Ruger ktoremu nie staje

Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Ruger ktoremu nie staje
15 maja 2017, 20:43


Nie staje mu bo zatrzepał swojego fiutka na śmierć :D
Awatar użytkownika
for your eyes only
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2016, 13:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ruger ktoremu nie staje
20 lip 2017, 09:43


ruger44 pisze:Kama zawsze powtarzała (jak każda kobieta) że woli najszczerszą (chocby najbardziej bolesną) prawdę od najpiekniejszego choćby kłamstwa, więc napisałem prawdziwą recenzję jej występów (w samych superlatywach) dodając do beczki miodku tylko łyżeczkę dzięgciu (było to bodajże "małe piersi idące trochę ku dołowi"). Ja pierdole jakie ja miałem problemy przez to, włącznie z banem na privy :) Ehh kobiety i ich humorki... A Svietlany ciężko nie chwalić, robi wszystko jak należy, ciałko ma fajne, sympatyczna, ma potencjał na dobrą camgirl. Było wiele innych pań które lubiałem ale fakt jest faktem - jak do kogoś lubiłem wpadać to mu na pewno nie dopiekałem ostrymi recenzjami, czasami wolałem przemilczeć pewne sprawy niż napisać o jedno zdanie za dużo.

Stara zasada mówi chwal publicznie, a krytykuj prywatnie. :D One lubią najbardziej bolesną prawdę, o ile tylko ma wydźwięk pozytywny i jest w istocie komplementem. :D
Awatar użytkownika
Paul__Eluard
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 11 lip 2017, 00:11
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka ich jest ;-)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Paul__Eluard


Poprzednia

Wróć do Opinie - Mężczyźni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości