Sprawdzone serwisy zagraniczne z kamerkami

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


TE poznałam miałam okazję na nich pracować, są lepsze i gorsze przy uzyciu splittera mozna siedzieć na kilku jednocześnie.

VISITX.DE - niemiecki serwis, ale ze sporą rzeszą widzów anglojęzycznych oraz serwisem po polsku i angielsku. Wydzielona strefa flirt i fetysz
LIVESTRIP.de - również niemiecki serwis
XMODELS.CH - serwis bodajże holenderski
Camcontacts.com - anglojęzyczny serwis sz podziałem na kategorie typu fetysz, hardcore, flirt i normalny strip/ play
livejasmin.com - podział na kategorie, jeden z popularniejszych serwisów tego typu
777 cams oraz PX - niemieckie serwisy, wymagają zainstalowania programu, takie sobie
ecstasycams.com - amerykański serwis, tani ale można zawsze pare centów dostukać, niektórym dobrze tam idzie.
streamate - anglojęzyczny
MyFreeCams - podobne do ShowUp.tv, anglojęzyczne

Jest jest jeszcze wiele innych, ale te znam i z tego co i wiem są ok. W razie pytań piszcie, postaram się pomóc.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
PaniElsa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:41
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: PaniElsa




Myślę, że warto dodać iż większość z tych portali nastawiona jest na pokazy prywatne i na "ogóle" tam się raczej nie zarabia. Dodatkowo też, z tego co wiem, nie ma opcji pokazywania się bez twarzy, co pewnie może stanowić nie lada problem dla niektórych dziewczyn...


Zagraniczne Sex Kamerki - Rejestracja
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




sadistik pisze:Myślę, że warto dodać iż większość z tych portali nastawiona jest na pokazy prywatne i na "ogóle" tam się raczej nie zarabia. Dodatkowo też, z tego co wiem, nie ma opcji pokazywania się bez twarzy, co pewnie może stanowić nie lada problem dla niektórych dziewczyn...


Jest tak, jak piszesz sadistik. W większości są to zupełnie inne platformy nastawione na prywatne pokazy/sesje. Co do siedzenia bez twarzy to chyba xmas zezwala na siedzenie bez twarzy, a platforma najbardziej formą zbliżona do naszego ShowUp.tv to właśnie mfc. Opisałam je na wczorajszą prośbę paru osób, czy ktoś skorzysta to już oczywiście jego sprawa. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
PaniElsa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:41
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: PaniElsa




jest jeszcze flirt4free.com z kamerkami



Zagraniczne Sex Kamerki - Rejestracja
Awatar użytkownika
wyborowa00
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




PaniElsa pisze:TE poznałam miałam okazję na nich pracować, są lepsze i gorsze przy uzyciu splittera mozna siedzieć na kilku jednocześnie.

VISITX.DE - niemiecki serwis, ale ze sporą rzeszą widzów anglojęzycznych oraz serwisem po polsku i angielsku. Wydzielona strefa flirt i fetysz
LIVESTRIP.de - również niemiecki serwis
XMODELS.CH - serwis bodajże holenderski
Camcontacts.com - anglojęzyczny serwis sz podziałem na kategorie typu fetysz, hardcore, flirt i normalny strip/ play
livejasmin.com - podział na kategorie, jeden z popularniejszych serwisów tego typu
777 cams oraz PX - niemieckie serwisy, wymagają zainstalowania programu, takie sobie
ecstasycams.com - amerykański serwis, tani ale można zawsze pare centów dostukać, niektórym dobrze tam idzie.
streamate - anglojęzyczny
MyFreeCams - podobne do ShowUp.tv, anglojęzyczne

Jest jest jeszcze wiele innych, ale te znam i z tego co i wiem są ok. W razie pytań piszcie, postaram się pomóc.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



To ja mam pytania:)
Na str extasycams zarejestrowałam się i dostałam jakiś kod na meila-kompletnie nie wiem gdzie go wpisać?
Visitix.De- zarejestrowałam się natomiast nie widzę nigdzie str po Polsku i nie wiem jak mam tam zacząć nadawać? Co kliknąć? pozdrawiam i dziękuje za pomoc


Zagraniczne Sex Kamerki - Rejestracja
Awatar użytkownika
MałaCipka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2016, 08:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




na samych zagranicznych mozna ladnie zarobic oczywsicie jesli znacie jezyk :D
ja biegle ang niem i fr :) i w miesiacu wyciagam ponad 3 tys e :) na czysto

v visit x musisz sciagnac program doslac dokumenty deklaracje podatkowa
i dopiero jak przejdziesz pozytywnie weryfiacje bedziesz mogla wlaczyc kam

Chaturbate
Awatar użytkownika
suniabdsm
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 13 wrz 2016, 01:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: izabellbdsm
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: suniabdsm




suniabdsm pisze:na samych zagranicznych mozna ladnie zarobic oczywsicie jesli znacie jezyk :D[/url]


Znajomość języka jest oczywiście bardzo przydatna, ale nie konieczna, czego świetnym przykładem jest nasza szołapowa koleżanka X-Channel-X, znana na CB jako nickolll. Angielski w jej wykonaniu ogranicza się do "oł jes", "gud", "oł maj gad" oraz "aj low ju" :mocking: Wystarczy zakup OhMiBoda, "jako taki" wygląd i zdolności aktorskie na poziomie ameby, a tokeny sypią się jak łupież w reklamach szamponów xD
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Sadistik pisze:Myślę, że warto dodać iż większość z tych portali nastawiona jest na pokazy prywatne i na "ogóle" tam się raczej nie zarabia. Dodatkowo też, z tego co wiem, nie ma opcji pokazywania się bez twarzy, co pewnie może stanowić nie lada problem dla niektórych dziewczyn...


Zagraniczne Sex Kamerki - Rejestracja



i dlatego to czyni je zajebistymi :)

Właściwie ja osobiście na SU na ogólnym też nic nie pokazuje :) Ja wpadam na 2-3 h i zgarniam tyle ile chce na SU :D
Awatar użytkownika
suniabdsm
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 13 wrz 2016, 01:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: izabellbdsm
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: suniabdsm




A ja mam pytanie, czy uważacie że brakuje dobrych portali tego typu? Czy może jest przesyt?
Waszym zdaniem :acute:
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




daniel87 pisze:A ja mam pytanie, czy uważacie że brakuje dobrych portali tego typu? Czy może jest przesyt?
Waszym zdaniem :acute:


Takich skierowanych stricte do polskiego widza jest mało, w zasadzie liczącym się portalem jest tylko ShowUp.tv. Na rynku światowym jest tego dość sporo, ale górują CB, MFC, LJ i kilka mniejszych. Wiadomo, że przydałby się jakiś portal realnie zagrażający pozycji ShowUp.tv, chociażby z tego względu, że może doprowadziłoby to do obniżki cen żetonów, co na pewno byłoby bardzo zachęcające dla widzów aby kupować ich większe ilości :D
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Sadistik pisze:
daniel87 pisze:A ja mam pytanie, czy uważacie że brakuje dobrych portali tego typu? Czy może jest przesyt?
Waszym zdaniem :acute:


Takich skierowanych stricte do polskiego widza jest mało, w zasadzie liczącym się portalem jest tylko ShowUp.tv. Na rynku światowym jest tego dość sporo, ale górują CB, MFC, LJ i kilka mniejszych. Wiadomo, że przydałby się jakiś portal realnie zagrażający pozycji ShowUp.tv, chociażby z tego względu, że może doprowadziłoby to do obniżki cen żetonów, co na pewno byłoby bardzo zachęcające dla widzów aby kupować ich większe ilości :D


U nas na początku będzie promocja -40% na żetony dla kupujących. Mam nadzieje, że to zachęci ludzi :)


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




jakby nie patrzec najlepiej i najwięcej dzieje się na chaturbate (dużo o godzinach 1-5 bo usa :D)


www.Chaturbate.com.pl
Awatar użytkownika
anon12345
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2016, 01:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPau
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:






@PaniElsa orientujesz się może czy na 777 i PX można już podawać polski nr konta albo niemieckie konto nienależące do nadającej tylko do kogoś innego?
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:08
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Tutaj macie stronę i forum będące prawdziwą kopalnią informacji o portalach kamerkowych:
https://www.wecamgirls.com/
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




od_taaki pisze:Tutaj macie stronę i forum będące prawdziwą kopalnią informacji o portalach kamerkowych:
https://www.wecamgirls.com/

Było kiedyś coś lepszego. Polskie forum z camgirl transmitującymi na zagranicznych kamerkach. Były tam przerobione wszystkie tematy, od zwrotów, które są potrzebne w w ang. niemieckim, po wypłaty, co jak z jakiej strony, co wychodzi korzystniej. Na jakiej stronie ile zarabiają, czego oczekują widzowie. Dyskusje na zupełnie innym poziomie niż tutaj. Modelki nawzajem sobie pomagały, tematy ciekawe, można było się dowiedzieć jak zarabiać na programach partnerskich na różnych stronkach. Widać było, że w niektórych miejscach muszą nieźle zapracować na pozycjonowanie. Forum zamknięto nagle, przez działania firm, które oferują pracę videomodelkom na zagranicznych portalach. Forum było nie na rękę im, bo dziewczyny pomagały wyjść z takich firm, by transmitowały same. Odbudowały forum, ale kolejny raz zostało zamknięte. Odpuściły. Te które pracowały w firmach zatrudniających videomodelki na zagraniczne kam pracowały za grosze. za 10 godz siedzenia wychodziły 150zł musiały wyrobić normę tygodniowa.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm




kornel85, swego czasu myślałam nad założeniem podobnego tematu tutaj, ale większość pań woli sobie dogryzać, panowie potrolować... Trochę mnie to zniechęciło. Poza tym, na tych zagranicznych kamerkach pracuje się zupełnie inaczej niż na polskich i myślę, że dlatego jest tam stosunkowo niewiele dziewczyn z naszego SU. Dla przykładu pojęcie prywatnego pokazu... U nas dziewczyna ustala czas, zakres i cenę. Przez większość czasu próbuje nie wywiązać się z umowy, a z wybiciem zegara ucieka. Na większości zagranicznych serwisów, na których byłam kasa za priv jest naliczana co minutę, a dziewczyna ma stawać na rzęsach żeby widz został jak najdłużej. A to tylko jedna z wielu różnic. Temat rzeka.

Co do pracy w studiach to ma ona pewne plusy i minusy. Minusy są chyba oczywiste, do plusów można zaliczyć np. to, że nie martwisz się o sprzęt i ładne miejsce do pracy.
Biustwo




Biustwo, miałaś do czynienia ze stripchatem? jeśli tak, to powiedz mi, jak się tam odpala własną trans, bo jakoś nigdzie nie mogę znaleźć buttona "start transmisji". :geek:
Chyba, że trzeba mieć jakiś wyższy status typu "gold" a nie ten standardowo "grey"... hmmm
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Biustwo, Na SU by to nie przeszło, tutaj walczą by zatrzymać swojego dawcę żetonów. Tam jest tyle transmisji, użytkowników, że dziewczyny nie są dla siebie konkurencją. Były też parki. Tematy były znacznie konkretniejsze i ciekawsze niż gadanie o dupie marynie. Czytało się to jak dobrego bloga. Dziewczyny z SU też tam były, ale te które przeniosły się z SU na zagraniczne na stałe. To już było z 5lat temu. Wypowiedzi dziewczyn pracujących dokładnie w Intercam były bardzo negatywne, to raczej oni likwidowali forum.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm




msn pisze:Biustwo, miałaś do czynienia ze stripchatem? jeśli tak, to powiedz mi, jak się tam odpala własną trans, bo jakoś nigdzie nie mogę znaleźć buttona "start transmisji". :geek:
Chyba, że trzeba mieć jakiś wyższy status typu "gold" a nie ten standardowo "grey"... hmmm


A zarejestrowałeś się jako widz, nadająca modelka/model czy studio? No i nadając jako facet też musisz się zweryfikować dowodzikiem ;)
Przesyłam zrzut.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Biustwo


Następna

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości