_Liv_

Opowiedz o swoich przeżyciach na priv-ach u naszych pań z SU :)
Regulamin forum
Regulamin działu opinie - przeczytaj zanim napiszesz

Najważniejsze zasady pisania postów w dziale:

1. Pierwszą rzeczą przed założeniem tematu jest sprawdzenie czy owa dziewczyna już go nie ma! :!: :!:
2. Jak można sprawdzić czy panna nie ma już tematu? Wystarczy wpisać nick w naszą wyszukiwarkę.
3. Jeżeli temat jest już założony to własnie tam umieszczamy opinie.
:arrow: :arrow: :arrow: 4. Gdy zakładamy temat w tytule wpisujemy nick dziewczyny z showupa.

Jak powinien wyglądać post?

5. W poście powinien znajdować się opis dziewczyny.
6. Wrażenia po transmisji (jaka jakość nagrania, jak prezentowała się Panna itd).
7. Jaki priv oraz ilość żetonów za niego.
8. Link do profilu
9. I inne przemyślenia, dodatkowe informację.

UWAGA! - na koniec każdej opinii wystawiamy numeracje, przykładowo:

Panna 3/10
Jakość transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 1/10


10. W dziale opinii tylko i wyłącznie umieszczamy opinie! NIE KOMENTUJEMY innych.
11. Nie wypowiadaj się jeżeli nie odwiedziłeś danej dziewczyny :)


Nieprzestrzeganie oraz nieznajomość REGULAMINU będzie karane.
_Liv_
01 kwie 2024, 19:26
Generalnie byłem u niej na privku:
Striptiz zabawa dłużej - 6min - 746

Nie polecam.

Generalnie panna wydaje sie bardzo atrakcyjna, przynajmniej z figury ktora mozna zlustrowac na ogólnym. Ma ładne zwiewne sukienki odkrywajace nogi do polowy uda, Widać że nogi ma zgrabne i tyłek niezly, piersi wydają się być też ok.
Niestety nawet na tym privku, który wziąłem nie miałem okazji tego za bardzo zweryfikować.
Przez pierwsze 2-3 minuty panna sie kręciła po pokoju bez celu znikając z kadru, cos ustawiało, cos przestawiała, może poprawiała ubrania - nie wiem. Gdy w końcuy zaczął się striptiz okazalo sie ze ma 2 staniki, po ich zdjeciu schowała biust w dłonie i nie zobaczyłem ostatecznie jej piersi chyba, ze to migniecie pomiedzy zdjeciem stanika a ujęciem je w dłonie uznamy za prezentacje.
Pożniej przysuneły się do kamerki że widać było ja od brzucha w dół. Zaczeła zsuwać majtki, trwalo to na tyle długo że jak juz je zdjeła to pozostało może z 10-15 sekund max na standardowe dotykanie sie palcami. Bez jakiejs extra masturbacji czy penetracji palcami, tylko delikatnie z wierzchu. Dosłowni kilka sekund po skonczeniu czasu - transmisja zostala zakonczona. Jako że była to "zabawa dłużej" to nie wiem jak wyglada standardowa zabawa.
Byłem zawiedzony bardzo mocno bo jednak z widoku ogolnego oczekiwałem na naprawde fajny pokaz.

Panna - 7/10 (bez twarzy nie dam ani 9 ani 10; punkt odjety za śladowa ekspozycje piersi i kompletny brak pośladkow)
Jakosć transmisji - 10/10
Zgodność 5/10 - ani striptizu tam nie było ani zabawy tym bardziej.

https://showup24.tv/profile/_Liv_
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 255
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:24
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wróć do Opinie - Kobiety



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość