Grupa wsparcia modelek - Wyznania anonimowych camgirls

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Przecież już go założyłam :P
Biustwo


Re: Grupa wsparcia modelek
08 kwie 2019, 19:38
Właśnie zauważyłem :) mój do post do zapomnienia, nazwa mnie zmyliła, szukałem tych anonimowych, i super że ten temat jest, mimo iż pewnie za bardzo tu Was nie wspieramy, to merytorycznie jest to wg mnie najlepszy wątek na forum.

Masz racie Beza, skończyłem gdzieś przy tapecie :) ale zamknąłem ten wątek, co do obniżki na żetony, to tak jest, że te wszystkie królowe życia które miały codziennie 200-300 pln i tyle samo codziennie wydawały, na ubery, kawy bo 30 pln itp (nie żałuje ich kasa niech wydają na co chcą, uczciwie zarobiły) teraz mają gorąco bo ich dopadł pierwszy lekki kryzys. Może wyjdzie im to na dobre, i zobaczą że nie da się planować finansów i domowego budżetu na 12 godzin do przodu nie mając najmniejszej rezerwy na nieprzewidziane wypadki.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Grupa wsparcia modelek
08 kwie 2019, 19:43
Czasem wspieracie, czasem wkurzacie, czasem można się pośmiać... ;)
Szkoda mi trochę moich i beznadziei wypocin, ale może to i lepiej, że to zostało zapomniane. Może ktoś jeszcze się nabierze, że jestem miłą dziewczyną :D ha ha
Biustwo


Re: Grupa wsparcia modelek
08 kwie 2019, 19:48
a nie jesteś, to tyle było trzeba żeby się o tym dowiedzieć, że żyłem cały czas w "nabraniu" :D
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Grupa wsparcia modelek
09 kwie 2019, 01:29
Ej właśnie, powiedzcie mi ktoś co to się dzieje, że aż tyle się namnożyło tematów o sprzedaży żetonów? Jakiś kryzys na szołapie?
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Grupa wsparcia modelek
09 kwie 2019, 02:15
nobody69 pisze:Ej właśnie, powiedzcie mi ktoś co to się dzieje, że aż tyle się namnożyło tematów o sprzedaży żetonów? Jakiś kryzys na szołapie?


Poszła plota, że nadchodzi koniec świata. I że w tym roku Wielkanocy nie będzie.
Biustwo


Re: Grupa wsparcia modelek
09 kwie 2019, 07:03
Biustwo pisze:Poszła plota, że nadchodzi koniec świata. I że w tym roku Wielkanocy nie będzie.


Wielkanoc będzie tylko bez jaj ;)
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Grupa wsparcia modelek
09 kwie 2019, 08:14
No chyba najczęściej i najbardziej owocnie się tu udzielałam. Niekórych rzeczy względem czasu żałowałam, więc drastycznych wyznań juz nie będzie :D ale zawsze możemy przerobić te wszystkie wątki jeszcze raz. Teraz na topie jest walka o wypłatę żetona.

Zaobserwowałam jedną zależnośc, że dziewczyny które codziennie pytaly się czy był przelew gdzieś wygineły, z głodu umarły czy jak? hyhy
Pojawił się ponownie temat oszczędności, ale to tez juz przerobiliśmy.
Bardziej mnie martwi kompletny brak zaradności niektórych dziewczyn. Tak jakby przez showup były oderwane od rzeczywistości. Wczoraj był płacz i draka że nie będzie na czynsz, który do 10-go trzeba zapłacić i teraz dziewczyna nie widzi innej mozliwości zarobkowania, bo jak ona zarobi 1000 zl w dwa dni. Niektóre dziewczyny są hermetycznie zamknięte w tym showupie a to strasznie smutne. Wizja pójścia do "normalnej" pracy jest dla nich dramatyczna.

Teorii spiskowych o wypłacalności showupa namnaża się codziennie tysiące. I nie, nie jestem od nikogo lepsza w 2016 dostałam po dupie i panikowałam jak większość teraz, ale troche zmądrzałam, troche kopów w dupe dostałam i wyciągnełam wnioski.

Po pierwsze lepiej miec troche skitranej kasiory na ciężkie czasy, bo drugie warto się zastanowić nad tym, co będę robic jak nieskończone plony kamerkowe się skończą .

No i jeszcze kwestia strajkowania. No cóż ja strajkować nie mam zamiaru, chociażby dlatego, że dziewczyny strajkujące ułatwiają mi pracę. Po drugie nie widze sensu, bo chuj tych oglądających interesuje że nam ktos nie wypłaca kasy więc w moim przekonaniu robimy z siebie pośmiewisko. Po trzecie niechcę tlumaczyć absolutnie showupa, ale no cóż taka branża. Jak jest się menadżerem, maklerem albo chociażby stolarzem , nigdy nie wiesz tak na prawdę czy i ile wypłaty dostaniesz. Czy dostaniesz ją w ogóle. To nie jest etat i zarabiasz sporo i owszem, ale ta branża też niesie swoje ryzyka jak każda branża.

Nie musicie mówić, że portal nas nie szanuje, bo to jest oczywiste, ale wy tez nas nie szanujecie, więc albo masz gruba skóre i sobie z tym poradzisz albo spadaj na drzewo. Jedyny jaki mam zarzut do showupa odnośnie wypłat, to fakt, że mogliby urządzać takie akcje sprawniej i byc słowni, bo brak konkretu najbardziej frustruje.Tak, ja też się boję, że za wykonaną usługe nie dostanę kasy, ale jakbyśmy tylko my były w takim położeniu że coś zrobiłyśmy i jest wizja, że ktoś może nam nie zapłacić. Takich usługodawców jest wielu i to nie jest fair, ale żaden stolarz ani fryzjer ani piekarz nie urządza strajków tylko dlatego, że ktoś mu przesunął termin wypłaty, jest wkurzony, ba, wkurwiony jest ale robi swoją robotę dalej i zabezpiecza się na ewentualnie podobną sytuację.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Bardziej mnie martwi kompletny brak zaradności niektórych dziewczyn. Tak jakby przez showup były oderwane od rzeczywistości. Wczoraj był płacz i draka że nie będzie na czynsz, który do 10-go trzeba zapłacić i teraz dziewczyna nie widzi innej mozliwości zarobkowania, bo jak ona zarobi 1000 zl w dwa dni.


Jednocześnie jedna z pań żebrała wczoraj na transmisji, żeby jej dołożyć do czynszu... Zabawne. Ale nie o tym chciałam pisać.
Wydaje mi się, że to dramatyzowanie jest "trochę" przesadzone i w wielu przypadkach na pokaz. Ja rozumiem, że są w życiu różne sytuacje i nie wnikam na co dziewczyny wydają swoją kasę, ale... skoro zarobienie na kamerce 1000zł w dwa dni to u nich norma, to cała ta sytuacja wydaje się mało prawdopodobna. Nie chcę się mądrzyć bo potem mam wizytacje obrażonych na transmisji, ale za opóźnienie w zapłacie rachunków najczęściej dostaje się odsetki do zapłaty, a z wynajmującym mieszkanie najczęściej da się po ludzku dogadać.

beznadzieja pisze:No i jeszcze kwestia strajkowania. No cóż ja strajkować nie mam zamiaru, chociażby dlatego, że dziewczyny strajkujące ułatwiają mi pracę. Po drugie nie widze sensu, bo chuj tych oglądających interesuje że nam ktos nie wypłaca kasy więc w moim przekonaniu robimy z siebie pośmiewisko [...] Nie musicie mówić, że portal nas nie szanuje, bo to jest oczywiste, ale wy tez nas nie szanujecie, więc albo masz gruba skóre i sobie z tym poradzisz albo spadaj na drzewo.


Co do samej idei strajkowania mam dość radykalne poglądy. W przypadku takich zawodów jak pielęgniarka czy nauczyciel strajkujący powinni być pozbawiani prawa wykonywania zawodu - to są zawody z powołania i branie pacjenta czy dziecka za zakładnika żeby coś ugrać jest delikatnie mówiąc niestosowne. W przypadku koleżanek po fachu sprawa jest prostsza - same sobie strzelają w kolano. "Na złość mamie zesram się w gacie".

Nie szanują nas? To kiedykolwiek nas szanowali? Litości...
Poza tym ShowUp nie jest naszym pracodawcą, z którym mamy coś na zasadzie umowy o pracę. To jest jedno z narzędzi do zarabiania kasy. Nie oczekuje szacunku od narzędzi (ani od komputera, ani od pralki, ani od SU). Narzędzie ma działać (nie będę rozwijać wątku czy SU działa dobrze, bo to temat na osobny post albo książkę). Wstrzymali wypłaty? Są inne metody żeby zachować płynność finansową.

beznadzieja pisze:Takich usługodawców jest wielu i to nie jest fair, ale żaden stolarz ani fryzjer ani piekarz nie urządza strajków tylko dlatego, że ktoś mu przesunął termin wypłaty, jest wkurzony, ba, wkurwiony jest ale robi swoją robotę dalej i zabezpiecza się na ewentualnie podobną sytuację.


No nie do końca tak jest. Moją przychodnie zlikwidowano ponieważ lekarzom nie płacono kasy od x miesięcy i podziękowali za współpracę (była mała aferka, mogliście o tym słyszeć w wiadomościach). Mówiąc krótko i prosto - jak ktoś ci wisi kasę to albo dochodzisz swego (w cywilizowany lub mniej sposób) albo kończysz współprace i idziesz tam gdzie ci płacą. Strajki, foszki i inne tego typu dramaty to można odstawiać przed mężem. Tu to nic nie pomoże. SU już nie raz pokazało jak bardzo zależy im na (jak oni to napisali w tym mailu? ) "zadowoleniu użytkowników".
Biustwo


Re: Grupa wsparcia modelek
10 kwie 2019, 02:13
beznadzieja pisze: (..) Zaobserwowałam jedną zależnośc, że dziewczyny które codziennie pytaly się czy był przelew gdzieś wygineły, z głodu umarły czy jak? hyhy


no smieszne strasznie, ale pewnie te dziewczyny wypłacały na bieżaco i nie mają tego problemu

beznadzieja pisze: No cóż ja strajkować nie mam zamiaru, chociażby dlatego, że dziewczyny strajkujące ułatwiają mi pracę..


brawo ty ! komentować nie będe raczej tej żenuły jeszcze, ale zataguję sobie #solidarność i #kurwistan
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja,
nie chcę cytować fragmentów i do każdego się pojedynczo odnosić.
Jesteś już trochę na forum, wyciągnęłaś wnioski z ostatniej "akcji" SU na temat wypłat i Ciebie to nie rusza. Podobał mi się zwrot którego użyłaś odnośnie niektórych Pań i może nie zacytuje aby być źle zrozumiany lub wyrwany z kontekstu lub sama byś dostała rykoszetem ;) W każdym razie warto zwrócić uwagę, że obecność wielu dziewczyn na forum jest uzależniona od kryzysu, wiele się zarejestrowało(nie tylko ze względu na małą awarię forumka[warto zaznaczyć, że nasz Admin lepiej sobie radzi w momentach kryzysowych niż SU, nie pitoli, że czarne jest białe i na odwrót jak to powiedział klasyk czy tam na odwrót])lub zalogowały ponownie po długiej nieobecności. Kryzys minie i większość dziewczyn zapomni o forumku.

Faceci często krytykują Was za pokaz, że chcieli cos więcej, że coś im się nie podobało(nie wato chyba rozwijać tematu co konkretnie). Wam się nie podoba, że widz był taki a nie inny(choć często pewnie przymykacie oko bo kasa się zgadza). Warto chyba zaznaczyć, że jest akcja i reakcja. Jako że nie jestem kobietą ani nie transmituje skupie się bardziej na męskim punkcie widzenia.

Czysto teoretycznie kobieta, która wystawia swoje wdzięki jest postrzegana jako przedmiot, słusznie? Żywa osoba w końcu więc nie do końca, natomiast faceci często pod wpływem alkoholu rosną i z karalucha robią z siebie księcia miasta/województwa a czasem nawet całego kraju czy kontynentu(świata? pewnie też :P ). Słusznie? Raczej nie, kwestia ego, wiary w siebie lub wyimaginowanego poglądu na świat. Traktują Was jak niewolników bo za X waluty mogą Wam "rozkazywać". W momencie kiedy pojawia się to słowo klucz czyli ROZKAZYWAĆ w większości budzi się ten bunt/zagryzanie zębów/własna ocena. W zależności od charakteru jedna zaakceptuje ten los, inna pomyśli "ty tępy chuju zarabiam więcej niż Ty" a w skrajnych przypadkach wyjdzie z priva/zbanuje na trans ogólnej. Teraz zmiana frontu, na Waszej transmisji pojawia się Pan X, dosyć miły, nie marudzi, stara się zagadać z różnym skutkiem, jak jest traktowany? Zazwyczaj z góry czyli następny debil co dużo pisze, chce sobie popatrzeć-bezwartościowa postać o ile nie da żetonów.

Jako, ze jest to temat o grupie wsparcia modelek nie będę pisał jak postrzegany jest facet bo to temat na zupełnie inny dział. Chciałem jednak zaznaczyć, że to jak nas postrzegacie może też być wynikiem tego jak nas ktoś inny potraktował. Nie odkryje Ameryki pisząc, że Was traktują jako przedmiot a nas(facetów) jako żeton. Licytowanie się kto jest lepszym a kto gorszym schodzi na drugi plan. Jeśli zakładamy, że liczy się człowiek to nikt nie wygrywa bo obie strony zazwyczaj traktują się jako rzeczy lub jej pochodne.

Bywając u dziewczyn od tak aby tylko pogadać, często spotykałem się z niechęcią, traktowaniem jako zło konieczne. Nie pisałem textów typu pokaż, zachęć lub tym podobnych. Często szukałem po prostu rozmowy, jakiegoś kontaktu, który ciężko było osiągnąć. Czy to dobra taktyka? Z jednej strony tak, bo to kobietę powinno się zdobywać natomiast patrząc na wypowiedzi niektórych dziewczyn na forum w kwestii żetonów jesteśmy traktowani jako podgatunek. Daje pieniądz, więc ok, reszta się ni liczy. Odbijając piłeczkę sporo facetów idzie podobnym tokiem rozumowania i traktuje kobiety jako ciało i nic więcej.

Nie wiem czy jest sens wrzucania każdego do jednego worka, każdy ma swoje zboczenia i priorytety. Czuje niestety tą dziwna zależność, że ktoś napisał podobnie do osoby X wiec jesteśmy dokładnie tacy sami...a to mylne podsumowanie
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ted Bundy, Mam niekiedy problem z odbiorem twojego przekazu :D przepraszam ale niekiedy nie wiem czy chcesz mnie zgnoić czy nie ;p

Typer, ale ja chętnie porozmawiam o tym jak postrzegany jest facet na transmisji. Wszystko zależy od dnia i ilości czasu jaki mam na transmisję. Showup to narzędzie pracy i zarabiania więc idąc tym tokiem myślenia jeśli kasjerka w biedronce, która non stop kasuje produkty zamieni z toba kilka zdań to jest sukces :D Nie może i nie ma czasu na poważne merytoryczne dyskusje bo jest w pracy :D Nie chcę teraz generalizować, bo owszem jak jest ktoś fajny to ja zawsze chętnie pogadam, ale nie odmówie kolejnego privka tylko dlatego, żeby kontynuować dyskusję. Przepraszam takie są realia. Wiem, że to co piszę może byc odbierane źle, i pewnie połowa dziewczyn napisze, że rozmowa to podstawa transmisji. I tak owszem mają rację, bo fajna dyskusja tez przyciąga widzów, ale nie zawsze.

Takie moje małe zdanie, owszem nasza praca /dawanie dupy czy jak to tam określicie polega w głównej mierze na rozmowie, ale niejednokrotnie ta rozmowa jest sterowana, nie mówimy do końca co myślimy, żeby Was nie urazić. No ale tak jak mówię, to wszystko tez zależy od dnia, są dziewczyny wybitnie niekomunikatywne i tym sobie szkodą. Ja czasami tez potrafię być mega wredna, ale tez jestem tylko człowiekiem i miewam gorsze dni.

Inaczej tez jest z rozmową na pw, czy na privie bo mozna sie troche rozluźnić, pogadać bardziej otwarcie i przedstawić swoje jakies tam poglądy.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Biustwo pisze:
Co do samej idei strajkowania mam dość radykalne poglądy. W przypadku takich zawodów jak pielęgniarka czy nauczyciel strajkujący powinni być pozbawiani prawa wykonywania zawodu - to są zawody z powołania i branie pacjenta czy dziecka za zakładnika żeby coś ugrać jest delikatnie mówiąc niestosowne.


zgodził bym się z Twoją opinią gdyby nie fakt, że to już dawno przestały być zawody z powołania. Wysyp nauczycieli po humanistyce lub pielęgniarek jest teraz taki duży, bo na te kierunki trafiały osoby które nie dostały się nigdzie indziej, teraz może to się znowu zmieniło, ale jak ja pisałem maturę to dziewczyny które jej nie zrobiły szły np do szkoły policealnej na pielęgniarstwo bo nie chciały tracić roku, a nie mogły iść na studia. Położnictwo to jest zawód z powołania, lekarz też, ale pielęgniarki bym pod to nie podciągał, ja wiem jak dużą ma ona odpowiedzialność, i że są też takie które poszły bo chciały, ale niestety są też takie które poszły bo nie miały innych możliwości.
Co ni zmienia faktu że zawody z powołania, powinny być tak dobrze płatne przez państwo żeby nawet nie przyszło do głowy nikomu strajkować, niestety czasy się zmieniły i więcej zapłacisz osobie która jest medialna niż tej która tworzy sztukę, ratuje życie itp.

A co do strajku na SU. Sorry ale wygląda to tak że dziewczyny się obrażają i zabierają swoje zabawki z piaskownicy, sam regulamin SU jest tak napisany, że od razu daje pogląd na to że portal jest do zarabiania pieniędzy, a nie do opieki nad nadającymi. Zarejestrowany jest za granicą ze względów podatkowych, ale też przez to dochodzenie swoich praw jest praktycznie niemożliwe, bo koszty z tym związane będą ogromne. Nawet to jakie są tu Cięgle błędy, czy podejście do nagrywania filmów itp świadczy o tym jakie są tu priorytety, właściciel ma to gdzieś czy na 5% transmisji będzie przerywało czy nie, ponieważ większość oglądających jak nie u jednej to wyda pieniądze u innej. Rzeka żetonów i tak będzie płynąć, inna sprawa że strajk w przypadku gdy SU jest na Polskę monopolistą jest głupotą.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


beznadzieja, a ja pamietam laski ktore potrafily wylaczyc privy bo mialy akurat fajnych ludzi "do pogadania" na czacie, ale jak to mowia Pepiki "to se juz nevrati Pane Havranek" portal sie sPROfesjonlizowal.
Z Typerem nie do konca sie dogadalas... on tez mowi o tym ze traktujecie facetow jak bankomat. Dlatego nie jestescie zbytnio szanowane. Sama potwierdzasz ze olewasz najsympatyczniejszego byc moze faceta pod sloncem ktory Ci nie placi w momencie gdy jakis ulung rzuci 20 zl i powie pokaz cycki.... Rozumiem, taka praca, ale Ty tez powinnas rozumiec dlaczego Wy I Wasza praca jest postrzegana tak a nie inaczej...

tomoxx, zawod "z powolania" to wogole jakis archaizm, zwierze na wymarciu. Biustwo troche pierdoli o jakichs zakladnikach i niestosownosci. Czyli pielegniarka, lekarz czy tam nauczyciel maja pracowac za poldarmo albo wogole gratis pod grozba utraty prawa do wykonywania zawodu? Bo se ktos upierdolil bajke o powolaniu i zakladnikach? Szkoda ze Biustwo nie czuje powolania do wykonywania zawodu "modelarki" na SU :P Praca to praca, stawki ma regulowac rynek, za robote ma byc zaplacone i kropka.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Praca to praca, stawki ma regulowac rynek, za robote ma byc zaplacone i kropka.


Stawki reguluje rynek, tylko z punktu widzenia potrzeb , stawki nie są współmierne do tego co taka osoba wnosi do społeczeństwa.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


komin pisze:Z Typerem nie do konca sie dogadalas... on tez mowi o tym ze traktujecie facetow jak bankomat. Dlatego nie jestescie zbytnio szanowane. Sama potwierdzasz ze olewasz najsympatyczniejszego byc moze faceta pod sloncem ktory Ci nie placi w momencie gdy jakis ulung rzuci 20 zl i powie pokaz cycki.... Rozumiem, taka praca, ale Ty tez powinnas rozumiec dlaczego Wy I Wasza praca jest postrzegana tak a nie inaczej...



No spoko ja juz zrozumialam że ja traktuję Was jak bankomat, a wy mnie jak kurwiszcze podłe :D Pogadać, pogadam, pośmieje się, lubie tez trolowac czasem :D Różnie to bywa, ale showup to dla mnie przede wszystkim miejsce zarobkowe, chociaż może jakbym miała więcej czasu na transmisje podchodziłabym bardziej lajtowo.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:
komin pisze:Praca to praca, stawki ma regulowac rynek, za robote ma byc zaplacone i kropka.


Stawki reguluje rynek, tylko z punktu widzenia potrzeb , stawki nie są współmierne do tego co taka osoba wnosi do społeczeństwa.


za deficytowy towar płaci się więcej. Co z tego że ktoś ma wyjątkowo ważne zadanie skoro na jego miejsce są tysiące? Nie ten/ta to następna osoba i karuzela się kręci. Jednego "zawodu" można się nauczyć a w innym potrzebne jest coś z czym się rodzisz np. wygląd lub gadane.

W moim poście poruszyłem kilka wątków i nie pisałem do nikogo personalnie. Każdy jest inny i inaczej definiuje słowo ROZRYWKA. Jeden chce pogadać a drugi popatrzeć. Ja osobiście wolę pogadać lub posłuchać co inna osoba ma w głowie(w końcu żaden ze mnie mówca czy pisarz :P) Zauważyłem, że większość dziewczyn woli jednak szeroko pojęte buractwo niż tych "miłych". Może faktycznie podyktowane jest to tym, że wchodzicie tutaj dla kasy i lepiej zwrócić uwagę na tego co rzuci żetonem niż tego co tylko pisze. Czasem odbieram to jak taki instynkt pierwotny u kobiet, wolicie być jebn^#&e maczugą w łeb i zaciągnięte za włosy do jaskini niż grzecznie poproszone i zaprowadzone za rączkę :D

tak czy inaczej każde zachowanie nosi za sobą jakieś konsekwencje. Jeśli Kobiety traktują przedmiotowo facetów to i my będziemy traktowali przedmiotowo kobiety. My Was traktujemy ujowo a później dostajemy to samo w zamian. Problem w tym, że często ktoś dostaje rykoszetem a jest Bogu ducha winny :P
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Są jeszcze dziewczyny,które po zebraniu się odpowiednio ciekawej,sarkastycznej ekipy potrafią wyłączyć privy,są dziewczyny,które skończywszy 15min priva z orgazmem,nie wychodzą z niego,tylko nalewają sobie wina i gawędzą z widzem przez pół godziny.I finansowo dobrze na tym wychodzą.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Taką mam jeszcze małą dygresję, bo doskonale rozumiem, że chcielibyście sobie milo porozmawiać na transmisji itd. Showup stał się komercyjnym miejscem stety/niestety. Nie wiem więc dlaczego, tacy ludzie jak wy, którzy chca porozmawiać z fajnymi dupami, nie wybiorą innego formatu portali. Zbiornik, który jest dużo mniej komercyjny a laski bardziej otwarte na rozmowe a mnie na żeton. Tindery, sympatie e-darlingi itd.

Mi to się wydaje tak, że wy chcecie oglądac te cycki, dupy i żeby była miła atmosfera, a laski wręcz kochaja ekshibizjonizm. Owszem ja też często i niejednokrotnie zostaje dłużej na priv lub po prostu pogadam jeszcze z kimś po zabawie i okej- nie oczekując żadnej dodatkowej gratyfikacji.

Odnosze wrażenie, że chcielibyście i wolelibyście miec super ekstra dupy, które będą elegancko gadać, śmiać się i pajacowac przed Wami nie oczekując niczego w zamian, na portalu erotycznym z seks kamerkami. No soryy ale to nie te czasy, nie ta epoka, sa jeszcze portale, które oferują inny format, mniej komercyjny no i ile tam macie tych dup chętnych pokazywac się za frajer?

Format showupa, który był lekki i przyjemny i troche na zasadzie big brother nie wróci. Ludzie obczaili co i jak i komu pasuje siedzi i wydaje hajsy na SU, komu nie pasuje płacenie idzie gdzie indziej.

Już tu troche z Wami jestem, przetrawiłam wasz brak szacunku do naszego zawodu, no i luz, nie oczekuję go. Nie chcecie i nie musicie szanowac e-kurew z neta. Jednak jest jeszcze coś takiego jak szacunek do czlowieka po prostu, człowiek do człowieka- i tyle od Was wymagam i co najmniej tyle daje od siebie.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja, nikt nie mówi,że cała ta "miła rozmowa,czy atmosfera"ma być za darmo...
Ile razy można wchodzić na priva z cyckami czy orgazmem do tej samej dziewczyny?Po czasie wszystko się nudzi.Dlatego te,które potrafią "rozmawiać" maja jakąś tam stałą,normalną grupę widzów,którzy wchodząc na czat rzucają 100-300 "za nic",albo biorą na gadane privy po 2000-3000.
I biznes się kręci.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości