7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Średnio na jaja wyglądał wpis ze spółka będzie w PL zeby było uczciwie.
Tak znam się na tym, i dlatego wiem ze jedyna spółka która ma szanse pociągnąć sex biznes to taka która prowadzi jakiś upoważniony z budynku gdzie adres ma kilkaset firm i gdzie informacja kto jest UBO dla przypadkowych osob jest niemożliwa do sprawdzenia, na bank to jakieś offshore country gdzie nie będziesz miał podatków a do Europy będziesz wysyłał kasę przez jakoś corespondent bank w Bługarii, Estoni albo na Litwie.

Jak się nie znasz to po co piszesz ze przechodzi spółka AML czy KYC? W rajach podatkowych CDD i EDD to 24-48h max. W Europie kilka h na decyzje. AML Cię nie dotyczy bo jeszcze nie przelewała kasy za biznes z kamerek. Jak Twoi ludzie co się na tym znają mówią ze to trwa. To albo Ci ściemniają i wyciągają kasę, albo jeszcze nawet spółki w raju podatkowym nie założyłeś.

Co do płacenia za to żeby ktoś mówił ze do Ciebie przyjdzie to po to, żebyś się napalił włożył kasę i żeby to padło jak te osoby jednak nie wejdą.

Do sprzedawania zdjęc z OF smykałkę może i masz ale do dużego biznesu jeszcze musis dorosnąć.
Pokory młody , pycha kroczy przed upadkiem.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:Wisi mi to, co ktoś tu pisze.

to widac :lol:

kotquee pisze:Jakoś mało wiarygodni jesteście

napisał gość który założył stronę o tym ze się z modelina rok na priva umawiał a ta go zawiodła wykonaniem... :haha: :lol2: :rofl:
napisał gość handlujący kradzionym towarem z OFa :haha: :lol2: :rofl:
napisał gość ktory pierdoli kocopoly od pol roku i poza domena nie ma nic... :haha: :lol2: :rofl:
Chodząca wiarygodność :laugh3: :laugh3: :laugh3: :beg:

kotquee, ja naprawdę unikam jak mogę obrażania ludzi... ale powiedz tak szczerze... czy ty się urodziłeś pierdolniety czy to nabyte? Ty czytasz czasem to co piszesz? O jakim bólu dupy mówisz? Serio myślisz ze ktoś ci tu czegoś zazdrości? :shock: Czego kurwa? na logike... czego? :roll:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


kotquee, największe ryzyko jest takie, ze jak znowu cos Tobie odwali to możesz wrzucić na telegram czy inny signal wszystkie dane nadających i nikt Ci nic nie zrobi bo nie bedzie jak RODO w Belize srednio kogo obchodzi.
Co do pozycji biznesowej, to bez jaj, turnover wlascicieli SU za rok 2021 to cos pod 930 milionow dolarow.

Nie wiem jacy profesjonalisci Tobie to organizuja, ale na pewno wiedza jak wyciaglnac z Ciebie kase :) niech zgadne, zamiast za 500$ w paru innych krajach stawiasz firme w belize za 2-5 dolarow, ktora jeszcze posrednio jest stawiana przez inny podmiot a nie faktycznie przez tych co Tobie to ogarniaja. I jeszcze jakies roczne tyciace dolarow Tobie wrzuca w koszty. Caly trik polega na tym ze ta kasa to ukryta prowizja i dajesz sie tym specom scamowac, bo sluchasz ich jak swinia grzmotu. Spolke w offshore, nawet w Belize stawiasz za max 700$ plus 249$ rocznej oplaty. Ktos Cie pieknie skubie na kase.
Btw ale tej spolki jeszcze nie ma zalozonej, bo fizycznie jeszcze nic nie stoi powiązane jakkolwiek z Twoja osoba.

i tak w skrocie, koles ktory wrzucil strone o modelce i chcial stalkowac inne, zaklada strone gdzie bedzie mial dane nadajacych jak na tacy i nawet jak to wrzuci w siec to nic nie bedzie mozna mu zrobic. Gratuluje tym ktore sie zdecyduja tam pojsc odwagi :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


To co wyczytałeś w Internecie Ty czy inna osoba, to są tylko niczym nie potwierdzone informacje. Dla mnie tam sobie możecie pisać, że sprzedaje narkotyki i i tak mnie to nie rusza. Widać, że dalej macie problem z czytaniem i układaniem kolejności zdarzeń, ale cóż. Panie komin, Ty to już w ogóle odlatujesz :lol2:. Co do sprzedawania treści OF to kolejny raz czytać nie umiesz - za co była opłata. No, ale po co czytać ze zrozumieniem... Odnośnie pozycji biznesowej mam na myśli kraj. Dowiedz się jaka różnica w prawie jest między spółka SU, a nasza :). No powstała strona, żeby pokazać jaka jest na prawdę i żeby przestrzec innych, przed takim wchodzeniem w jakąkolwiek relacje z tą osobą. Tłumaczyłem już X razy, ale dalej widzę macie z tym problem. Nie będę akceptował takich akcji jak robiła ona, że w momencie kiedy ma problem, to pierdoli głupoty z palca wyssane na kogoś temat, żeby każdy się nad nią litował. Strona przyniosła zamierzony efekt i ten etap się zakończył. Mam już ją głęboko w d*pie :good3:. Nie ma to żadnego związku z zakładaniem portalu... przekładanie relacji na prowadzenie takiej branży. No liczę na to, że ktoś będzie miał więcej rozumu niż osoby się tu wypowiadające i samemu sprawdzi jak jest zamiast czytać te idiotyzmy :rofl:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:No liczę na to, że ktoś będzie

licz :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Że wam się chce ten temat tak ciągnąć xD zajrzałam tu ostatni raz w marcu, a wy się dalej produkujecie. Ciekawe czy za rok temat nadal będzie żył bo w sumie fajnie się to czyta na kacu Haha :mocking:
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jak na życiowych przegrywow z foro co nigdy nic nie osiągnęli i nie osiagną, szukamy każdej okazji żeby moc gdzieś zaistniec
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Nie no zobacz ile masz np postów napisanych, to jest już jakieś osiągnięcie Boże. Jest dobrze tomoxx, trzeba patrzeć pozytywnie na żyćko :heart: :yes4: :heart:
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx, jakby nie patrzeć od początku kadencji na forum, to średnia jednego posta nie dzień jest utrzymana. Grunt to systematyczność, jest się czym pochwalić. kotquee, ucz się od lepszych :hi:
Awatar użytkownika
Zardzewiały_hydrant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zardzewiały_hydrant pisze:tomoxx, jakby nie patrzeć od początku kadencji na forum, to średnia jednego posta nie dzień jest utrzymana. Grunt to systematyczność, jest się czym pochwalić. kotquee, ucz się od lepszych :hi:

Od lepszych? Ciekawe w czym :derisive:.
Ja tylko tu zaglądam od momentu, kiedy powstały tematy nawiązujące do mnie. Nie interesuje mnie poza tym co tu się dzieje :winkextra:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Nazwa trochę nie trafiona lepiej by się sprzedała Erox.tv :D
Awatar użytkownika
_-XeroX-_
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2023, 16:18
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _


Tylko na forum nie dozwolone są większość adresów tam Polskich e-mail Onet przykładowo nie utworzysz Pięknie adminie ,@doladowanieee
Awatar użytkownika
_-XeroX-_
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2023, 16:18
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _


Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp



Nie wybijasz się gnojąc konkurencji... nieprofesjonalnie.

Jak już to "dotyczasowe rozwiązywania nie spełniały oczekiwań" czy "brakowało innowacji".

A fakt, że zrobili to widzowie hmm... porównajmy to do gry wydanej przez byłych członków studia produkującego gry... a gry od gracza...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Po pierwsze nie ma domeny "7sky" jak już to "7sky.cam" bo domena to nazwa + rozszerzenie...
Po drugie nikt nie ma problemów z wejściem na stronę i od początku jest szyfrowana SSL'em, a aktualnie składam dokumenty o certyfikat OV, gdzie weryfikują tożsamość osoby i firmy.

Odnośnie opisu, który widnieje na stronie jest wyraźnie napisane "Czym jest projekt". Dlatego jest to tam tak napisane, bo od tego powstał projekt. Skoro oni nie potrafią zrobić czegoś porządnie i mają w dupie całą resztę, to dlaczego mam ich chwalić? To co sobie tam umieszczę zależy tylko i wyłącznie o de mnie.

Sami sobie zniszczyli PR, więc no cóż. Projekt powstał tylko dzięki nim i ich podejściu do serwisu w sposób absurdalny. Gdyby nie było takich cyrków, to by nic takiego nie powstało.

Różnica między mną a nimi jest taka, że ja nie jestem jakąś wielką korporacją, tylko osobą prywatną, która rozumie jak uciążliwym portalem stała się konkurencja i że trzeba to w końcu ustabilizować. Korzystając ze znajomości po prostu realizuje to na dużo lepszych warunkach, niż robią to oni.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Portal 7sky.cam ma wystartować za kilka dni - dokładnie 7.7
tymczasem nie ma nawet wersji beta,
a programy ochronne blokują tę podejrzaną stronę,
ponieważ może ona prowadzić złośliwą aktywność:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Nie ma i nie będzie w najbliższym latach konkurencji dla showupa - zdajcie sobie z tego sprawę. Showup jest zakorzeniony w popkulturze, szkoda, że właściciele serwisu słabo wykorzystują ten potencjał.
Awatar użytkownika
Johntsy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 11 lis 2022, 03:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: batwomen
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: RiseShine


szkoda, bo nie ma chyba innych typowo polskich kamerek na ten moment, a nie ma co się oszukiwać, że poziom SU nie jest najlepszy... Ostatnio miałam problem z transmisjami, to więcej mi tu dziewczyny pomogły, niż support...
Awatar użytkownika
showupperka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2023, 16:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Było: 07.09.23
Jest: 07.11.23
Wieczne obsuwy nie wróżą dobrze, imo.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości