Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 19:23


Duże pieniądze przyciągają najgorszych i potrafią zmienić najlepszych. - tak podsumuję niektóre wypowiedzi

Z części dziewczyn jestem dumny ;) Zarówno za poziom wypowiedzi jak i za to że mimo niespodziewanej sytuacji dajecie sobie radę, FAJNIE, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 19:40


luckykarma pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Kuswa jak kasy nie będzie do świat to nie liczcie no opróżnienia sooryyy poświęcenie jajec :laugh3:

Ty juz sie dawno opróżniłes ze wszystkiego u zezowatej. Juz sie nie dziwie czego tak wszystkich wkur*iasz na forum.

Aleś TY pyskata.
A od Pauli to ty się tak łaskawie ODPIERDOL.
Bo na pewno do pięt jej nawet nie sięgasz jeżeli chodzi o atrakcyjność pokazów.


Nieźle sobie Paula pieska wytresowała :)
Warczy na inne :)


Wielki mi zaszczyt spedzac sylwestra na SU
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 19:44


Kurde,nie padło jeszcze to zdanie...Także,od starych i nowych dziewczyn do wszystkich stulejarzy i walikoników;
"JESLI NIE MOŻECIE NAS ZNIEŚĆ,KIEDY JESTEŚMY NAJGORSZE,TO NIE ZASŁUGUJECIE NA NAS,KIEDY JESTEŚMY NAJLEPSZE!" :heart:





www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 19:56


Dobra już wystarczy tych przepychanek. Daliśmy sobie po pysku i starczy :)
Jest takie powiedzenie : "Nie trzeba się ze sobą zgadzać żeby się nawzajem szanować"
Proszę. Rozmawiajmy jak ludzie :)



www.ShowUpTV.blog
luckykarma


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:05


luckykarma pisze:Dobra już wystarczy tych przepychanek. Daliśmy sobie po pysku i starczy :)
Jest takie powiedzenie : "Nie trzeba się ze sobą zgadzać żeby się nawzajem szanować"
Proszę. Rozmawiajmy jak ludzie :)


No dokladnie :)
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:15


SokratesNauczycielPlatona pisze:Wszyscy powinniśmy nieco wyluzować w tym temacie,kasa będzie(albo i nie),a nasze pierdolenie niczego tu nie zmieni.Jedyne co mnie dziwi,to zarzuty do naszych camwhore,że powinny oszczędzać,mieć plan "B" I generalnie MYŚLEĆ PRZYSZŁOŚCIOWO :lol: Kurwa,50% społeczeństwa żyje od pierwszego do pierwszego,ale to młode dziewczyny z showupa mają być ogarnięte,roztropne i sypiać z książką o ekonomii pod waginą.

Polowa ludzi o ktorych mowisz wlasnie zyje od 1 do ostatniego dnia miesiaca z jednej wyplaty i musi im starczyc na wszystko maja rodziny mieszkania na utrzymaniu itp. Porownaj zycie wiekszosci dziewczyn na showupie, nie maja ani dzieci ani rodzin ani kredytow na mieszkania, ich kasa jest tylko i wylacznie dla nich, zero oszczedzania tylko wszystko na biezaco jak idzie.
Gdyby te dziewczyny zaczely szanowac kase ktora lekko zarabiaja to wlasnie teraz w dniu dzisiejszym nie mialaby zadna problemu z tym ze wyplaty sa wstrzymane.
Placz i zal i stres spowodowany przedewszystkim przez swoja lekkomyslnosc i nierozsadek.
Mowisz takze ze my stawiamy im zarzuty, a co one robia jak tu przychodza i wypisuja ze to jakies kpiny i zarty i wielce sa oburzone tym ze ktos w ich strone napisal prawde ktora zabolala dziewczynki chodzace z glowa w chmurach.
Moze taka delikatna szkola jak utrata dochodow ich nauczy zeby nastepnym razem pomyslaly zanim siegna po karte podczas zakupow.
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:21


Dalli140183 pisze:
SokratesNauczycielPlatona pisze:Wszyscy powinniśmy nieco wyluzować w tym temacie,kasa będzie(albo i nie),a nasze pierdolenie niczego tu nie zmieni.Jedyne co mnie dziwi,to zarzuty do naszych camwhore,że powinny oszczędzać,mieć plan "B" I generalnie MYŚLEĆ PRZYSZŁOŚCIOWO :lol: Kurwa,50% społeczeństwa żyje od pierwszego do pierwszego,ale to młode dziewczyny z showupa mają być ogarnięte,roztropne i sypiać z książką o ekonomii pod waginą.

Polowa ludzi o ktorych mowisz wlasnie zyje od 1 do ostatniego dnia miesiaca z jednej wyplaty i musi im starczyc na wszystko maja rodziny mieszkania na utrzymaniu itp. Porownaj zycie wiekszosci dziewczyn na showupie, nie maja ani dzieci ani rodzin ani kredytow na mieszkania, ich kasa jest tylko i wylacznie dla nich, zero oszczedzania tylko wszystko na biezaco jak idzie.
Gdyby te dziewczyny zaczely szanowac kase ktora lekko zarabiaja to wlasnie teraz w dniu dzisiejszym nie mialaby zadna problemu z tym ze wyplaty sa wstrzymane.
Placz i zal i stres spowodowany przedewszystkim przez swoja lekkomyslnosc i nierozsadek.
Mowisz takze ze my stawiamy im zarzuty, a co one robia jak tu przychodza i wypisuja ze to jakies kpiny i zarty i wielce sa oburzone tym ze ktos w ich strone napisal prawde ktora zabolala dziewczynki chodzace z glowa w chmurach.
Moze taka delikatna szkola jak utrata dochodow ich nauczy zeby nastepnym razem pomyslaly zanim siegna po karte podczas zakupow.


Zyjesz komuś pod łózkiem czy w szafie, że wiesz kto jakie ma życie? Wypowiadasz się za wszystkie jakby każda jednakowo w życiu miała kolorowo i tylko jedynym problemem było to, na co wydać zarobione pieniądze. Jeśli ktoś ma mozliwosć dorobienia tutaj to dlaczego ma tego nie robic? Każdy może wejść i sie przekonać.
Coś cię boli człowieku.
luckykarma


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:23


Panowie a skad pomysł, że większość dziewczyn zarabia tak dużo, że powinna mieć teraz odłożoną niezła sumkę?
Showup to nie tylko topka, co zarabia 10k miesięcznie. Spójrzcie na to z innej strony - są takie, co zarabiają około 4 tysiące złotych (tzw średniaki po 50-70 widzów) - odejmijcie od tego podatek, czynsz... i nie ma co z tego zaoszczędzić. Prawda jest taka, że dużo dziewczyn może mieć ogromne problemy, jeśli nie wyrobią się do końca kwietnia.
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:25


HardRockCaffe666 pisze:Podobno wróżbita MACIEJ wie coś na temat kiedy będą wypłaty.
Wszystkie desperatki proszone są o kontakt telefoniczny.
Obiecał zniżki na hasło SU :laugh3:


HardRockCaffe666 pisze:Kuswa jak kasy nie będzie do świat to nie liczcie no opróżnienia sooryyy poświęcenie jajec :laugh3:


dziadek zobaczymy jak się będziesz śmiał jak pis doprowadzi do bankructwa kraj i ci rentę zabiorą, myślisz, że koliberek weźmie cię na utrzymanie
LEON LXIX


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:27


luckykarma pisze:
Dalli140183 pisze:
SokratesNauczycielPlatona pisze:Wszyscy powinniśmy nieco wyluzować w tym temacie,kasa będzie(albo i nie),a nasze pierdolenie niczego tu nie zmieni.Jedyne co mnie dziwi,to zarzuty do naszych camwhore,że powinny oszczędzać,mieć plan "B" I generalnie MYŚLEĆ PRZYSZŁOŚCIOWO :lol: Kurwa,50% społeczeństwa żyje od pierwszego do pierwszego,ale to młode dziewczyny z showupa mają być ogarnięte,roztropne i sypiać z książką o ekonomii pod waginą.

Polowa ludzi o ktorych mowisz wlasnie zyje od 1 do ostatniego dnia miesiaca z jednej wyplaty i musi im starczyc na wszystko maja rodziny mieszkania na utrzymaniu itp. Porownaj zycie wiekszosci dziewczyn na showupie, nie maja ani dzieci ani rodzin ani kredytow na mieszkania, ich kasa jest tylko i wylacznie dla nich, zero oszczedzania tylko wszystko na biezaco jak idzie.
Gdyby te dziewczyny zaczely szanowac kase ktora lekko zarabiaja to wlasnie teraz w dniu dzisiejszym nie mialaby zadna problemu z tym ze wyplaty sa wstrzymane.
Placz i zal i stres spowodowany przedewszystkim przez swoja lekkomyslnosc i nierozsadek.
Mowisz takze ze my stawiamy im zarzuty, a co one robia jak tu przychodza i wypisuja ze to jakies kpiny i zarty i wielce sa oburzone tym ze ktos w ich strone napisal prawde ktora zabolala dziewczynki chodzace z glowa w chmurach.
Moze taka delikatna szkola jak utrata dochodow ich nauczy zeby nastepnym razem pomyslaly zanim siegna po karte podczas zakupow.


Zyjesz komuś pod łózkiem czy w szafie, że wiesz kto jakie ma życie? Wypowiadasz się za wszystkie jakby każda jednakowo w życiu miała kolorowo i tylko jedynym problemem było to, na co wydać zarobione pieniądze. Coś cię boli człowieku.

mowie o zdecydowanej wiekszosci dziewczyn na showupie, wystarczy przejrzec kilka transmisji, obrac na cel i przygladac sie :) ja mowie ciagle o wiekszosci a nie o wszystkich chcialam Ci podkreslic i w wielu postach to zrobilam :) czytaj uwaznie Pani szczesliwa karma :)
sorki w tej chwili badluckykarma
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:32


No ale co na transmisji widać kto jakie ma życie? i że nie ma problemów w życiu? Dla mnie wypowiadanie się o czyims prywatnym zyciu (nie widząc go naprawdę) mija się z prawdą. I czemu badkarma?
luckykarma


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:33


Dalli140183, co za stereotypowe myślenie, już wcześniej było tutaj mówione ze jedynie co potrafimy liczyć to żetony, i że zwykle nieogary życiowe z nas. Ale to dobrze zawsze lepiej zaskoczyć pozytywnie:) każdy inaczej przeżywa stres, jedne piszą żal posty tutaj a inne umawiają się na piwo(xa-xa :air_kiss: ). Trochę to śmieszne ze wierzycie w to ze komuś to wisi czy dostanie swoją kasę;) pewnie jeszcze w dziewice na szołapku wierzycie:)
I jeszcze jedno co ma do tego odlozona kasa? Ja mam bo mały zydek ze mnie, a i tak się boję;) ale wchodząc w to wiedziałam że nie ma ryzyka nie ma zabawy. Więc teraz mam ryzyko bez zabawy :lol2:
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:36


Dalli140183 pisze:KUPIE ZETONY W DOBREJ CENIE, CHETNE DZIEWCZYNY DO WSPOLPRACY ZAPRASZAM NA PW


Dalli, tak tu walisz ideowo.. a sama zachowujesz się jak czyściciel kamienic....hehe
No kurła... to przynajmniej nie hipokryzuj, nie nawracaj i nie Jezusuj :D
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:39


Nie wiecie na co wydajemy żetony. Na pewno nie na torebke chanela. Zdziwlbys sie.wiec sobie daruj. Zreszta to nasza sprawa. A ty hard idz do postu zezowatej jak to sam powiedziales "zezowata kur*a" a nie myslisz ze zabawny jestes w watku gdzie jest napieta atmosfera . I niewazne czy ktos oszczedzal czy nie to sa nasze zarobione zetony i nam to sie nalezy - o to chodzi . Jakby takie to proste bylo to kazda by to robila a jednak........
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:42


HenryChinaski1 pisze:Dalli, tak tu walisz ideowo.. a sama zachowujesz się jak czyściciel kamienic....hehe
No kurła... to przynajmniej nie hipokryzuj, nie nawracaj i nie Jezusuj :D

Henry wolnosci slowa nigdy za wiele, kazdy mowi co widzi i co mysli, tak wiec korzystam z tego o to przywileju :)
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:47


Dalli140183 pisze:Henry wolnosci slowa nigdy za wiele, kazdy mowi co widzi i co mysli, tak wiec korzystam z tego o to przywileju


Spoko.. no, ale jakby te dziewczyny były rozsądne, oszczedne to bys nie mogła próbowac prowadzić swojej lichwiarskiej spekulacji :D
Także nie gań ich może tak za mocno :D
jako, ze ja nie raz przepierdoliłem wszystko i nic nie odłozyłem, to rozumiem dziewczyny i ślę im słowa otuchy i poparcia
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:53


Dalli140183 wytłumacz, czemu miałoby mnie obchodzic na co dziewczyny wydają swoją kasę?Czemu miałbym się do nich przypierdalać,że nie mają oszczędności?Co mnie interesuje ich życie poza showupem?
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:56


HenryChinaski1 pisze:
Dalli140183 pisze:Henry wolnosci slowa nigdy za wiele, kazdy mowi co widzi i co mysli, tak wiec korzystam z tego o to przywileju


Spoko.. no, ale jakby te dziewczyny były rozsądne, oszczedne to bys nie mogła próbowac prowadzić swojej lichwiarskiej spekulacji :D
Także nie gań ich może tak za mocno :D
jako, ze ja nie raz przepierdoliłem wszystko i nic nie odłozyłem, to rozumiem dziewczyny i ślę im słowa otuchy i poparcia

Uwierz mi ze ja kazdej z nich zycze jak najlepiej i zeby w koncu dostaly swoje naleznosci bo termin jest strasznie slaby, swieta są mega blisko a to juz duzy wydatek.
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 20:59


pusheen pisze:Panowie a skad pomysł, że większość dziewczyn zarabia tak dużo, że powinna mieć teraz odłożoną niezła sumkę?
Showup to nie tylko topka, co zarabia 10k miesięcznie. Spójrzcie na to z innej strony - są takie, co zarabiają około 4 tysiące złotych (tzw średniaki po 50-70 widzów) - odejmijcie od tego podatek, czynsz... i nie ma co z tego zaoszczędzić. Prawda jest taka, że dużo dziewczyn może mieć ogromne problemy, jeśli nie wyrobią się do końca kwietnia.


Średniaki mające po 70 widzów znam kilka takich
kobiet nie zabiegają o dużą oglądalność a mają lepsze dni niż te 150+. Nie sztuka być na samej górze :)) ale sztuka mieć swoje grono chętnie wracających fanów
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 21:06


Przyjazna pisze:
pusheen pisze:Panowie a skad pomysł, że większość dziewczyn zarabia tak dużo, że powinna mieć teraz odłożoną niezła sumkę?
Showup to nie tylko topka, co zarabia 10k miesięcznie. Spójrzcie na to z innej strony - są takie, co zarabiają około 4 tysiące złotych (tzw średniaki po 50-70 widzów) - odejmijcie od tego podatek, czynsz... i nie ma co z tego zaoszczędzić. Prawda jest taka, że dużo dziewczyn może mieć ogromne problemy, jeśli nie wyrobią się do końca kwietnia.


Średniaki mające po 70 widzów znam kilka takich
kobiet nie zabiegają o dużą oglądalność a mają lepsze dni niż te 150+. Nie sztuka być na samej górze :)) ale sztuka mieć swoje grono chętnie wracających fanów

dokladnie te na dole czesto wiecej maja niz te na gorze:)
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości