Marlenaa/Marlenaaskype38

Opowiedz o swoich przeżyciach na priv-ach u naszych pań z SU :)
Regulamin forum
Regulamin działu opinie - przeczytaj zanim napiszesz

Najważniejsze zasady pisania postów w dziale:

1. Pierwszą rzeczą przed założeniem tematu jest sprawdzenie czy owa dziewczyna już go nie ma! :!: :!:
2. Jak można sprawdzić czy panna nie ma już tematu? Wystarczy wpisać nick w naszą wyszukiwarkę.
3. Jeżeli temat jest już założony to własnie tam umieszczamy opinie.
:arrow: :arrow: :arrow: 4. Gdy zakładamy temat w tytule wpisujemy nick dziewczyny z showupa.

Jak powinien wyglądać post?

5. W poście powinien znajdować się opis dziewczyny.
6. Wrażenia po transmisji (jaka jakość nagrania, jak prezentowała się Panna itd).
7. Jaki priv oraz ilość żetonów za niego.
8. Link do profilu
9. I inne przemyślenia, dodatkowe informację.

UWAGA! - na koniec każdej opinii wystawiamy numeracje, przykładowo:

Panna 3/10
Jakość transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 1/10


10. W dziale opinii tylko i wyłącznie umieszczamy opinie! NIE KOMENTUJEMY innych.
11. Nie wypowiadaj się jeżeli nie odwiedziłeś danej dziewczyny :)


Nieprzestrzeganie oraz nieznajomość REGULAMINU będzie karane.
Marlenaa/Marlenaaskype38
11 gru 2015, 17:24


https://showup24.tv/profile/Marlenaaskype38
https://showup24.tv/profile/Marlenaa

Priv bodajze 5min badz 4min za 100zet ale pewny nie jestem, Priv dotyczyl samych piersi

Milfetka udaje niegrzeczna co jak dla mnie troche smieszne to jest bo widac niestety slabe aktorstwo.Gada rozne sprosne teksty co teoretycznie jest fajne ale w jej wykonaniu przypominalo mi to komedie troche :lol2:

Panna 6/10
Jakośc transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 10/10

Ogolem zabawny priv ktory byl solidny i zabawny.Chociaz musze przyznac,ze teraz wspominam go zabawnie,tak podczas samej transmisji bylem troche zazenowany tym pseudo aktorstwem.Taka sophiee to potrafi udawac jeczenie,Marlena niekoniecznie ;)
showfapowiec




Panna 8 /10
Jakośc transmisji 7/10
Zgodność z opisem priva 10/10

zaangazowanie i swietne cialo
Awatar użytkownika
andrzejwww
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2016, 19:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Byłem dwa razy, bardzo fajna milf. Dźwięku nie używałem więc nie wiem, natomiast co do samego pokazu to bardzo dobry. Angażuje się, wszystko robi zgodnie z opisem, na pewno nie na odpierdol jak niektóre laski. Fajne duże cycki, świetna jakość obrazu.

Balsam na cycki rewelacja. Polecam!

Panna 8/10
Jakoś transmisji 10/10
Zgodność z opisem priva 10/10

https://showup24.tv/Marlenaaskype38
https://showup24.tv/profile/Marlenaaskype38
Awatar użytkownika
StrangeDick
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hole69
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Byłem kilka razy, wie jak podniecić daleko poza granice wytrzymałości, a ten biust, po prostu cudo.
Awatar użytkownika
zeno
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 29 sty 2017, 08:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Super laseczka ;)
Awatar użytkownika
erotic
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 07 lut 2017, 09:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Nie no panowie, ale chyba lekko przesadzacie z tymi pozytywami. Wiem, że mogą się podobać duże piersi - ale to nie są piersi tylko wymiona. Wiem, że może się podobać fajny strój - ale ten strój musi na kogoś pasować (tzn. ten ktoś musi po prostu w niego wchodzić). Wiem, że może się podobać jak ktoś się fajnie porusza - ale ruchy wieloryba nie wydają mi się sexi. Na temat buzi nie chcę już pisać - bo zbyt mocno mógłbym urazić. Oglądam tą panią od dłuższego czasu i skorzystałem z jednego z priv bo lubię starsze. Dla mnie rewelacji nie ma, wszystko jakieś sztuczne i udawane, zero naturalności. Z racji tego, że patrzę już kilka tygodni nie zgadza mi się kilka rzeczy. Jak można pisać, że ma się 38 lat a od 10 lat nie ma się już okresu??? Chyba, że jakaś operacja lub po prostu, po ludzku rzecz ujmując starsza pani, która na pewno niema 38 lat tylko o 20 więcej.
Jakość transmisji 8/10
Zgodność z opisem 4/10
Panna 1/10
Awatar użytkownika
dziurkaczdziurek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2017, 23:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SENSUALITE
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




dziurkaczdziurek pisze:Nie no panowie, ale chyba lekko przesadzacie z tymi pozytywami. Wiem, że mogą się podobać duże piersi - ale to nie są piersi tylko wymiona. Wiem, że może się podobać fajny strój - ale ten strój musi na kogoś pasować (tzn. ten ktoś musi po prostu w niego wchodzić). Wiem, że może się podobać jak ktoś się fajnie porusza - ale ruchy wieloryba nie wydają mi się sexi. Na temat buzi nie chcę już pisać - bo zbyt mocno mógłbym urazić. Oglądam tą panią od dłuższego czasu i skorzystałem z jednego z priv bo lubię starsze. Dla mnie rewelacji nie ma, wszystko jakieś sztuczne i udawane, zero naturalności. Z racji tego, że patrzę już kilka tygodni nie zgadza mi się kilka rzeczy. Jak można pisać, że ma się 38 lat a od 10 lat nie ma się już okresu??? Chyba, że jakaś operacja lub po prostu, po ludzku rzecz ujmując starsza pani, która na pewno niema 38 lat tylko o 20 więcej.
Jakość transmisji 8/10
Zgodność z opisem 4/10
Panna 1/10

Zgadza sie zdecydowanie starsza niz podaje na transmisji.Widavc ze nastawiona na szybka kase , to mozna zauwazyc na ogole jak zachceca bez majtek na prv.Takie panie raczej nie przykladaja sie zbytnio .Wystarczy wywalic cycki i juz Janusze przylecą.
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 14:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




eduardo-00 pisze:Zgadza sie zdecydowanie starsza niz podaje na transmisji.Widavc ze nastawiona na szybka kase , to mozna zauwazyc na ogole jak zachceca bez majtek na prv.Takie panie raczej nie przykladaja sie zbytnio .Wystarczy wywalic cycki i juz Janusze przylecą.

Byłeś na priv czy tylko wróżysz ze swoich wątpliwych doświadczeń?
Awatar użytkownika
zeno
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 29 sty 2017, 08:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




dziurkaczdziurek pisze:Nie no panowie, ale chyba lekko przesadzacie z tymi pozytywami. Wiem, że mogą się podobać duże piersi - ale to nie są piersi tylko wymiona. Wiem, że może się podobać fajny strój - ale ten strój musi na kogoś pasować (tzn. ten ktoś musi po prostu w niego wchodzić). Wiem, że może się podobać jak ktoś się fajnie porusza - ale ruchy wieloryba nie wydają mi się sexi. Na temat buzi nie chcę już pisać - bo zbyt mocno mógłbym urazić. Oglądam tą panią od dłuższego czasu i skorzystałem z jednego z priv bo lubię starsze. Dla mnie rewelacji nie ma, wszystko jakieś sztuczne i udawane, zero naturalności. Z racji tego, że patrzę już kilka tygodni nie zgadza mi się kilka rzeczy. Jak można pisać, że ma się 38 lat a od 10 lat nie ma się już okresu??? Chyba, że jakaś operacja lub po prostu, po ludzku rzecz ujmując starsza pani, która na pewno niema 38 lat tylko o 20 więcej.
Jakość transmisji 8/10
Zgodność z opisem 4/10
Panna 1/10


Idealnie w punkt! Podbijam!
Awatar użytkownika
DoubleB
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dianaa_95
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
impeder
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2017, 00:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marlenaaskype38
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: impeder




Jakość transmisji 8/10
Zgodność z opisem 6/10
Panna 1/10

Nie wiem czemu wgl ktoś ja tu dodał xD
Awatar użytkownika
JacekGr
SU-holik
SU-holik
Posty: 115
Rejestracja: 05 mar 2017, 17:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Opinie - Kobiety



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości