Wiadomości priv i zwrot żetonów nadawcy

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Trafiają mi się sytuacje, w których mężczyźni piszą do mnie na różne tematy od seksu po życie, a po zakończeniu pogawędki proszą o zwrot żetonów. Czasem ktoś wysyła mi napiwek (10-30 ŻET) i prosi, abym mu go zwróciła poprzez komentarz na jego własnym profilu.

Nie zwracam im nigdy tych żetonów, bo nie wiem o co to oznacza...

Chodzi o jakieś pranie brudnej kasy?
Czy poprzez zabawę w takie zwroty mogę dostać bana?
Awatar użytkownika
markols
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


markols pisze:Czy poprzez zabawę w takie zwroty mogę dostać bana?

Nie, dopóki nie jest to częścią zamkniętego obiegu żetonów, wykorzystywanego by oszukiwać pozostałych użytkowników, np. sztucznie podbijając do celu transmisji (np. striptizu na ogólnym). Ludzie widząc, że jest cel posunięty zaczynają powoli wołać kolegów - albo po prostu widz się zatrzyma, jak widzi, że cel się rusza - zatem jeżeli ludzie widzą, że już trochę tego jest, to zaczynają dorzucać się...

markols pisze: abym mu go zwróciła poprzez komentarz na jego własnym profilu.

Bo widzisz... ja myślałem nad tym i doszedłem do wniosku, że jak facet ma komentarze lub napiwki od dziewczyn, to będzie lepiej wyglądał w oczach kobiet oglądających jego profil - skoro dałaś mu napiwek, to znaczy, że musiał być spoko, zabawny, towarzyski, cokolwiek...
I tylko tyle ;)
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka-Przypierdalapka pisze:
markols pisze:Czy poprzez zabawę w takie zwroty mogę dostać bana?

Nie, dopóki nie jest to częścią zamkniętego obiegu żetonów, wykorzystywanego by oszukiwać pozostałych użytkowników, np. sztucznie podbijając do celu transmisji (np. striptizu na ogólnym). Ludzie widząc, że jest cel posunięty zaczynają powoli wołać kolegów - albo po prostu widz się zatrzyma, jak widzi, że cel się rusza - zatem jeżeli ludzie widzą, że już trochę tego jest, to zaczynają dorzucać się...

markols pisze: abym mu go zwróciła poprzez komentarz na jego własnym profilu.

Bo widzisz... ja myślałem nad tym i doszedłem do wniosku, że jak facet ma komentarze lub napiwki od dziewczyn, to będzie lepiej wyglądał w oczach kobiet oglądających jego profil - skoro dałaś mu napiwek, to znaczy, że musiał być spoko, zabawny, towarzyski, cokolwiek...
I tylko tyle ;)

no wydaje mi się że obie odpowiedzi będą pasowały ;) bo niektórzy piszą i poźniej się skapują że to kosztuje 5 zet itp. a poźniej reklamacja :) A info jest jak byk pod przyciskiem wyślij :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Moim zdaniem to żenada nie od dzisiaj wiadomo że wiadomości na showupie są płatne, a żądanie zwrotu 50 groszy... no cóż :D



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:Moim zdaniem to żenada nie od dzisiaj wiadomo że wiadomości na showupie są płatne, a żądanie zwrotu 50 groszy... no cóż :D

Tzn można to tylko rozumieć jako 50gr, ale jak ktoś nie ma jak doładować i tylko dzięki forumowi ma jakieś zetki, to napisze jedna, drugą, trzecią wiadomośc i za chwilke nie bedzie 50 zetonów :) Taki skrót troche, ale nie kiedy się można bez żetona obudzić :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


tajemniczysu pisze:Moim zdaniem to żenada nie od dzisiaj wiadomo że wiadomości na showupie są płatne, a żądanie zwrotu 50 groszy... no cóż :D

Głupia prowokacja? Bo przecież wysłanie kilkudziesięciu wiadomości * 0,5 zł to kilkanaście/dziesiąt złotych. Chciałbyś żeby za każdą rozmowę z ludźmi Ci tyle hajsu brali?

Poza tym, jak laska odda im żetony, to będą mieli większe zaufanie do niej - że jest spoko i nie tylko o żetony jej chodzi. Bo żetoniary nie oddadzą przecież ;)
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Z pewnością sytuacja gdy dziewczyna zwraca żetony po przeprowadzonej rozmowie z nią na pw jest bardzo miła i to świadczy o niej jakie ma podejście do widza :)
Jednak daleki jestem od tego by w razie czego żądać zwrotu.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fapka pisze:
tajemniczysu pisze:Moim zdaniem to żenada nie od dzisiaj wiadomo że wiadomości na showupie są płatne, a żądanie zwrotu 50 groszy... no cóż :D

Głupia prowokacja? Bo przecież wysłanie kilkudziesięciu wiadomości * 0,5 zł to kilkanaście/dziesiąt złotych. Chciałbyś żeby za każdą rozmowę z ludźmi Ci tyle hajsu brali?

Poza tym, jak laska odda im żetony, to będą mieli większe zaufanie do niej - że jest spoko i nie tylko o żetony jej chodzi. Bo żetoniary nie oddadzą przecież ;)


Moim zdaniem to że laska nie odda to nie od razu oznacza ze jest żetoniarą... Poruszyłem ostatnio temat takich wiadomości z jedną z ulubionych użytkowniczek na privie która zdecydowanie nie jest żetoniarą... Zapytałem czy miała taki problem kiedykolwiek że ktoś po wymianie wielu wiadomości zazyczył sobie zwrot żetonów, okazuje się że to dość częste a najbardziej utkwiło mi w pamięci jak wyżej wymieniona dostała propozycję zboczonego popisania, taki "cyberek tekstowy", mowila ze zarobila na tym ok 150 żetonow, facet nawet przyznał się że po wymianie tych wiadomości trysnął a potem napisał "jeśli tobie też było miło to możesz nagrodzić mnie napiwkiem w profilu" po czym ona odmówiła, facet się wkurzył i nazwał ją oszustką i lecącą tylko na żetony... a dla mnie sytuacja wygląda tak że koleś chciał sobie za darmo popisać zboczone rzeczy, to tak jakby wziął priva i zaządał zwrotu mimo iż osiągnął to co chciał :P każdego podnieca co innego, jednych bardziej mozliwosc wyobrazania sobie roznych rzeczy poprzez pisanie a innych obraz z kamerki :) moim zdaniem kazdy kto liczy na zwrot powinien od razu o to poprosic a nie po wydaniu 100 zetonow ;)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:moim zdaniem kazdy kto liczy na zwrot powinien od razu o to poprosic a nie po wydaniu 100 zetonow ;)


Chyba musiałbym być pojebany, żeby domagać się zwrotu żetonów, jeśli wiadomo że są płatne i to moja wola, żeby wysyłać - no, chyba, że tak ustalamy na początku, ale to głupio tak: "słuchaj, może popiszemy sobie trochę, ale oddasz mi kasę, dobra?" :lol:
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Marshall pisze:
tajemniczysu pisze:moim zdaniem kazdy kto liczy na zwrot powinien od razu o to poprosic a nie po wydaniu 100 zetonow ;)


Chyba musiałbym być pojebany, żeby domagać się zwrotu żetonów, jeśli wiadomo że są płatne i to moja wola, żeby wysyłać - no, chyba, że tak ustalamy na początku, ale to głupio tak: "słuchaj, może popiszemy sobie trochę, ale oddasz mi kasę, dobra?" :lol:

A widzisz, Ty na szczęście taki nie jesteś ale sporo jednak pojebów takiego pokroju jak napisałem powyżej nie brakuje xD
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Najśmieszniejsze jest, gdy piszesz z facetem a ten Ci daje delikatnie do zrozumienia, żebyś mu oddała poprzez tekst '' Kurde, muszę już kończyć, bo mam ostatnie 10 zet i odezwe sie dopiero po 10tym'' hahaha :D - '''Spoko, to będę czekać'' :lol:
Zasady to zasady. Dziewczyny przyzwyczajają i oddają. Nie wiem kogo chcą z siebie zrobić w tym momencie. Śmiechu warte :D Za darmo, to możecie sobie na ''fotce'' popisać :lol:
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


He he Mysterka przynajmniej Ty jedna kładziesz kawę na ławę :) inne ściemniają że "lubie z Wami rozmawiać panowie, piszcie!" ale skejpa czy meila nie dadzą, rozmowa tylko za pośrednictwem systemu ppobierającego kasę za kazdą wiadomość :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:He he Mysterka przynajmniej Ty jedna kładziesz kawę na ławę :) inne ściemniają że "lubie z Wami rozmawiać panowie, piszcie!" ale skejpa czy meila nie dadzą, rozmowa tylko za pośrednictwem systemu ppobierającego kasę za kazdą wiadomość :)



Hahaha :lol: Co zrobisz jak nic nie zrobisz :lol: :*
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zgadzam się z Wami, żałosne jest proszenie o zwrot żetonów. Ten portal służy do zarabiania pieniędzy i jeśli wydaje się komuś, że złapał dobry kontakt z jakąś nadającą i jeśli owej pani będzie zależało to sama da kontakt alternatywny.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W umysłach stalkierów i Januszy nie ma chyba takiego pojęcia "jak polubi to sama da kontakt" - oni myślą, że samo to, że laska odpisała na PŁATNY PW (ze świadomością, że każde przedłużanie rozmowy na siłę to 5 żet więcej na koncie) jest dla nich nobilitacją a każdy kontakt raczej starają się wymuszać niż czekać na dobrowolną reakcję ze strony modelki.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Zacznijmy od tego, że branie 5 żetonów od wiadomości jest żałosne...

Wyobraź sobie, że gadasz z panią od działu z mięsem i za samo zapytanie już Ci zabierają 50 gr co kilka zdań.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka pisze:Zacznijmy od tego, że branie 5 żetonów od wiadomości jest żałosne...

Wyobraź sobie, że gadasz z panią od działu z mięsem i za samo zapytanie już Ci zabierają 50 gr co kilka zdań.


panie , a jakies kosci dla psa zostały ?
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jakiego psa, jakie kości - myślałem że Ciebie tylko kocury interesują i karmisz je swoim mleczkiem :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Jakiego psa, jakie kości - myślałem że Ciebie tylko kocury interesują i karmisz je swoim mleczkiem :)

Nie dla psa kiełbasa.

Niby to niewiele, ale wiadomo, że większość lasek chce naciągać na wiadomości... będzie udawała zainteresowaną dopóki będzie profit. :(
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Dlatego ja nigdy nie piszę pierwszy :DD
Awatar użytkownika
KacTus
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 28 lip 2017, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KacTus


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości