Rozowa_Pantera

Opowiedz o swoich przeżyciach na priv-ach u naszych pań z SU :)
Regulamin forum
Regulamin działu opinie - przeczytaj zanim napiszesz

Najważniejsze zasady pisania postów w dziale:

1. Pierwszą rzeczą przed założeniem tematu jest sprawdzenie czy owa dziewczyna już go nie ma! :!: :!:
2. Jak można sprawdzić czy panna nie ma już tematu? Wystarczy wpisać nick w naszą wyszukiwarkę.
3. Jeżeli temat jest już założony to własnie tam umieszczamy opinie.
:arrow: :arrow: :arrow: 4. Gdy zakładamy temat w tytule wpisujemy nick dziewczyny z showupa.

Jak powinien wyglądać post?

5. W poście powinien znajdować się opis dziewczyny.
6. Wrażenia po transmisji (jaka jakość nagrania, jak prezentowała się Panna itd).
7. Jaki priv oraz ilość żetonów za niego.
8. Link do profilu
9. I inne przemyślenia, dodatkowe informację.

UWAGA! - na koniec każdej opinii wystawiamy numeracje, przykładowo:

Panna 3/10
Jakość transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 1/10


10. W dziale opinii tylko i wyłącznie umieszczamy opinie! NIE KOMENTUJEMY innych.
11. Nie wypowiadaj się jeżeli nie odwiedziłeś danej dziewczyny :)


Nieprzestrzeganie oraz nieznajomość REGULAMINU będzie karane.
Rozowa_Pantera
07 maja 2021, 13:20
Profil: https://showup24.tv/profile/Rozowa_Pantera
Priv: Dominacja / 350 / 10min

Wszystko ok do momentu w którym okazało się że jest problem (ponoć) z moją kamerką. Zaproponowała że jeśli przerwiemy teraz transmisje dostane zwrot z showup. Oczywiście żadnego zwrotu nie dostałem. Obsługa klienta stwierdziła że jeśli coś jest nie tak z transmisją to należy to zgłosić w trakcie transmisji i że teraz oni nic nie mogą zrobić. Zaproponowałem jej możliwość rozwiązania tego problemu z czego oczywiście nie skorzystała wykorzystując pozycje siły. Ogólnie dziewcze może i spoko wygląda ale głowy do interesów nie ma niestety.

czesc. Nie udalo mi sie odzyskac kasy za transmisje z 2021-02-05 14:53:01 (mialem problem z moja kamerka).
Rozowa_Pantera: Hej, rozumiem, a co wtedy robiliśmy ?
bitboy: miala byc dominacja w moją strone za 10min / 350 zet
Rozowa_Pantera: I była, tylko bez twojej kam?
bitboy: Czas trwania: 3.95 min / 10 min Przerwalismy i mialem pisac do showup zeby dostac zetony spowrotem ale oczywiscie mi nie raczyli nawet odpisac36 minut temu
Rozowa_Pantera: Rozumiem, ale Ty liczysz na coś ode mnie teraz ? :)
bitboy: Licze na to ze uda nam sie wyprostowac tą sytuacje.
Rozowa_Pantera: bo jeśli Ty masz problemy z internetem lub kamerą, to w sumie nikt nie jest Ci nic winien, przecież SU nie zapewnia kamer i internetu
Rozowa_Pantera: bo to, że masz problemy z netem, to nie ich problem, tak samo jeśli masz problem z kam
bitboy: spoko, to oddaj hajs co? spoko, nie ma problemu. Wystawie Cie po prostu adekwatny komentarz
Rozowa_Pantera: ale dlaczego to jest moja wina ?
Rozowa_Pantera: że masz problem z kam?
Rozowa_Pantera: Śmiało, napisz wszytskim, że nie chce Ci oddac kasy, bo Ty masz problem z kamerą ;) Nawet SU Ci nie odpisało, bo to ich nie obchodzi
Rozowa_Pantera: To tak jakbym ja weszła do kogoś na priv z wadliwą kamerą i pisała, że mają oddac hajs, bo mi kamera nie działa
Rozowa_Pantera: I Ty mi piszesz o transmisji z lutego? Ja nawet tego nie pamiętam, SU też przetrzymuje nagrania tylko przez chwilę, a jak z maja, to 2 maja nie było mnie na SU :)


Panna 9/10
Jakość transmisji 1/10
Zgodność z opisem priva 1/10
Awatar użytkownika
bb13
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021, 13:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Rozowa_Pantera
07 maja 2021, 16:37
Dziękujemy za rzetelny opis.
Może dzięki temu więcej osób się na nią nie natnie... (swoją drogą, ja rezygnuję widząc jej sposób transmitowania).

A co do "niedziałającej kamerki" to tutaj można za dużo gdybać, bo za mało informacji jest (np. "wchodziłem do innych, nigdy problemu nie było" albo "to była pierwsza próba z pokazaniem się").

Swoją drogą to faktycznie trochę yyy... dziwne, że czekałeś 3 miesiące, żeby o tym napisać (tu i do niej)... - mam nadzieję, że to wyjaśnisz, bo ja też miałem jakieś powody by nie pisać od razu negatywnych recenzji. (Np. próba zatuszowania nicku, by laska nie podawała go dalej)
Laski mając już hajs w łapie Ci go nie oddadzą prawie nigdy.
Te, które oddadzą to można na palcach policzyć ;)

Edit: Kompletnie zapomniałem się, że w tym dziale nie powinno się komentować.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne



Wróć do Opinie - Kobiety



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości