Filmiki z neta

Aby uzyskać dostęp do działu należy napisać 10 postów
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ ZAMIESZCZANIA LINKÓW DO NAGRAŃ Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: filmiki z neta
22 lip 2017, 18:23
Bekazkoniojebcow pisze:
nobody69 pisze:
Bekazkoniojebcow pisze:w Polsce 16 lat to niby jeszcze dzieciak i prawo ochory ma waszym zdaniem takie filmy udostępnianie nieletnir to nie podchodzi pod pedofilie?

Pod pedofilię już raczej nie, skoro ma 16 lat. No ale zawsze to upublicznianie nagiego wizerunku bez zgody, co samo w sobie jest karalne, a za fakt, że jest niepełnoletnia, pewnie też jest dodatkowy paragraf.
I na niebiosa, używaj na przyszłość interpunkcji, bo musiałem 3 razy przeczytać twojego posta żeby się domyślić o czym piszesz.


Sorra za niezrozumiałość , no niby jakiś paragraf jest bo z tego co wiem za udostępnianie materiałów (nawet jeśli dziewczyny siedzą na ShowUp.tv to nie dają one prawa nam byśmy nagrywali je i wrzucali w świat), więc za za udostępnianie materiałów do których nie mamy prawa, jest przestępstwem. Może za to grozić nawet 5 lat sanek , a do tego niepełnoletnia , no doba internetu jest ale taki co daje nie nieumyślnie nagranie małolat może odpowiadać za to a szkoda .
Tak jak Adaś z ShowUp.tv za podobne przewinienie miał sanki ;/ i siedzi teraz też za taką podobną sprawę z tym że on za hajs udostępniał z 6 lat temu coś.

Jeszcze do tego wszystkiego pewnie dochodzi kwestia kto i skąd wrzuca filmy do sieci (w sensie w jakim kraju) i na serwerze jakiego państwa leży strona, na którą filmy są wrzucane. Czyli jednak z tą pedofilią to nie jest takie pewne, jakby film wrzucał nieświadom niczego Amerykanin to mógłby beknąć za pedofilię właśnie.
Najlepiej, jakby się wypowiedział ktoś, kto zna się na tych wszystkich przepisach prawnych.



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
23 lip 2017, 01:46
Bekazkoniojebcow pisze:
faraon pisze:
tajemniczysu pisze:Dla mnie głupota nagrywać laski i wrzucać na Camwhores... niedlugo nikogo nie będzie na Showupie przez to ;)

i tak praktycznie nie ma na kim oka zawiesić więc strata żadna



na Camwhores ost zobaczyłem u użytkownika InstantVisa
małolate z showupa co ma tego cyca dużego nigdy celu ani chuj wie czego nie robiła sporadycznie wchodziła taka nudna dziewucha ,co kilka miesięcy temu bana moderator jej dał bo ktoś ją rozpoznał i pisał że nie pełnoletnia że ShowUp.tv to pedofile bo na to pozwala i zaraz po tym laska ta z trans uciekła w Polsce 16 lat to niby jeszcze dzieciak i prawo ochory ma waszym zdaniem takie filmy udostępnianie nieletnir to nie podchodzi pod pedofilie?

Moim zdaniem nagrywanie jakiejkolwiek laski pełnoletniej czy niepełnoletniej podchodzi pod jakieś przestępstwo, trzeba byc idiotom żeby zapłacić za priv a potem go za darmo udostępniać osobom trzecim...
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
23 lip 2017, 08:43
tajemniczysu pisze:
Bekazkoniojebcow pisze:
faraon pisze:
tajemniczysu pisze:Dla mnie głupota nagrywać laski i wrzucać na Camwhores... niedlugo nikogo nie będzie na Showupie przez to ;)

i tak praktycznie nie ma na kim oka zawiesić więc strata żadna



na Camwhores ost zobaczyłem u użytkownika InstantVisa
małolate z showupa co ma tego cyca dużego nigdy celu ani chuj wie czego nie robiła sporadycznie wchodziła taka nudna dziewucha ,co kilka miesięcy temu bana moderator jej dał bo ktoś ją rozpoznał i pisał że nie pełnoletnia że ShowUp.tv to pedofile bo na to pozwala i zaraz po tym laska ta z trans uciekła w Polsce 16 lat to niby jeszcze dzieciak i prawo ochory ma waszym zdaniem takie filmy udostępnianie nieletnir to nie podchodzi pod pedofilie?

Moim zdaniem nagrywanie jakiejkolwiek laski pełnoletniej czy niepełnoletniej podchodzi pod jakieś przestępstwo, trzeba byc idiotom żeby zapłacić za priv a potem go za darmo udostępniać osobom trzecim...


Tak na zdrowym rozum człowieka to normalne to nie jest ,cóż faceci niektórzy tak mają zbyt bardzo wczówaja się w wirtualny świat w nim kobiety i kolekcjonują wirtualne i mają z tego chuj wie jaką sadysfakcję z nagrywania i udostępniania takie zachowanie budzi pewne podejrzenia a czy kolwiek to tylko moja opinia.
Pytanie i w sumie taki żart ,ciekawę czy taki gościu co nagrywa te laski czy też on też ciągle nie wiem ma tel w łapie i na ulicy kobiety nagrywa ? Może bardziej go nagrywanie podnieca i udostępnianie ... :lol: :fap:
Awatar użytkownika
Bekazkoniojebcow
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 26 mar 2017, 21:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
26 lip 2017, 07:03
Macie jakiegoś nowego bypassa na cw, ten 0621 już nie działa na nowe filmiki.
แมวตัวผู้


Re: filmiki z neta
26 lip 2017, 19:32
Przyłączam sie do prośby bo dziś też to zauważyłem.A sam jakoś nie mogę niczego odszukać a jak na złość pojawiły sie nowe pozycje z Hotkotką a tu lipa.Jak ktoś nie chce na forum to poproszę na PRV.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 16:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
26 lip 2017, 20:13
A myślałem że tylko mi się spierniczyło :D
Awatar użytkownika
Szlachcic z Mazowsza
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 01 maja 2017, 18:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
26 lip 2017, 20:25
Wczoraj szukałem filmik z Anką żebraczką bo widziałem gdzieś zdjęcia że pokazywała cipsko na transmisji.I o dziwo nie znalazłem tyle osób jej nie trawi a nikt takiego filmu nie wstawił.Aż mnie to w sumie zdziwiło.Jak ktoś ogarnia ten pokaz to może napisać czy to było wtedy jak pokazywała cycki?Czy to jeszcze inna historia?
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 16:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
26 lip 2017, 20:52
moryl2 pisze:Wczoraj szukałem filmik z Anką żebraczką bo widziałem gdzieś zdjęcia że pokazywała cipsko na transmisji.I o dziwo nie znalazłem tyle osób jej nie trawi a nikt takiego filmu nie wstawił.Aż mnie to w sumie zdziwiło.Jak ktoś ogarnia ten pokaz to może napisać czy to było wtedy jak pokazywała cycki?Czy to jeszcze inna historia?


Widziałem dzisiaj ten filmik krótki jakies 3 min pokazywała piersi :)
Awatar użytkownika
drago9
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 15 sty 2017, 09:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
26 lip 2017, 21:34
moryl2 pisze:Wczoraj szukałem filmik z Anką żebraczką bo widziałem gdzieś zdjęcia że pokazywała cipsko na transmisji.I o dziwo nie znalazłem tyle osób jej nie trawi a nikt takiego filmu nie wstawił.Aż mnie to w sumie zdziwiło.Jak ktoś ogarnia ten pokaz to może napisać czy to było wtedy jak pokazywała cycki?Czy to jeszcze inna historia?

na pewną są z nią trzy różne filmiki a czy więcej to nie wiem
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
27 lip 2017, 09:52
Na publiczne filmiki można użyć konsoli żeby je pobrać. Na prywatne jeszcze nie znalazłem sposobu.
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
27 lip 2017, 10:21
chucky pisze:Na publiczne filmiki można użyć konsoli żeby je pobrać. Na prywatne jeszcze nie znalazłem sposobu.


Ja tam nie muszę niczego pobierać wystarczy mi oglądanie.
แมวตัวผู้


Re: filmiki z neta
27 lip 2017, 10:40
Klakier pisze:
chucky pisze:Na publiczne filmiki można użyć konsoli żeby je pobrać. Na prywatne jeszcze nie znalazłem sposobu.


Ja tam nie muszę niczego pobierać wystarczy mi oglądanie.

E tam, jak się trafi czasem jakaś perełka, to warto ją zachować dla potomności :D
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
27 lip 2017, 10:54
Ale jaja panowie... bypass nie tylko nie działa na nowe filmy, on już nie działa w ogóle :/
Czarna rozpacz mną owładnęła :(
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
27 lip 2017, 13:22
Ten najnowszy nie działa ale starsze co niektóre działają tylko że nowszych filmów nie da się obejrzeć.
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
27 lip 2017, 15:40
chucky pisze:Ten najnowszy nie działa ale starsze co niektóre działają tylko że nowszych filmów nie da się obejrzeć.

Co za chamstwo, żeby człowiekowi okno na świat zabierać :cray:
แมวตัวผู้


Re: filmiki z neta
27 lip 2017, 15:50
a poratuje ktoś linkiem do działającego w miarę cwbypass ?
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Re: filmiki z neta
27 lip 2017, 19:27
faraon pisze:
moryl2 pisze:Wczoraj szukałem filmik z Anką żebraczką bo widziałem gdzieś zdjęcia że pokazywała cipsko na transmisji.I o dziwo nie znalazłem tyle osób jej nie trawi a nikt takiego filmu nie wstawił.Aż mnie to w sumie zdziwiło.Jak ktoś ogarnia ten pokaz to może napisać czy to było wtedy jak pokazywała cycki?Czy to jeszcze inna historia?

na pewną są z nią trzy różne filmiki a czy więcej to nie wiem

Ale to są wszystkie rozbieranki?A myślałem że miała jednorazowy taki wyskok.Ja widziałem tylko jeden.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 16:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
27 lip 2017, 22:02
moryl2 pisze:
faraon pisze:
moryl2 pisze:Wczoraj szukałem filmik z Anką żebraczką bo widziałem gdzieś zdjęcia że pokazywała cipsko na transmisji.I o dziwo nie znalazłem tyle osób jej nie trawi a nikt takiego filmu nie wstawił.Aż mnie to w sumie zdziwiło.Jak ktoś ogarnia ten pokaz to może napisać czy to było wtedy jak pokazywała cycki?Czy to jeszcze inna historia?

na pewną są z nią trzy różne filmiki a czy więcej to nie wiem

Ale to są wszystkie rozbieranki?A myślałem że miała jednorazowy taki wyskok.Ja widziałem tylko jeden.

W temacie o niej są screeny z takich filmików
แมวตัวผู้


Re: filmiki z neta
28 lip 2017, 08:09
0608 nowy numerek bypassa
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
28 lip 2017, 12:27
Niestety nie działa.
Awatar użytkownika
elchapo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2016, 14:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Download



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość