Kama95/Kwintesencja_Kobiecosci

Opowiedz o swoich przeżyciach na priv-ach u naszych pań z SU :)
Regulamin forum
Regulamin działu opinie - przeczytaj zanim napiszesz

Najważniejsze zasady pisania postów w dziale:

1. Pierwszą rzeczą przed założeniem tematu jest sprawdzenie czy owa dziewczyna już go nie ma! :!: :!:
2. Jak można sprawdzić czy panna nie ma już tematu? Wystarczy wpisać nick w naszą wyszukiwarkę.
3. Jeżeli temat jest już założony to własnie tam umieszczamy opinie.
:arrow: :arrow: :arrow: 4. Gdy zakładamy temat w tytule wpisujemy nick dziewczyny z showupa.

Jak powinien wyglądać post?

5. W poście powinien znajdować się opis dziewczyny.
6. Wrażenia po transmisji (jaka jakość nagrania, jak prezentowała się Panna itd).
7. Jaki priv oraz ilość żetonów za niego.
8. Link do profilu
9. I inne przemyślenia, dodatkowe informację.

UWAGA! - na koniec każdej opinii wystawiamy numeracje, przykładowo:

Panna 3/10
Jakość transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 1/10


10. W dziale opinii tylko i wyłącznie umieszczamy opinie! NIE KOMENTUJEMY innych.
11. Nie wypowiadaj się jeżeli nie odwiedziłeś danej dziewczyny :)


Nieprzestrzeganie oraz nieznajomość REGULAMINU będzie karane.


Z uwagi że nie znalazłem nic na temat tej pani po za tym ile to ona zarabia, postanowiłem napisać kilka słów.
Otóż występy Kwintesencja_Kobiecosci są przereklamowane, hasła o "wytryskach", to zwyczajna bujda. Pani ma wytryski ale tylko raz. Reszta to przestawianie i szeptanie do kamery. Niczego więcej w tych pokazach nie znajdziecie. Przyznam że głębokie gardło robi po mistrzowsku i w tej kategorii jest numer jeden. Ale zabawa cipką i dupką leży, do tego zabawki które posiada nagle, z niewiadomych przyczyn i akurat na mojej transmisji zaczęły się psuć.
Zgłoszono do moderatora, ale oczywiście on nie widzi problemu oszukiwania przez Kwintesencja_Kobiecosci.
Bo przecież grają w jednej lidze.

Cóż wybierając ją uważajcie i pięć razy zastanówcie się zanim skorzystacie z jej usługi.

https://showup24.tv/Kwintesencja_Kobiecosci
https://showup24.tv/profile/Kwintesencja_Kobiecosci
panxyz


Re: Kwintesencja_Kobiecosci
05 mar 2018, 12:29


Ja byłem u niej na kilku privach
JOI u niej wypadł całkiem fajnie co do pozostałych privów bywało różnie raz lepiej raz gorzej najbardziej mnie wnerwiało gdy w środku zabawy
zaczęła "za dopłatą 200 żet możliwe........i tu pojawiały się kolejne opcje"
Awatar użytkownika
Koras
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 18 sty 2018, 12:53
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anastassia23
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kwintesencja_Kobiecosci
06 mar 2018, 11:01


Bywam u niej często i nigdy nie narzekam, jak dla mnie super dziewczyna, szczera, wie czego chce i ma klase czego wielu tutaj brakuje, co do privków uwielbia squirty więc dla mnie plus no i to co chyba robi najlepiej czyli głębokie gardło :D, co do jej wyglądu to twarz bogini pewnie jest ok 30,ja mojej strony mogę polecić, ale każdy ma wolny wybór dziewczyn tam nie brakuje
kamchm9578


Re: Kwintesencja_Kobiecosci
14 mar 2018, 14:13


Kobieta prześliczna, umie się bawić. Jednak te jej squirty to lekko mówiąc średnie, ale akurat ja nie mam pretensji, ta sztuka jest ciężka do zrealizowania. Nie każda kobieta to umie. Ogólnie bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Driver121
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2018, 13:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Amanda1989
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kwintesencja_Kobiecosci
16 mar 2018, 16:22


Zgadzam sie z jednym z moich przedmowcow na temat tej pani,zwlaszcza z tym ze jest ona naprawde bardzo przereklamowana,pewnie sama sobie te posty pisze,hehe.Po pierwsze - pani lansuje sie na mlodziutka 23 latke a ma spokojnie ponad 30,to widac przeciez. Po drugie - nigdy nie uswiadczysz jej calej nagiej,zawsze nosi jakies pasy do ponczoch z pod ktorych wylewaja sie niemal zwaly tluszczyku, i po trzecie - jej squirt,ktory ona dumnie nazywa wielotryskiem,tez pozostawia wiele do zyczenia.Ja to bym tego nie nazwal nawet jednotryskiem, moze poltrysk? Ot zwykle ciurniecie i ...tyle,pani musi sie wiele nauczyc w tym temaciei chetnie bym jej powiedzial od kogo,bo jest tu kilka dziewczyn ktore naprawde solidnie tryskaja,ale nie bede tutaj przeciez robil kryptoreklamy bo nie o to tu chodzi.Ogolnie spory zawod wiec niejako podsumowujac powiem tak: szkoda kasy na privki u niej bo za te same zetonki mozna sobie naprawde porzadnie zwalic gdzie indziej i to ze dwa razy.No ale to moja opinia i zdaje sobie sprawe z tego ze inni maja prawo sie z tym niezgadzac.Jednak fakty przemawiaja za siebie i moja ocena jest taka a nie inna.

Panna 1/10
Jakosc transmisji 3/10
Zgodnosc z opisem 1/10
Awatar użytkownika
Napalony23
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kwintesencja_Kobiecosci
21 mar 2018, 11:05


Priv byl taki sobie , w sumie nudny ..Laska jest grubo po 30 a udaje ze ma 23 lata :lol: :lol: :lol:
Te jej wpisy o tych squirtach to oszustwo.
Skusilem sie jak glupi na ten wielotrysk i ......rozczarowanie wielkie ...
Laska chyba nie wie co to jest porzadny squirt, ze sie tryska nawet na 2 metry ! Sa tu takie dziewczyny ,ktore robia takie squirty ze glowa mala ,bo bylem juz na niejednym takim privie.
Poza tym teraz juz rozumiem czemu na ogole nigdy nie pokazuje swojego brzucha..Bo jest po prostu obwisly , wylewa jej sie spod tego pasa ,ktory niestety zawsze ma na sobie.Teraz juz wiem dlaczego :)
Ogolnie priv sredni w wykonaniu i za drogi.Bywalem na lepszych i tanszych.
Ja osobiscie nie wroce juz na zaden priv do niej.
Aha i ten denerwujacy ton glosu ...
Awatar użytkownika
nietypowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2018, 10:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jola
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nietypowy


Re: Kwintesencja_Kobiecosci
17 kwie 2019, 19:15


Ależ panna tryska ale chyba częściej z cyca ;}
Awatar użytkownika
PedroPedritos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:09
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Opinie - Kobiety



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości