Chaturbate/Myfreecamshow

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Chaturbate/Myfreecamshow
19 paź 2017, 19:22
1. Chciałbym się zapytać o weryfikację konta w celu odbierania tokenów z transmisji swoim ID i zdjęciem.
Pierwsze zdjęcie to zdjęcie prawa jazdy/paszportu a drugie zdjęcie twarzy z tym dokumentem?
2. Ile kont mogę stworzyć na te same dane? Czy można to jakoś obejść, bo np. chciałbym mieć 2-3 konta tam.
3. Jak wyglądaja wypłaty, da radę w Polsce wypłacić czy w USA tylko ?
4. Proszę o linki innych stron z podobną tematyką, ale bez jakichkolwiek weryfikacji.


Przepraszam za umieszczenie tematu tutaj, ale nie wiedziałem gdzie go wrzucić.
Awatar użytkownika
Dalajlama
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2017, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chaturbate/Myfreecamshow
20 paź 2017, 08:10
Wiesz, że te wszystkie odpowiedzi otrzymasz szybciej pisząc chociażby pod [email protected]? Serio, oni szybko odpowiadają i nie olewają ludzi. Ewentualnie do pani z CB na forum ambercutie.com możesz, też Ci pomoże z wszystkim ;) No ale dobra...

1. Tak, przy twarzy chcą fotkę.
2. Hmm to Ci jednoznacznie nie odpowiem, bo nie wiem czy chcesz znać wersje oficjalną czy jaką hahah, ale nadawać możesz, robi tak wiele dziewczyn, równocześnie np. na 3 nicki leci i różne ceny:P Oczywiście nie polecam tego sposobu, ale można tez na lewe dane:P
3. Co do wypłaty, jest kilka metod, wypłata na konto, czek, Paxum itp., znajdziesz coś dla siebie, chociaż niektóre są drogie, typu przelew właśnie.
4. Strony z kamerkami bez weryfikacji to zwykle nie są warte uwagi, przynajmniej dla mnie :?
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Chaturbate/Myfreecamshow
20 paź 2017, 11:35
Czy można kilka kilka kont pod tą samą fotke z paszportem/prawem jazdy zrobić? Resztę mi ładnie wytłumaczyłeś, za co dziękuje.
Awatar użytkownika
Dalajlama
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2017, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości