Spotkania przez SU i wymiana danych kontaktowych

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Wymienianie się danymi kontaktowymi przez ShowUp.tv jest zabronione i równoznaczne z odmową dalszej współpracy przez ShowUp.tv dziewczynom, które kontakt do siebie podały. Wnioskuję tak po wielu wątkach tutaj na forum, gdzie ShowUp.tv zastosowało również blokadę wypłaty żetonów dziewczynom, które tak zrobiły oraz zapis w regulaminie.

Dlaczego więc często gdy słucham i oglądam transmisje różnych dziewczyn opowiadają one, że się z kimś spotkały z ShowUp.tv lub rozmawiają z kimś o swoim spotkaniu lub umawiają na spotkania. Nie dostają bana, bo wciąż występują...

Łatwo jest dojść czy złamano regulamin w tym zakresie w odniesieniu do wiadomości prywatnych, ale co z transmisjami prywatnymi, gdzie łatwiej jest podać do siebie kontakt? Czy moderatorzy oglądają każdy priv, żeby sprawdzić czy wymieniono się kontaktami?
Awatar użytkownika
markols
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




A bo widzisz, to jest trochę tak, jak z przechodzeniem przez jezdnię na czerwonym świetle..
Trochę na własną odpowiedzialność, a jeżeli już ktoś Cię złapie albo coś się stanie, to masz pecha :P
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jeżeli masz pecha i akurat moderator jest na Twoim privie kiedy wymieniasz się kontaktem to niestety, wpadłeś. Ale moderatorów jest malo a privów wiele, silą rzeczy nie mogą być na każdym i pewnie wiele im umyka. I najważniejsze to podawać kodem nr telefonu (trz pic dziwć osi dw etc) i już po skończonym czasie priva (kiedy czas się skończył ale jest jeszcze wizja) - wtedy jest chyba najmniejsza szansa na bycie złapanym
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Lepiej podawać chyba przez PW niż na privach bo wtedy jest mniejsza szansa na dostanie bana przynajmniej ja nigdy nie dostałem.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Z PW jest loteria bo automat wychwytuje różne frazy i wtedy posyła wiadomośc automatycznie do moderacji, możesz np. z rozpędu napisać numer telefonu kodem a w dalszej częsci wiadomości napisać liczbę jakąś i dostać bana (automat chyba wszystkie wiecej niż trzycyfrowe wysyła do sprawdzenia)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Jak ktoś chce to bez problemu sobie poradzi nawet pisząc na kartce i pokazując czy też opowiadając coś z użyciem cyfr. Ruger Ty bestio jaki jesteś oblatany w tym temacie :P
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex




wymiana kontaktu na priw to bułka z masłem :lol: no chyba że jedna ze stron tego nie chce, tak pozatym problemu nie widzę żadnego.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Grypsowanie na showupie :) Ja widzialem jak parka na transmisji ktora miala 3k+ widzow podawali telefon i dzwonili nawet do nich na trans i nic. A moderator musiał to zobaczyć bo to nie trwało krótko :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




przeciez i tak zadna nie poda prawdziwych danych :)
Awatar użytkownika
Dekoder2222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 cze 2017, 21:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...ccc
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dekoder2222




Dekoder2222 pisze:przeciez i tak zadna nie poda prawdziwych danych :)

Ale jakby ktoś dobrowolnie podał swoje dane a później płakał że ktoś stalkuje itp to wyłącznie wina tej osoby. Według mnie dobrze że bany idą za takie rzeczy, bo niektórych ludzi to trzeba przed samym sobą bronić ;)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




Nie wiem jak działa ten system szpiegujący, ale raz dostałam bana na cały dzień bo koleś podał mi zaszyrowany numer telefonu. Zapytała tylko "co to jest, numer?" i przekierowalo mnie na googla.
Biustwo




Słow typu "numer", "przelew", "skype" etc lepiej nie używać w rozmowach na czacie bo system wyłapuje słowa kluczowe
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




michu123 pisze:Grypsowanie na showupie :) Ja widzialem jak parka na transmisji ktora miala 3k+ widzow podawali telefon i dzwonili nawet do nich na trans i nic. A moderator musiał to zobaczyć bo to nie trwało krótko :)


Moderator nic nie musiał zobaczyć, bo go nawet pewnie nie było na tej transmisji. To jest firma komercyjna, a nie opresyjny system polityczny. Zresztą nawet najbardziej zamordystyczne systemy dyktatorskie nie są w stanie śledzić każdego swojego obywatela, bo by nadzorców nie starczyło. Gdyby SU miało przeglądać każdą transmisję i każdego priva to musieliby zatrudnić armię ludzi do tego i nie zarobiliby na takim interesie. Być może wyrywkowo rzucają okiem na privy i transmisje dla celów kontrolnych, a także pewnie jak ktoś podkabluje bądź mają jakieś podejrzenia wyplute z systemu monitorowania tekstów. Na pewno mają automat który monitoruje wiadomości prywatne i pozwala im wychwytywać dane kontaktowe, więc trzeba być bardzo uważnym co się pisze, bo automat jest bardzo czuły na pewne słowa. Napisanie GMAIL w wiadomości to chyba pewność bana. :D Banują też za użycie nazw własnych niektórych serwisów internetowym - mnie kiedyś zabanowali jak użyłem nazwy webcamrecordings w rozmowie prywatnej z kolegą. Nie wiem czy monitorują teksty pisane na czacie na priv oraz na publicznych transmisjach, ale jeśli już to mniej rygorystycznie. Na pewno na transmisjach stawiają raczej na kablowanie przez widzów w zamian za drobne nagrody, po to jest przycisk zgłaszania naruszeń przy wypowiedziach innych widzów. Nie sądzę żeby masowo monitorowali zapis wideo privów i transmisji, bo to ciężko zautomatyzować. Być może tylko okazjonalnie ktoś rzuca okiem kontrolnie.
Awatar użytkownika
Paul__Eluard
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 11 lip 2017, 00:11
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka ich jest ;-)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Paul__Eluard




Na pw jest filtrowanie założone, na czacie jedynie życzliwi pomagają. Podczas priva nie wpadają modzi, a przynajmniej nie mają takiego prawa bez zgłoszenia. Nowe profile nie są sprawdzane pod żadnym kątem, więc jak ktoś siedzi cicho i się za bardzo nie udziela, w sensie nikt nie zna adresu do profilu, to można nawet i numer telefonu trzymać wraz z adresem.

Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
laik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 69
Rejestracja: 26 sie 2017, 10:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




kiedy dziewczyny odpowiadają, że nie spotykają się - kłamią?... :?
Awatar użytkownika
Jaro
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 13 sie 2017, 23:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Jaro pisze:kiedy dziewczyny odpowiadają, że nie spotykają się - kłamią?... :?


Nie koniecznie. Ja się dogadałem na privie ale przy włączonej kamerce (zero pisania) i mam kontakt poza ShowUp.tv :D
Ale na spotkanie chyba nie mam co liczyć chociaż daleko nie ma :(
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 18 kwie 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: diabolic89




Jaro pisze:kiedy dziewczyny odpowiadają, że nie spotykają się - kłamią?... :?

stówka - mówiłam, że sie nie spotykam
dwie stówki - no jasne ty wariacie

tak to mniej wiecej wyglada, od razu mówię, że kwoty przypadkowe, tylko dla zobrazowania sytuacji :P


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Jaro... Nie kłamią najczęściej, ale to chyba sprawa indywidualna ;) Ja osobiście chyba bym nie chciała spotkać z żadnym "kolegą" ;)
Awatar użytkownika
mala_miii_98
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2017, 21:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




laik pisze:Na pw jest filtrowanie założone, na czacie jedynie życzliwi pomagają. Podczas priva nie wpadają modzi, a przynajmniej nie mają takiego prawa bez zgłoszenia. Nowe profile nie są sprawdzane pod żadnym kątem, więc jak ktoś siedzi cicho i się za bardzo nie udziela, w sensie nikt nie zna adresu do profilu, to można nawet i numer telefonu trzymać wraz z adresem.

Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv

Dokładnie tak jest. Sam widziałem profil na którym był podany i facebook i skype i jeszcze jakieś inne dane.
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja ciągle wychodzę z założenia że co najmniej 50% aktywnych transmitujących to byłe/obecne prostytuki które dzięki transmisją zyskują klientów, cóz się więc dziwic że podają do siebie inny kontakt... ja tam szanuje dziewczyny ktore od razu zaznaczają że nie spotykają się i nie podają kontaktu i dotrzymują tego a troche mysle ze takich jest ;)



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości