Aurelka/Galerianka/NastoletniaModelka/SweetCookee/Urocza17

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Panna Aurelia była dzisiaj w wyjątkowo dobrej formie!!!
Poopowiadała m.in. o swojej "siostrze bliźniaczce", banach na SU, sprytnym planie powrotu i o tym jakie osoby można spotkać na SU.
Poniżej przykładowe screeny (bez słownika aurelko-polskiego nie radzę brać się za czytanie)


Obrazek
.....
Obrazek
Obrazek
Obrazek

złota myśl Aurelki na dziś: "Bo (SU) to samo zloo"

Na koniec jeszcze jedna perełka (co prawda wyjęta z kontekstu ale nie mogłem się powstrzymać)
Obrazek
Awatar użytkownika
QPrzestrodzeFrajerom
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2016, 08:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hahaha i to jest mądre ? :rofl:



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oszustka wstrętna
wygrałem u niej priv na nicku Aurelka96 ,musiałem doładować żetony na wejście,więc mnie zapisała "na jutro".
W tym czasie zmieniła nick na Sylwia18,pisałem do niej ,że mam priv do odebrania na jej drugim nicku,to kłamała,że nie jest Aurelka i mnie zbanowała.
Bardzo dobrze,że spotkala ją kara i wegetuje na zbiorniku,oby jak najdłużej.
Awatar użytkownika
Goscforum
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2018, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Goscforum pisze:Oszustka wstrętna
wygrałem u niej priv na nicku Aurelka96 ,musiałem doładować żetony na wejście,więc mnie zapisała "na jutro".
W tym czasie zmieniła nick na Sylwia18,pisałem do niej ,że mam priv do odebrania na jej drugim nicku,to kłamała,że nie jest Aurelka i mnie zbanowała.
Bardzo dobrze,że spotkala ją kara i wegetuje na zbiorniku,oby jak najdłużej.


Zgłosiłeś to SU czy się żalisz tylko? Jak będzie zgłaszana konsekwentnie przez większość, to będzie pewnie częściej karana i na dłużej. Zgłaszać nawet zaległe przypadki. :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 05:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Inne ajpi

:biggrin:

Wszystko inne ale brudne skarpety będą zawsze te same
Awatar użytkownika
Dorotka11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 22 sty 2017, 21:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SU to zło ale żyć bez niego nie może. Tłumaczenia z bliźniaczką jak w jakiejś telenoweli. I ten ból dupy bo inne dziewczyny lepiej zarabiają i co najważniejsze dalej to mogą robić a ona może tylko obserwować i obwiniać je o zgłaszanie jej a już kilkadziesiąt zdenerwowanych i wydymanych osób nie miało nic z tym wspólnego. Wygląda na to, że ban zmobilizuję ją chociaż do zrobienia zębów.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Goscforum pisze:Oszustka wstrętna
wygrałem u niej priv na nicku Aurelka96 ,musiałem doładować żetony na wejście,więc mnie zapisała "na jutro".
W tym czasie zmieniła nick na Sylwia18,pisałem do niej ,że mam priv do odebrania na jej drugim nicku,to kłamała,że nie jest Aurelka i mnie zbanowała.
Bardzo dobrze,że spotkala ją kara i wegetuje na zbiorniku,oby jak najdłużej.

Takie rzeczy się zgłasza od razu. Kilka osób pisało, że zgłosiła ją jej przekrętach i kasa dość szybko wróciła na ich konta.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zgłaszać wszystko, każdego żetona :) Inaczej jesteście głupsi od niej, choć bardzo ciężko mi to sobie wyobrazić :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 05:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:SU to zło ale żyć bez niego nie może. Tłumaczenia z bliźniaczką jak w jakiejś telenoweli. I ten ból dupy bo inne dziewczyny lepiej zarabiają i co najważniejsze dalej to mogą robić a ona może tylko obserwować i obwiniać je o zgłaszanie jej a już kilkadziesiąt zdenerwowanych i wydymanych osób nie miało nic z tym wspólnego. Wygląda na to, że ban zmobilizuję ją chociaż do zrobienia zębów.

Taki pasztet bez szkoły jak ona to nie powinna złotówki zarobić ciałem. To jest tragedia jak tak słaba laska kosiła na SU tak gruby hajs.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie pierdol, tyłek ma taki że inne laski dałyby się pokroić żeby choćby zbliżyć się do takich kształtów, większości facetów to wystarcza żeby uganiać się za laską z wywieszonym jęzorem!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Wypada takim współczuć.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Co z tego, że tyłek ma taki jak inne nie mają skoro dzisiejsza medycyna poszła tak do przodu, że można się dosłownie pokroić i taki mieć ewentualnie w zależności od treningów zbudować. Za to twarzy i uzębienia można jej już współczuć. No i facet, któremu nie będzie przeszkadzać jej buzia, uzębienie, tłuste włosy, żałoba pod paznokciami, brudne ubrania oraz usposobienie musi naprawdę mocno uwielbiać tylko jedną część ciała.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Jesli ona po tym co juz zawinela na SU nadal bedzie w biedzie to bede musial ja wpisac do kategorii szolapowych idiotek. Dotychczas imponowala osiagnieciami. Jedyny jej blad to lekkie przegiecie w testowaniu cierpliwosci modów. Jesli tam nie bylo jakiegos drugiego dna to Aurelka juz zarobila spokojnie wystarczajaco kasy na jakis biznesik i pracownikow do jebania. Swoja droga... w zyciu nie chcialbym byc pracownikiem takiego stachanowca :lol:


Niby sie dorobila chaty niby nie potrzebowala juz zetonow niby taka bogata ciagle o tym mowila na transmisjach a siedzi na jakims zapyzialym zbiorniku za pare groszy jakies to dziwne ciekawy czy ona ma cokolwiek odlozone lub czy ta chata jest jej czy tylko wynajeta
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:
komin pisze:Jesli ona po tym co juz zawinela na SU nadal bedzie w biedzie to bede musial ja wpisac do kategorii szolapowych idiotek. Dotychczas imponowala osiagnieciami. Jedyny jej blad to lekkie przegiecie w testowaniu cierpliwosci modów. Jesli tam nie bylo jakiegos drugiego dna to Aurelka juz zarobila spokojnie wystarczajaco kasy na jakis biznesik i pracownikow do jebania. Swoja droga... w zyciu nie chcialbym byc pracownikiem takiego stachanowca :lol:


Niby sie dorobila chaty niby nie potrzebowala juz zetonow niby taka bogata ciagle o tym mowila na transmisjach a siedzi na jakims zapyzialym zbiorniku za pare groszy jakies to dziwne ciekawy czy ona ma cokolwiek odlozone lub czy ta chata jest jej czy tylko wynajeta

Mi się wydaję, że może trochę odłożyła na dom ale na pewno sama tego nie ogarnęła. Wyobraź sobie, że wydajesz kilkaset tys zł na budowę domu i nie wiesz ile ma metrów kwadratowych albo z jakiego materiału są płytki. Ktoś ją pytał jak długo czekała za pozwolenia itp to tez nie wiedziała. Celuję w to, że razem z facetem postawiła dom a że jest to typ człowieka nowobogackiego to musi się tym wszędzie o tym pochwalić. ze ona sama wszystko ogarnęła aby podbudować swojego ego.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:
B L A C K E D $ pisze:
komin pisze:Jesli ona po tym co juz zawinela na SU nadal bedzie w biedzie to bede musial ja wpisac do kategorii szolapowych idiotek. Dotychczas imponowala osiagnieciami. Jedyny jej blad to lekkie przegiecie w testowaniu cierpliwosci modów. Jesli tam nie bylo jakiegos drugiego dna to Aurelka juz zarobila spokojnie wystarczajaco kasy na jakis biznesik i pracownikow do jebania. Swoja droga... w zyciu nie chcialbym byc pracownikiem takiego stachanowca :lol:


Niby sie dorobila chaty niby nie potrzebowala juz zetonow niby taka bogata ciagle o tym mowila na transmisjach a siedzi na jakims zapyzialym zbiorniku za pare groszy jakies to dziwne ciekawy czy ona ma cokolwiek odlozone lub czy ta chata jest jej czy tylko wynajeta

Mi się wydaję, że może trochę odłożyła na dom ale na pewno sama tego nie ogarnęła. Wyobraź sobie, że wydajesz kilkaset tys zł na budowę domu i nie wiesz ile ma metrów kwadratowych albo z jakiego materiału są płytki. Ktoś ją pytał jak długo czekała za pozwolenia itp to tez nie wiedziała. Celuję w to, że razem z facetem postawiła dom a że jest to typ człowieka nowobogackiego to musi się tym wszędzie o tym pochwalić. ze ona sama wszystko ogarnęła aby podbudować swojego ego.


Slyszalem jak o.tym mowila i tez mysle ze postawila to z chlopakiem ktory np robi za granica koles wszystko ogarnol a ona sie chwalila ze to jej wyczyn
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ten dom to już nie jest w czasie przeszłym? Ostatnio przestała nadawać z tymi wypasionymi wnętrzami typu sauna czy stół bilardowy a wróciła do jakiejś szarej ściany
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Nie jest. W sobotę, na Zbiorniku, w pewnym momencie przeniosła transmisję do jacuzzi, nawet napuściła trochę wody, z nadzieją, że może to zachęci oglądających do brania priv, ale jak przez pól godziny nie było żadnego chętnego, to wróciła na kanapę.
Ta zmiana miejsca nadawania na nowym nicku Andromeda, pewnie miała na celu utrudnienie moderatorom rozpoznania jej, jak widać nieskutecznie, bo po 3 dniach transmisji znów dostała bana.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Święty Palec Aurelki tak dla przypomnienia - viewtopic.php?f=30&t=466&p=26647#p26647 :blind:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


To jest jebany szkandal!!!!
Aurelka... trzymam kciuki za Twój jak najszybszy powrót..
A teraz do WAS pytanie... ilu z Was dało Aurelce choćby 10 żetonów... hue, hue.. typowe polactwo-cebulactwo...hipokryzja :-)

Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chinalski, jesteś coraz słabszy troll. Obniżam z 3 na 2/10, ogarnij się
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 05:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha, Kinia, Nicola85 i 184 gości