(DARCZIO)

Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
(DARCZIO)
19 lut 2018, 19:11


Co sądzicie o kłamstwach Darczio? Gość dzis jest hetero, jutro jest bi, a w niedziele i święta gej.. Czy to poważne? przecież ludzie oglądają, poznawają ludzi na kamerkach. Po co tak kłamać dla żetonów? Chyba tylko po to żeby je tracić. No i nie można pominąć faktu iż jeśli mu sie zwróci uwagę na cokolwiek to odrazu jest wylewana fala hejtu, obrażanie, Banowanie, a potem wypisywanie takich bzdur że głowa mała. Gość na początku był miły, a teraz to szczyt chamstwa i prostactwa.

ŻAL ŻAL i jeszcze raz Żałosne !!!!

:lol2: :lol2: :lol2: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

https://showup24.tv/(DARCZIO)
https://showup24.tv/profile/(DARCZIO)
Zenchir_GAY


Re: (DARCZIO)
19 lut 2018, 21:17


Od razu uznałeś, że koleś kłamie, a może on po prostu się pogubił i już sam nie wie po której stronie mocy stoi? Może jego orientacja jest "zdezorientowana"? :biggrin:
Biustwo


Re: (DARCZIO)
23 lut 2018, 06:37


Kojarzę tego chłopaka i bywam często u niego i nigdy nie widziałam żeby obrażał kogoś bez powodu.Jeżeli kogoś obraził to musiał mieć powód żeby zbanować też trzeba mieć powód . Może wam po prostu żal pupe sciska że on zarabia a wy nie ? Widziałam jak byliście u niego i pisaliście z 2 kont że napiszecie o nim na forum SU to tylko o was świadczy chłopaki nadające pod nickiem boskiii18 sami chodzicie po transmisjach i obrażacie innych użytkowników z tego co widziałam a potem macie do kogoś problem.

JEDNA WIELKA ZAWIŚĆ https://showup24.tv/boskiii18 Przestańcie Hejtować to może wy też nie będziecie hejtowali a jak na razie to wylewacie na kogoś swoje gorzkie żale bo ktoś wam zwrócił uwage a kwestia czy on jest hetero czy bi czy homo widziałam kilka razy jak do kogoś mówił że raz hetero raz bi raz homo i się śmiał przypuszczam że sobie żartował .
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: (DARCZIO)
26 lut 2018, 22:10


ładne mi żarty codzenie po transmisjach i hejtowanie. Pokaż mi ze kogoś zaczepiam na trasmisji. jak nie masz dowodu to nie oskarżaj. bo to są pomówienia swiadczace o twojim inwalictwie umysłowym.
Zenchir_GAY


Re: (DARCZIO)
28 lut 2018, 09:58


Pomowienia ja ci nic nie bede pokazywala widzialam nie raz na transmisjach jak chodziles i obrazales wystarczy popytac ludzi u ktorych obrazales .
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: (DARCZIO)
17 mar 2018, 17:23


Pomowienia ja ci nic nie bede pokazywala widzialam nie raz na transmisjach jak chodziles i obrazales wystarczy popytac ludzi u ktorych obrazales

Oglądam ich od 4 lat i nigdy nie spotkałem się żeby kogoś obrażali. To na ich transmisjach codziennie wylewa się fala hejtu. Nie wiem co się tak ich czepiacie. Fajne chłopaki. Bo nie podlizują się innym? No trudno nie każdy musi wam w dupę włazić. I dlatego może większość ich nie lubi bo sobie nie dają. Ja ich popieram.
Awatar użytkownika
Straszny_Typ
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 17 mar 2018, 13:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Misiarotti
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Opinie - Mężczyźni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


cron