Lenka21

Opowiedz o swoich przeżyciach na priv-ach u naszych pań z ShowUp.tv :)
Regulamin forum
Regulamin działu opinie - przeczytaj zanim napiszesz

Najważniejsze zasady pisania postów w dziale:

1. Pierwszą rzeczą przed założeniem tematu jest sprawdzenie czy owa dziewczyna już go nie ma! :!: :!:
2. Jak można sprawdzić czy panna nie ma już tematu? Wystarczy wpisać nick w naszą wyszukiwarkę.
3. Jeżeli temat jest już założony to własnie tam umieszczamy opinie.
:arrow: :arrow: :arrow: 4. Gdy zakładamy temat w tytule wpisujemy nick dziewczyny z showupa.

Jak powinien wyglądać post?

5. W poście powinien znajdować się opis dziewczyny.
6. Wrażenia po transmisji (jaka jakość nagrania, jak prezentowała się Panna itd).
7. Jaki priv oraz ilość żetonów za niego.
8. Link do profilu
9. I inne przemyślenia, dodatkowe informację.

UWAGA! - na koniec każdej opinii wystawiamy numeracje, przykładowo:

Panna 3/10
Jakoś transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 1/10

10. W dziale opinii tylko i wyłącznie umieszczamy opinie! NIE KOMENTUJEMY innych.
11. Nie wypowiadaj się jeżeli nie odwiedziłeś danej dziewczyny :)

Nieprzestrzeganie oraz nieznajomość REGULAMINU będzie karane.
Lenka21
06 sty 2017, 15:11

Priv: Palcowka nago głos twarz
Czas: 4 min
Cena: 100 żetonów

Przebieg priv: Przywitanie. Panna stoi przed kamerka, kręci biodrami i ściaga bluzeczke (reszty już nie miała :P). Dotyka cipki i piersi. Liże palce. Obraca się tyłkiem do kamerki i klapsuje. Robi palcówkę od tyłu. Potem siada na łóżku przed kamerką, rozkłada nogi, masuje cipkę i piersi i przechodzi do placówki. Robi ją z zamkniętymi oczami i tak priv przedłużył się o około 0,5 min. Następuje miłe podziękowanie i zakończenie priva.
ps. Panna jest znana, że nie ma ogolonej cipki i pamiętam, że raz oblizując palce musiała sobie wyciągać coś z ust, pewnie włosa :mrgreen:

Moja ocena priv i panny: Priv w 100% zgodny z opisem. Bardzo dobra jakość transmisji, bez zacinania. Panna zgrabna, ładne ciało, twarz dla mnie średnia. Ogólnie jestem zadowolony z priva, mogę polecić.

Podsumowanie:
Twarz 7/10
Panna ogółem 7/10
Jakość transmisji 10/10
Zgodność priva z opisem 10/10

http://showup24.tv/profile/Lenka21
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper

Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Wiszu

Re: Lenka21
07 sty 2017, 13:52

Privki przeciętne, zrobi co ma zrobić i to by było na tyle przynajmniej miałem takie wrażenie.

Twarz 6/10
Panna ogółem 7/10
Jakość transmisji 7/10
Zgodność priva z opisem 8/10
Awatar użytkownika
krystian.pilowski
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Krystek215

07 sty 2017, 14:15

Jak dla mnie kicha staniki ciagle te same ktore wygladaja jak brudne male cycki i twarz brzydka.
Awatar użytkownika
Annhel
SU-holik
SU-holik

Nick na ShowUp.tv:

11 sty 2017, 13:09

:evil: :evil: byłem na priv nie polecam z twarzy średnia a priv na odpier.. robiony
Awatar użytkownika
pawełpaweł
SU-holik
SU-holik

Nick na ShowUp.tv:

11 sty 2017, 23:11

A ja polecam i to bardzo. Wpadam od czasu do czasu na privka i zawsze jestem zadowolony. Dlatego troche się dziwię tym negatywnym opiniom. Ale wiadomo, opisywne tu szczegóły to kwestia gustu. Mi się dziewczyna bardzo podoba, zgrabne ciałko, cycuszki nie za duże ale widać że jędrne, dla koneserów takiej wielkości idelne :-) Dolne partie tak samo, a tyłeczek nieziemski. No i twarzyczka też bardzo ładna, zawsze wita z uśmiechem na ustach który w czasie pokazu zostaje zastąpiony przez podniecenie co dodatkowo mnie na przykład kręci bardzo bo widać że nie udaje i nie robi privka na sztukę. Na privkach zawsze jest ogień, robi dokładnie to co jest w opisie co jak widać niektórym i tak jest za mało. Końcówki privka wydłuża i można się slokojnie pożegnać, a nawet popatrzeć jak się ubiera :-) Po prostu nie ucieka od razu z końcem czasu. Bez problemu pozwala włączyć swoją kamerke. A dla mnie sama nawet kiedyś na tańszym privku zrobiła to co miała na droższym, przez co byłem mega zadowolony. Więc jak widać czasem można liczyć na jakiś mały bonusik :-) Jak już pisałem, szczerze polecam. Ja będę wracał :-)
Awatar użytkownika
Isku
SU-ciekawy
SU-ciekawy

Nick na ShowUp.tv:

01 lut 2017, 11:35

POLECAM POLECAM w 100%
Bardzo sympatyczna i zakręcona kobieta