robi się oczywiste, że osoba ta nie chce pomocy - ona chce naszych pieniędzy. Tak samo z innymi paniami, wydaje mi się że jak ktoś NAPRAWDĘ ma problem to idzie rodziny a jak nie to do opieki społecznej albo jakichś fundacji pomocowych a nie zbiera żetonsa na ShowUp.tv od naiwnych. To Twoje pieniądze Mimi, zrobisz z nimi co zechcesz ale moim zdaniem dawanie komuś ich ZA DARMO nie poprawi jego sytuacji a jedynie przyzwyczai do żebrania i podejścia "co będe do roboty za 2k szła jak w tydzien na ShowUp.tv więcej nazbieram". I potem wyrośnie ŻebrAnka Bis - tak przyzwyczajona do 4-5k miesięcznie łatwej kasy z ShowUp.tv że jak dostaje bana to autentycznie jest w szoku, nie wie co ma ze sobą zrobić dalej i nie wie jak żyć na tym świecie pozbawionym szołapa...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Myślę, że zawsze nim da się charytatywnie i z dobrego serca większą kwotę komuś obcemu warto zadać sobie pytanie: "Kim jest ta osoba i co zawiodło ją aż tutaj do miejsca w którym się znajduje i czy wykorzystała wszelkie możliwości zmiany swojego stanu życia czy tez może idzie na łatwiznę" - w wiekszości sytuacji dojdziemy do wniosku, że każdy jest kowalem swojego losu i w większości przypadków jest odpowiedzialny za to, co mu się w tym życiu przytrafiło. Prosty przykład: Anka Żebranka, po krótkiej lekturze profilu wyłaniał się obraz osoby maksymalnie skrzywdzonej przez los wielkim skupiskiem chorób i nieszczęść (ciąża i rzucenie przez partnera + zakażenie wirusem zapalenia wątroby typu C + choroby serca + inne choroby) przez które to skupisko po prostu NIE MOŻE podjąć się pracy. Nie i tyle. Ale po wypowiedziach kilku osób z jej najbliższego otoczenia + obserwacji tego co robi na ShowUp.tv i zbiorniku (banowanie osób które proponują pomoc w podjęciu pracy albo załatwieniu opiekunki do dziecka - wszystko oczywiście za free w ramach pomocy) robi się oczywiste, że osoba ta nie chce pomocy - ona chce naszych pieniędzy. Tak samo z innymi paniami, wydaje mi się że jak ktoś NAPRAWDĘ ma problem to idzie rodziny a jak nie to do opieki społecznej albo jakichś fundacji pomocowych a nie zbiera żetonsa na ShowUp.tv od naiwnych. To Twoje pieniądze Mimi, zrobisz z nimi co zechcesz ale moim zdaniem dawanie komuś ich ZA DARMO nie poprawi jego sytuacji a jedynie przyzwyczai do żebrania i podejścia "co będe do roboty za 2k szła jak w tydzien na ShowUp.tv więcej nazbieram". I potem wyrośnie ŻebrAnka Bis - tak przyzwyczajona do 4-5k miesięcznie łatwej kasy z ShowUp.tv że jak dostaje bana to autentycznie jest w szoku, nie wie co ma ze sobą zrobić dalej i nie wie jak żyć na tym świecie pozbawionym szołapa...

Racja Ruger, ja to trochę taki jestem że lubie pomagać, ale niekiedy można się naciąć. Oczywiście dużo jest takich sytuacji że ktoś takiej pomocy potrzebuje, ale no co by nie mówić, myślę że ShowUp.tv nie jest zbyt dobrym miejscem do wspomagania kogoś charytatywnie. Po pierwsze że już lepiej jakieś namiary wziąźć i wpłacić na konto itp. Jedno że nie ma prowizji, drugie że wtedy ten drugi ktoś wydaje się troszkę bardziej zaufany. Pamiętam że kiedyś była taka starsza pani na ShowUp.tv ze swoim niepełnosprawnym synem. Wtedy to już było na 100% prawdziwe, ale co do tamtego to istnieją fundacje. Ale tonący brzytwy się chwyta. Nigdy nie byłem w podobnej sytuacji i nie chce być, ale jak ktoś potrzebuje pomocy, to to chyba nie jest najlepsze miejsce.
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




Pamiętam jak jeszcze nie była w ciąży . :D
Awatar użytkownika
pio13
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 lut 2016, 11:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pio13




Był też koleś, widać było że ma jakieś tam problemy, zbierał niby na wózek czy leki jakieś a potem kilka transmitujących przyłapało go, że wchodzi do nich na privy za żetony które miały iść na szczytny cel (no cóż, dzieki nim ktoś na pewno szczytował :) Na Twitchu była też gruba afera z kolesiem który jeździł na wóżku i non stop zbierał na jakieś duperele (wózek elektryczny, wykonanie podjazdu do domu, samochód z rampą etc) które ponoć są mu niezbędne do życia (ciekawostką było, że w stanie w którym mieszkał takie rzeczy sponsoruje w 100% amerykański odpowiednik Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wystarczy napisać wniosek czego rzucający grube $$$ już nie sprawdzili, podobnie jak nie sprawdzili jak to możliwe, ze koleś ponoć niepełnosprawny od młodości do tej pory jakoś żył i radził sobie bez tych gadżetów), pan ten świetnie odgrywał swoją role raz zawalił sprawę bo wstał za kamerą a widzowie zobaczyli w kącie ujęcia kamery jego cień :) gwoździem do trumny była też jedna "zawieszona" transmisja podczas której windows się zawiesił i panu wydawało się, że skoro na jego monitorze wszystko jest zawieszone to transmisja też padła i wstał z wózka po picie :) Lepiej nie dawać nikomu, jeżeli czujesz pilną potrzebę pomocy komuś zgłoś się na wolontariat do lokalnego schroniska dla zwierząt, hospicium dla dzieci albo domu późnej starości, nigdy nie dawaj żywej gotówki nikomu bo tylko go rozpuścisz i będzie wyciągał ręce po wiecej!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Był też koleś, widać było że ma jakieś tam problemy, zbierał niby na wózek czy leki jakieś a potem kilka transmitujących przyłapało go, że wchodzi do nich na privy za żetony które miały iść na szczytny cel (no cóż, dzieki nim ktoś na pewno szczytował :) Na Twitchu była też gruba afera z kolesiem który jeździł na wóżku i non stop zbierał na jakieś duperele (wózek elektryczny, wykonanie podjazdu do domu, samochód z rampą etc) które ponoć są mu niezbędne do życia (ciekawostką było, że w stanie w którym mieszkał takie rzeczy sponsoruje w 100% amerykański odpowiednik Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wystarczy napisać wniosek czego rzucający grube $$$ już nie sprawdzili, podobnie jak nie sprawdzili jak to możliwe, ze koleś ponoć niepełnosprawny od młodości do tej pory jakoś żył i radził sobie bez tych gadżetów), pan ten świetnie odgrywał swoją role raz zawalił sprawę bo wstał za kamerą a widzowie zobaczyli w kącie ujęcia kamery jego cień :) gwoździem do trumny była też jedna "zawieszona" transmisja podczas której windows się zawiesił i panu wydawało się, że skoro na jego monitorze wszystko jest zawieszone to transmisja też padła i wstał z wózka po picie :) Lepiej nie dawać nikomu, jeżeli czujesz pilną potrzebę pomocy komuś zgłoś się na wolontariat do lokalnego schroniska dla zwierząt, hospicium dla dzieci albo domu późnej starości, nigdy nie dawaj żywej gotówki nikomu bo tylko go rozpuścisz i będzie wyciągał ręce po wiecej!

To chyba ten gościu co pisała o nim, że trzeba mu pomóc Dolores od Amnesi666, nadająca na nicku show_with_you. Ale pewien nie jestem ;)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




ruger44 pisze:Był też koleś, widać było że ma jakieś tam problemy, zbierał niby na wózek czy leki jakieś a potem kilka transmitujących przyłapało go, że wchodzi do nich na privy za żetony które miały iść na szczytny cel (no cóż, dzieki nim ktoś na pewno szczytował :) Na Twitchu była też gruba afera z kolesiem który jeździł na wóżku i non stop zbierał na jakieś duperele (wózek elektryczny, wykonanie podjazdu do domu, samochód z rampą etc) które ponoć są mu niezbędne do życia (ciekawostką było, że w stanie w którym mieszkał takie rzeczy sponsoruje w 100% amerykański odpowiednik Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wystarczy napisać wniosek czego rzucający grube $$$ już nie sprawdzili, podobnie jak nie sprawdzili jak to możliwe, ze koleś ponoć niepełnosprawny od młodości do tej pory jakoś żył i radził sobie bez tych gadżetów), pan ten świetnie odgrywał swoją role raz zawalił sprawę bo wstał za kamerą a widzowie zobaczyli w kącie ujęcia kamery jego cień :) gwoździem do trumny była też jedna "zawieszona" transmisja podczas której windows się zawiesił i panu wydawało się, że skoro na jego monitorze wszystko jest zawieszone to transmisja też padła i wstał z wózka po picie :) Lepiej nie dawać nikomu, jeżeli czujesz pilną potrzebę pomocy komuś zgłoś się na wolontariat do lokalnego schroniska dla zwierząt, hospicium dla dzieci albo domu późnej starości, nigdy nie dawaj żywej gotówki nikomu bo tylko go rozpuścisz i będzie wyciągał ręce po wiecej!

Chodzi o niego : https://showup24.tv/profile/nowynawozku ?
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




według mnie ona nigdy nie świeciła inteligencją i mogłaby się trochę ogarnąć będąc w ciąży..
Awatar użytkownika
luvsexyfeet
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2017, 12:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pieprzycmisiechce
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




BasiazLodzikowa pisze:Chodzi o niego : https://showup24.tv/profile/nowynawozku ?


Nieee, ten jak sama nazwa wskazuje jest nowy :) tamten był młodszy z twarzy, siedział od dłuższego czasu na SU, prawie każda pani dawała mu jakieś mniejsze lub większe kwoty, niektóre po 10 żet inne po 100, 200, 300... Ale szczęściem w nieszczęściu dawały mu prawie wszystkie najładniejsze z topki a on jak tylko zebrał jakaś większa kwotę (400-500 żet) to hyc! na privek do jakiejś laski i potem szybko się zdekonspirował chodząc do nich na priv z tego samego konta na którym żebrał :) A to idiotyczne uczucie dawać komuś z dobrego serca na leki i potem widzieć go u siebie na priv jak te same pieniądze "oddaje". Może to jakaś nowatorska metoda pobudzania połączeń nerwowych w kręgosłupie przez intensywne :fap: :fap: :fap:

:laugh3:
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:
BasiazLodzikowa pisze:Chodzi o niego : https://showup24.tv/profile/nowynawozku ?


Nieee, ten jak sama nazwa wskazuje jest nowy :) tamten był młodszy z twarzy, siedział od dłuższego czasu na ShowUp.tv, prawie każda pani dawała mu jakieś mniejsze lub większe kwoty, niektóre po 10 żet inne po 100, 200, 300... Ale szczęściem w nieszczęściu dawały mu prawie wszystkie najładniejsze z topki a on jak tylko zebrał jakaś większa kwotę (400-500 żet) to hyc! na privek do jakiejś laski i potem szybko się zdekonspirował chodząc do nich na priv z tego samego konta na którym żebrał :) A to idiotyczne uczucie dawać komuś z dobrego serca na leki i potem widzieć go u siebie na priv jak te same pieniądze "oddaje". Może to jakaś nowatorska metoda pobudzania połączeń nerwowych w kręgosłupie przez intensywne :fap: :fap: :fap:

:laugh3:

Aa właśnie, ciekawe czy poszedł kiedyś na priv do laski, która mu dała kase, jak tak to bym się zlał ze śmiechu :D
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




Bezpośrednio do tej samej nie ale kilka razy było tak że pytał na ogóle "Zrobisz priv jakiśtam za 300" a tu nagle jak grom z jasnego nieba głos jakiejś innej transmitującej która podglądała akurat tamtą: "Ty chuju, ja ci pieniądze daje na leki a ty na privy chodzisz, wczoraj dałam ci 300 żet kurwa, za moje pieniądze cięzko zarobione pieniądze konia walisz! Oddawaj!" Oczywiście koleś się momentalnie zmywał i był "spalony" u obu transmitujących a innych uczyło to niezbicie, żeby nie pomagać NIKOMU na ShowUp.tv :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Bezpośrednio do tej samej nie ale kilka razy było tak że pytał na ogóle "Zrobisz priv jakiśtam za 300" a tu nagle jak grom z jasnego nieba głos jakiejś innej transmitującej która podglądała akurat tamtą: "Ty chuju, ja ci pieniądze daje na leki a ty na privy chodzisz, wczoraj dałam ci 300 żet kurwa, za moje pieniądze cięzko zarobione pieniądze konia walisz! Oddawaj!" Oczywiście koleś się momentalnie zmywał i był "spalony" u obu transmitujących a innych uczyło to niezbicie, żeby nie pomagać NIKOMU na ShowUp.tv :)

No naprawde z niego geniusz. Przecież to na pierwszy rzut oka widać po profilu z jakiego konta są przesyłane żetonki ... :lol: Nawet nie trzeba być specjalnie kumatym żeby takie coś sprawdzić :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Następna

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości