Blokowanie/usuwanie ocen i komentarzy (oryg.autor:tomoxx)

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Przywracam temat po awarii..
autor: tomoxx

**Pokaż Spoiler**
tomoxx pisze:Fajnie jakby SU pomyślało nad sposobem oceny nadających. Dużo dziewczyn kasuje nieprzychylne komentarze (co w sumie rozumiem) , gwiazdek się nie da skasować ale powinna być zablokowana możliwość wyłączenia ocen. Bujam w obłokach ale świetnie jakby w przypadku kiedy oceniająca nie zgadza się z oceną, można było się z konfrontować. I jeszcze jakby ocena przechodziła razem z danymi konta (nr konta, nie wiem czy pesel się podaje) tak aby nadające nie mogły udawać że są nowe po to żeby uciec po złych ocenach od jednego konta i to samo robić na drugim.


beznadzieja pisze:Fajnie to byłoby jakby dana dziewczyna mogła mieć tylko jedno konto, tak jak ma to miejsce na zagranicznych kamerkach, wtedy by sie pilnowaly. Tak jak jest teraz, daje możliwośc dziewczynom, kombinatorkom możliwość łojenia wszystkich jak chcą. Malo który facet czyta profil lub komentarze, a już nie mowie, żeby sie skupiali na jakichś gwiazdkach ;) Oczywiście forumowa społeczność dokladnie analizuje każdy profil, więc wie, że niepochlebne komentarze można usunąc, a ocena zostaje, natomiast większośc Januszy jest kompletnie nieświadoma takiego procederu.W ogole bardzo fajną opcją byłoby jakby po każdej prywatnej transmisji wyskakiwała opcja oceny transmisji, wystarczylyby same gwiazdki albo komentarz dla chętnych,dodatkowo powinna być informacja za jaki priv jest dawana ocena ;) takie moje male marzenia :D wtedy wydaje mi się byłoby uczciwie dla wszystkich. Same komentarze tez nie powinny byc usuwane, wyjątek powinny stanowić jedynie komenty hejterskie i pozostawione pod ocenę moderatora.


HenryChinaski1 pisze:Ja nie wiem ile w sumie dziewczyny usuwają komentarzy, ale jesteśmy narodem lubującym sie w hejtowaniu, więc gdyby nie wykurwiały ich, to mogłoby sie to skonczyć zalewem nieusuwalnych chujowych opinii od "telewidzoodbiorników trzepaków" na profilu.....
zwłaszcza od tych co nie dają złamanego żydona, ale zawsze mają jakieś ale...
I teraz tłumacz się dziewczyno, że nie jesteś wielbłądem..
że pizda rozjebana, że majtki przyżółcone lub o zgrozo przywykrzyknikowane, że brud, że syf, ze chujowy priv, że wypryski koło cipki, że włosy tłuste, że niemiła.... a jakby mogli to by napisali jeszcze że z paszczy capi niczym z otwartego i zapełnionego masowego grobu w czasach epidemii cholery.

Edit.. po poscie Josina.. zapomniałem, ze komenty są płatne :-), ale jakbym był zły na modleke i miał duszę wkurwionej Grazyny, to bym poświecił i 10 zet :-)... jakby komentarz był nieusuwalny - bo jak jest to sie ni opyla


Jozin_Z_Bazin pisze:ale komentarz może napisać tlyko osoba po wrzuceniu choćby 10 żet, więc fala hejtów od non-żetów tutaj nie jest zagrozeniem :)
jak już tak bujamy w obłokach to mnie by się podobało, gdyby można było tworzyć profil, w którym byłyby np aktualności, zapowiedzi, jakieś sympatyczne wstawki - cos jak na LJ dziewczyny mają na bieżąco aktualizowane kwadraty z newsami. Tutaj trudno o czytelny opis w profilu, bo miejsce na tresc jest na tyle wąskie, że wrzucenie większej ilosci tekstu rozwleka go mocno w dół, większosc do końca pewnie nie dociera, a tak fajnie czytelnie porozmieszczane newsy z np początkiem tresci (np opis jakiegos bardziej rozbudowanego privka i kogo on intereusje to sobie kliknie i otworzy i przeczyta)... ach byłoby było ;-)


Sadistik pisze:Według mnie nie powinno być w ogóle możliwości komentowania... Na Czaturbacie tak jest i jest dobrze. Kto w ogóle czyta komentarze? Ja, przyznaję, że czytałem kiedyś, ale doszedłem do wniosku, że no kurwa po co... Skoro modelki i tak mają możliwość kasowania tych niepochlebnych i na każdym widzi się tylko pozytywne.


tomoxx pisze:komentarze dają pole do popisów dla hejterów, ale choćby te oceny gwiazdkowe które są niemożliwe do usunięcia i zablokowania i już jest ok. I jedno konto to powinien być wymóg , konto weryfikowane przez ID, (nie wiem jak to jest teraz) i jedno konto na jeden nr konta i pesel


od_taaki pisze:Komentarze na początku gdy je wprowadzono można było zamieszczać za darmo, później niby dla ochrony przed hejtem wprowadzili możliwość komentowania jedynie dla osób które dały napiwek minimum 10 żetonów.
A tak naprawdę zapewne chodziło o ograniczenie działalności naciągaczy, którzy wykorzystując możliwość darmowego komentowania
zamieszczali na profilach napaleńców udając hot laseczki komentarze dające nadzieje na coś więcej ...
a mające jedynie na celu przekonanie januszy do pisania prywatnych wiadomości za które oszust zgarniał żetoniki.
Nie do końca przemawia do mnie obecna forma komentowania i oceniania profili na SU, bo w zasadzie każdy kto poświęci symboliczne 10 żetonów
może zamieścić ocenę i komentarz właściwie dowolnej treści, wszelkiej maści hejty, dane osobowe itp.
Jeśli użytkownik profilu w porę nie wyłapie takiego wpisu albo ktoś nie zgłosi moderacji i ta szybko nie zareaguje taki wpis może dość długo
funkcjonować.
Druga sprawa, że nieuczciwa osoba może do woli kasować komentarze albo nawet w ogóle ich nie załączać.
Co do możliwości kasowania ocen leży to w gestii moderatora i po zgłoszeniu w przypadkach ewidentnego hejtu
lub umyślnego zaniżenia oceny moderacja kasuje takie oceny.
Z systemem komentarzy i ocen transmitujących wiąże się bezpośrednio problem multikont,
z jednej strony nieuczciwe transmitujące mogą co jakiś czas zmieniać konta na zasadzie nowe konto nowa ja,
a z drugiej strony możliwość zakładania multikont daje pole do popisu wszelkiej maści trollom, hejterom i stalkerom.
Powinna zostać wprowadzona na SU weryfikacja transmitujących tak jak na większości zagranicznych portali.
Co do kont widzów weryfikacja konta po przez sms z zarejestrowanego numeru telefonu i kod weryfikacyjny,
z ograniczeniem jeden numer telefoniczny - jedno konto.
Dodatkowo powinno być ograniczenie czasowe tak aby po usunięciu konta nowe konto na tym samym numerze
można było założyć dopiero po jakimś czasie po tygodniu lub dwóch minimum.
Dla osób nie chcą podawać telefonu można by wprowadzić możliwość aktywacji konta po przez zakup przelewem
z konta jakiegoś minimalnego startowego pakietu żetonów, 25 do 100 żet.
Wracając do systemu komentowania i oceniania transmitujących jeśli miałby on być w miarę wiarygodny
to możliwość komentowania i oceniania powinny mieć jedynie osoby, które choć raz były na priwie
lub transmisji grupowej albo przelały na transmisjach danej osoby w ciągu jakiegoś czasu określoną ilość
żetonów; dajmy na to min 50 żetonów w ciągu 7 dni poprzedzających dodanie komentarza; komentarze
oczywiście powinny być przed publikacją moderowane.
Dodatkowo nie powinno być możliwości wyłączenia komentarzy i ocen a usuwanie powinno leżeć jedynie w gestii moderatorów.
Komentarze i oceny to rzecz bardzo indywidualna i względna, dlatego zastanawiam się czy nie byłoby lepszym rozwiązaniem
wprowadzenie systemu reputacji opartego na tym ile osób dodało dany profil do ulubionych albo równoległe
funkcjonowanie systemu ocen i komentarzy z systemem polubień.


nobody69 pisze:Tak czytam o tej weryfikacji transmitujących i nachodzi mnie taka myśl... kto byłby na tyle odważny, żeby zaryzykować podanie danych weryfikujących administracji portalu, który nie radzi sobie z najbardziej podstawowymi usterkami technicznymi? Jeden ogarnięty hakier i dane latają gdzie chcą ;-)


Fapka pisze:
beznadzieja pisze:ogole bardzo fajną opcją byłoby jakby po każdej prywatnej transmisji wyskakiwała opcja oceny transmisji, wystarczylyby same gwiazdki albo komentarz dla chętnych,dodatkowo powinna być informacja za jaki priv jest dawana ocena takie moje male marzenia wtedy wydaje mi się byłoby uczciwie dla wszystkich.
Zajebisty pomysł. Chyba kiedyś o nim pisałem, a może nie. Myślałem o tym, tak samo jak np. na AliExpress proszą (ale nie wymuszają) o ocenę zakupu. Mogliby zrobić to, ale...
Oni nie lubią przechowywać danych :)
Ograniczają wszystko, np. cel napiwków 5000 max. Szablony priv, "tylko" 20 (dla niektórych to za mało!). Brak w szablonach priv ikonogramów co tam jest, np. cycki, albo czy jest buzia/głos (to jest akurat genialne na zbiorniku).
Jozin_Z_Bazin]jak już tak bujamy w obłokach to mnie by się podobało, gdyby można było tworzyć profil, w którym byłyby np aktualności, zapowiedzi, jakieś sympatyczne wstawki - cos jak na LJ dziewczyny mają na bieżąco aktualizowane kwadraty z newsami. Tutaj trudno o czytelny opis w profilu, bo miejsce na tresc jest na tyle wąskie, że wrzucenie większej ilosci tekstu rozwleka go mocno w dół, większosc do końca pewnie nie dociera, a tak fajnie czytelnie porozmieszczane newsy z np początkiem tresci (np opis jakiegos bardziej rozbudowanego privka i kogo on intereusje to sobie kliknie i otworzy i przeczyta)... ach byłoby było [/quote]Kilka opcji mogliby zrobić, skoro jest takie wołanie na priv, to np. by ograniczyć godziny w których to działa.
Typowe godziny transmisji mogły być zapisane. Jakieś lepsze profile, chodzi m.in. o formatowanie dla lepszego podziału i wyróżnienia treści (odrobinę więcej to np. pełnowymiarowe zdjęcia, info-zdjęcia na czat, np. z listą napiwków, pod jakimś przyciskiem - a nie lista, poniżej transmisji...).[quote="Sadistik pisze:
Według mnie nie powinno być w ogóle możliwości komentowania... Na Czaturbacie tak jest i jest dobrze. Kto w ogóle czyta komentarze? Ja, przyznaję, że czytałem kiedyś, ale doszedłem do wniosku, że no kurwa po co... Skoro modelki i tak mają możliwość kasowania tych niepochlebnych i na każdym widzi się tylko pozytywne.
Prawda. Najczęściej piszą znajomki lub fani. Mało rzetelne to jest, ale to już nie wina SU, a użytkowników.
Z jednej strony usuwanie muszą mieć, bo zanim moderacja zareaguje, a ktoś w komentarzu dałby np. dane personalne danej osoby...
od_taaki pisze:Nie do końca przemawia do mnie obecna forma komentowania i oceniania profili na SU, bo w zasadzie każdy kto poświęci symboliczne 10 żetonów
A nie możesz skomentować jak byłeś na priv... więc nie możesz ocenić privka.


kopia google`a
kopia archive.today
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości