Spotkania przez SU i wymiana danych kontaktowych

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


tajemniczysu pisze:Ja ciągle wychodzę z założenia że co najmniej 50% aktywnych transmitujących to byłe/obecne prostytuki które dzięki transmisją zyskują klientów, cóz się więc dziwic że podają do siebie inny kontakt... ja tam szanuje dziewczyny ktore od razu zaznaczają że nie spotykają się i nie podają kontaktu i dotrzymują tego a troche mysle ze takich jest ;)



Nowy Blog ShowUp.tv

Prawde powiedziawszy jest mi zupełnie obojętne czym się zajmują poza szołapem, to ich prywatne życie i nikomu nic do tego. A co do wpisów na profilu o niespotykaniu się to też podchodziłbym do tego z przymrużeniem oka ;)
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pusty_nick pisze:
tajemniczysu pisze:Ja ciągle wychodzę z założenia że co najmniej 50% aktywnych transmitujących to byłe/obecne prostytuki które dzięki transmisją zyskują klientów, cóz się więc dziwic że podają do siebie inny kontakt... ja tam szanuje dziewczyny ktore od razu zaznaczają że nie spotykają się i nie podają kontaktu i dotrzymują tego a troche mysle ze takich jest ;)



Nowy Blog ShowUp.tv

Prawde powiedziawszy jest mi zupełnie obojętne czym się zajmują poza szołapem, to ich prywatne życie i nikomu nic do tego. A co do wpisów na profilu o niespotykaniu się to też podchodziłbym do tego z przymrużeniem oka ;)


Także jestem zdania, że nie powinno się zbytnio interesować co dana transmitująca/ący robi poza ShowUp`em. Wnikanie w czyjąś prywatę na pewno nie jest przyjemne dla tej drugiej osoby. Lepiej traktować pobyt na ShowUp`ku w kategoriach dobrej zabawy i to dla obu stron... niestety nie zawsze tak jest.

Co do tematu - "Spotkania przez ShowUp.tv i wymiana danych kontaktowych", uważam, że jak ktoś ma taką potrzebę niech się spotyka, nic mi do tego. Podanie kontaktu jest dziecinnie proste ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jaka laska potrzebuje szukania tutaj klientów? Z tego co mi parę takich pań mówiło to im się telefony urywają i raczej na brak zainteresowania nie narzekają. Podając kontakt na show upie tylko ryzykuje sie bana i traci widzów bo po co mu oglądać transmisje i marzyć o spotkaniu skoro może się z nią umówić, nie widzę wiec wiekszej logiki.
https://showup24.tv/malalysasuczka

Miłośniczka transmisji publicznych :dance3:

Lubię prowadzić lekcje wychowania seksualnego dla prawiczków :blush:
Awatar użytkownika
dziewczynawkapeluszu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 03 sty 2024, 14:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SuzyBloow
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: malalysasuczka




Radzę nie podawać danych bo może się to skończyć szantażem lub zwyczajnym podkablowaniem do moderatora.
Awatar użytkownika
wimi6969
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2024, 13:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Suzisu
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




wimi6969 pisze:Radzę nie podawać danych bo może się to skończyć szantażem lub zwyczajnym podkablowaniem do moderatora.


uwazajcie bo ta kurwa oszukuje i kradnie
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 165
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure




semt3x pisze:
wimi6969 pisze:Radzę nie podawać danych bo może się to skończyć szantażem lub zwyczajnym podkablowaniem do moderatora.


uwazajcie bo ta kurwa oszukuje i kradnie


Proszę o skasowanie tego i podobnych postów gdyż ten użytkownik złośliwie obarcza mnie kłamstwem.Mam potwierdzenie od innych klientów którzy są zadowoleni i wcale się nie czuja oszukani. Nie prowadził transmisji nie miałam jak mu przekazać zetonow a gdy chce mu odesłać kasę nie chce podać numeru konta twierdząc że ukradne mu pieniądze gdy go poda.Nie mogę my podać kodu blik gdyż nie korzystam z aplikacji mobilnej banku.
Awatar użytkownika
wimi6969
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2024, 13:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Suzisu
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości