Kamerki niewymagające identyfikacji osobistej

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Są takie kamerki? Niestety na każdej którą znam wymagane jest id zdjęć dowodu osobistego i mimo że wszystko robie jak trzeba nigdy nie przechodzę weryfikacji :(
Pozatym zawsze mam stres ze wykorzystaja moje zdjecia w jakis sposob .


www.Chaturbate.com.pl
Awatar użytkownika
WielkiePiersi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2017, 14:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Setki lasek rocznie przechodzi weryfikację na CB, MFC etc i nie ma z tym problemu więc jeżeli Ty jesteś osobą na zdjęciu w dowodzie to nie wiem czemu miałabyś jej nie przejść, co Ci piszą w wytłumaczeniu odrzucenia? Serwisów amerykańskich i angielskich bez weryfikacji nie ma chyba bo to niezgodne z ich prawem, w Polsce wiadomo tylko ShowUp.tv i ZB się licza, na reszcie jest tak żałosny pieniądz że nie opłaca się siedzieć
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




a na której zagranicznej kamerce jest najmniejsza ilość do wypłaty ? Zapisałam się na xmodels ale lipnie tam...
Awatar użytkownika
WielkiePiersi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2017, 14:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




żeby przejść weryfikacje na Chaturbate czy MFC to trzeba wysłać skan paszportu albo prawa jazdy i to w dobrej rozdzielczości przystawione do twarzy.Na dowód osobisty to można co najwyżej kupić piwo w sklepie :lol:
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx




Taka weryfikacja moim zdaniem jest nie fair, bo przecież to weryfikuja inni ludzie, niezłe dane posiadają.
LOL
To nie powinno miec miejsca, po chuj weryfikować "modelke"
420




Weryfikacja dowodu tożsamości na tego typu stronach nie ma sensu
Awatar użytkownika
kudlaty
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2017, 11:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ruda Maruda.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czemu nie ma sensu Twoim zdaniem?
Według mnie jest nawet za mała. Mógłbym pokazać taką, że naprawdę ciężko o lewe konta:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




WielkiePiersi pisze:a na której zagranicznej kamerce jest najmniejsza ilość do wypłaty ? Zapisałam się na xmodels ale lipnie tam...


Na xmodels male stawki, a zeby Ci sie oplacało wyplacac kase musisz korzystac z ich procesora.
Z niemieckich kamerek najmniej jest do wyplaty na px24-10e, ale jest to bardzo niestabilny czat(jednego miesiaca mozesz zarobic sporo, innego ledwie do wyplaty;))
Z zagranicznych kamerek wszedzie masz do wyplaty po 50$-100$, choc z przewaga 50$.

Na stronie wecamgirls.com masz zestawienie wiekszosci stron kamerkowych z kwotoa minimum do wyplaty i opiniami dziewczyn na nich pracujących.
Awatar użytkownika
colette
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




WielkiePiersi pisze:Są takie kamerki? Niestety na każdej którą znam wymagane jest id zdjęć dowodu osobistego i mimo że wszystko robie jak trzeba nigdy nie przechodzę weryfikacji :(


Może dlatego, że jest tam wpisana data urodzenia 2003 rok, a Ty się zastanawiasz, co jest z Tobą nie tak?... :lol:
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




Ja trochę odświeżę temat.

Jeżeli na stronie kamerki przejdę weryfikacje czyt. Age veryfication i konto jest zweryfikowane do zarabiania, inna osoba będzie prowadzić transmisje konto dostanie bana czy całkowicie na tą nie patrzą ? Jak to wygląda ?
Awatar użytkownika
Dalajlama
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2017, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Większość z tych stron, by działać legalnie musi podlegać pod kontrole. Jedna z nich to wdrożenie procedur AML i przeciwdziałaniu udziału nieletnich. Stąd weryfikacje. Oni tego nie zbierają od tak
Awatar użytkownika
Tweeety
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 kwie 2021, 20:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Twei
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Tweeety



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości