Chaturbate.com

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Al Bundy pisze:dużo takich myków tam jest ,rzadko która wpisuje prawdziwą lokacje a Polske tym bardziej :D

totalną żenada i minusem CB są bajeczki na trans typu ,jestem w pracy obok szef ,albo sama ze szwagrem lub hydraulik naprawia mi rure 8-) wtedy jak cos rzucą to wibruje zabawka i niby przypał czy chuj wie co ,omijam takie trans bo sa słabe, ale widze to czesto. coś jak na ShowUp.tv kiedys brat i siostra ,mama córka :D

Ty omijasz, a innych przyciąga i dlatego widać często. Myślę, że większość wie, że to ściema, ale chce wierzyć, że jednak się myli, bo zakazy owoc lepiej smakuje. Tutaj akurat się ogląda :P
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Al Bundy pisze:dużo takich myków tam jest ,rzadko która wpisuje prawdziwą lokacje a Polske tym bardziej :D

totalną żenada i minusem CB są bajeczki na trans typu ,jestem w pracy obok szef ,albo sama ze szwagrem lub hydraulik naprawia mi rure 8-) wtedy jak cos rzucą to wibruje zabawka i niby przypał czy chuj wie co ,omijam takie trans bo sa słabe, ale widze to czesto. coś jak na ShowUp.tv kiedys brat i siostra ,mama córka :D

Jest tam jedna taka parka z Hiszpanii (czasem nadają z jeszcze jedną babką), scenariusz zawsze identyczny - laska bawi się w biurze na kamerce, oburzony kolega chce na nią donieść wyżej, ta mu nie pozwala, kusi go i wiadomo co dalej ;) Fakt, że po którymś razie trochę nudnawe, ale główna bohaterka tych transmisji jest tak zajebista, że i tak przyjemnie się ogląda ;)
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


na początku ciekawe pozniej mniej :)

z ciekawostek ostatnio zauwazyłem na insta dużo kurewek robi minutowy pokazik i pozniej zacheca na wiecej na swoich stronach (trzeba szukac w najpopularniejsze trans video), głownie latynoski. zdarzaja sie tez full pokaziki ale niestety geje zgłaszaja ,minuta to max z cipą na głownej ,topless czesto siedza tez laski ,fajna moda :D

u nas to rzecz raczej niemożliwa, janusze pisaliby 300 wiadomosci na minute. sweetka miała raz ale usuneła
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chaturbate.com
22 sie 2017, 20:13
Ostatnio zauważyłem, że dwie śliczne dziewczyny z CB (evagomez i candeetease) zrobiły sobie piersi. Szkoda, jak dla mnie zmiana na minus.



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
takjakbolekilolek
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 28 wrz 2016, 14:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 123slodka-kotka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


bo u nas nie potrafia sie zdecydowac. sweetka musi sie okreslic- ide otwarcie w seks biznes. jak sie ujawnia insta albo snapa i daje go zarowno znajomym i klientom (bo jestesmy klientami z showupu) i przy pierwszych komentach klientow usuwa to cos nie tak. nagle sie wstydzi tego czym sie zajmuje i jak zarabia? czas sie pogodzic z tym kim sie stala albo wogole odpuscic i miec spokoj. w stanach widocznie camgirl i spotkania z klientami inaczej sa postrzegane jak u nas.


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kozi27 pisze:w stanach widocznie camgirl i spotkania z klientami inaczej sa postrzegane jak u nas.

W stanach życie jest potrzegane inaczej jak "u nas" to po pierwsze ;)
Awatar użytkownika
gobgob
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2017, 04:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chaturbate.com
02 paź 2017, 16:50
Niestety ale chyba świat kamerek się już wypalił niestety nawet ten najlepszy portal Chaturbate też zaczyna siadać i fajne laski znikają bez powrotu ale co tu się dziwić wiadomo, że laska do emerytury nie będzie siedziała na kamerkach. Na krajowym rynku to jest bardzo słabo. Pamiętam początki jak były takie dziewczyny jak malkox i spółka oraz wiele innych fajnych lasek.
:butcher:
Awatar użytkownika
mustang
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2017, 16:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Doris_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości