Nowy polski portal z kamerkami

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Cześć koledzy i koleżanki, naszło mnie jakiś czas temu, że ShowUp.tv jest potrzebny i dużo ludzi lubi z niego korzystać, ale w moim odczuciu nie zapewnia ani potrzebnych opcji, ani obsługi, nie rozwija się też - stoi w miejscu. Postanowiłem więc napisać swój portal, od zera, wykorzystując najnowsze dostępne technologie. Planujemy go otworzyć pod koniec marca, nie będę go tutaj teraz reklamować, ale chciałem pogadać z Wami co byście chcieli zobaczyć po jego otwarciu, czego Wam brakuje na ShowUp.tv? Zarówno Pani jak i Panowie, macie teraz realny wpływ na to co powstaje :)

No i na koniec dodam, że chętnie przygarnę 2-5 osób do wstępnych testów, za 2-3 tygodnie uruchamiamy aplha wersje i chciał bym żeby ktoś potestował i podzielił się opinią. W lutym najprawdopodobniej wejdziemy w wersje beta i rozszerzymy grono testerów do kilkudziesięciu osób.

P.S. No i witam na forum, jestem świeży :)


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


1. Grupowe privy.
2. Możliwość pozostania na czacie i pisania z innymi widzami gdy dziewczyna pójdzie na priv. Podobne rozwiązanie świetnie się sprawdza na MFC z tego co kojarzę.
3. Powiadomienie na portalu, że dziewczyna dodana do ulubionych zaczęła nadawać lub zeszła z priva. Do tego również powiadomienie na maila. Oczywiście w ustawieniach każdy mógłby sobie wybrać w jaki sposób chce być powiadamiany.
4. Brak możliwości kasowania komentarzy przez osoby nadające. Niech ludzie wiedzą jakie są rzeczywiste opinie o danych transmitujących.
5. Wyszukiwarka na portalu z opcjami wyboru koloru włosów, przedziału wiekowego, płci itp.
6. Jakieś podstawowe narzędzia dla nadających pomagające im w prowadzeniu konkursów itp. podczas transmisji. Coś na podobnej zasadzie jak jest na Chaturbate. Rozwiązałoby to na pewno problem oszustw w losowaniach i licytacjach.

Jak coś jeszcze wymyślę to dopiszę ;)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik dziękuje za odpowiedź, zapisałem wszystkie Twoje uwagi, jeśli chodzi o grupowe privy to będziemy mieli taką opcję.

Generalnie jeśli chodzi o transmisje publiczne to będą 4 rodzaje transmisji publicznych:
1. Transmisja publiczna (darmowa, każdy może wejść)
2. Transmisja grupowa (płatna za minutę, każdy może wejść), pierwsza minuta jest za darmo, za kolejne minuty jest pobierana opłata z góry. Użytkownik w każdej chwili może wyjść.
3. Transmisja na hasło (taka sama jak publiczna, tylko do wejścia potrzebne jest hasło)
4. Transmisja tylko dla członków fan-club’u

Jeśli chodzi o transmisje prywatne to będą normalne, ale będzie też taka możliwość, żeby modelka zaprosiła do 3 osób na transmisje prywatną, opłaty się wtedy dzielą na trzech. Więc grupowy priv jak najbardziej.

2. Możliwość pozostania na czacie i pisania z innymi widzami gdy dziewczyna pójdzie na priv, zapisałem, wstępnie zgadzam się na drożenie takiej opcji, nie widzę żadnych minusów. Ale będzie też kilka innych miejsc gdzie będzie można pogadać, np. forum, czy pokoje chatowe.

3. Powiadomienie na portalu, że dziewczyna dodana do ulubionych zaczęła nadawać lub zeszła z priva - to już mamy przygotowane do wdrożenia, powiadomienia już działają jak złoto, nawet z dźwiękiem ;)

4. Brak możliwości kasowania komentarzy przez osoby nadające - zapisałem, i jestem na tak

5. Wyszukiwarka na portalu z opcjami wyboru koloru włosów, przedziału wiekowego, płci itp. - wiek i płeć to na pewno, kolor włosów może już nie koniecznie, ale za to będzie kraj i język :) (będziemy nie tylko w Polsce)

6. Jakieś podstawowe narzędzia dla nadających pomagające im w prowadzeniu konkursów itp. podczas transmisji - na początek przygotowałem wiadomości wysyłane do użytkownika lub do wszystkich na transmisji w odpowiedzi za określoną ilość żetonów - jestem otwarty na dalsze sugestie.
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja bym też zaproponowała opcję "zawołaj moderatora" albo chociaż chat z kimś z obsługi technicznej, bo ustawianie na ShowUp.tv opisu "MODERATOR" jest trochę problematyczne i przypałowe :/
i żeby ci moderatorzy BYLI, a zwłaszcza w czasie wzmożonego ruchu, na szołapie to tak bije po oczach, oni chyba pracują od poniedziałku do piątku od 9 do 16... w święta i w weekendy to jest kurde cud jak jednak ktoś się pojawi... a czasami jest to sprawa do rozwiązania na już :)
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


daniel87 pisze:6. Jakieś podstawowe narzędzia dla nadających pomagające im w prowadzeniu konkursów itp. podczas transmisji - na początek przygotowałem wiadomości wysyłane do użytkownika lub do wszystkich na transmisji w odpowiedzi za określoną ilość żetonów - jestem otwarty na dalsze sugestie.


W tym punkcie miałem bardziej na myśli jakiś timer czy wirtualną tablicę z losami, które nie pozwalałyby dziewczynom na oszustwa podczas licytacji czy losowania. Timer odlicza sam czas jaki ustawi dziewczyna i nie będzie zbędnego przedłużania odliczania itp. Losy tak samo - dziewczyna wpisuje w aplikacji wygrane, ktoś rzuca daną ilość żetonów na los i aplikacja sama losuje i od razu wyświetla komunikat o wygranej.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Mnie zastanawia jak się będzie miało zabezpieczenie tego portalu skoro masz zamiar pisać wszystko od zera zamiast skorzystać ze sprawdzonych opcji... Zbiornik też był pisany od zera, kilka lat było OK a potem ktoś wyczaił że mają słabe zabezpieczenia i sprawa się rypła. Mam nadzieje, że u Was będzie to jakoś lepiej rozwiązane.

A co do opcji - przydałoby się żeby była opcja ustanowienia użytkownika tymczasowym moderatorem czatu u modelki (tak jak na Chaturbate i chyba każdym innym profesjonalnym portalu - oprócz ShowUp.tv :) żeby mógł on banować kolesi którzy zaśmiecają czat wtedy, kiedy modelka ma hmm... ręce zajęte czym innym :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


O właśnie, dołączam się do Kropelki i Rugera. Do tego dorzuciłbym jeszcze opcję czatu z kimś od spraw techniczych, aby ludzie mogli na szybko dowiedzieć się jak rozwiązać jakieś problemy na bieżąco, zamiast czekać aż łaskawie ktoś odpowie za kilka godzin czy nawet dni mailowo.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Witaj daniel87,
Kropelka wysłał(a) Ci wiadomość pt. "nowy portal".


Kod: Zaznacz cały
Informacje
Nie masz uprawnień do czytania prywatnych wiadomości.


Panie Adminie, jak mogę dostać uprawnienia do odczytywania wiadomości prywatnych?
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


musisz napisac conajmniej 10 postów :) dział hyde park się nie liczy :)



www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


@kropelka - jest już opcja "Zgłoś transmisje" link jest dostępny nad oknem transmisji i powoduje przesłanie zgłoszenia od razu do wszystkich dostępnych moderatorów, pierwszy który przyjmie zgłoszenie dostaje je. Chociaż na początku pewnie będzie 1-2 moderatorów tylko. Myślę że moderator mógł by dostawać również powiadomienie jak ktoś wspomni o ni w rozmowie na czacie, zawsze może po cichu się wtedy przyjrzeć i ocenić sytuacje.

Mamy zapisane w dokumentacji:
3.5.10. Link “zgłoś nadużycie”
Link widoczny na profilu dla każdego kto widzi profil, którego wciśnięcie będzie otwierać okienko z możliwością wyboru rodzaju nadużycia, polem do wpisania komentarza i przyciskiem wysyłającym zgłoszenie.


@Sadistik jeśli chodzi o timer, to dodaje go do listy pomysłów, myślę, że to dobry pomysł, jakieś jeszcze aplikacje związane z transmisją?

@ruger44 nie martw się zabezpieczeniami, napisałem silnik portalu od zera, ale używam go w kilku innych projektach i nikt nie znalazł w nim jeszcze żadnych poważnych błędów. Jeśli chodzi o prawa do moderacji transmisji to też uważamy że to jest ważne i ta opcja zostanie wydana w pierwszej oficjalnej wersji, modelka będzie mogła wybrać jedna lub dwie osoby które będą pilnować porządku na jej transmisji.
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sadistik pisze:O właśnie, dołączam się do Kropelki i Rugera. Do tego dorzuciłbym jeszcze opcję czatu z kimś od spraw techniczych, aby ludzie mogli na szybko dowiedzieć się jak rozwiązać jakieś problemy na bieżąco, zamiast czekać aż łaskawie ktoś odpowie za kilka godzin czy nawet dni mailowo.


Odnośnie tego, to raczej nie jest dobry pomysł, jak moderator będzie rozmawiać z kimś innym to i tak będzie trzeba czekać, natomiast w mail łatwiej zawrzeć wszystkie potrzebne informacje. Myślę, że na początku będziemy przyjmować zgłoszenia pocztą i przez formularz kontaktowy i przez linka nad transmisją. Jak moderator nie będzie się obijać to powinien sprawnie odpowiadać na wiadomości :ugeek:
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


daniel87 pisze:Odnośnie tego, to raczej nie jest dobry pomysł, jak moderator będzie rozmawiać z kimś innym to i tak będzie trzeba czekać, natomiast w mail łatwiej zawrzeć wszystkie potrzebne informacje. Myślę, że na początku będziemy przyjmować zgłoszenia pocztą i przez formularz kontaktowy i przez linka nad transmisją. Jak moderator nie będzie się obijać to powinien sprawnie odpowiadać na wiadomości :ugeek:


Myślę, że wystarczyłaby jedna osoba, która znałaby się na technicznych sprawach portalu i była dostępna w ustalonych godzinach dla użytkowników, aby jednak pomagać w rozwiązywaniu problemów. A jeśli nie, to zamiast tego jakiś mocno rozbudowany i aktualizowany dział FAQ odnośnie problemów technicznych.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik pisze:
daniel87 pisze:Odnośnie tego, to raczej nie jest dobry pomysł, jak moderator będzie rozmawiać z kimś innym to i tak będzie trzeba czekać, natomiast w mail łatwiej zawrzeć wszystkie potrzebne informacje. Myślę, że na początku będziemy przyjmować zgłoszenia pocztą i przez formularz kontaktowy i przez linka nad transmisją. Jak moderator nie będzie się obijać to powinien sprawnie odpowiadać na wiadomości :ugeek:


Myślę, że wystarczyłaby jedna osoba, która znałaby się na technicznych sprawach portalu i była dostępna w ustalonych godzinach dla użytkowników, aby jednak pomagać w rozwiązywaniu problemów. A jeśli nie, to zamiast tego jakiś mocno rozbudowany i aktualizowany dział FAQ odnośnie problemów technicznych.


F.A.Q. będzie na pewno, i będzie aktualizowany o pytania już zadane przez użytkowników, jak nie będzie szukanego pytania to będzie można zadać nowe pytanie.
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kropelka, Sadistik a co myślicie o tym? Wklejam Wam fragment z dokumentacji serwisu.

5. “Fan-club” użytkownika
Każdy użytkownik może włączyć opcje dołączenia do jego fan-clubu poprzez ustawienie miesięcznej kwoty żetonów jaka będzie pobierana od każdego członka z góry co miesiąc. Każdy użytkownik (po za zablokowanym) może dołączyć w każdej chwili, dołączenie pobiera opłatę na rzecz właściciela fan-clubu. Członek fan-clubu może w każdej chwili zrezygnować, ale nie zwróci to już pobranej opłaty. Opłata jest naliczana ponownie co miesiąc, jeśli użytkownik nie ma wystarczającej ilości żetonów, jest automatycznie usuwany z fan-clubu i żadne żetony nie zostają pobrane. Właściciel fan-clubu może ustawić również opis swojego fan-clubu który będzie wyświetlany w bloku zachęcającym do dołączenia.
5.1. Profity dla członków fan-clubu
Każdy członek fan-clubu może wysyłać nieograniczoną ilość wiadomości prywatnych do właściciela fan-clubu bez żadnych dodatkowych opłat.
Każdy członek fan-clubu dostaje powiadomienie o rozpoczęciu transmisji przez właściciela fan-clubu, oraz widzi transmisje właściciela fan-clubu zawsze jako pierwsze na listach transmisji.
Właściciel fan-clubu może rozpocząć transmisje która będzie widoczna i dostępna tylko i wyłącznie dla członków fan-clubu, każdy członek dostaje wtedy powiadomienie o rozpoczęciu takiej transmisji.
Właściciel fan-clubu może również dodawać filmy wideo dostępne tylko dla członków fan-clubu.
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No całkiem spoko pomysł :good3: Może jeszcze jakieś bonusy dla członków FC, na przykład jakieś zniżki na privy itp. Oczywiście w granicach rozsądku. Albo żeby dziewczyny same mogły ustalać kwotę zniżki, czy inne profity wynikające z bycia członkiem ich FC.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik pisze:No całkiem spoko pomysł :good3: Może jeszcze jakieś bonusy dla członków FC, na przykład jakieś zniżki na privy itp. Oczywiście w granicach rozsądku. Albo żeby dziewczyny same mogły ustalać kwotę zniżki, czy inne profity wynikające z bycia członkiem ich FC.


Na pewno każda dziewczyna będzie mogła w pełni ustawić swój Fan-Club więc od nich będzie zależało jak atrakcyjna będzie to oferta. Zniżki na privy to świetny pomysł :) Dodaje to do listy pomysłów, dzięki :)
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wymyśliłem jeszcze jedną fajną opcje, mianowicie okładka transmisji będzie automatycznie aktualizowana co kilkadziesiąt sekund, nie będzie tak że na okładce jest jedno a na transmisji siedzi modelka i nic nie robi :p To mnie irytuje na ShowUp.tv, wchodzę na transmisje a tam pusta kanapa :p Nawet testowałem tą opcje wczoraj u siebie, okładki się aktualizują co 30 sekund elegancko :)
Co Wy na to? :)
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


daniel87 pisze:Wymyśliłem jeszcze jedną fajną opcje, mianowicie okładka transmisji będzie automatycznie aktualizowana co kilkadziesiąt sekund, nie będzie tak że na okładce jest jedno a na transmisji siedzi modelka i nic nie robi :p To mnie irytuje na ShowUp.tv, wchodzę na transmisje a tam pusta kanapa :p Nawet testowałem tą opcje wczoraj u siebie, okładki się aktualizują co 30 sekund elegancko :)
Co Wy na to? :)
super :good3:
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


1.
Sadistik pisze:Możliwość pozostania na czacie i pisania z innymi widzami gdy dziewczyna pójdzie na priv. Podobne rozwiązanie świetnie się sprawdza na MFC z tego co kojarzę.


Ja się na to nie zgadzam.
Dziewczyna wróci i nie wiadomo co na jej czacie będzie się działo.
Wszystko może być możliwe, jak np. ujawniając dane modelki czy też inna transmitująca zabierająca klienta, co też się zdarzało.
Jeśli jakaś modelka ma ochotę udostępnić swój czat pod swoją nieobecność, niech będzie opcja, która zostanie załączona na życzenie modelki ''włącz,wyłącz''

2. Pilnowanie porządku wśród modelek transmitujących, nie mam na myśli kar, a wyrzucanie z portalu za obrażanie, wymysły czy niestosowne zachowanie.
Niektóre modelki nie mają wstydu, a jeśli zależy Wam na renomie i klasie portalu, musicie wziąć to pod uwagę.

3. Fajną opcją byłyby 'PREZENTY. Np. Fan modelki, mógłby kupić prezent dla niej w postaci gifa - kwiatki, maskotki, serca itp...
Fan kupuje, modelka zarabia.

4. PORZĄDNA MODERACJA i ADMINISTRACJA PRZEDE WSZYSTKIM.
Modelki dostają groźby od swoich psychofanów, są nawet nękane, poniżane i obrażane.
Musi być ochrona.

5. Dźwięk, który będzie świadczył o tym, że modelka dostała napiwek.

6. Możliwość wyłączenia czatu osobom, które nie mają żetonów jak na chaturbate.

7. Blokowanie niechcianych osób.

8. Wyłączenie transmisji modelki po krótkim czasie oglądania bez logowania, a nie po 15 minutach.

9. Mogłaby być doliczona ''dniówka'' jeśli dziewczyna siedzi np. dłużej niż dwie godziny ( to taki mały dodatek )

10. Regularne wypłaty.

11. Jeśli dziewczyny nie ma na transmisji dłużej niż 3 minuty, a klient zastaje pustą kanapę transmisja zostanie wyłączona bo danym sygnale - dźwięku.

12. Selekcja odnośnie higieny. Modelka musi wyglądać CZYSTO... a nie tłuste włosy czy legginsy, które nosi od 5 transmisji te same, a nawet dziurawe.
Obrzydliwe.

13. Zakaz upijania się do stanu nieprzytomności, wtedy może być np. kara w postaci zetonów.

14. ZAKAZ JEDZENIA NA TRANSMISJI !!!!!

15. Powiadomienie o obecności modelki, nawet jeśli jest na priv.

16.
daniel87 pisze:Wymyśliłem jeszcze jedną fajną opcje, mianowicie okładka transmisji będzie automatycznie aktualizowana co kilkadziesiąt sekund, nie będzie tak że na okładce jest jedno a na transmisji siedzi modelka i nic nie robi :p To mnie irytuje na ShowUp.tv, wchodzę na transmisje a tam pusta kanapa :p Nawet testowałem tą opcje wczoraj u siebie, okładki się aktualizują co 30 sekund elegancko :)
Co Wy na to? :)


Nie zgadzam się też na to. Ponieważ takie skriny automatyczne mogą niekorzystnie wychodzić dla modelki.

>>>>>>>>>>>>>>>>

Jeśli coś mi przyjdzie jeszcze do głowy, napiszę;)


Nie wiem czy coś wyjdzie z tych wszystkich uwag, bo wiele osób próbuje otworzyć taki portal i nic z tego nie ma, ale trzymam kciuki.
Nie patrzcie tylko na zachcianki klientów ( Panów ) tylko również potrzeby modelek.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mystery jaki rygor o Jezusie.. musztra niczym w wojsku ;p
pkt.12,13,14 mocny... a co do pkt. 3. te prezenty, to fajnie gdyby ta opcja działała w obydwie strony.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości