7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Chyba założe mu teczkę ... :buba:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kotquee.. a wróce jeszcze do jednej rzeczy
A dziewczyny z onlyfans, gdzie wykupiłeś ppv wievziały, ze sciągasz ich content z of i wsadzasz sobie go gdzies? np na telegrama?
Bo cos mi się zvaje, ze nie
Poza tym materiały na wyłaczność - customy sa dużo droższe na of i raczej nie ma tam mowy o publikacji gdzie indziej - raczej o tym że jak kupujesz coś na wyłącznośc to dziewczyna prowadząca of nie będzie go nigdzie publikowac, np jako posta czy ppv, - i jest to opcja dużo, duzo droższa. Nawet 500 usd np.
Podpierdalaleś więc kontent i go wsadzałeś
Oj nieładnie, nieładnie
Nawet bardzo nieładnie
Pierwsze słyszę, zeby jakakolwiek dziewczyna się godziła na jumanie ze swojego konta na oF, nawet jezeli zapłaciłeś za subskrypcje - to nie znam ani jednego wypadku, ze dziewczyna by sie zgadała na udostępnianie dalej
jak się ma takie praktyki w przeszlości, plus spermiarską relację z modelka z SU - to niech jakakolwiek dziewczyna Pan Jezus broni przed współpraca typiarzem
Amen
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


On juz to wytlumaczyl wrzucal na zamknieta grupe :) wiec wg jego logiki to jest ok. Sa screeny z tych jego grup ile tam bylo plikow czy filmow, mysle ze ujrza swialo dzienne w odpowiedniej chwili. Nawet jak juz to zamknal to mysle ze sie pare osob zastanowi jak zobaczy jakie archiwum sobie zgromadzil
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Robinek29 pisze:O właśnie jest w archiwum stronka którą stworzył kotquee,
https://web.archive.org/web/20220303205234/https://orianaakazoooosia.pl/

Czy tak zachowuje się normalny człowiek?
Oceńcie sami.


Osz kurwa xDDD cieszę się że zapytałam cie o screeny XD
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 111
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Halo Policjaa, poczekaj jak zobaczysz jaka sobie stworzyl kartoteke dziewczyn, ja tego nie udostepnie bo sam to dostalem wiec nie chce bez zgody, ale jak przyjdzie odpowiedni moment to sie pojawi :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Halo Policjaa, poczekaj jak zobaczysz jaka sobie stworzyl kartoteke dziewczyn, ja tego nie udostepnie bo sam to dostalem wiec nie chce bez zgody, ale jak przyjdzie odpowiedni moment to sie pojawi :)


Aż jestem ciekawa jak ta "kartoteka" wygląda xD

Ale, żeby kurwa robić stronę poświęconą dziewczynie xD? Taki trochę ukryty psychofan, albo nawet i nie taki ukryty xDDD
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 111
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nikt i tak już mu nie uwierzy, no chyba że ktoś lubi być traktowany tak i szantażowany itp
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Halo Policjaa pisze:Ale, żeby kurwa robić stronę poświęconą dziewczynie xD?

No czego nie rozumiesz? gostek byl zawiedziony privem na ktorego sie troche umawial, do tego laska byla ponoć "niewdzięczna"...kto by po tak traumatycznych przezyciach nie zalozyl stronki o tej strasznej kobiecie? kazdy facet tak robi! takich stron sa przeciez tysiace...
a nie, czekaj...
:biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Powiedzenie pokaż kotku (kotquee) co masz w środku nabiera nowego znaczenia... :shock:

tomoxx, dawaj wstawiaj nie peniaj.
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29, dostalem do wgladu, predzej czy pozniej to bdzie wrzucone w skrocie screnshoty z ekranu z jego grupy wewnetrznej z nagraniami do pobrania taki fap folder z prywatnych nagran
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Robinek29, dostalem do wgladu, predzej czy pozniej to bdzie wrzucone w skrocie screnshoty z ekranu z jego grupy wewnetrznej z nagraniami do pobrania taki fap folder z prywatnych nagran


No to wrzucaj mi to lotto :lol2:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


z Toba jest serio cos nie halo gosciu... jeszcze sie cieszy :unsure: :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:z Toba jest serio cos nie halo gosciu... jeszcze sie cieszy :unsure: :dontknow:

No śmieje się, bo co Ci da wrzucenie screenów z telegrama? Nic to nie zmieni, chyba że kogoś samopoczucie. Telegram nie ma żadnego powiązania z kamerkami, to są 2 osobne kwestie. Czemu go nie usunąłem już mówiłem, tak samo z ideą jego utworzenia. Ciekawy jestem czy każdy tak siebie pilnuje jak kogoś :lol2:. Ogólnie jak już mówiłem wcześniej, jeśli ktoś będzie miał z tym problem to się zgłosi do mnie, a nie będzie pośredniczyć przez was :papa:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Generalne kotquee, jest tak... jak ci jeden czy dwoch mowi ze jestes pijany to mozesz miec wyjebane, ale jak cala impreza krzyczy ze jestes fchuj najebany to kladziesz sie i rzygasz bez wzgledu na to co Ci sie wydaje.
Na tym chyba zakończmy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Generalne kotquee, jest tak... jak ci jeden czy dwoch mowi ze jestes pijany to mozesz miec wyjebane, ale jak cala impreza krzyczy ze jestes fchuj najebany to kladziesz sie i rzygasz bez wzgledu na to co Ci sie wydaje.
Na tym chyba zakończmy.

Ciekawe porównanie, aczkolwiek nie sądzę, żeby to był koniec dyskusji :nea:. Już tylko czekam na ten moment, aż projekt będzie gotowy i udowodnić tu wszystkim specjalistom od osób trzecich, że ich teorie spiskowe na mój temat, czy platformy która powstaje - nie mają żadnego realnego pokrycia z celem jej powstania :derisive:. Także dyskutujcie sobie dalej i wrzucajcie screeny/filmy czy co tam macie, ale nic wam to nie da :biggrin:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Głupek, zamiast założyć ten portal pod nową 'tożsamością' to się zdemaskował na dzien dobry, pod starym, skompromitowanym nickiem :dash2:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


On tyle o tym gada że nic z tego nie będzie ....
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


kotquee pisze:
tomoxx pisze:kotquee, ale wiadomo kto stoi za SU, to zadna tajemnica, ale SU nie robi takich akcji ze zdjecia z OF czy gdzies indziej sprzedaje w zamkniętej grupie bo "nikomu sie krzywda nie dzieje" , albo nie pisze litanii na temat nadajacej go nieszanuje :)

dobrze przynajmniej ze wiadomo kim Ty jestes i jaka masz dzialalnosc

BTW to jest temat wyplat i one beda ale nie za rok jakbys chcial, i to wlasnie pokazuje Twoje nastawienie, "nie chcecie u mnie pracowac to niech wam SU do konca roku nie placi" straszne masz kompleksy


Za Showup'em stoi spółka, a za nią kolejna i kolejna. Znasz właścicieli tylko z nazwy, a prywatnie nie masz pojęcia kim są ani co robią. To co ja robię prywatnie nijak się ma do założonego celu.

Dla jasności - nie sprzedaje żadnych zdjęć z OF, tylko kupuje i daje do nich dostęp "pewnej" grupie osób. Bardziej pasuje "robiłem", bo już dawno się tym nie zajmuję. Każdy bierze odpowiedzialność za siebie i jeśli ktoś będzie chciał ze mną toczyć batalię sądową, to będzie sprawa tej osoby, a nie was. Niech się każdy zajmie sobą i pilnuje siebie :).



Dla takich gnid jak Ty jest specjalne miejsce w piekle. Oby Cie dupa parzyła od czarnych kutasow i szkła zamiast gruzu.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:Głupek, zamiast założyć ten portal pod nową 'tożsamością' to się zdemaskował na dzien dobry, pod starym, skompromitowanym nickiem :dash2:

To było tymczasowe. Od przeszłości nie uciekniesz więc tak czy inaczej by doszło do konfrontacji. Ja od przeszłości nie uciekam, ale męczy mnie to mielenie tematu w kółko i w kółko przez community :wild: .
No niestety trafiła na mnie, a jeśli ktoś robi się złośliwy i toksyczny w moim kierunku, to ja też miły nie będę. Wyciągnięte zostały moje prywatne rzeczy, o których wiedziała tylko ona :nono: .
Granica została przekroczona i mimo iż prosiłem, żeby się opanowała, bo doskonale wie, że ja nie odpuszczę - to dalej szła w zaparte wmawiając wszystkim jak to ja ją męczę :scratch_one-s_head: .
Szkoda, że zeszło jej się na refleksje dopiero wtedy, jak otrzymała pomoc i wsparcie z mojej strony, a już tym bardziej nie rozumiem wybierania konfliktu zamiast rozmowy i wyjaśnienia sprawy :ok: .
Musicie sobie wbić to do tej głowy, że tu nie chodziło o jakiegoś priva. Akurat to było rzeczą, o co miałem pretensję jednak tą rzeczą mogło być co innego - chodzi o sam fakt.
Wiedząc jaką mieliśmy wtedy dobrą relację, chociaż by trochę się postarała, żeby jakoś znaleźć ten czas, a nie cały rok lecieć w ch*ja z jakimiś głupimi wymówkami :roll: .
Powiedziałem jej wprost, że do mnie ma problem o jakieś idiotyczne obietnice i robi później awantury uj wie o co, a sama jak zrobi dokładnie to samo to nic jej nie można powiedzieć :nea: .
To nie wy mieliście ciągle awantury i rytą psychikę tym, czy jak coś powiem to to będzie się zawierało w tym, czy to już będzie wykraczać poza? co jak się dowie o tym? i tak w kółko.
Fajnie było do pewnego czasu, a później kolejne miesiące to nowe problemy i momenty, które ciężko było przetrwać, ale jakimś cudem je przetrwaliśmy oboje.
Ja mam swoje zasady i nie będę akceptował tego, że ktoś mnie olewa, mimo iż z mojej strony zawsze było pełne zaangażowanie w każdej kwestii, bo to nie działa jednostronnie :acute: .
Na waszą logikę to wychodzi tak, że ona jest bezkarna i może sobie robić co chce komuś (bo tak), a ta druga strona atakowana - ma siedzieć i się patrzeć co ona robi :good3:
Budujcie sobie jaką chcecie opinię i mogę być nawet płatnym mordercą, czy coś w ten deseń :blind: , ale nie obchodzi mnie co ktoś sobie myśli :winkextra: .
Nie żałuje, że tak się stało , a bynajmniej w tym aspekcie jak zachowała się ona w stosunku do mnie. Może chociaż nauczy się rozwiązywać problemy, a nie ich unikać :dontknow: .
To śmieszne, że na podstawie jednej osoby i to w dodatku mało wiarygodnej - powstają tematy na forum o mnie, a potem o stronie i wszystko odbierane jest w negatywnym świetle :unsure: .
Ta strona służyła tylko i wyłącznie w celu informacyjnym/sprostowania fałszywej wersji wydarzeń, którą przedstawiała krok po kroku, podpartą dowodami - których ona nie miała i rzucała puste słowa na mój temat :ok: .
Innej opcji na przedstawienie zdarzeń po kolei po prostu nie było. Pisanie na transmisji - odpada, artykuł na forum? - po co? (chociaż i tak się znalazła ta strona tutaj).
Czas tej strony dobiegł końca. Domena zaraz wygasa, a ja zostawiłem to wszystko za sobą, a wy ciągle do tego wracacie i to się już nudne robi :nea: .
Co do tego STALKOWANIA jak to tam każdy zarzuca, to ciekawy jestem, gdzie ją niby stalkowałem.
No chyba, że pisanie wiadomości z oczekiwaniem na wyjaśnienia i rozwiązania nieistniejącego problemu to już stalking.
To, że jej się zrobił spam, to już jej zasługa. Wystarczyło wyjaśnić problem, a nie ignorować każdą wiadomość.
Jakoś mi to nie przechodzi przez myśl, że osoba która była wsparciem tej osoby na każdym kroku, której dziękowała za to, że jest nagle staje się tzw. stalkerem.
Mimo tego, że znałem jej adres - nie nachodziłem, ani nie jeździłem do niej, a tym bardziej nie słałem jakiegoś spamu listów.
Zerwała kontakt i zakończyła się cała "internetowa relacja". Nie miała kompletnie żadnych korzyści aby zerwać tą relację, ale to zrobiła - więc jej decyzja :unsure: .
Żyje sobie życiem prywatnym i może tak jej lepiej. Nie wiem nie wnikam. Wiem, że dużo osób miała, z którymi miała problem na SU, bo mi o tym mówiła.
Tydzień przed jej usunięciem konta z SU - staraliśmy się jakoś pisać normalnie i był plan powrotu do jakiejś tam relacji i zakończenia konfliktu.
KONIEC TEMATU O ORIANIE. Przez nią popadłem w ciężką 8mc depresję, bo ja się przywiązuje do ludzi i NIE nie mówię o żadnych związkach :roll: .
Wyszedłem na prostą i nie zamierzam siedzieć dalej w przeszłości. Wyszła inicjatywa projektu, aby w końcu zakończyć ten showupowy cyrk, więc chcę to zrobić najlepiej jak się da.
Ogarnijcie to w końcu, że mam gdzieś stalkowanie czy uj wie jak to zwać innych osób, bo NIE OBCHODZI mnie, kto co gdzie i jak.

I JESZCZE RAZ ZAZNACZĘ, ŻE NIKOGO nie zmuszam, do przejścia na moją platformę - jeśli ma jakiś problem do mnie (trudno) :beee: .
Nie każdemu moja osoba się musi podobać w kontekście wizerunkowym i tego nie zmienię, bo to jest wasza opinia :dontknow: .
JEDNAKŻE mam szansę ustabilizować wszelkie showup'owe problemy i zapewnić "stabilną pracę" dla dziewczyn, które chcą zarabiać w ten sposób :yes4: .
W projekt inwestowane są bardzo duże środki, czy to na prawników czy serwery, czy całe oprogramowanie, więc po CHOLERE mam wyciągać jakieś dane (co ja z tym mam zrobić niby :rofl: >).
Zwłaszcza, że tego typu serwisy są zobowiązane do zachowania poufności danych (prawnie). Nie zamierzam się bawić w jakieś pozwy sądowe, bo nawet nie mam na to czasu :sad2: .

Bawcie się dobrze w tej batalii screenów, linków itp itd... ale i tak to nic nie zmieni w kwestii docelowej projektu i dalszej realizacji jego :good3: :roll: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


_Cukierkowa_ pisze:
kotquee pisze:
tomoxx pisze:kotquee, ale wiadomo kto stoi za SU, to zadna tajemnica, ale SU nie robi takich akcji ze zdjecia z OF czy gdzies indziej sprzedaje w zamkniętej grupie bo "nikomu sie krzywda nie dzieje" , albo nie pisze litanii na temat nadajacej go nieszanuje :)

dobrze przynajmniej ze wiadomo kim Ty jestes i jaka masz dzialalnosc

BTW to jest temat wyplat i one beda ale nie za rok jakbys chcial, i to wlasnie pokazuje Twoje nastawienie, "nie chcecie u mnie pracowac to niech wam SU do konca roku nie placi" straszne masz kompleksy


Za Showup'em stoi spółka, a za nią kolejna i kolejna. Znasz właścicieli tylko z nazwy, a prywatnie nie masz pojęcia kim są ani co robią. To co ja robię prywatnie nijak się ma do założonego celu.

Dla jasności - nie sprzedaje żadnych zdjęć z OF, tylko kupuje i daje do nich dostęp "pewnej" grupie osób. Bardziej pasuje "robiłem", bo już dawno się tym nie zajmuję. Każdy bierze odpowiedzialność za siebie i jeśli ktoś będzie chciał ze mną toczyć batalię sądową, to będzie sprawa tej osoby, a nie was. Niech się każdy zajmie sobą i pilnuje siebie :).



Dla takich gnid jak Ty jest specjalne miejsce w piekle. Oby Cie dupa parzyła od czarnych kutasow i szkła zamiast gruzu.


Proponuję pozwać np. całe community Reddita, że umieszcza zdjęcia i chyba funkcjonujesz od wczoraj, że nie wiesz jak wygląda w praktyce kupowanie subskrypcji na takich stronach.
Polecam czasem poszukać informacji o sobie i nawet długo szukać nie trzeba https://www.google.pl/search?tbm=isch&q ... w+onlyfans .
Występujesz na stronie z kamerkami, a o to jakieś problemy masz, skoro cały już "Twój content" lata po internecie tu i tam.
Jak masz z tym problem, że ktoś udostępnia Twoje zdjęcia czy filmy to są proste 3 punkty:
1. Usuń swoje konta z profili onlyfans etc..
2. Skończ nadawać na SU
3. Znajdź sobie normalną pracę, z w której zarobisz tyle co w internecie
4. Zniknij z internetu, żeby zostały tylko wspomnienia po tym co kiedyś publikowałaś

Na 99%% tego nie zrobisz - a czemu? No właśnie temu :acute: .
Popularność = duże zarobki = rozpoznawalność = ryzyko zawodowe.
Jak myślisz, że każdy będzie nastawiony family friendly, to niestety tak nie jest :winkextra: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość