Żetoniarze (dawcy żetonów)

Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Żetoniarstwo, to temat rzeka... lecz czy istotne są powody!
Osoba transmitująca może tego nie docenia (nie rozumie) i widzi w tym tylko łatwy pieniądz...

Więc jak czytałem ten wątek to przypominał mi się ten kabaret


PS. Kwiaciarnie upadają (na wesela chcą wina zamiast kwiatów wiec kwiaciarnia teraz zarabia tylko na pogrzebach)
Lecz po pewnych komentarzach tutaj widzę że dążymy do tego że na klepsydrze będzie dopisane.
"Zamiast kwiatów prosimy przynieść alkohol byśmy mogli jakoś przeboleć ten trudny dla nas czas"
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




karol16 pisze:Żetoniarstwo, to temat rzeka... lecz czy istotne są powody!
Osoba transmitująca może tego nie docenia (nie rozumie) i widzi w tym tylko łatwy pieniądz...

Więc jak czytałem ten wątek to przypominał mi się ten kabaret


PS. Kwiaciarnie upadają (na wesela chcą wina zamiast kwiatów wiec kwiaciarnia teraz zarabia tylko na pogrzebach)
Lecz po pewnych komentarzach tutaj widzę że dążymy do tego że na klepsydrze będzie dopisane.
"Zamiast kwiatów prosimy przynieść alkohol byśmy mogli jakoś przeboleć ten trudny dla nas czas"



w sumie jak tak sie zastanowie to u mnie zadzialala chyba bramka nr 1-2. Miedzy innymi a wlasciwie dzieki podejsciu nadajacych modelek z SU przestastalem wchodzic na SU a tym bardziej rozdawac pieniadze .. :lol:
Ironia :biggrin:

W kwestii ile lacznie wydalem na SU, to nie odpowiem bo i tak calkowita suma bedzie wydawac sie dla wiekszosci ludzi po prostu nierealna ... Ale okowy uzaleznienia zdjete i juz znajduje czas tylko na wizyty na forumku. Czasem zajrze na linka jak ktos wrzuci na chacie ale po chwili i tak wychodze bo jak zwykle to samo ....
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su




takijedengosc pisze:w sumie jak tak sie zastanowie to u mnie zadzialala chyba bramka nr 1-2. Miedzy innymi a wlasciwie dzieki podejsciu nadajacych modelek z ShowUp.tv przestastalem wchodzic na ShowUp.tv a tym bardziej rozdawac pieniadze ..
Ironia


Kolejną ironią jest to że lepiej "sypie" się żetonami modelce która wchodzi na SU tylko i wyłącznie w celu zarobkowym.
I mówię tu o przypadku gdy dana modelka powie nam to otwarcie... ale tak na boku (a nie o naszych domysłach)
Niż modelce która twierdzi że na SU wchodzi tylko i wyłącznie by się dobrze zabawić, a kasa... To tylko tak przy okazji.

Kto sypie ten chyba wie o czym mówię...
Pierwsza modelka doceni gest i będzie Jej miło, druga... szkoda gadać!

"Co tak mało!''
"Chce się ze mną spotkać..."
"... musi mieć nieudany związek"

Więc drogie panie... jeśli ktoś sypie wam żetonami (bez większego celu) to nie doszukujcie się powodów...
Bo i tak ich nie zgadniecie...
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tak mi się nasunęło pytanie, bo jak sypie się żetonami modelce bez większego powodu i chciałaby się jakoś odwdzięczyć - to co uważacie za odpowiednie ? Może ktoś ma jakiś fajny pomysł ? Chyba, ze bez odwdzięczania się wolicie? :lol:
Twice_desir




Twice_desir pisze:Tak mi się nasunęło pytanie, bo jak sypie się żetonami modelce bez większego powodu i chciałaby się jakoś odwdzięczyć - to co uważacie za odpowiednie ? Może ktoś ma jakiś fajny pomysł ? Chyba, ze bez odwdzięczania się wolicie? :lol:
Jakby coś chciał to by poszedł na privka, a tak to ino się cieszyć i nie zastanawiać się nad niepotrzebnymi rzeczami ;)

Z drugiej strony na jakieś odwdzięczenie się może polecieć jeszcze większy strumień żetków, więc warto spróbować.
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Wiszu pisze:
Twice_desir pisze:Tak mi się nasunęło pytanie, bo jak sypie się żetonami modelce bez większego powodu i chciałaby się jakoś odwdzięczyć - to co uważacie za odpowiednie ? Może ktoś ma jakiś fajny pomysł ? Chyba, ze bez odwdzięczania się wolicie? :lol:
Jakby coś chciał to by poszedł na privka, a tak to ino się cieszyć i nie zastanawiać się nad niepotrzebnymi rzeczami ;)

Z drugiej strony na jakieś odwdzięczenie się może polecieć jeszcze większy strumień żetków, więc warto spróbować.


Dlaczego niepotrzebnymi? Jeśli ktoś rzuce żetony z sympatii lub dlatego, że mu się podoba transmisja/model ka to wg. Mnie miło jest się odwdzieczyć niz tylko samo "dzięki" .. Bo "dzięki" lub " dziękuję " mówi się caly czas i troche to oklepane juz..
Twice_desir




karol16 pisze:Kolejną ironią jest to że lepiej "sypie" się żetonami modelce która wchodzi na ShowUp.tv tylko i wyłącznie w celu zarobkowym.
(...)
Niż modelce która twierdzi że na ShowUp.tv wchodzi tylko i wyłącznie by się dobrze zabawić, a kasa... To tylko tak przy okazji.


A mi przeciwnie - lepiej się sypie dziewczynom, które nie wyglądają na doświadczone w zarabianiu i nawet coś pokazują za free. Wtedy można symbolicznie sypnąć i pokazać, że się docenia, a nie tylko na zasadzie płacę - wymagam. Lubię pytania "dzięki, a za co to?" ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




Marshall pisze:
karol16 pisze:Kolejną ironią jest to że lepiej "sypie" się żetonami modelce która wchodzi na ShowUp.tv tylko i wyłącznie w celu zarobkowym.
(...)
Niż modelce która twierdzi że na ShowUp.tv wchodzi tylko i wyłącznie by się dobrze zabawić, a kasa... To tylko tak przy okazji.



A mi przeciwnie - lepiej się sypie dziewczynom, które nie wyglądają na doświadczone w zarabianiu i nawet coś pokazują za free. Wtedy można symbolicznie sypnąć i pokazać, że się docenia, a nie tylko na zasadzie płacę - wymagam. Lubię pytania "dzięki, a za co to?" ;)


Marshall fajne podejscie :)
Twice_desir




Twice_desir pisze:Tak mi się nasunęło pytanie, bo jak sypie się żetonami modelce bez większego powodu i chciałaby się jakoś odwdzięczyć - to co uważacie za odpowiednie ? Może ktoś ma jakiś fajny pomysł ? Chyba, ze bez odwdzięczania się wolicie? :lol:

Ja zawsze daję z sympatii i niczego nie oczekuję w zamian ale fajnie jak dziewczyna wykaże odrobinę zainteresowania, miło przywita, zapyta co słychać i takie tam ;)


Blog ShowUp.tv
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




za zabawę coś trzeba dać... na dyskotekę też za bilet sie płaci
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 12:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dziwię się, że zakładając ten temat ponad 4 lata temu nie przewidziałem jednej rzeczy- "żetoniarstwo" spowodowało mój powrót tutaj i na SU :D.
Awatar użytkownika
BlackHoleSun
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 05 lis 2016, 20:30
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




BlackHoleSun pisze:Dziwię się, że zakładając ten temat ponad 4 lata temu nie przewidziałem jednej rzeczy- "żetoniarstwo" spowodowało mój powrót tutaj i na SU :D.

:mocking: Padłam :mocking: :mocking:
Awatar użytkownika
SlodkaLaLa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zdziwiony jestem dyskusją o żetonach na portalu erotycznym
Umówmy się na samym początku, że ten portal to przede wszystkim miejsce pracy a nie bar towarzyski.

Tylko frajer myśli, że z dziewczyną lub żoną ma seks za darmo...
Showup przynajmniej ma jasne i uczciwe zasady, nie trzeba owijać w bawełnę.
Płaci się za wszystko. Zawsze.

Obdarowywanie prezentami pięknych kobiet to przyjemność, buduje samoocenę.
Żetony pokazują również podejście drugiej strony. Olewczy stosunek (brak szacunku) to zły znak.
Głupie 100-200żet rzucane na Dzień Dobry pokazuje, czy warto kontynuować.
Jeden to uzna za stratę inny za inwestycję.

Showup ma i tak najtańszą ofertę w sieci a wielu dalej narzeka na wysokość stawek...komediodramat
anal_terror
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 14 paź 2017, 12:34
Lokalizacja: ES
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ToxicAngel-FromHell
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: detodounpoco2-0




Troche to chore
Awatar użytkownika
degustator0015
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 03 sty 2024, 21:42
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ala
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: alafa




Zawsze coś warto rzucić. Nie mówię że, nie wiadomo jakie sumy, ale zwyczajnie docenić swoją ulubioną aktorkę :D
Awatar użytkownika
Major600
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2023, 17:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Suzy SU
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ostatnio pod ikeą dałem odprowadzić wózek "potrzebującemu" i kiedy przypomniałem sobie że w środku był żeton zamiast bilonu to skojarzyłem sobie ten temat na forum i pomyślałem że też jestem "Żetoniarzem - dawcą żetonów" :D
Awatar użytkownika
FourForty
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2024, 13:40
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BWO


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Opinie - Mężczyźni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości