SexiBoys_18/whiplash94 Oszusci

Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Byłam dzisiaj na transmisji u tych (pedałków) wszystko ładnie pięknie gdyby nie oszukiwali na transmisjach cały czas kiedy ktoś da żetony zmieniają Cel. Był Cel Spodenki out i tak zdjęli spodenki że ich wcale nie zdejmowali tylko odsłonili. Oszusci tak samo na priv z ciekawości zajrzałam do nich na priv i chciałam zobaczyć czy oszukują priv opisany krótki sex na który zajrzałam i trwał on 1 minute wyobrażacie sobie że powiedzieli mi że im się zepsuła kamerka ? i oddadzą żetony ? po czym zostałam zbanowana ? Śmiech na sali i oni chcą tu zarobić ? Banując osoby z transmisji ? Wstydzą się pokazywać tych małych siusiaczków wyłudzacze i tyle.Transmisję już zgłosiłam do moderacji.Ostrzegam nie wchodzić do nich na priva bo was oskubią z żetonów i potem was zbanują .Z tego co widziałam dużo ludzi się już skarżyło że zmieniają cele jak dostaną żetony.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: SexiBoys_18 Oszusci
17 mar 2018, 17:26


Ja tej głupoty nie pojmuję. przecież jak ktoś przychodzi na priv to znaczy ze jest przy kasie i trzeba o takiego widza dbać bo tylu tu oszustów i skąpców. Nigdy takich osob nie zrozumiem. no ale jak sie przyszło na SU tylko kase wyłudzać a nic od siebie nie dawać to długo tu nie zagrzeją bo ludzie sie juz nauczyli nie robić w huja.

https://showup24.tv/SexiBoys_18
https://showup24.tv/profile/SexiBoys_18
Awatar użytkownika
Straszny_Typ
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 17 mar 2018, 13:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Misiarotti
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: SexiBoys_18/whiplash94
18 mar 2018, 13:17


Awatar użytkownika
Straszny_Typ
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 17 mar 2018, 13:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Misiarotti
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Opinie - Mężczyźni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości