Laska z jajami !!! Uwaga na samanta181 !!!

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Boski12 pisze:Mnie mega jarają laski z kutasami mega niesamowita jest aż ślinka leci Szalona19latt


To nie są laski z kutasami, tylko faceci z cyckami. Nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu - to, że facet zrobi sobie sztuczne cycki wcale nie robi z niego kobiety...
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


nieciekawy widok
Awatar użytkownika
jeremy100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2015, 17:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: moonis96
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: jeremy100


Dal mnie Szalona19latt jest piękną dziewczyną z super kutaskiem :) i tyle
Awatar użytkownika
Boski12
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 24 sie 2015, 07:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Szalona19latt
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biseksualny123442


Boski12 pisze:Dal mnie Szalona19latt jest piękną dziewczyną z super kutaskiem :) i tyle


Pozwól, że zacytuję swoją wcześniejszą wypowiedź z tego tematu:
sadistik pisze:To nie są laski z kutasami, tylko faceci z cyckami. Nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu - to, że facet zrobi sobie sztuczne cycki wcale nie robi z niego kobiety...
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


xrg3 pisze:Trafiłem na podobny przypadek na chaturbate, słodka dziewczyna, ściąga majtki i liczba widzów gwałtownie spadła. Widok nie był przyjemny :(



Miałem tak samo, zajebista azjatka ktora ogladalem przez pol godziny non-stop dopóki nie sciagn(al)ela majtek... :(
Awatar użytkownika
boskidagmarro
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 06 lis 2015, 15:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja xD
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Na chaturbate jest więcej tych trans, kto co lubi ale gdyby mnie coś takiego naprawdę spotkało to bym chyba odszedł z tego świata :D
Awatar użytkownika
Mientus
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2016, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To prawie jak w życiu - cały czas niby zajebiście, a tu nagle chu.!
Awatar użytkownika
Sztefen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2016, 00:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: so-shy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Już sam tytuł tego wątku wprowadza w błąd, bo jak coś ma jaja to nie jest laską.

Obojętnie jak bardzo chciałoby nią być, i jak bardzo o tym jego zapewniają zdegenerowani obserwatorzy/wielbiciele.

Jak coś ma jajka, albo kutasa, albo może spłodzić dziecko, albo ma wytrysk nasienia, itp. itd. to NIE JEST LASKĄ.

Jak coś ma macicę, jak może urodzić dziecko, jak ma czym je karmić, jak ma okres itp. itd. to NIE JEST FACETEM.

proste jak drut

w każdym takim wątpliwym przypadku (że komuś się wydaje, że jednak jest inną płcią powinien wkraczać moderator i weryfikować dowód osobisty). A za uporczywe wmawianie czego innego i oszukiwanie, powinny być bany na stałe. Jak już musi się bawić w inną płeć, przebierać to niech sobie to robi, ale niech nie oszukuje widzów.
Awatar użytkownika
fejk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 21 cze 2016, 14:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _joanka92xxl.pl_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ekstensywna_Entropia pisze:Już sam tytuł tego wątku wprowadza w błąd, bo jak coś ma jaja to nie jest laską.

Obojętnie jak bardzo chciałoby nią być, i jak bardzo o tym jego zapewniają zdegenerowani obserwatorzy/wielbiciele.

Jak coś ma jajka, albo kutasa, albo może spłodzić dziecko, albo ma wytrysk nasienia, itp. itd. to NIE JEST LASKĄ.

Jak coś ma macicę, jak może urodzić dziecko, jak ma czym je karmić, jak ma okres itp. itd. to NIE JEST FACETEM.

proste jak drut

w każdym takim wątpliwym przypadku (że komuś się wydaje, że jednak jest inną płcią powinien wkraczać moderator i weryfikować dowód osobisty). A za uporczywe wmawianie czego innego i oszukiwanie, powinny być bany na stałe. Jak już musi się bawić w inną płeć, przebierać to niech sobie to robi, ale niech nie oszukuje widzów.


Taka prawda jak ktoś się urodził z chromosomami XY to ile by operacji sobie nie zrobił i tak będzie facetem...
Awatar użytkownika
RamaNowa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 21 cze 2016, 21:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Alishia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości