OhMiBod - zabawka która zabiła Chaturbate?

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Idea OhMiBoda jest fajna - łączy dwa najważniejsze składniki portalów erotycznych czyli pieniądze panów i orgazmy pań w jedno :) - można za pomocą napiwków dawkować kobiecie przyjemność i dzięki temu poczuć się jak pan i władca i wprawny kochanek. Tyle oczywiście teorii, w praktyce niestety wygląda to przeważnie komicznie i, IMHO, całkowcie obdziera piekną sztukę kobiecej masturbacji z jakiejkolwiek mistyki popychając ją w kierunku teatralnego odgrywania raz wyuczonego gestu. Dla widza nie ma różnicy czy pani dostaje najmniejszy napiwek czy ten na poziomie 5 (który jest tak drogi, że chyba tylko panie z zamkniętym obiegiem go kiedykolwiek dostały) bo miny i gesty są takie same a w kakafonii dźwięków napiwów, jęków i sztucznych min trudno nawet dojrzeć moment, kiedy pani dociera na szczyt ekstazy, do tego wiele pań "oszukuje" i w momencie kiedy napiwków jest zbyt dużo "odstawia" zabawkę. Czasami gdy występuje na kamerce kilka pań z OhMiBodem, zamiast się podniecić aż pękam ze śmiechu widząc ich miny i sztuczne jęki a chyba nie taka była idea tej zabawki i, IMHO, zabija ona ten portal - bo np. ja jak widzę w opisie OhMiBod to nawet nie wchodzę z ciekawości zajrzeć, wolę gdy w celu jest zabawa starym, nudnym 20sto wiecznym dildo. A jakie są Wasze opinie? Uważacie, że ta zabawka to porażka czy może szczyt techniki? Chcielibyście widzieć więcej zabaw OhMiBodem na ShowUp.tv? Bo jak wiadomo, ShowUp.tv nie ma powiązania z aplikacją zabawki, jedyny sposób żeby wprawić ją w ruch na szołapie dźwiękiem PW to dyskretne naciskanie w odpowiednim momencie smartfona sprzężonego z zabawką, ale może jakby było więcej listów do administracji to firma zajęłaby się tym tematem, wszak wystarczy chyba napisać kilka meili do producenta żeby uwzględnił nasz portal przy kolejnym uaktualnieniu oprogramowania. Zapraszam do dyskusji
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


OhMiBod - zabawka z wielkim potencjałem, który został bardzo źle wykorzystany przez panie z CB. A szkoda. Co prawda zdarzają się wyjątkowe transmitujące, które nie udają ataków epileptycznych, jednak jest ich coraz mniej.

A co do wprowadzenia supportu tego urządzenia na ShowUp.tv... Nie chciałbym aby się tak stało bo i tak jest już wystarczająco dużo udawania, więc po co nam więcej?? Do tego dochodzi kwestia wysokości napiwków - na CB można sypać po 1 żetonie - na ShowUp.tv co najmniej 10, więc też niezbyt opłacalne to jest.

PS. Wczoraj przeglądałem sobie bloga ShowUp.tv i jeden z widzów zadał pytanie odnośnie dźwięku przesyłanych żetonów. Z odpowiedzi, którą otrzymał wynika, że będą starali się to wprowadzić, ale kiedy to nastąpi - nie wiadomo.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Dla mnie tak się właśnie stało. Ohmibod przynajmniej dla mnie po części zabił klimat panujący na tej stronie. Odkąd ciężko jest znaleźć transmisje w dobrej jakości bez tej zabawki, to przestałem tam zaglądać.
Awatar użytkownika
speedpl2
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2015, 10:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zgadzam sie z poprzednikiem
Awatar użytkownika
egzekuter
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2016, 20:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sailor_m00n
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Najgorszy syf jaki widziałem! Stara rura która ładuje dziennie wibro wielkie jak ramię dostaje ataku telepawki w momencie gdy dostaje 1 żeton . Żałosne i tak udawane że aż się odechciewa innowacji
Awatar użytkownika
MaciekMacku
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 21:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zniewalajaca
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Podjarany


Sama zabawka niczego nie "zabija", to tylko zależy od osoby która nadaje jak będzie to wszystko wyglądało, nie oszukujmy się każdy występujący chce zarobić na kamerkach, ale jeśli w zamian oferuje ciekawe szoł to każdy gadżet jest tylko atutem czy to na polskich czy zagranicznych kamerkach. Jeśli natomiast jest wielkie parcie na kasę, to najczęściej te transmisje są szybko omijane. bo nic nie oferują ciekawego.
Awatar użytkownika
kasuri
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2016, 07:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lily90
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moim zdaniem pomysł z zabawką jest fajny i niczego nie zabija, aczkolwiek zdarzają się "aktorki" dla których transmisje na Chaturbate są rolą życia :lol: Z ciekawości zaglądam na różne transmisje i jak do tej pory znalazłem prawdziwą "mistrzynię" orgazmów o nicku Koketochka555 - nawet najmniejszy napiwek powoduje u niej atak padaczki, wygląda jakby wiła się w konwulsjach co w tym przypadku całkowicie zabija przyjemność z oglądania :roll:
Awatar użytkownika
john890
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 sty 2016, 16:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: slodkabarbie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


OhMiBod to słabizna do kwadratu, pierwszy raz-dwa jak to widziałem u laski to pomyślałem: ciekawy gadżet, teraz już omijam, trochę rozmija się to z tym co lubię w sexkamerkach :/
Awatar użytkownika
Rain
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 25 maja 2016, 20:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sexy_Ivona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Początkowo wydawało się ok, ale teraz to przesada.
Awatar użytkownika
backup
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2016, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nifffck.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W tej branży od dawien dawna było udawanie, co tu zrobić
Awatar użytkownika
devill666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 06 cze 2016, 13:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Silence00
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


duzo pan ktore sa dobre w tym co robia na szczescie nie tykaja tego gowna.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 165
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Mało które nie tykają tego gówna. Ale pierdolenie że zabiło Chaturbate mnie rozśmiesza. Typowe kurwiszony to bez względu czy z ohmibod czy bez to i tak nic nie robią jak nie rzucisz tokenów. A reszta to ma go tylko jako dodatek. Jak was nie stać żeby za niecałe 50zł kupic żetonów na wieczór to nie wchodźcie na ten portal, a na redtube.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na Showupie też to się pojawiło. Mokra kasia, Alidoll i wczoraj jakaś laska się tym bawiła na transie.
Awatar użytkownika
Zbuszzu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: AlliDoll
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jak dla mnie to dobra zabawka na zbieranie żetonów przy praktycznie pozostaniu biernym, wystarczy tylko udawać rozkosz bo wątpię ze to takie magiczne cudo ;p
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wygląda to zabawnie jakby miały padaczkę od żetonów, ale i tak na Chaturbate dzieje się więcej niż na ShowUp.tv. ShowUp.tv zalicza totalnego doła, została Wredna Paula i Imagine cherry. Królowa Ann siedzi sama i nikt już u niej nie pisze, ludzi i kamerek coraz mniej,rekordy zlikwidowane. Dno, ShowUp.tv podzieli losy Zbiornika gdzie siedzi kilka starych bab. OhMiBod to kiepska zabawa robiąca z dziewczyn idiotki ale ja osobiście i tak siedzę na parach.
Podążajcie za Jezusem a będzie wam dane.
Awatar użytkownika
Jezus
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 07 kwie 2016, 15:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: na emeryturze
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kurde Jezus, tak patrze na Twój avatar i tak chyba sobie wyobrażam ostatni dzień szołapka :) - ciemno, ponuro i tylko ostatnia zagubiona dusza wychodzi i gasi za sobą światło :) Czy ten czas już nadszedł? Czy może jak zwykle fatalizujemy, a ShowUp.tv złapie niedługo "drugi oddech"? Czas pokaże!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


OhMiBod i gra aktorska większości Pań popsuła zabawę nie tylko na CB, na innych serwisach również.
Kolejnym minusem jest to, że teraz ciężko znaleźć dobre transmisje bez tej "nowości". Co za dużo to nie zdrowo ...
Awatar użytkownika
daginx2227
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2016, 21:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Penetrator2227


Raz nawet widziałem jak żetonowego ataku padaczki dostawał jakiś trans z A.Południowej i trzech nagich gejów. :shock:

Ruger44, prawdą jest że wróżyłem już koniec SU chyba trzykrotnie, a ono nadal funkcjonuje. Ale nie można nie zauważyć że nie jest lepiej tylko coraz to gorzej. SU nie wali się z szybkością lawiny górskiej, a jej sięganie dna jest powolne i przypomina wyścig ślimaków. Mówili coś o jakości HD, na początku zeszłego roku :lol: , Martę chyba zwolnili bo ostatni wpis na blogu jest z grudnia 2015 roku.
Podążajcie za Jezusem a będzie wam dane.
Awatar użytkownika
Jezus
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 07 kwie 2016, 15:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: na emeryturze
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jezus pisze:Raz nawet widziałem jak żetonowego ataku padaczki dostawał jakiś trans z A.Południowej i trzech nagich gejów. :shock:

Ruger44, prawdą jest że wróżyłem już koniec ShowUp.tv chyba trzykrotnie, a ono nadal funkcjonuje. Ale nie można nie zauważyć że nie jest lepiej tylko coraz to gorzej. ShowUp.tv nie wali się z szybkością lawiny górskiej, a jej sięganie dna jest powolne i przypomina wyścig ślimaków. Mówili coś o jakości HD, na początku zeszłego roku :lol: , Martę chyba zwolnili bo ostatni wpis na blogu jest z grudnia 2015 roku.


Zwolnili czy nie któż to wie lub po prostu wyczerpały się jej pomysły-tematy jakie by mogła opisywać na blogu :P
OhMiBod- nie mam wyrobionego jeszcze zdania o tym.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zgadzam się z autorem... Na początku wydawało się to fajne, ale to co niektóre dziewczyny odwalają to jest żenada... Wcześniej wszystkie miały jakieś pomysły, a teraz wystarczy się położyć na ziemi i udawać



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
andrzejek410
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 07 lis 2015, 13:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: andrzejek410


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości