banany_mi_smakuja/vikibrunetka / BananowaLodziareczka (ZB)

Zbiornikowa społeczność - zbiornik.com / zbiornik.tv
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
hahahahha
Własnie u Toxic wkleiłam swoje fotki:-) Popatrz sobie jaką mam, napuchnięta twarz buahahahha:-)

https://showup24.tv/vikibrunetka
https://showup24.tv/profile/vikibrunetka
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


tasmanx pisze:Viki powinna jak najszybciej trafić na terapie AA. Zdegenerowana laska do granic możliwości, wygląda jak człowiek marginesu. Alkohol zżarł jej człowieczeństwo. Niedługo nawet najgrubsza warstwa makijażu nie będzie w stanie zakryć jej podkrążonych oczu oraz zmiętej, niewyspanej i skacowanej twarzy.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

Lubi się napić, ale kto z nas nie lubi? Mimo stale rosnącej ilości browarków na transmisji zawsze jest wesoła i serdecznie nastawiona do ludzi. I najlepsze jest to, że makijażu akurat nie musi używać i nigdy tego na transmisjach nie robi. Jest to rzecz jasna powodem zazdrości i zawiści innych lasek. Swoim pozytywnym nastawieniem kontrastuje z hejtami niedowartościowanych trolli.
Awatar użytkownika
Ibrahimovic
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 07 paź 2016, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NiemaTuNic27
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wystarczy wpisać jej nick ( banany_mi_smakuja ) w google grafika i oczom ukaże się obraz wspaniałej kobiety. Nie wiem ile ona ma lat, ale na tych fotkach wygląda jak zapijaczona babunia z cyckami do pasa.

https://showup24.tv/vikibrunetka
https://showup24.tv/profile/vikibrunetka
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Diabełku twój profil tez jest świetny, qurwa ile ten biedny grafik się napracował(amatorka, ze aż oczy krwawią) żeby tak Ci skore wygładzić? Sylwetkę tez masz świetna, wklęsła klatka i wątłe barki :laugh3: Jako uwieńczenie stylizacji proponuje jeszcze rurki na dupę, będziesz wtedy jeszcze bardziej męski :mocking:

PS http://www.ros.net.pl/GalleryImages/pro ... 80_720.png
PPS http://www.danutadabrowska.pl/8-depilacja-laserowa.html
Terre.d.Hermes


banankowa kiedy robisz trans?
Awatar użytkownika
jsmipk11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 13 wrz 2016, 16:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robię od czasu, do czasu:-) Tylko krótko, bo też dostaję bany .... heh, tylko ja za to, że adminom pocisnęłam w meilu obraźliwymi słowami i żyć mi nie dają:-) Więc się z nimi przekomarzam heh
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Bo oni banują za prawdę, a jak opiszesz czyjeś jawne s...syństwo to mają klapki na oczach i akurat przegapili...
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


vikibrunetka pisze:Hahahahha. Przestańcie..... proszę Was.....


"Ciebie Kobieto to chyba jednak w końcu ten alkohol przeżarł...."
Do tej pory nawet po pijaku pisałaś w miarę sensownie, ale te ostatnie wpisy w wątku http://showsu.pl/viewtopic.php?f=48&t=229&start=1380 to degrengolada.....albo ?...
Albo może jątrzysz tylko po to, żeby zaistnieć ?
Tak czy siak te wpisy są jednak poniżej krytyki. Nie zabłysnęłaś tym razem.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Merlin, tak właśnie mnie alkohol przeżarł. Nie mam czasu ustosunkować się w tej chwili do Twojej wypowiedzi. Jadę na jakąś melinę właśnie nachlać się, żeby najebana zabłysnąć w Twoich oczach później - jak Ci wytłumaczę, co miałam na myśli buahahhahahha
Potem się odezwę
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Dygaj do sklepu, alkoholu full. Komuna się skończyła i meliny nie mają już racji bytu....Sklepy monopolowe górą, nawet w nocy dostęp do procentów bezboleśny. Więc po co "tragizujesz" ?.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Merlin pisze:Dygaj do sklepu, alkoholu full. Komuna się skończyła i meliny nie mają już racji bytu....Sklepy monopolowe górą, nawet w nocy dostęp do procentów bezboleśny. Więc po co "tragizujesz" ?.


Dobra, dajmy se siana już na ten temat a TY Merlin nie dokuczaj, bo ja Ciebie nie obrażam ani nikogo - prawie :-) Chyba, ze mam za co
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Co to tanie wino w kartonikach z Biedronki robi z ludzmi .... :tease:
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 19:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


vikibrunetka pisze:
Żeton pisze:I myślisz, że wykasowanie mojego posta o Twoim pijaństwie niszczącym życie Twoich córek, zmieni fakty i rzeczywistość, którą pokazałaś na kamerce? Że one zapomną jak schlana i rozczochrana wywalałaś przy nich cyce do kamerki?

3. Nic nie kasowałam

Żeton pisze:Poza tym zdarzyło mi się zasnąć no i co mam zrobić. Nie wyłączyłam kamerki i tyle. Czasu nie cofnę, ale nie znasz moich córek i nie stwierdzaj, że im życie niszczę, bo to są już dorosłe i wychowane kobiety.....

Ujawniasz swoje życie prywatne, wystawiasz je na widok publiczny, a potem jęczysz tu do admina, że ktoś o tym pisze? I załatwiasz sobie usunięcie postów na ten temat. :lol:

4. Nie jęczę..... mój facet słyszy gdy ja jęczę, więc nie stwierdzaj żeton, że jęczałam, bo nie mogłeś tego słyszeć

A jak chcecie mi podokuczać na temat mojego życia i córek, to macie mój temat i tam sobie piszcie. Na pewno się do tego odniosę.


Żeton pisze:
vikibrunetka pisze:Nic nie kasowałam


Skasował admin, bo napisałaś na mnie donos do niego.

1. Żeton! Kurde!!! Żadnego donosu, nie napisałam na Ciebie. Czy Ty "jaja sobie ze mnie robisz?"
Nigdy i na nikogo nie napisałam nigdzie żadnego donosu ani się nie poskarżyłam......
Nie wiem nawet gdzie Ty na mnie coś złego napisałeś.... Joanka na mnie donos napisała i admin mi to przesłał z upomnieniem, żebym jej nie obrażała i wszystko .... W tych postach było Żeton .... i coś do Ciebie było napisane (co pisałąm ja). Może coś napisałeś i to zostało przez niego wykasowane, ale dyskutowałam z adminem na temat obrażania Joanki a nie na Ciebie się chłopie skarżyłam:-) Proszę Cię ....

Żeton pisze:O reszcie nawet nie chce mi się przecinka postawić, bo tu nikt nie obgaduje Twoich córek. Mnie jest ich zwyczajnie żal, gdy widzą rozmemłaną pijaną mamusię gadającą do monitora i wywalającą cyce do kamerki.

3. Rzeczywiście - ale to bardzo często robię ......
Poza tym, co jest lepsze? Pokazać pięknie wyglądając będąc trzeźwym, będąc pod wpływem alkoholu, albo będąc naćpanym - jak wiele pięknych kobiet, które tu się pokazują?
Moja córki są dorosłe i rozumieją, że czasami mam ochotę się zabawić... wszystko w temacie

Żeton pisze:I nie chodzi o to jak zasnęłaś schlana. Macie chyba małe mieszkanie, że one muszą siedzieć na kanapie za Twoimi plecami i patrzeć i słuchać co robisz na ShowUp.tv, pociągając browar za browarem.

4. A jakie mamy mieszkanie, to nie wnikaj.
Wiedz jedno! Ja mieszkam ze swoim facetem - w jego mieszkaniu a mieszkanie swoje dałam swoim córkom. Więc powodzenia życzę wszystkim rodzicom, żeby mogli taki prezent dać swoim dzieciom (mniejsze czy większe) ale mama im to zorganizowała i życzę wszystkim rodzicom, żeby mieli super kontakt z własnymi dziećmi, bo wiem, że tak nie jest i to nie proste
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


vikibrunetka pisze: Żadnego donosu, nie napisałam na Ciebie.


Tak, admin potwierdził, że to nie Ty. Zwracam więc humor i przepraszam.

O reszcie spraw już nie dyskutuję, bo opadają mi ręce i kutas.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 04:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeton pisze:
vikibrunetka pisze: Żadnego donosu, nie napisałam na Ciebie.


Tak, admin potwierdził, że to nie Ty. Zwracam więc humor i przepraszam.

O reszcie spraw już nie dyskutuję, bo opadają mi ręce i kutas.



Dobra Żeton - spoko. Tylko nie zarzucaj mi donosicielstwa, bo takie słowa mnie najbardziej dotykają.
100 razy bardziej wolę, żeby ludzie o mnie napisali, że jestem pijaczka czy menelica, tak jak niektórzy to robią, niż miałby ktoś mi zarzucić "donosicielstwo".
To, że się lubię napić alko, można ujmować na 100 różnych sposobów a każdy to odbiera inaczej. Ale sprzedawczykiem nie byłam, nie jestem i nie będę. Nie dołączę do grona oszustów i fałszywców internetowych, którzy ludziom oczy zamydlają, żeby nawet chuj miałby mną pozamiatać.
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Skoro dostałem priva od admina z informacją, że ze względu na zgłoszenie - skasował mój post o Twoim upublicznianym pijaństwie na oczach córek, to o kim mogłem pomyśleć na dzień dobry?

Ale jak widać ktoś inny napisał donos. Fajnie, że masz taką tu wierną fankę czy fana, który dba o Twoją reputację. Tylko pozazdrościć.

Zatem wycofałem się i przeprosiłem.

Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 04:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


vikibrunetka pisze:Ale sprzedawczykiem nie byłam, nie jestem i nie będę.


Piękna maksyma, kojarzy mi się z więzieniem.

www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 05:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Max pisze:
vikibrunetka pisze:Ale sprzedawczykiem nie byłam, nie jestem i nie będę.


Piękna maksyma, kojarzy mi się z więzieniem.

http://www.ShowUp24.tv



Żeton, jest OK. Ja wszystko rozumiem.

Max, hehehhe... Zna się słownictwo - słowa, słówka i półsłówka.....
Sprzedawczyk.. hmmm.. - to takie podwórkowe trochę.

Nie wchodzę na forum, żeby popisywać się znajomością elokwentnych słów, odpowiedniej budowy zdań i wiedzy jaką posiadam, na różne tematy związane z bieżącym realnym życiem zawodowym, politycznym i innymi sprawami ważnymi w życiu.
Max nie siedziałam nigdy dla jasności:-) Nie jestem przestępczynią, a słówka różne znam:-)

Ale jeśli weszłam na politykę..... macie pojęcie jaką miałam ochotę wczoraj pojechać pod ten sejm!!!!!! No kurwa. Przecież to się w pale nie mieści co ta KACZKA wraz z ekipą wyprawia.
Nie pojechałam ze względu na to, że miałam gości na urodzinkach:-)

Ale takie przegięcie pały, że nie będziemy mogli oglądać i słuchać tego co się w rządzie i sejmie dzieje.. Masakra - ograniczony dostęp do mediów.

Ale chyba się napierdolę, zwerbuję Lekkowszoku i pojedziemy tam z transparentem "showup.tv" jest z dziennikarzami i opozycją:-) hahha żart:-)
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


vikibrunetka pisze:Nie wchodzę na forum, żeby popisywać się znajomością elokwentnych słów, odpowiedniej budowy zdań i wiedzy jaką posiadam, na różne tematy związane z bieżącym realnym życiem zawodowym, politycznym i innymi sprawami ważnymi w życiu.


Trudne słowa nie zrobią z Ciebie “ELOKWENTNEGO YNTELYGENTA” jeśli ich używasz nie wiedząc co oznaczają.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Zbiornik.com Zbiornik.tv



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości