sexysamanta/KobietaBestia/PolskaDziewczyna

Opowiedz o swoich przeżyciach na priv-ach u naszych pań z SU :)
Regulamin forum
Regulamin działu opinie - przeczytaj zanim napiszesz

Najważniejsze zasady pisania postów w dziale:

1. Pierwszą rzeczą przed założeniem tematu jest sprawdzenie czy owa dziewczyna już go nie ma! :!: :!:
2. Jak można sprawdzić czy panna nie ma już tematu? Wystarczy wpisać nick w naszą wyszukiwarkę.
3. Jeżeli temat jest już założony to własnie tam umieszczamy opinie.
:arrow: :arrow: :arrow: 4. Gdy zakładamy temat w tytule wpisujemy nick dziewczyny z showupa.

Jak powinien wyglądać post?

5. W poście powinien znajdować się opis dziewczyny.
6. Wrażenia po transmisji (jaka jakość nagrania, jak prezentowała się Panna itd).
7. Jaki priv oraz ilość żetonów za niego.
8. Link do profilu
9. I inne przemyślenia, dodatkowe informację.

UWAGA! - na koniec każdej opinii wystawiamy numeracje, przykładowo:

Panna 3/10
Jakość transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 1/10


10. W dziale opinii tylko i wyłącznie umieszczamy opinie! NIE KOMENTUJEMY innych.
11. Nie wypowiadaj się jeżeli nie odwiedziłeś danej dziewczyny :)


Nieprzestrzeganie oraz nieznajomość REGULAMINU będzie karane.
https://showup24.tv/profile/sexysamanta

Nie polecam, zostałem wydymany na 160żet. Przez całego priva (15 minut) był czarny obraz. Poprosiłem ją aby wyszła i ustawiła mi za 10żet privka, bo może to były jakieś problemy techniczne. Odpowiedziała że ok, ale musi skończyć się czas, zaczekałem. Gdy transmisja się skończyła wyszła z SU. Jest jakaś możliwość aby odzyskać te żetony?

Panna: ciężko powiedzieć jeżeli jej nie widziałem/10
Jakość transmisji 0/10
Zgodność z opisem priva 0/10
Awatar użytkownika
tzytzushki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2017, 18:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tzytzushki


Re: sexysamanta
30 gru 2017, 15:41
Pisz do administracji ale łatwo pewnie nie będzie.

Generalnie jak coś jest nie tak z PRV to od razu zgłaszaj w trakcie trwan
Awatar użytkownika
StrangeDick
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hole69
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexysamanta
30 gru 2017, 16:44
Byłem na krótkim priv, brak kontaktu omijać.
Awatar użytkownika
biuletyn
SU-holik
SU-holik
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2017, 17:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexysamanta
24 kwie 2019, 20:10
Uzupełniam brakujące posty:

CYCOREK5000 pisze:
Nie zgodzę się z ta opinia bo jest to nie prawda , sam przygotowałem kamerkę u niej Logitech plus sterowniki konfiguracje znamy się 5 lat i odkąd się znamy tego nie mogło być co piszecie bo i zawsze był głos i obraz ma dobry internet. To ona parę razy miała przykrości wyzwiska na chat i na zgłaszanych niesłusznie priv na sam koniec delikwent sobie :fap: i na ostatnie sekundy zgłaszał i liczył ze moderacja oda żeton i złapie następna ofiarę atu zdziwienie bo i moderacja zawsze oddawała żetony jej po zamrożeniu
To może jest wina u was bo będąc na testowym priv u niej wiele razy jak tylko coś siedziało mogła zawsze na mnie liczyć i było tak że pisali na priv nie ma głosu obrazu.To robiłem z nią priv testowy wszystko było ok był głos obraz.
Miałem kiedyś z nią priv na samym początku jeszcze jak się nie znaliśmy z showup.tv znalazłem ja na innych kamerkach jak większość zaprosiłem do showup.tv , bo jakoś musiałem się poznać jak wieloma kobietami.
nastawienie na priv demon ona nie udaje niczego , bardzo pozytywnie grzeczna miła rozmowa po priv.
Panna: pełne zaangażowanie dolicza czas dba o klienta obfity squirt pokaz był z buzia i głosem 10
Jakość transmisji 10/10
Zgodność z opisem priva 10/10
Ale i tak możecie nie wieżyc to trzeba sprawdzić mogę być dla was nie wiarygodny bo ją znam zanaczam znam większość kobiet na showup.tv i tego nie ukrywam.Tylko wystarczy poczytać jej komentarze w profilu


Fapka pisze:
sexysamanta - priv nie polecam, rozłącza się tuż po skończonym czasie.
Co prawda realizuje priv jaki był ugadany, mimo iż inny w opisie, ale pozostał niesmak, że nie odliczyła czasu jaki potrzebowała na przygotowania...
Długo czytała co było pisane i się nie dostosowała zbytnio do tego. Tak połowicznie. No szkoda :P

Dupsko fajne. Cycki nawet też. Ale udawane rozkosze na ogóle, to nie bajka dla mnie :p
Słabo wypadło, nie mam co oceniać...
Może lepiej brać u niej dłuższe...


JustLikeDat pisze:uwazam , że jest spoko dziewczyna . Zrealizowala mi na priv wszystko co chciałam , poza tym ma spoko walory :p

Źródło: http://archive.fo/IwSO1
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Opinie - Kobiety



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości