AnitaChiliCamHD/VIllllllllllllllllIV/FONDUE/Anita_Pokazy

Opowiedz o swoich przeżyciach na priv-ach u naszych pań z SU :)
Regulamin forum
Regulamin działu opinie - przeczytaj zanim napiszesz

Najważniejsze zasady pisania postów w dziale:

1. Pierwszą rzeczą przed założeniem tematu jest sprawdzenie czy owa dziewczyna już go nie ma! :!: :!:
2. Jak można sprawdzić czy panna nie ma już tematu? Wystarczy wpisać nick w naszą wyszukiwarkę.
3. Jeżeli temat jest już założony to własnie tam umieszczamy opinie.
:arrow: :arrow: :arrow: 4. Gdy zakładamy temat w tytule wpisujemy nick dziewczyny z showupa.

Jak powinien wyglądać post?

5. W poście powinien znajdować się opis dziewczyny.
6. Wrażenia po transmisji (jaka jakość nagrania, jak prezentowała się Panna itd).
7. Jaki priv oraz ilość żetonów za niego.
8. Link do profilu
9. I inne przemyślenia, dodatkowe informację.

UWAGA! - na koniec każdej opinii wystawiamy numeracje, przykładowo:

Panna 3/10
Jakość transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 1/10


10. W dziale opinii tylko i wyłącznie umieszczamy opinie! NIE KOMENTUJEMY innych.
11. Nie wypowiadaj się jeżeli nie odwiedziłeś danej dziewczyny :)


Nieprzestrzeganie oraz nieznajomość REGULAMINU będzie karane.
Re: ChiliCamHD
03 sty 2016, 17:04
Z twarzy widc ze nie ciekawa tez nie ma sie co tak podniecac :D , Wogole diewczyna Mojm zdaniem wymaga juz terpi bo jest silnie uzaleniona od SU . Zerro zycia prywatnego i relnego cale swieta sylwestra spedza na kamerkach . Jak mozna jechac na wycieczke do cieplych krajow i siedziec caly dzien w pokoju na SU dla Mnie to trzbeba miec niezle zryty beret bo to nie jest normalne :D

https://showup24.tv/profile/ChiliCamHD
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
04 sty 2016, 10:10
fantomas pisze:Z twarzy widc ze nie ciekawa tez nie ma sie co tak podniecac :D , Wogole diewczyna Mojm zdaniem wymaga juz terpi bo jest silnie uzaleniona od ShowUp.tv . Zerro zycia prywatnego i relnego cale swieta sylwestra spedza na kamerkach . Jak mozna jechac na wycieczke do cieplych krajow i siedziec caly dzien w pokoju na ShowUp.tv dla Mnie to trzbeba miec niezle zryty beret bo to nie jest normalne :D

https://showup24.tv/profile/ChiliCamHD?


Rozumiem że zagraniczne wakacje wpływają źle na odbiór transmisji?? Pure Dream też nadawała z Vegas.
Awatar użytkownika
Jurgen44
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 07 lis 2015, 20:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: uleglaMezatka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
04 sty 2016, 12:08
Chili na 100% nie bylo na sylwestra.Wiem Bo bylem sam od 22 i czekalem na kogos wartego uwagi na priwa.Chilicamhd do tych osob sie na pewno zalicza.Niestety sie nie doczekalem,z tych bardziej znanych w sylwka byla Ann,wisienka,wredna.Zdecydowalem sie na ta druga.Chili jak wyjezdza na wakacje owszem pojawia sie na SU ale niestety ciezej ja zlapac bo nie wchodzi tak czesto jak wtedy kiedy jest w domu.Co do samego priwa tez polecam.
Cialo 9,9/10
Jakosc 10/10
Zgodnosc 10/10
Kilka priwow z zabawa kilka z tancem
Rewelacyjna,Mila kontaktowa dziewczyna.Milo sie z Nia rozmawia.
Pelen profesjonalizm poczawszy od zangazowania konczywszy na poziomie samego priwa
P.S najlepszy taniec rozbieraniec jaki widzialem na SU
Awatar użytkownika
barbunis
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 02 gru 2015, 18:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: madonna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
05 sty 2016, 08:14
Ja w zasadzie byłem u niej raz, na parę minutek w ramach testu i nie mam powodu do narzekania.
Awatar użytkownika
nosmokingkills
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2016, 22:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CuteX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
05 sty 2016, 21:32
Widzę sporo skrajnych opinii o ANicie. Byłem u niej na kilku privach, bywam praktycznie codziennie na czacie ogólnym i ja złego słowa o niej nie powiem. ANita jest już długo w tym interesie, ma wielu stałych bywalców i nie pozwoliłaby sobie na takie coś by kogoś oszukać, owszem może komuś się priv nie spodobać, ma do tego prawo, ale zawszę jak byłem robiła to co było w opisie priva. Inna sprawa, że na privie 3 minutowym, ciężko o stworzenie klimatu, to też zależy od osoby która jest po drugiej stronie, a co do czasu to chwilę też trwa nim się rozbierze.

PS. W jednym z postów wyżej jest screen przytoczony z moją wypowiedzią z czatu SU, która była żartem, jak sam autor posta przyznał, że za późno wszedł i nie widział całej rozmowy ale oczywiście wszystko dokładnie wie.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
06 sty 2016, 23:11
Można mieć mieszane uczucia, ale profesjonalizmu jej odmówić nie można. Żelazne zasady i dlatego w tym biznesie nadal pozostaje :)
Awatar użytkownika
Sekretnyy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 06 sty 2016, 15:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: be_delicious
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
07 sty 2016, 17:34
Taki biznes zawsze sie bedzie krecil jeden kutas odchodzi bo sie znudzily mu kam ale dorastaja nowe kutasy :D A dziewczyna siedzi tutaj non stop zeroz zycia prywatnego zero faceta realnego przyjaciol sama po wycieczkach jezdzi bo jak by z kims byla to by nie nadawala :D zamierza chyba tak zycie poswiecic i sie na SU zestarzec:) .Jak by ogarnieta byla to juz dawno by zainwestowala ten hajs w biznes i nie musiala by sie tak zycia marnowac :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
07 sty 2016, 19:41
fantomas pisze:Taki biznes zawsze sie bedzie krecil jeden kutas odchodzi bo sie znudzily mu kam ale dorastaja nowe kutasy :D A dziewczyna siedzi tutaj non stop zeroz zycia prywatnego zero faceta realnego przyjaciol sama po wycieczkach jezdzi bo jak by z kims byla to by nie nadawala :D zamierza chyba tak zycie poswiecic i sie na ShowUp.tv zestarzec:) .Jak by ogarnieta byla to juz dawno by zainwestowala ten hajs w biznes i nie musiala by sie tak zycia marnowac :D


Często z nią rozmawiam i ona jest bardziej ogarnięta i rozsądna niż to się komukolwiek wydaje.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
07 sty 2016, 19:59
Jak by tak bylo to mysla by o przyszlosci jak miala mala konkurencje zarobila kupe kasy i inwestowala bo kasy kupe zarobila :D a ona mysli tylko na teraz sam widze ile kobiet tutaj bylo i jakos stra sie cos osiagnac bo wie ze czlowiek sie starzeje i lepiej przyszlosc zabezpieczyc :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
08 sty 2016, 11:44
Tiago pisze:
fantomas pisze:Taki biznes zawsze sie bedzie krecil jeden kutas odchodzi bo sie znudzily mu kam ale dorastaja nowe kutasy :D A dziewczyna siedzi tutaj non stop zeroz zycia prywatnego zero faceta realnego przyjaciol sama po wycieczkach jezdzi bo jak by z kims byla to by nie nadawala :D zamierza chyba tak zycie poswiecic i sie na ShowUp.tv zestarzec:) .Jak by ogarnieta byla to juz dawno by zainwestowala ten hajs w biznes i nie musiala by sie tak zycia marnowac :D


Często z nią rozmawiam i ona jest bardziej ogarnięta i rozsądna niż to się komukolwiek wydaje.


no dokładnie,mam to samo zdanie.W ogóle żeby choć jedna na dziesięć showupowych dziewczyn miała podobny tok rozumowania i ogólnego podejścia do tego co robi jak ma Chili.Czasem pozory mylą i ja byłem wręcz zaskoczony błyskotliwością tej osoby.Bardzo miła inteligentna dziewczyna która robi fantastyczne priwy.Zawsze zastanawiam się czemu swoich umiejętności nie przenosi na ogólny.Bardzo seksowny miły głos,błyskotliwa,mająca wiele do zaoferowania a do tego ciało i sposób jak się rusza.Bardzo profesjonalna i dam sobie łapy upierdolić że zdominowała by showup i zarobiła by ogromne pieniądze gdyby występowała na ogólnym jak np kiedyś Pure.Pytałem jej nie raz czemu nie chce ale jakoś nie daje się przekonać.Mówiła że woli sobie działać na uboczu na priwkach bez jakiegoś specjalnego rozgłosu.Wielka szkoda bo Chili to diamencik i to taki ukryty.Może kiedyś zmieni zdanie :good3:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
16 sty 2016, 13:22
Bylem u Chilli na prv. Wykonala swoja 'prace' beznamietnie jak robot i nawet nie odpowiadala na moje pytania, zero nawiazania kontaktu, co mnie troche zdziwilo. W sekundzie zakonczenia wywalila mnie bez nawet zadnego pozegnania. Nigdy wiecej! Inne dziewczyny sa mile, kontaktowe, a to dla mnie jest jakas wiecznie obrazona i arogancka paniusia.
transformers69


Re: ChiliCamHD
16 sty 2016, 13:37
Tymi pisze:
Tiago pisze:
fantomas pisze:Taki biznes zawsze sie bedzie krecil jeden kutas odchodzi bo sie znudzily mu kam ale dorastaja nowe kutasy :D A dziewczyna siedzi tutaj non stop zeroz zycia prywatnego zero faceta realnego przyjaciol sama po wycieczkach jezdzi bo jak by z kims byla to by nie nadawala :D zamierza chyba tak zycie poswiecic i sie na ShowUp.tv zestarzec:) .Jak by ogarnieta byla to juz dawno by zainwestowala ten hajs w biznes i nie musiala by sie tak zycia marnowac :D


Często z nią rozmawiam i ona jest bardziej ogarnięta i rozsądna niż to się komukolwiek wydaje.


no dokładnie,mam to samo zdanie.W ogóle żeby choć jedna na dziesięć showupowych dziewczyn miała podobny tok rozumowania i ogólnego podejścia do tego co robi jak ma Chili.Czasem pozory mylą i ja byłem wręcz zaskoczony błyskotliwością tej osoby.Bardzo miła inteligentna dziewczyna która robi fantastyczne priwy.Zawsze zastanawiam się czemu swoich umiejętności nie przenosi na ogólny.Bardzo seksowny miły głos,błyskotliwa,mająca wiele do zaoferowania a do tego ciało i sposób jak się rusza.Bardzo profesjonalna i dam sobie łapy upierdolić że zdominowała by showup i zarobiła by ogromne pieniądze gdyby występowała na ogólnym jak np kiedyś Pure.Pytałem jej nie raz czemu nie chce ale jakoś nie daje się przekonać.Mówiła że woli sobie działać na uboczu na priwkach bez jakiegoś specjalnego rozgłosu.Wielka szkoda bo Chili to diamencik i to taki ukryty.Może kiedyś zmieni zdanie :good3:


Właśnie dlatego, że jest ogarnięta i rozsądna to nie robi pokazów na ogólnym. Po co jej tłum sępów, jak i rozgłos na takim portalu. Widać na SU, że robienie dobrego show na ogólnym idzie w parze nie tylko z kasą ale i z kłopotami, przykład Purka, Nielegalnii, BlondMalinka-ona też nie robi już pokazów na ogólnym, żeby koledzy się nie nacieszyli, Viki itd. Więc siedzi sobie spokojnie, swoje privy i tak będzie miała jako jedyna posiadaczka tak zacnej kolekcji przebieranek i butów, o to drugie ciężko na SU. Robienie pokazów na ogólnym sprowadza się do szerszego grona zainteresowanych nie tylko pokazem ale i życiem prywatnym. Tak to siedzi, ma większy spokój i swoje też zarobi. W dodatku robi też pokazy na skp więc jak ja ktoś zawoła to przerywa transmisje bez obawy o cel.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: ChiliCamHD
18 sty 2016, 11:32
O jakich kłopotach napominasz? hmm>??
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
18 sty 2016, 23:20
transformers69 pisze:Bylem u Chilli na prv. Wykonala swoja 'prace' beznamietnie jak robot i nawet nie odpowiadala na moje pytania, zero nawiazania kontaktu, co mnie troche zdziwilo. W sekundzie zakonczenia wywalila mnie bez nawet zadnego pozegnania. Nigdy wiecej! Inne dziewczyny sa mile, kontaktowe, a to dla mnie jest jakas wiecznie obrazona i arogancka paniusia.


Niestety potwierdzam...privy mechaniczne, to jest zadzwiające ze ta dziewczyna siedzi całymi dniami na SU i nie ma zadnych perspektyw...
Awatar użytkownika
pieter
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 04 gru 2015, 12:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
19 sty 2016, 10:35
pieter pisze:
transformers69 pisze:Bylem u Chilli na prv. Wykonala swoja 'prace' beznamietnie jak robot i nawet nie odpowiadala na moje pytania, zero nawiazania kontaktu, co mnie troche zdziwilo. W sekundzie zakonczenia wywalila mnie bez nawet zadnego pozegnania. Nigdy wiecej! Inne dziewczyny sa mile, kontaktowe, a to dla mnie jest jakas wiecznie obrazona i arogancka paniusia.


Niestety potwierdzam...privy mechaniczne, to jest zadzwiające ze ta dziewczyna siedzi całymi dniami na ShowUp.tv i nie ma zadnych perspektyw...

Ty siedzisz w jej głowie i wiesz czy ona ma perspektywy :lol2:
Zadziwiające jest to że cytujesz swojego posta,zadziwiające jest to że próby hejtu w stronę Chili łudząco przypominają hejt jeszcze ze starego forum kiedy okazało się że posty atakujące Chili należały do jednego autora :mrgreen: Przepraszam :mrgreen: autorki :haha:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
19 sty 2016, 11:16
Morus pisze:O jakich kłopotach napominasz? hmm>??

O kłopotach z osobami, które za bardzo interesują się życiem prywatnym, wrzucającym namiary do sieci, zdjęcia twarzy itp rozsyłającym filmiki po znajomych itd. Niektóre mogą mieć z tego tytułu kłopoty jeżeli mają normalną prace, inne nieprzyjemności, jak zwał tak zwał.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: ChiliCamHD
19 sty 2016, 13:22
Tymi pisze:
pieter pisze:
transformers69 pisze:Bylem u Chilli na prv. Wykonala swoja 'prace' beznamietnie jak robot i nawet nie odpowiadala na moje pytania, zero nawiazania kontaktu, co mnie troche zdziwilo. W sekundzie zakonczenia wywalila mnie bez nawet zadnego pozegnania. Nigdy wiecej! Inne dziewczyny sa mile, kontaktowe, a to dla mnie jest jakas wiecznie obrazona i arogancka paniusia.


Niestety potwierdzam...privy mechaniczne, to jest zadzwiające ze ta dziewczyna siedzi całymi dniami na ShowUp.tv i nie ma zadnych perspektyw...

Ty siedzisz w jej głowie i wiesz czy ona ma perspektywy :lol2:
Zadziwiające jest to że cytujesz swojego posta,zadziwiające jest to że próby hejtu w stronę Chili łudząco przypominają hejt jeszcze ze starego forum kiedy okazało się że posty atakujące Chili należały do jednego autora :mrgreen: Przepraszam :mrgreen: autorki

Ja cytuje swojego posta? Coś Ci się pomyliło kolego. Zgodziłem się z użytkownikiem ponieważ mam identyczne odczucia po priv. Jak widać nie tylko ja bo wiele jest hejtow odnośnie roboty jaka wykonuje chili na prv a nie jej samej i każdy ma prawo do oceny w tym dziale. Jak widać bardzo dużo osób była niezadowolona a skoro była mowa o tym również na poprzednim forum to musi być coś na rzeczy.
Awatar użytkownika
pieter
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 04 gru 2015, 12:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
10 lut 2016, 20:59
fajna dziewczyna ale z twarzy nie za bardzo
Awatar użytkownika
BakerS91
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2016, 20:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wrednaPaula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ChiliCamHD
14 lut 2016, 12:49
Żelazne zasady na ogóle całkiem ładne ciałko kto nie był na priv to polecam skorzystac moja ocena 7/10
Awatar użytkownika
Manius88
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 14 lut 2016, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick.DorisKin
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Manius88r


Re: ChiliCamHD
15 lut 2016, 05:51
to prawda ta Pani jest najlepsza :)
Awatar użytkownika
Maslosek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2015, 02:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Opinie - Kobiety



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości