Profile na SU (ich wygląd i oceny)

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ech, muszę napisać jeszcze raz, ale mi się już nie chce. Zaś te jebane błędy przy pisaniu, a dałem tylko podgląd. I pewnie dałem zły dział, ale inny żaden mi nie pasował.

Oceny profilów są bez sensu, bo nie można zagłosować, chociaż się było na privie... trzeba dodatkowe żety rzucić. I raczej nikt nie będzie płacił za wystawianie negatywa... Najgorszej oceniony profil ma 2,25 gwiazdek po 4 głosach (te z 1 głosem pomijam).
Czasami downvotowane są profile tylko za podobny nick.

Czy ocenianie po każdym privie miałoby sens? Bo chociaż wydaje się, że tak, to łatwo wyobrazić sobie naciąganie przez sprytne obiegi żetonów. Na czym waga miałaby polegać? Że ktoś więcej żet dał i się bardziej liczy? Albo więcej minut? No właśnie... na razie nie mam pomysłu jak ShowUp.tv mogłoby to naprawić.

Ciekawostka:
1014 profili ma ocenę 5*.
Blisko 200 profili ma 4,5*.
Natomiast tylko 50 ma 4*.

Daremne jest przeglądanie zdjęć, bo:
a) jedne są mniejsze niż "miniaturka",
b) nie można przerzucać zdjęć używając strzałek na klawiaturze...
c) bo nie mają filtru na fejkowe zdjęcia (czyli wzięte z "internetów").

Fatalny jest też brak formatowania... wszystko jest tam białym kolorem (poza kilkoma danymi, imię, biust, etc.).
Czasami sobie ktoś poradzi wymyślając jakieś znaki, ale jakby ktoś tabelkę chciał zrobić to już trochę kicha...

Ach, i te laski co dają fragment paragrafu... i tak nikogo to nie powstrzyma. :haha:

Często patrzę w profile, i jedne są tak okropnie napisane, a inne po prostu zawalone informacjami... np. listy VIPów i z 50 pozycji. Do takich rzeczy mogli zrobić zakładki, ale czego oczekiwać po ShowUp.tv, skoro od czasu ruszenia, jedyną rzecz jaką wprowadzili to blokady na czat, które usuwają się po daniu żetonów.
(Chyba, że się mylę, kiedyś nie wchodziłem często na ShowUp.tv).

Jakie są Wasze przemyślenia na temat profilów, systemu oceniania, itp.?
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Ja myślę że jak ktoś jest zawiedziony privem, to tym bardziej nie będzie dawał więcej zetów za możliwość oceny. Powinno być takie coś jak piszesz, że ocena priva. Bądz możliwośc ocen dla tych którzy jej przekazali żetona. Wgl. systemy showupa można byłoby ulepszyć. Tak jak z celem, jeśli cel się nie uzbiera to żetony powinny powrócic to użytkownika.
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




michu123 pisze:Ja myślę że jak ktoś jest zawiedziony privem, to tym bardziej nie będzie dawał więcej zetów za możliwość oceny. Powinno być takie coś jak piszesz, że ocena priva. Bądz możliwośc ocen dla tych którzy jej przekazali żetona. Wgl. systemy showupa można byłoby ulepszyć. Tak jak z celem, jeśli cel się nie uzbiera to żetony powinny powrócic to użytkownika.


cel jest traktowany jako napiwek ;) po za tym jak by zwracalo zetony to malo ktora by robila cele na ogolnym juz by wolala na privie siedzeic ^^

A co do oceny kto wzial priva u danej osoby powinien miec darmowa ocene i podzielone powiny byc osoby ktore, braly priva a ktore nie zeby bylo bardziej wiarygodne
Awatar użytkownika
sam123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2017, 04:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz zznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sam123




Fapka, pewnie w końcu jakieś zmiany wprowadzą.. jakieś zapowiedzi już są.


Fapka pisze:Ach, i te laski co dają fragment paragrafu... i tak nikogo to nie powstrzyma. :haha:


No to jest wybitnie śmieszne.
Ruger kiedyś miał fajną i śmieszną parafrazę tej formułki na swoim profilu.

a skoro już jesteśmy w dziale 'dziwne rzeczy na SU' i przy profilach, to podrzucam:

Dziewczyny nie było około roku na SU, i po tym czasie jak odpaliła trans, to znalazła się w dziale 'mężczyźni' :dontknow:

Obrazek

Obrazek
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




sam123 pisze:
michu123 pisze:Ja myślę że jak ktoś jest zawiedziony privem, to tym bardziej nie będzie dawał więcej zetów za możliwość oceny. Powinno być takie coś jak piszesz, że ocena priva. Bądz możliwośc ocen dla tych którzy jej przekazali żetona. Wgl. systemy showupa można byłoby ulepszyć. Tak jak z celem, jeśli cel się nie uzbiera to żetony powinny powrócic to użytkownika.


cel jest traktowany jako napiwek ;) po za tym jak by zwracalo zetony to malo ktora by robila cele na ogolnym juz by wolala na privie siedzeic ^^

A co do oceny kto wzial priva u danej osoby powinien miec darmowa ocene i podzielone powiny byc osoby ktore, braly priva a ktore nie zeby bylo bardziej wiarygodne

Ale duzo razy bywało tak że był cel prawie skończony i wtedy laska, pisze że musi iść i zety utopione...
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




michu123 pisze:Ale duzo razy bywało tak że był cel prawie skończony i wtedy laska, pisze że musi iść i zety utopione...

Mam na to sposób! Laska przy ustalaniu celu wskazuje czas do jakiego ma być wykonany, i ewentualnie ma możliwość przedłużenia celu o czas standaryzowany (tzn. o 10 minut).
Jeżeli celu nie będzie to by się cofały napiwki.
Jeżeli laska wyjdzie przed czasem, również mamy cofkę napiwków.

I wprowadzenie "progów" nie byłoby tu przeszkodą. Progi, czyli 300 - cel 1, potem dokłada 600 jako cel i drugą rzecz jaką wykona na ogóle, itd.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Brakujący post...

Fapka pisze:
msn pisze:Dziewczyny nie było około roku na SU, i po tym czasie jak odpaliła trans, to znalazła się w dziale 'mężczyźni' :dontknow:
To chyba z automatu na SU się dzieje, ponieważ parę osób też właśnie wołało moda przez taki powód.
A ostatnio nawet jedna z moich ulubienic na starym koncie to zauważyła...

Tylko po co takie coś się samo dzieje? Żeby w "profilach" nie były widoczne stare osoby, a tylko nowe i aktywne?
Jedyne wytłumaczenie, ale zamiast na faceta, mogli dać b/d...



kopia google`a
kopia archive.today
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości