Nowy polski portal z kamerkami

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


msn pisze:Mystery jaki rygor o Jezusie.. musztra niczym w wojsku ;p
pkt.12,13,14 mocny... a co do pkt. 3. te prezenty, to fajnie gdyby ta opcja działała w obydwie strony.


:D

Tak! to jest świetny pomysł, prezenty mogą oczywiście pójść w obie strony, nie tylko dla modelek :)
Jak uwielbiam dawać prezenty :)
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MyNameIsMystery pisze:1.
Sadistik pisze:Możliwość pozostania na czacie i pisania z innymi widzami gdy dziewczyna pójdzie na priv. Podobne rozwiązanie świetnie się sprawdza na MFC z tego co kojarzę.


Ja się na to nie zgadzam.
Dziewczyna wróci i nie wiadomo co na jej czacie będzie się działo.
Wszystko może być możliwe, jak np. ujawniając dane modelki czy też inna transmitująca zabierająca klienta, co też się zdarzało.
Jeśli jakaś modelka ma ochotę udostępnić swój czat pod swoją nieobecność, niech będzie opcja, która zostanie załączona na życzenie modelki ''włącz,wyłącz''

2. Pilnowanie porządku wśród modelek transmitujących, nie mam na myśli kar, a wyrzucanie z portalu za obrażanie, wymysły czy niestosowne zachowanie.
Niektóre modelki nie mają wstydu, a jeśli zależy Wam na renomie i klasie portalu, musicie wziąć to pod uwagę.

3. Fajną opcją byłyby 'PREZENTY. Np. Fan modelki, mógłby kupić prezent dla niej w postaci gifa - kwiatki, maskotki, serca itp...
Fan kupuje, modelka zarabia.

4. PORZĄDNA MODERACJA i ADMINISTRACJA PRZEDE WSZYSTKIM.
Modelki dostają groźby od swoich psychofanów, są nawet nękane, poniżane i obrażane.
Musi być ochrona.

5. Dźwięk, który będzie świadczył o tym, że modelka dostała napiwek.

6. Możliwość wyłączenia czatu osobom, które nie mają żetonów jak na chaturbate.

7. Blokowanie niechcianych osób.

8. Wyłączenie transmisji modelki po krótkim czasie oglądania bez logowania, a nie po 15 minutach.

9. Mogłaby być doliczona ''dniówka'' jeśli dziewczyna siedzi np. dłużej niż dwie godziny ( to taki mały dodatek )

10. Regularne wypłaty.

11. Jeśli dziewczyny nie ma na transmisji dłużej niż 3 minuty, a klient zastaje pustą kanapę transmisja zostanie wyłączona bo danym sygnale - dźwięku.

12. Selekcja odnośnie higieny. Modelka musi wyglądać CZYSTO... a nie tłuste włosy czy legginsy, które nosi od 5 transmisji te same, a nawet dziurawe.
Obrzydliwe.

13. Zakaz upijania się do stanu nieprzytomności, wtedy może być np. kara w postaniu zetonów.

14. ZAKAZ JEDZENIA NA TRANSMISJI !!!!!

15. Powiadomienie o obecności modelki, nawet jeśli jest na priv.

16.
daniel87 pisze:Wymyśliłem jeszcze jedną fajną opcje, mianowicie okładka transmisji będzie automatycznie aktualizowana co kilkadziesiąt sekund, nie będzie tak że na okładce jest jedno a na transmisji siedzi modelka i nic nie robi :p To mnie irytuje na ShowUp.tv, wchodzę na transmisje a tam pusta kanapa :p Nawet testowałem tą opcje wczoraj u siebie, okładki się aktualizują co 30 sekund elegancko :)
Co Wy na to? :)


Nie zgadzam się też na to. Ponieważ takie skriny automatyczne mogą niekorzystnie wychodzić dla modelki.

>>>>>>>>>>>>>>>>

Jeśli coś mi przyjdzie jeszcze do głowy, napiszę;)


Nie wiem czy coś wyjdzie z tych wszystkich uwag, bo wiele osób próbuje otworzyć taki portal i nic z tego nie ma, ale trzymam kciuki.
Nie patrzcie tylko na zachcianki klientów ( Panów ) tylko również potrzeby modelek.

Pozdrawiam.



Dziękuje za Twoje opinie ciekawy punkt widzenia, natomiast wydaje mi się, że Twoje zasady są troszkę zbyt regorystyczne. Jeśli chodzi o podarunki to planujemy uruchomić sklep, taki prawdziwy sklep gdzie będzie można kupować za żetony, będziesz mogła ustawić sobie na profilu do 3 przedmiotów na swojej liście życzeń, które ktoś Ci może kupić, otrzymasz je wtedy kurierem. Bo co komu po jakiejś naklejce czy czymś takim? :)

Możliwość wyłączenia czatu osobom, które nie mają żetonów będzie, już to mamy w opcjach, opcja blokowania oczywiście też, nie tylko na transmisji ale wogóle nawet Twojego profilu taka osoba nie zobaczy. Będzie również opcja zablokowania widoczności profilu i transmisji z określonych krajów.

Jeśli chodzi o "Wyłączenie transmisji modelki po krótkim czasie oglądania bez logowania" to przyznam, że nie wiem co masz na myśli.

Zakazu jedzenia i picia niestety nie będzie, nie mi to oceniać co jest estetyczne a co nie, myślę że jakoś będziemy się musieli z tym pogodzić, że ktoś może jeść na transmisji :p
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mystery chyba Cię troche poniosło z tym jedzeniem :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Obrazek
Awatar użytkownika
BigDick92
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2016, 20:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




BigDick92 pisze:Mystery chyba Cię troche poniosło z tym jedzeniem :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Nie poniosło mnie. Coraz więcej dziewczyn je na transmisjach.
Negatywna opinia nie jest tylko z mojej strony, ale i ze strony klientów.

Niektóre grzebią w nosie albo drapią się pogłowie, a zaraz jedzą truskawki, co też już widziałam u jednej pani.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




daniel87 pisze:Dziękuje za Twoje opinie ciekawy punkt widzenia, natomiast wydaje mi się, że Twoje zasady są troszkę zbyt regorystyczne. Jeśli chodzi o podarunki to planujemy uruchomić sklep, taki prawdziwy sklep gdzie będzie można kupować za żetony, będziesz mogła ustawić sobie na profilu do 3 przedmiotów na swojej liście życzeń, które ktoś Ci może kupić, otrzymasz je wtedy kurierem. Bo co komu po jakiejś naklejce czy czymś takim? :)

Możliwość wyłączenia czatu osobom, które nie mają żetonów będzie, już to mamy w opcjach, opcja blokowania oczywiście też, nie tylko na transmisji ale wogóle nawet Twojego profilu taka osoba nie zobaczy. Będzie również opcja zablokowania widoczności profilu i transmisji z określonych krajów.

Jeśli chodzi o "Wyłączenie transmisji modelki po krótkim czasie oglądania bez logowania" to przyznam, że nie wiem co masz na myśli.

Zakazu jedzenia i picia niestety nie będzie, nie mi to oceniać co jest estetyczne a co nie, myślę że jakoś będziemy się musieli z tym pogodzić, że ktoś może jeść na transmisji :p


Jeśli chodzi o wyłaczenie transmisji/zawieszenie to chodzi mi głównie o to, że czasem modelki nie ma 15 minut,klienci się denerwują, bo ta wyszła na spacer z psem.
Może to nie jest konieczne, ale były kiedyś w moim towarzystwie takie wspominki.

Kolejna opcja-naklejki/prezenty...
to taka mała frajda na uczestników. Nie wiem, czy modelki będą chciały podawać swoje dane do wysyłania prezentów, chyba że chodzi o paczkomaty.

Jeśli chodzi o picie, to może wyobraziłam sobie zbyt idealny portal - masz rację. Bo każda to robi na swoją odpowiedzialność.
Jeśli chodzi o jedzenie, to odpowiedziałam wyżej jednemu panu :)
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wiesz, jak ktoś zniesmacza do siebie klientów to jego sprawa, nie można zmuszać ludzi do konkretnych zachowań :)



www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MyNameIsMystery pisze:Kolejna opcja-naklejki/prezenty...
to taka mała frajda na uczestników. Nie wiem, czy modelki będą chciały podawać swoje dane do wysyłania prezentów, chyba że chodzi o paczkomaty.


Zdecydowanie tylko i wyłącznie paczkomaty, jeśli chodzi o tego typu przesyłki. InPost najbezpieczniejszy. Źaden kurier (gej) i inne takie niespodzianki..
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




msn pisze:
MyNameIsMystery pisze:Kolejna opcja-naklejki/prezenty...
to taka mała frajda na uczestników. Nie wiem, czy modelki będą chciały podawać swoje dane do wysyłania prezentów, chyba że chodzi o paczkomaty.


Zdecydowanie tylko i wyłącznie paczkomaty, jeśli chodzi o tego typu przesyłki. InPost najbezpieczniejszy. Źaden kurier (gej) i inne takie niespodzianki..



Będziemy działać nie tylko na terenie polski, żadne paczkomaty nie wchodzą raczej w grę, tylko UPC. jak ktoś nie będzie chciał prezentów to będę przekierowywać do siebie chętnie ;)
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




A powiedźcie mi, jakie filtry były by fajne przy liście profili?

Tutaj nie ma żadnych, zastanawiam się jakie wstawić u nas.

Obrazek
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MyNameIsMystery pisze:1.
Sadistik pisze:Możliwość pozostania na czacie i pisania z innymi widzami gdy dziewczyna pójdzie na priv. Podobne rozwiązanie świetnie się sprawdza na MFC z tego co kojarzę.


Ja się na to nie zgadzam.
Dziewczyna wróci i nie wiadomo co na jej czacie będzie się działo.
Wszystko może być możliwe, jak np. ujawniając dane modelki czy też inna transmitująca zabierająca klienta, co też się zdarzało.
Jeśli jakaś modelka ma ochotę udostępnić swój czat pod swoją nieobecność, niech będzie opcja, która zostanie załączona na życzenie modelki ''włącz,wyłącz''

2. Pilnowanie porządku wśród modelek transmitujących, nie mam na myśli kar, a wyrzucanie z portalu za obrażanie, wymysły czy niestosowne zachowanie.
Niektóre modelki nie mają wstydu, a jeśli zależy Wam na renomie i klasie portalu, musicie wziąć to pod uwagę.

3. Fajną opcją byłyby 'PREZENTY. Np. Fan modelki, mógłby kupić prezent dla niej w postaci gifa - kwiatki, maskotki, serca itp...
Fan kupuje, modelka zarabia.

4. PORZĄDNA MODERACJA i ADMINISTRACJA PRZEDE WSZYSTKIM.
Modelki dostają groźby od swoich psychofanów, są nawet nękane, poniżane i obrażane.
Musi być ochrona.

5. Dźwięk, który będzie świadczył o tym, że modelka dostała napiwek.

6. Możliwość wyłączenia czatu osobom, które nie mają żetonów jak na chaturbate.

7. Blokowanie niechcianych osób.

8. Wyłączenie transmisji modelki po krótkim czasie oglądania bez logowania, a nie po 15 minutach.

9. Mogłaby być doliczona ''dniówka'' jeśli dziewczyna siedzi np. dłużej niż dwie godziny ( to taki mały dodatek )

10. Regularne wypłaty.

11. Jeśli dziewczyny nie ma na transmisji dłużej niż 3 minuty, a klient zastaje pustą kanapę transmisja zostanie wyłączona bo danym sygnale - dźwięku.

12. Selekcja odnośnie higieny. Modelka musi wyglądać CZYSTO... a nie tłuste włosy czy legginsy, które nosi od 5 transmisji te same, a nawet dziurawe.
Obrzydliwe.

13. Zakaz upijania się do stanu nieprzytomności, wtedy może być np. kara w postaci zetonów.

14. ZAKAZ JEDZENIA NA TRANSMISJI !!!!!

15. Powiadomienie o obecności modelki, nawet jeśli jest na priv.

16.
daniel87 pisze:Wymyśliłem jeszcze jedną fajną opcje, mianowicie okładka transmisji będzie automatycznie aktualizowana co kilkadziesiąt sekund, nie będzie tak że na okładce jest jedno a na transmisji siedzi modelka i nic nie robi :p To mnie irytuje na ShowUp.tv, wchodzę na transmisje a tam pusta kanapa :p Nawet testowałem tą opcje wczoraj u siebie, okładki się aktualizują co 30 sekund elegancko :)
Co Wy na to? :)


Nie zgadzam się też na to. Ponieważ takie skriny automatyczne mogą niekorzystnie wychodzić dla modelki.


Ad.1. Spoko opcja, żeby każda dziewczyna miała możliwość ustawienia czy chce zostawić włączony czat czy nie.
Ad.2. Podpisuję się obiema rękami i nogami, a nawet kutasem :P Nie chcemy na portalach tego typu osób pokroju Toxic xD :sarcastic:
Ad.3. Myślę, że w przypadku prezentów, "modelki" mogłyby sobie ustawić wishlisty tak samo jak to jest na CB. A jak któryś chciałby wysłać tylko pieniądze to wysłałby tylko napiwek zamiast bawić się w wysyłanie gifów czy innych obrazków...
Ad.4. Dobrym rozwiązaniem byłoby to co już ktoś wcześniej zaproponował, czyli moderatorzy transmisji wybierani przez nadającą dziewczynę - tak jak na CB. A do tego oczywiście moderatorzy ogólni, którzy czuwają nad każdą transmisją w miarę możliwości.
Ad.5. Dźwięk dostawania napiwków spoko ;) Fajna opcja dla sępów, którzy mają odpalonych kilka transmisji i nie chcą żeby ominął ich prezent w postaci cycków czy innych przyjemności na ogóle :P
Ad.6. Tak.
Ad.7. Tak.
Ad.8. Nie zgadzam się. Niektórym osobom potrzeba więcej czasu na transmisji aby przekonały się czy chcą się zarejestrować na portalu czy nie. Sam oglądałem CB czy inne zagraniczne portale zanim przekonałem się do zarejestrowania na nich...
Ad.9. No bez przesady xD To przecież od danej dziewczyny zależy czy będzie zarabiać na kamerce... W takim przypadku, jaki proponujesz wiele dziewczyn by nic konkretnego nie robiło tylko siedziało bezczynnie i liczyło na bonusik. A uwierz mi, że takich dziewczyn byłoby wiele...
Ad.10. Tak.
Ad.11. Myślę, że taka opcja byłaby ciężka do uzyskania. Moderatorzy nie są w stanie obczaić każdej transmisji dokładnie przez te kilka minut. Tak na prawdę musiałby być przydzielony 1 moderator na każde 2-3 transmisje. A jeśli portal miałby być chociażby w połowie tak popularny jak SU to musiałoby być moderatorów co najmniej 50-60. Kto by im płacił za to, że pilnują czy na każdej transmisji dziewczyna przebywa cały czas czy jej nie ma przez kilka minut?
Ad.12. To już klienci powinni decydować czy chcą przebywać na transmisji u takiej dziewczyny, czy nie.
Ad.13. Kary żetonowe nic by nie dały. Zasada powinna być prosta: moderator zastaje Cię najebaną lub widzowie zgłaszają taki przypadek i wtedy wylatujesz bez możliwości powrotu prze kolejne kilka miesięcy. To, według mnie, byłaby odpowiednia i najbardziej dotkliwa kara :)
Ad.14. Bez przesady... Niech sobie dana dziewczyna je na transmisji... To klienci zweryfikują czy chcą takie coś widzieć, czy nie.
Ad.15. Tak. Do tego, jak już wcześniej wspominałem przydałoby się stosowne powiadomienie kiedy dana transmitująca zejdzie z priva i w ogóle pojawi się na portalu.
Ad.16 Odnośnie tego miałbym propozycję taką, aby "modelka" robiła sobie sama avatar, ale po najechaniu na niego kursorem był podgląd na żywo prosto z transmisji, tak jak jest to rozwiązane na LiveJasmin.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




msn pisze:Źaden kurier (gej)


Masz coś do Dżozefa? :mocking:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Sadistik pisze:
msn pisze:Źaden kurier (gej)


Masz coś do Dżozefa? :mocking:


prędzej to była aluzja do Lukkkiego.. jeśli już :roll:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Jakieś prace trwają czy projekt już umarł?


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Vixen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2016, 15:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: inny




Pomysł żeby modelka nie mogła kasować komentarzy o sobie nie jest do końca dobry. Wprawdzie dobrze jest znać bezstronną opinię o modelce ale zdarzają się w komentarzach informacje mogące zaszkodzić jej zaszkodzić np. dane osobowe lub cokolwiek co może ją "zdemaskować". Myślę że model/ka musi mieć możliwość kasowania takich wpisów. Jeśli wpis był tylko niekorzystny dla nadającego można by go było przywrócić.
Jeszcze jedna sprawa, jeśli nadający nie chce żeby oglądała go osoba niezalogowana to byłaby możliwość zablokowania transmisji. Spadnie wtedy niebezpieczeństwo że transmisję oglądać będą nieletni.
Jeśli szukacie kogoś do pomocy to ja chętnie. siedzę codziennie po kilka godzin na kamerkach to mógłbym się do czegoś przydać a nie tylko męczyć Dżordża :)




Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
ŚwirniętyWalęty
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 21 lut 2017, 21:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: JeszczeNieWiem ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Sw_WalentyPatronWalo




ŚwirniętyWalęty pisze:Pomysł żeby modelka nie mogła kasować komentarzy o sobie nie jest do końca dobry. Wprawdzie dobrze jest znać bezstronną opinię o modelce ale zdarzają się w komentarzach informacje mogące zaszkodzić jej zaszkodzić np. dane osobowe lub cokolwiek co może ją "zdemaskować". Myślę że model/ka musi mieć możliwość kasowania takich wpisów. Jeśli wpis był tylko niekorzystny dla nadającego można by go było przywrócić.


Ekstremalne rozwiązanie, ale można wprowadzić coś takiego, że jak modelka wpisze swoje dane osobowe w profil, to one nie są widoczne publiczne, ale służą właśnie cenzurowaniu tych komentarzy - tylko problem jest tutaj jak taki filtr miałby działać...
Bo używanie imienia raczej jest normalne, a nazwy miast czasami przybierają dziwne formy. Do tego zazwyczaj oszołomy nie piszą więcej niż 4 słowa przed naciśnięciem Entera...
Zrobienie opcji wyłączenia czatu takiemu delikwentowi nic nie da - bo wiadomość z delikatnymi danymi pozostanie.
Wykluczone jest, by modelka lub ktokolwiek inny moderował i zatwierdzał każdą wiadomość.

A skoro już o stronie mowa:
a) Filtry co dana pani prezentuje, np. pupa, cipka, ale brak cycków. Albo pokazy w bieliźnie, ale brak nagości. Itp.
Żeby ona jakoś to sama musiała zaznaczyć przy tworzeniu profilu. Wtedy nie trzeba będzie szukać czy jakaś pani oferuje się nago, bo są te 'nierozbierane' transmisje które wkurzają.
b) Happy Hours - godziny w których dostaje się kilka % więcej żetonów.
c) Integracja z jakimś sklepem on-line z akcesoriami erotycznymi? (Nie sugeruję żadnego bo nie znam). Wzajemna współpraca polegałaby na wzajemnej reklamie, zniżkach/promocjach jeżeli osoba X wpadła z jednego serwisu do drugiego.
d) Na początku priva może żeby użytkownik musiał zatwierdzić że widać (lub nie) obraz. Chyba że technologia będzie tak dopasowana, że nie będzie takich problemów jak na ShowUp.tv.
e) Może jakiś system reputacji, by było wiadomo, która pani naciąga lub oszukuje - każdy kto wydał u niej stosowną ilość żet lub był na priv, mógłby panią ocenić. Na ShowUp.tv to jest głupie, że po privie nie mogę nawet skomentować jej profilu że mi się podobało lub nie.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Można sobie rzucać propozucje itd. Tylko trzeba wiedzieć czy projekt jest nadal aktualny, bo nie ukrywam że showup jest już technologicznie w erze dinozaurów...
Awatar użytkownika
Vixen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2016, 15:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: inny




No właśnie. Marzec się kończy a zero odzewu. :( Miejmy nadzieję że to tylko lekkie opóźnienie.
Awatar użytkownika
Fuzzy33
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2017, 14:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Maua_Zua
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: taki sam




Brak regularnego updatowania infomacjami o rozwoju projektu jest przeważnie oznaką upadku tegoż, myśle że skoro zamysł projektu powstał jeszcze w 2016 i dalej nie ma ŻADNEJ info na jego temat to można uznać go za R.I.P.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Już chyba nie ma za bardzo szans na to, żeby jakiś nowy portal z kamerkami zagroził showupowi.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Na jakim etapie stoi portal? Jeżeli osoba tworząca go nadal jest aktywna prosze o kontakt priv, mozliwosc odkupienia portalu i postawienia go na nogi!!



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
MICHALLEWICKI
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2019, 11:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości