Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 08:18


Maili też nie dostaliście?
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 08:21


Przyjazna pisze:Maili też nie dostaliście?

Jakich maili ?
Awatar użytkownika
Lenka25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Lena25 ;p
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Lena25


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 08:25


Lenka25 pisze:
Przyjazna pisze:Maili też nie dostaliście?

Jakich maili ?

Z BOK ja wyskrobalam 2 jeden w sobotę i drugi dziś i cisza
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 08:32


Przyjazna, mnie też olali:)
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 08:41


cipkozaurka pisze:Przyjazna, mnie też olali:)


:((
Wiem, że spamowanie mailami nic nie da ale tak serio serio kto to kurwa prowadzi.... Człowiek odpowiedzialny daje informacje ze od - do i ok każda wie na czym stoi, budowanie zaufania owszem trochę czasu trwa a ODBUDOWANIE jeszcze dłużej. I oczywiste, że jak tylko powachamy pieniążki każda wróci do normalnego nadawania jednak z dużym dystansem a przy kolejnej takiej akcji mamy nauczkę i lekcje jak traktoje nas portal któremu nabijamy kieszenie
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 08:54


Ale tu się wątków pojawiło przez ostanie 3 dni, mafie, pralnia brudnych pieniędzy, prokurator. Doszukują się tu niektórzy trzeciego, piątego i ósmego dna.

Opcje są dwie:

1. Ta bardzo mało prawdopodobna, to taka że właściciel zawija zabawki i wyciąga jeszcze ile kasy się da żeby potem wyłączyć stronę.
2. Ta bardziej realna, że rzeczywiście robili zmiany w panelu, lub przepisywali spółkę na inne miejsce, i bank po otrzymaniu bardzo dużej kwoty z zagranicznego konta zlecił kontrolę.

Co do pytania czemu to tyle trwa a nie 24 godziny, 3 dni czy inne dziwne terminy. Kontrolę można zrobić w 72 godziny jak masz wszystkie dane, jak konto jest w polskim banku, spółka jest transparentna itp, to takie informacje skąd na koncie zlecającym są środki ma się po kilku mailach między departamentami.
Tu trzeba dotrzeć do spółki która jest tak zrobiona by trudniej było do niej dotrzeć, zlecającym jest bank w USA(o ile się nie przenieśli), to on na polskie konto przelewa pieniądze z którego potem są wypłaty. Mogę tylko teoretyzować, ale bank w Polsce dostał zlecenie na duże wypłaty z innego kraju na różne kontam i sprawdza skąd to są środki. Czy nie pochodzą z nielegalnych procederów itp. A że komunikują się z bankiem z zagranicy to trwa to o wiele dłużej, sam dostęp do spółek typu LCC zakładanych na wirtualnych adresach wymaga więcej zachodu niż zwykle. Dokumenty pewnie muszą być tłumaczone, co też zabiera czas.
To musi trochę potrwać, widać bankowi się nie spieszy bo nie jest stroną, a SU nie bardzo ma to jak przyspieszyć, nawet jak dali dokumenty o jakie prosili to ich weryfikacja też potrwa. To nie problem banku że nie ma wypłat, oni robią swoje, a banki lubią działać powoli ale dokładnie.
Kasa wg mnie w tym tygodniu lub po majówce.
Jakby na tym siedział prokurator, FBI, US, CBŚ, ZHP, Klub Ronalda McDonalda czy inne bractwo Kappa, to również konto do wpłat było by zamknięte. Teorie o półrocznej kontroli można między bajki włożyć, takich kontroli banki w firmach opierających się na handlu zagranicznym (kwestia wypływu i wypływu waluty z i do kraju) robią sporo, i tam nikt nie zamyka kont na 6 miesięcy.
Nie zdziwię się wcale jak nowe przelewy będą z nowego konta, jak również że już od spółki zarejestrowanej na nowym adresie.
Rozumiem Wasze rozgoryczenie, ale ciągłe pisanie maili nic nie da. Do czasu aż nie pojawi się nowy komunikat, lub żetony na update nie macie co liczyć. Takich informacji się nie podaje do wiadomości publicznej, zawsze to są lakoniczne komunikaty (nawet z tak prozaicznego powodu, żeby ew konkurencja nie wiedziała o ich problemach i tak samo jak reszta mogła tylko zgadywać co się dzieje i do kiedy to się zakończy).
To wszystko co tu piszę to też tylko moje domysły, nie mam żadnego dowodu na poparcie powyższego posta, ale to są wg mnie najbardziej prawdopodobne rozwiązania, i ingerencji obcych sił w SU też bym się nie doszukiwał na siłę.

A transmisji może jest mniej bo się nadające najadły w święta i nie chciały z wydętymi brzuchami nadawać. :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 09:15


Mi odpisali wczoraj, ze przelewy to kwestia dni, sorawa na finiszu. Pytalam tez jakich przelewow bo nic nie zlecalam gdy nie moge. A oni ze to dotyczy ogolnie wstrzymania przeleqow.
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 09:25


tomoxx pisze:
A transmisji może jest mniej bo się nadające najadły w święta i nie chciały z wydętymi brzuchami nadawać. :scratch_one-s_head:




Tomoxx, jakie wydęte brzuchy. Miesiąc od braku hajsów pyknął. Nie ma za co rachunków płacić, internet poodcinali ;)

A tak wracając do postu, sensownie to brzmi. Proponuję, by Ci zapłacili (byle nie w żetonach :laugh3: ) i dali jakąś posadę w BOK, albo chociaż zrób im szkolenie z komunikacji i zarządzania informacją.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 09:34


Spekulacje o zatrzymanych przelewach :mocking: Wy to uwierzycie we wszystko, co wam SU nabazgrze :mocking: Serio łykacie ten temat? że miesiąc mieli problemy z panelem, a kiedy niby już to rozwiązali to wypuścili przelew i niespodzianka :sarcastic: Taki zbieg okoliczności, że zatrzymali przelewy :mocking: Dlaczego żadnej z was nie zastanawia, że większość lasek pisała że nie wypuściła tych przelewów, bo w ogóle nie mogła, baaa do dziś nie ma takiej możliwości. Wiem że podobno część zleciła wypłaty sprzed problemów, ale jednak zdecydowana większość nie zleciła wypłat w ogóle. Więc skąd info, że wasza kasa jest zatrzymana jak w ogóle nie została przekazana do realizacji :sarcastic: Przecież wystarczy pomyśleć troszkę. Showup sam z siebie wam tych wypłat nie zlecił bo jak? Przecież nie może tego robić, mogły przecież zmienić się dane, czy choćby ktoś zmienił bank a co za tym idzie numer konta. BANK ZATRZYMAŁ PRZELEWY tak oficjalnie brzmi komunikat. Tylko że duża część tych przelewów nawet nie zrealizowała i zrealizować nie może. Kłopoty SU na pewno jakieś ma i nie będę spekulował czy dostaniecie kasę czy nie ale INFO o zablokowanych przelewach to 100% ściema, dam sobie łapy upierdolić :sarcastic:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 09:41


Tymi,
Kolego show up jest w stanie obliczyć łączną kwotę zamrozonych żetonów na kontach wszystkich użytkowników i taką kwotę musi posiadać na uregulowanie zaległości

Nie jeden tak podczas ostatniego kryzysu mówił, że dałby sobie łapki upierdolic i dziś by rączek nie miał a jedna sprawna rączka mężczyźnie się przyda :biggrin:
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 09:47


Tymi pisze:Spekulacje o zatrzymanych przelewach :mocking: Wy to uwierzycie we wszystko, co wam SU nabazgrze :mocking: Serio łykacie ten temat? że miesiąc mieli problemy z panelem, a kiedy niby już to rozwiązali to wypuścili przelew i niespodzianka :sarcastic: Taki zbieg okoliczności, że zatrzymali przelewy :mocking: Dlaczego żadnej z was nie zastanawia, że większość lasek pisała że nie wypuściła tych przelewów, bo w ogóle nie mogła, baaa do dziś nie ma takiej możliwości. Wiem że podobno część zleciła wypłaty sprzed problemów, ale jednak zdecydowana większość nie zleciła wypłat w ogóle. Więc skąd info, że wasza kasa jest zatrzymana jak w ogóle nie została przekazana do realizacji :sarcastic: Przecież wystarczy pomyśleć troszkę. Showup sam z siebie wam tych wypłat nie zlecił bo jak? Przecież nie może tego robić, mogły przecież zmienić się dane, czy choćby ktoś zmienił bank a co za tym idzie numer konta. BANK ZATRZYMAŁ PRZELEWY tak oficjalnie brzmi komunikat. Tylko że duża część tych przelewów nawet nie zrealizowała i zrealizować nie może. Kłopoty SU na pewno jakieś ma i nie będę spekulował czy dostaniecie kasę czy nie ale INFO o zablokowanych przelewach to 100% ściema, dam sobie łapy upierdolić :sarcastic:



Nic nie pisze ze przelewy zostały wstrzymane tylko "środki przeznaczone na wypłaty zobowiązań" wiec wpierw trzeba wpłacić kasę na konto które ma obsłużyć zlecenia przelewów ?
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2015, 23:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 09:52


Także no. Pisałam do nich przed świętami a dzisiaj dostałam taką odpowiedź. Na pytanie ile maksymalnie może potrwać blokada.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 09:54


lalala6,
Tak jak pisałam wyżej oni dokładnie wiedzą ile jest uzbieranych żetonów i jaka potrzebują kwotę na pokrycie zleceń


modlicha pisze:Także no. Pisałam do nich przed świętami a dzisiaj dostałam taką odpowiedź. Na pytanie ile maksymalnie może potrwać blokada.

To się kur** napocili.... Odpowiedzi na poziomie gimnazjalisty
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 10:02


Dobrze.. wierzcie dalej :good3: Czasem oprócz wiary jest jeszcze coś takiego jak rozsądek :) Czym dłużej będą was wodzić za nos będzie on przeważał nad waszą wiarą :mocking: Największy stres zafundowały sobie te które nieprzerwanie transmitują do samego końca. Naturalną rzeczą jest że obawy a szczególnie stres rośnie wraz z rosnącą sumą na koncie.Najbardziej mnie rozpierdala wasze przekonanie że pisanie do nich wiadomości coś da :sarcastic: Kolejne informacje choć mogą być ubrane w inne zwroty, wydzwięk będzie ten sam. Czego nowego się spodziewacie skoro jeszcze przed świętami mieliście komunikat że "NA PEWNO" przelewy będą. Jak się z tego wywiązali wiecie więc nawet jeśli otrzymacie kolejną jak najbardziej pozytywną wiadomość do w praktyce może ona gówno znaczyć.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 10:05


To natomiast screen z innej strony z kamerkami.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 10:09


Dziewczyny do tych które siedzą na stripchat jak tam najlepiej wypłacać kasę ?
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 10:13


Nie chce nikogo martwic ale jesli zablokowali stronie stripchat ePlatnosci to znaczy ze skarbowka wystosowala list do ePlatnosci zeby wszystkie dochody kierowac bezposrednio do skarbowki. Oczywiscie jesli problem lezy w skarbowce. Wiem bo mialem ten sam problem w firmie. Firma nie placila podatkow i skarbowka wystosowala wlasciwe pismo do ePlatnosci. Firma z kasa sie pozegnala do sumy ktora zalegali w skarbowce. Hm...

Edit:
To komunikat z 26marca, czy dalej nie mozna wyplacac ze stripchat przez ePlatnosci?
Awatar użytkownika
Niby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 10:14


Tymi pisze:Dobrze.. wierzcie dalej :good3: Czasem oprócz wiary jest jeszcze coś takiego jak rozsądek :) Czym dłużej będą was wodzić za nos będzie on przeważał nad waszą wiarą :mocking: Największy stres zafundowały sobie te które nieprzerwanie transmitują do samego końca. Naturalną rzeczą jest że obawy a szczególnie stres rośnie wraz z rosnącą sumą na koncie.Najbardziej mnie rozpierdala wasze przekonanie że pisanie do nich wiadomości coś da :sarcastic: Kolejne informacje choć mogą być ubrane w inne zwroty, wydzwięk będzie ten sam. Czego nowego się spodziewacie skoro jeszcze przed świętami mieliście komunikat że "NA PEWNO" przelewy będą. Jak się z tego wywiązali wiecie więc nawet jeśli otrzymacie kolejną jak najbardziej pozytywną wiadomość do w praktyce może ona gówno znaczyć.



Shit happens, mylisz stres a frustracja to 2 różne rzeczey :dontknow:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 10:22


nic nie mylę...Nie jedna pisała o wielkim stresie, rozdrażnieniu czy nawet kłopotach ze snem.. Wszystko to spowodowane tą niepewnością... Domyślam się i chyba to naturalne, że te co dawno zaprzestały transmitować teraz patrzą na to o wiele bardziej spokojniej niż te które transmitowały do końca i najebały hajsu jak lodu.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 10:23


Tymi,
Tymi my nie płaczemy, że portal pada zacznij czytać ze zrozumieniem co piszemy, nie obawiamy się upadku bo tyle dup co ma show up nie znajdą z dnia na dzień...
Generujemy ogromne zyski więc nie widzę powodu dla których miałby zdechnac portal lepiej działający niż zbiornik który o dziwo nadal dycha.
Wypowiem się w imieniu dziewczyn NIE JESTEŚMY ZMARTWIONE TYLKO WKURWIONE OCZEKIWANIEM myślę że to dosyć istotna różnica
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości