Szukam chętnych na udzielenie wywiadu Userek/ów SU

Szukasz dobrego priva? Nie wiesz kogo wybrać? Zapytaj!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witajcie ;)

Prowadzę bloga serwisu, który uruchomiłem. Blog jest poświęcony różnym obliczom sponsoringu, w tym także esponsoringowi związanemu z tzw. sekskamerkami. Mam pomysł na całą serię artykułów - wywiadów z Wami, czyli osobami, które transmitują lub transmitowały, ale np. odeszły już z SU i innych portali (jeśli są tu takie/tacy?). Generalnie, z wszystkimi, którzy uważają, że spędzili na SU i innych sexkamerkach, kawał swego życia i w zw. z tym mają jakąś ciekawą historię do opowiedzenia. W zamian proponuję reklamę Waszego profilu i transmisji (o ile Wam na tym zależy, aby o sobie przeczytać, jak o "gwieździe"?). ;)

Czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, czy transeksualistą - to bez znaczenia. Jeśli tylko uważasz, że jesteś adresatem tego postu, napisz do mnie na email skrzynka (małpka) nazwa.pl i jakoś się dogadamy. Wiedz, że pytania zależą też od Ciebie, co chciał(a)byś powiedzieć - o co Ciebie zapytać? Ja nie jestem dziennikarzem śledczym i nie mam zlecenia na Twoją głowę. Chcę się wypromować - owszem, ale chcę dać wartość dodaną dla Ciebie i samych użytkowników sekskamerek. A więc, abyś i Ty był(a) zadowolona/y i aby inni, którzy Cię znają rozpoznali Ciebie w tym wywiadzie oraz dowiedzieli się czegoś nowego na Twój temat - w kontekście SU, ale i prywatnie. No i jeśli ktoś Ciebie jeszcze nie zna, aby zechciał odwiedzić Twoje transmisje. ;) Możesz też wybrać sobie zdjęcie, jakie będzie załączone do wpisu. Oczywiście, jeśli sam/a je dostarczysz i o ile będzie "grzeczne" - czyli bez nagości. Jeśli nie masz/ nie chcesz dać własnego, zamieszczę jakieś ze stocka...

A zatem, przemyśl sprawę i jeśli uważasz, że warto, że chciał(a)byś, napisz na skrzynka (małpka) nazwa.pl Jeśli się zgodzisz, Twój wywiad znajdzie się na stronie: https://nazwa.pl/blog/ - można powiedzieć, że to będzie trochę taki Pudelek dla naszego hermetycznego świata sekskamerek i w ogóle sponsoringu (nie tylko sekskamerkowego). Ale to w przyszłości...

Serdecznie zapraszam do kontaktu i pozdrawiam!

S.
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Samopomoc



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości