Policjantka z SU - szukam nicku, zdjęć i filmików

Szukasz dobrego priva? Nie wiesz kogo wybrać? Zapytaj!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


"- Służę w policji siedem lat, wcześniej jednak człowiek różne głupoty robił, to błędy młodości. Na studiach, jakieś 10 lat temu z koleżankami nagrywałyśmy takie filmiki, nie pamiętam, dostawałyśmy za to jakieś żetony, chyba się wymieniało je tam na coś... - mówiła w rozmowie z portalem nto.pl. - Nie wiem czemu to teraz wyszło, może ktoś mnie nie lubi z racji mojego zawodu, kiedyś pracowałam w ulicznym patrolu, może dałam komuś mandat i teraz zrobił mi na złość. A może ktoś przeglądał takie strony i rozpoznał. Teraz absolutnie się tym nie zajmuję - tłumaczyła policjantka."

Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/s ... ka/6mk7rl5
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Jak 10 lat temu to jeszcze chyba SU nie było, może była fotka ale z drugiej strony - dostawała żetony więc tak jakby u nas... No chyba, że ściemnia z tym "jakieś 10 lat temu" i naprawdę było wcześniej, gdyby było 10 lat temu to by nie mogli jej zwolnić bo by się przedawniło i zatarło
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Może na zbiorniku (istnieje od ponad 15 lat). Tam można wrzucać filmiki, a inni użytkownicy mogą dawać napiwki za fotki i filmy.
Biustwo



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Samopomoc



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości