Żetoniarze (dawcy żetonów)

Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Otwieram oficjalnie dyskusję !! Sam jestem jednym z nich ( już na emeryturze ) i ciekawi mnie zdanie i opinia w tej kwestii , nie obdarowanych ani nie sępów ( ona jest zbyt oczywista ), ale tych którzy sypali , bądź ciągle to robią . Jak czujecie się bez tej , jak my to nazywamy zabawy na ogólnym ??? Lub też ( jeśli jeszcze sypiecie złotą ścianą ) , co Was w tym jara :D ?
Jeśli chodzi o mnie , to tak lubiłem być vipem i liderem transmisji , że przeważnie ( po wcześniejszym upojeniu ) kończyłem z 10000 żet w plecy i pewnie robiłbym tak nadal , gdyby nie fatalne zdarzenie w moim życiu .... Fatalne , choć w tej kwestii jak najbardziej korzystne :D
Czekam na wypowiedzi innych .... Shredi odezwij się :D
Awatar użytkownika
trzyrazyB
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2015, 22:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: miss_tbb
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vip




Napiwki to rodzaj hazardu, i faktycznie może to wciągnąć... a są też tacy co lubią 'kierować' dziewczynami na ogólnym, a privy ich nie interesują. Ja z reguły nie rzucam dużo, ale podziwiam tych co sypią złotem jak opętani czasem. Ty widzę też jak 10000 zostawiłeś to też już miałeś lekkie opętanie. :P
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




TO już niezły nałóg, ja staram sie nie szarżować, i przeważnie wybieram priv.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




W sumie ciekawe pytanie .
Nie raz i nie dwa sie nad tym zastanawialem.
Sam siebie nie rozumialem i dalej nie rozumiem skad sie bierze chec wywalania zlota na ogole.
W normalnym zyciu nie jestem tak .... wylewny i chetny do rozdawnictwa.
Czasem mysle to byla/jest chec rywalizacji (w dziwnym tego slowa znaczeniu ) , czasem wydaje mi sie ze za duzo % i czlowiek od pewnego momentu zalacza tryb BO TAK lub jak kto woli GOD MODE.
Faktem jest ze wiekszosc ludzi z ktorymi mialem przyjemnosc sie bawic na ogole albo nie wchodzi albo sie skutecznie ukryla a zabawa samemu po prostu sie nudzi wiec i moja aktywnosc dosc mocno spadla .
W pewnym momencie zuwazasz ze to juz nie zabawa tylko po prostu sponsoring bo po wejsciu po raz 10 do tej samej nadajacej ona po prostu czeka i cie podpuszcza (nie mowie ze wszystkie ale spora czesc ).
Sam nie wiem , moze dalatego znienilem nick i wchodze coraz rzadziej .
Czasem lubilem szokowac, jeszcze za poczatkow SU na zasadzie wchodzisz walisz 5-10-15 k w jednym napiwku , mowisz dobranoc i wychodzisz . Bawilo mnie jak ludzie przezywaja takie akcje i jak bardzo sie nimi podniecaja.
Niestety od jakiegos czasu pewne rzeczy sie zmienily, kiedys na poczatku nadajace byly jak zawsze nastawione na zloto ale dopiero sie uczyly a teraz to w wiekszosci przypadkow jest tak perfidne wyrachowanie ze az sie odechciewa czegokolwiek.

Tak przy okazji 3B jaki miales nick na SU - walinj PW jak masz ochote, mzoe sie kiedy zgadamy i cos poszalejemy u jakies panny tak jak kiedys sie mozna bylo pobawic
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su




Jak pierwszy raz wchodzilem na strone myslalem ze nie befe kupowal zetonow a jednak zdarza sie ze kupie bo kusza mnie dziewczyny i chce zobaczyc jak ten privek wyglada xd
Awatar użytkownika
cichon1234
SU-holik
SU-holik
Posty: 91
Rejestracja: 25 gru 2015, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: cichon1234




dawanie zetonow na ogolnym szczegolnie jako "sciana" to potrzeba popisania sie przed innymi co ktorzy tak robia najczesciej chca sie poczyc lepiej pokazac ze ich stac byc lepszymi od innych kazdy choc przez chwile chce sie poczuc bogaczem i byc w centrum uwagi szczegolnie w centrum uwagi jakiejs ladnej laseczki :)
Popek




Popek pisze:dawanie zetonow na ogolnym szczegolnie jako "sciana" to potrzeba popisania sie przed innymi co ktorzy tak robia najczesciej chca sie poczyc lepiej pokazac ze ich stac byc lepszymi od innych kazdy choc przez chwile chce sie poczuc bogaczem i byc w centrum uwagi szczegolnie w centrum uwagi jakiejs ladnej laseczki :)

ładnej laseczki mówisz, to dlatego kocurkowi tyle sypałeś :haha:
romario




moris pisze:
Popek pisze:ładnej laseczki mówisz, to dlatego kocurkowi tyle sypałeś :haha:



:lol2:


Jakoś teraz nie widać żeby mocno sypali, i dobrze w sumie.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Morus pisze:
moris pisze:
Popek pisze:ładnej laseczki mówisz, to dlatego kocurkowi tyle sypałeś :haha:



:lol2:


Jakoś teraz nie widać żeby mocno sypali, i dobrze w sumie.


No bo widzisz, wczoraj lewe obiegi same się wysypały - podobno kilka banów.
Ponad to inne laski uciekały z transmisji, jak dostały cynk.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




e-Laski.pl pisze:No bo widzisz, wczoraj lewe obiegi same się wysypały - podobno kilka banów.
Ponad to inne laski uciekały z transmisji, jak dostały cynk.


SU ma takie straty i wzięli się za lewe obiegi?
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




abradababra pisze:
e-Laski.pl pisze:No bo widzisz, wczoraj lewe obiegi same się wysypały - podobno kilka banów.
Ponad to inne laski uciekały z transmisji, jak dostały cynk.


ShowUp.tv ma takie straty i wzięli się za lewe obiegi?

akurat na lewych obiegach to raczej zarabiają, bo wszystko się nakręca,
ale może mszczą się za jaja w konkursach, przez co musieli je odwołać ...
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto




Administrator pisze:
abradababra pisze:
e-Laski.pl pisze:No bo widzisz, wczoraj lewe obiegi same się wysypały - podobno kilka banów.
Ponad to inne laski uciekały z transmisji, jak dostały cynk.


ShowUp.tv ma takie straty i wzięli się za lewe obiegi?

akurat na lewych obiegach to raczej zarabiają, bo wszystko się nakręca,
ale może mszczą się za jaja w konkursach, przez co musieli je odwołać ...


Na lewych obiegach zarabiają jeśli oprócz naganiaczy rzucają inni a takich chyba coraz mniej.
Za konkurs i ta musieli zapłacić i możliwe, że im nie zależało kto dostanie te pieniądze. Chyba mieli powód żeby zamknąć konkurs bo możliwe, że cienko stoją z kasą. Najpierw blokada na czat - trzeba kupić żetony by móc pisać, zlikwidowanie konkursu i teraz wzięcie się za lewe obiegi.
Czy nie układa się to w całość?
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Abra, no tak, ale SU, to jednak niemały i niegłupi biznes, który nieustannie się turla 24/7 - 365 dni w roku z mniejszym lub większym zyskiem.
Nigdy nie uwierzę, że są np. bankrutami czy coś, bo na pewno nie bazują tylko na takiej stronie jak SU, na bank mają jeszcze wiele innych źródeł, reklam i promowania się, jak można wyczytać z różnych artykułów i stron z tą tematyką.
Takie strony jak kamerki, nie są zakładane przez zwykłego szarego kowalskiego.

choć z tym pisaniem na czacie to bardzo mnie intrygują, i ciekawi mnie rzeczywisty powód jaki jest, a którego nikt z nas nie zna. Metody SU, jak wszystkie tego typu portale, są owiane wielką niewiadomą X.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Czy są bankrutami to za mocne słowo bo pewnie nie.
Jest takie powiedzenie - kto nauczył się jeść dużymi łyżkami temu ciężko przestawić się na mniejsze (czy jakoś tak).
Kiedyś mieli większe zyski i możliwe, że tu jest problem.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




abradababra pisze:Kiedyś mieli większe zyski i możliwe, że tu jest problem.


myślisz ? że jednak mimo wszystko dawniej więcej zarabiali, skąd takie przypuszczenia :)
statystyki jak statystyki, ale jednak wynika z tego, że SU idzie z roku na rok do przodu, co raz więcej użytkowników i tym samym pewnie więcej wykupionych żetonów.

viewtopic.php?f=15&t=1080

a na blogu też kiedyś czytałem, że SU się rozwija dość dobrze, co raz wiecej ludzi odwiedza i że są zadowoleni.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Podałeś tabelkę ze statystykami i mają tylu internautów tylko jaka liczba z tych internautów ma konto na SU.
Dlaczego po 5 minutach oglądania zanika obraz (chyba tak jest). Zanika by ochronić transmitujące przed gapiami czy żeby wymusić zarejestrowanie się.
Jeśli zarejestrujesz się to nie możesz pisać na czacie. Jest taka blokada by ochronić transmitujące przed spamem czy żeby wymusić kupno żetonów.
Ilu jest internautów którzy po zarejestrowaniu tylko oglądają transmisje.
To tylko moje gdybanie a gdybać można...
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




msn pisze:
abradababra pisze:Kiedyś mieli większe zyski i możliwe, że tu jest problem.


myślisz ? że jednak mimo wszystko dawniej więcej zarabiali, skąd takie przypuszczenia :)
statystyki jak statystyki, ale jednak wynika z tego, że ShowUp.tv idzie z roku na rok do przodu, co raz więcej użytkowników i tym samym pewnie więcej wykupionych żetonów.

viewtopic.php?f=15&t=1080

a na blogu też kiedyś czytałem, że ShowUp.tv się rozwija dość dobrze, co raz wiecej ludzi odwiedza i że są zadowoleni.

co raz więcej ludzi i co raz więcej sępów, np. ja :lol2:
romario




Wczoraj widziałem u mlodej..jakiejś tam nie pamiętam nicku ta blondyna taka; co jak doszło do celu palcówka, to tylko się smyrała po cipce; jak bezczelnie ostentacyjnie typ robił tego waszego spermoobiega, jestem na 90% pewny, że to ten jej chłoptaś, strasznie nachalne to było. W sumie po co banować za to? Nie czaję.

http://pp.showup.com.pl
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Wypowiem sie,myślę ze panowie którzy,wydaja fortune na SU sa po prostu?Wymienie kilka powodów dla których to robia(moim zdaniem):
1.naiwnoć-myslą ze przez wysokie napiwki kobieta na nich zwróci uwagę.Owszem zwróci ale na twoje zetony nie na ciebie :whistle3: .Prawda jest taka ze bez tych napiwków jestes dla niej niewidzialny.Zadne komplementy nie sprawią że ona cie zauważy,gdyz na SU jest 1000 mężczyzn którzy obdarowują kobiety komplementami.Słowa w dzisiejszych czasach nic nie znacza,taka jest prawda smutna ale prawdziwa.Co innego gdy kobiecie zależy na męzczyznie wtedy,słowa sa cenne ale na SU nic nie znacza.Liczy sie tylko kasa i żółty kolor.Oczywiście podkreslam i to bardzo mocno ze to sa tylko wyjątki.
2.nadzieja-jest sobie facet rzuca dość duzy napiwek,(kilka razy!!!!!)mając nadzieje że po jakimś czasie uda mu sie z nią spotkać.Hmmmmm wątpię by kobieta która,sie rozpieszcza zetonami poszla na to dlaczego?po pierwsze jezeli sie z nim spotka automatycznie ma ta swiadomość że on zaprzestanie obdarowywać ja zetonami,gdyz spotykając sie z nim nawiązuja znajomość a większości mężczyznom na SU o to chodzi.Gdy juz się osiągnie cel człowiek zaprzestaje robic pewne rzeczy które,do tej pory robił.Zadna kobieta która,jest typową materialistką nie zgodzi sie na to gdyz wie czym to grozi.
3.zaslepiony-jest sobie laska,atrakcyjna,słodka,taka wydaje sie niewinna a raczej ja udaje.Jej zgrabny tyłeczek i jędrne piersi zaslepiaja męzczyzn.Cycki dupa,cycki dupa,cycki dupa sprawiają że facet nic po za nimi nie widzi,jest zaslepiony.Nie liczy sie wtedy co owa kobieta ma w głowie i do powiedzenia,licza sie tylko cycki i dupa i nadzieja ze może kiedys bedzie cos :D
4.zakochani-sa tacy którzy,rzeczywiście mogą swoja ulubienicę darzyć uczuciami i ich uczucie po prostu ich zaślepia do tego stopnia ze sa ogłupieni.
5.hazard-jest to najgorsza z cech która, jest wiele osób dotknietych ta chorobą.Wezmy przykład z SU, jest sobie facet z bogatym portfelem i na SU widzi kobietę która,bardzo mu sie podoba.Zaczyna ja obdarowywać napiwkami (wysokimi!!!),jak juz zrobi to raz to zrobi to drugi i trzeci raz.Nie skonczy sie na trzecim razie....bedzie ich wiele razy az obudzi sie i powie ,,kur... jaki ja głupi byłem,,.
6.przyzwyczajenie-sa kobiety które,codziennie robia transmisje i cele(prawie).Czeste transmisje sprawiają ze wielbiciel który,jest zaslepiony równiez zjawi sie i obdarzy hojnie napiwkami.Dzień po dniu mija,miesiąc po miesiącu i zaczyna sie przyzwyczajac do tego.On zaczyna myśleć ze to co robi jest normalne,zdaje sobie sprawę z tego ze wydaje bardzo duzo kasy,ale przyzwyczajenie jest silniejsze od niego.
7.poczucie winy-przyzwyczajenie,naiwność,zaślepienie,hazard powoduje poczucie winy że jeżeli on widzac swoja ulubienicę nie obdarzy ja napiwkami i nie dorzuci sie do celu poczuje sie winny ze ja w pewien sposób zaniedbuje i zeby zniknęło to poczucie winy kupi zetony i bedzie wciąż rzucał napiwkami,az obudzi się z ręką w nocniku.Pamiętam jak ogladając jedna z transmitujących i na jej transmisji przybywał pan który,dość często sypie napiwkami(wysokimi) i tego dnia nie miał zetonów,gdyż był jakiś problem z przelewem.Dziewczyna miała cel i on nie mógł sie do niego dorzucic i napisał wtedy cytuje,,kurde głupio mi ze dzis nie mam żetonów,,.I to sie właśnie nazywa ,,poczucie winy :unsure: i myślę że to uczucie towarzyszy w większości tych panów co szaleją na SU,lub ewentualnie bedzie siedział cicho i tylko się przyglądał,gdyz jest mu po prostu głupio ze dzis nie ma zetonów.
8.bycie lepszym-sa transmisje na których,np. spotka sie dwóch panów i którzy obdarowują swoje ulubienice wysokimi napiwkami.Wielokrotnie na transmisjach jest jakis ustawiony smieszny cel i wtedy zaczyna się bitwa pomiedzy nimi.Zaczynają szaleć gdyz jeden od drugiego chce byc lepszy.Za wszelką cene jeden z nich chce wygrać i nieważne sa pieniądze on jest tak ogłupiały że bedzie walczył aż mu się skończą zetony,ale co tam dokupi sobie,aż w końcu jeden z nich się podda.Poddanie oznacza dla takiej osoby że czuje się gorszy:(.A ten wygrany mysli sobie wow jestem kimś bo wygrałem :dance3: .A teraz odpowiedz sobie drogi kolego co wygrałeś...myślę że nic:(
9.publiczność-jest cel i zaczyna sie walka i ci co maja hajs zaczynają głupiec,jeden od drugiego chce byc lepszy a publika zaczyna szaleć pisząc teksty w których,podziwiaja ich walkę, np ,,wow stary ale żeś teraz zaszalał,,i on sobie wtedy mysli ,,,wooooowwww jestem zajebisty :D
10.vip-niby tylko słowo ale sa tacy co sie cieszą sie na ten widok,jakby cipke widzieli :D
11.samotni-wiele mężczyzn którzy,maja własną firmę sa zabiegani za kasa a brak rodziny powoduje że czuja się samotni i szukają miejsc gdzie,zapomną o tym.A SU daje im możliwość zapomnienia. :(
12.nieudane małżeństwo-jest wiele małżeństw w których,pogoń za kasa sprawiła ze zapomnieli o sobie a sex stał sie czymś zapomnianym i zaden z nich nie potrafi tego naprawić.Przyzwyczaili sie do tej monotonii i udają że problemu nie ma.Żona wydaje kase a maż szuka pocieszenia.


Drodzy panowie macie prawo sie z tym nie zgodzic i znajda sie tacy co naskocza na mnie,każdy z nas wyraża swoje opinie i pamiętajmy o tym ze kazdy z nas jest inny.SU jest typowa strona która,bardzo mocno uzależnia a gdy dochodza do tego pieniądze to może sie to zle skończyć.Szczerze to współczuje tym co maja z tym problem,gdyz to jest choroba a ludzie są słabi i podatni.Ciężko jest sobie poradzic z tym samemu.Taka jest prawda ze jeżeli nie zadbasz o siebie sam to nikt tego za ciebie nie zrobi. pozdrawiam
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30




Trochę racji trochę pierdolenia.
Jak to słowo się nie liczy w dzisiejszych czasach>? chyba w internetach tylko się nie liczy, słowo ma moc, ma siłę, wpływa na ludzi, wzrusza, wzbudza emocje ,i kurwa, zawsze będzie się liczyć; czy to pierdolone kłamstwo, czy to najszczersza krystaliczna prawda- dziwki się nie liczą, bo to mały procent ludzi. Na normalnego człowieka <<(cokolwiek znaczy normalność) słowo zawsze wpływa, czy to szef pochwali w pracy i się cieszysz, czy to jakiś pedał się na ciebie wydrze na ulicy i się wkurwisz. Na showup oczywiscie chuja warte są te pedalskie komplementy, typów którzy nawet nie potrafią sypnąc często dobrym duserem. bla bla.

A całą tę tyradę powyżej zamiast podpunktów i rozkmin< słusznych zresztą w większości<< można streścić jednym słowem- BEZSENS. ( poza tym pominęłaś jeden zajebiście ważny podpunkt- nieśmiałość) No bo miec fchuj hajsu i wypierdalać goo bardzo dużo na jakieś panienki w szkiełku, których się nawet nie dotknie, no to naprawdę każe zastanowic sie nad swoim życiem. Mi jest czasem wstyd i żal, że te grosze przejebałem, a co mówiąc o tysiącach. Mimo wszystko zachodzi potężna kontradykcja, bo co? Bo fajnie mimo wszystko popatrzeć na te dupeczki. :? Świat Jest pojebany i stanął na chuju, i tańczy taniec "przeleć mnie" # Boris Vian.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Opinie - Mężczyźni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości