"Wiadro" - wilgotność a rozciągnięcie mięśni?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jak wiadomo jedną z najczęstszych przyczyn, że młoda, ładna dziewczyna jest sama i non stop kolejni jej faceci ją szybko rzucają jest uczucie tzw wiadra - czyli braku ciasnoty w pochwie, co jest bardzo iryujące dla pana i mocno osłabia doznania z seksu (a niektórzy wręcz uważają, że uniemożliwia osiąganie satysfakcji). Ale skąd się to "wiadro" bierze? Popularna teoria mówi, że od częstego seksowania, ponoć "puszczalskie" dziewczyny je mają a cnotliwe nie, ale chyba przyczyna jest inna - jak myślicie, od czego to zależy, od intensywności nawilżenia (zbyt duza ilość śluzu pochwowego sprawia, że poślizg jest zbyt płynny) czy może zależy to od indywidualnego, genetycznego ułożenia się mięśni (tak samo jak od genetyki zalezy wielkość penisa)? Opowiedzcie od swoich doświadczeniach w tej materii!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




To jest mit, że od częstego seksu cipka robi się wielka. Nawet po porodzie wraca do pierwotnego stanu, chyba że poród był ciężki, mięśnie słabe i 'trach', naciągnęły się i jedynie medycyna może w tej kwestii pomóc. Cipka z natury musi być ciasna, choćby po to by nie dochodziło do suchości pochwy (wietrzenie), nietrzymania moczu (dla nieświadomych, ujście cewki moczowej jest wewnątrz, płytko, ale jednak) czy nawet wypadania szyjki macicy. Duża ilość partnerów może co najwyżej pomóc w świadomym rozluźnianiu ciała (i np 3 dilda juz tak nie bolą, ale jedno nadal daje przyjemność). Jeśli dziewczyna, zwłaszcza młoda, jest "szeroka", to już kwestia genetyki i warto pomyśleć o pomocy chirurga. A także ćwiczeń mięśni pochwy, żeby jednak umiały pracować, a nie były w stanie ciągłego rozluźnienia.

Wkurza mnie jak panowie wyśmiewają dziewczynę, że ma cipę jak po milionie samców. Jakoś panie nie wyśmiewają facetów z cienkimi kutasami, że im od częstego seksu się wytarł, ścisnął i rozciągnął jak ludzik z plasteliny. Po prostu genetycznie ma paróweczkę zamiast kiełbasy i tyle.
Awatar użytkownika
alicetip
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 wrz 2015, 12:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: alicetip




Biorąc pod uwagę własne doświadczenia oraz innych znanych mi panów, to właśnie kobiety ranią najbardziej i potrafią bardzo boleśnie wyśmiać nietypowe rozmiary penisa i sprawić, że facet na długie lata (czy wręcz do końca życia) się w sobie zamknie, do tego wywołują pewne konsternacje u panów - z jednej strony mówiąc, iż "wielkość się nie liczy, do zaspokojenia partnerki potrzeba tylko 6 cm ruchu frakcyjnego" (i mówią to niemalże z ręką na sercu i przysięgając na życie matki przez co sprawiają, że wierzymy iż to prawda), a z drugiej - całkowicie ignorując matrymonialnie panów z przedziału "12-" i uganiając się jak szalone za panami z przedziału "18+". A facet trafiając na "wiadrową" panią w najgorszym przypadku albo ją rzuca albo zagryza zęby i stara się udawać, że wszystko jest ok, skupiając się na zaletach urody, charakteru i inteligencji a ignorując parametry poślizgowe.

Co innego forum - tutaj swoistą tradycją jest, że o paniach z nietypowymi "motylkami" mówi się, że mają cipkę przechodzoną jak po kilku dywizjach wojska (choć każdy niby wie, że kształt zawnętrznych płatków warg sromowych jest 100% gentyczny i nie podlega żadnym zmianom podczas zwiększania "przebiegu" pani :) aczkolwiek panie też dolewają oliwy do ognia ripostując tym, że mamy krzywe i małe stuleje :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Nikt nie wspomniał o tym, że ćwiczenia mięśni Kegla mogą pomóc :D
Awatar użytkownika
takietamseksy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 lip 2016, 16:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: blackberry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Własnie to mnie zastanawia czy można ćwicząc mięśnie Kegla wyrobić sobie ciasnotę czy może uwarunkowania genetyczne przeszkadzają w tym
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




wyrobić ciasnotę raczej nie ale dzięki takim ćwiczeniom można po prostu się zacisnąć na kutasie :D jako babka wypowiem się, że problem wiadra mam ale po dłuższym ruchaniu albo gdy gra wstępna jest zbyt długa, wtedy mięśnie się rozluźniają i ciało oczekuje jakiegoś murzyna najwidoczniej :lol: w niektórych pozycjach cipka też jest bardziej otwarta i może być takie wrażenie.. od używania na pewno się nie rozciąga (od lat używam jednego rozmiaru wibratora i jakoś nie czuję potrzeby powiększenia go albo jakiegoś luzu podczas używania) więc to genetyka ;)
Awatar użytkownika
Szmata
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 14 sie 2016, 14:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ruger44
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SZ




Ruger, nie wiem jak to zrobisz, ale mocno polecam Ci znalezienie laski która świadomie ćwiczyła mięśnie Kegla i to troszkę dłużej niż przez tydzień. Całkowicie serio mowie. Takie cuda Panie ze... :shock:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Szukam szukam ale póki co trafiam tylko na tak leniwe, że nawet nie chce im się szukać w google co to są te mieśnie Kegla, a co dopiero ćwiczyć je wiele miesięcy :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Szukam szukam ale póki co trafiam tylko na tak leniwe, że nawet nie chce im się szukać w google co to są te mieśnie Kegla, a co dopiero ćwiczyć je wiele miesięcy :)


Może w złych miejscach szukasz? Poszukaj w bibliotece albo w miejscowym kółku parafialnym :laughingnew:
Awatar użytkownika
Drwal
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 20 wrz 2016, 10:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wbrew pozorom to dobre miejsca żeby szukać pani z wyćwiczonymi mięśniami bo kobieta mało atrakcyjna, która miała niewielu partnerów i długie przerwy między jednym a drugim związkiem częściej się masturbuje i ma na pewno większą świadomość swojego ciała. Zbadam ten temat organoleptycznie i zdam Wam sprawozdanie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Rozepchane są, bo wkladaja sobie gasnice w cipe, potwierdzone
Awatar użytkownika
AdwokatDiabla
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 20 sty 2017, 01:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ty :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Fapka pisze:Jak postępy? Bo jestem ciekaw.


Poszukiwania JAKIEJKOLWIEK pani która zechciałaby użyczyć swój organ do badań spełzły na niczym, nie mówiąc o pozyskaniu odpowiednio dużej grupy kontrolnej by uwiarygodnić badanie :) Ale próbuje dalej :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Same dziewuchy też utwierdzają w tym, że broszka się rozciąga od dymańska
Kiedyś jak się z jedną rozstawałem to usłyszałem
"TY CHUJU...... ZOSTAŁA MI PO TOBIE TYLKO ROZEPCHANA PIZDA I NADŻERKI"
Bardzo przeżywałem, ze w tak okrutny dla mnie sposób podsumowała nasz związek...chlip, chlip.... wzruszyłem się....

A tak btw... Juz na samym początku tematu Ruger walnął rugeryzmem czyli
ruger44 pisze:Jak wiadomo jedną z najczęstszych przyczyn, że młoda, ładna dziewczyna jest sama i non stop kolejni jej faceci ją szybko rzucają jest uczucie tzw wiadra - czyli braku ciasnoty w pochwie


hue, hue
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Z doświadczenia wiem że ciasność cipki chyba jednak zależy od genów :) a nie od ilości partnerów. Jako przykład powiem że miałem przez 2 lata dziewczynę dziewicę (bez głupich docinków - jestem pewien że to ja ją rozdziewiczylem!!) i nie była aż tak ciasna jak moja bliska przyjaciółeczka, która w nastoletnich okresach buntu troszkę poszalała :) Jako że miałem okazję sprawdzić nadal jest ciaśniutka i to bardziej niż moja dziewicza dziewczyna także... wydaje mi się że to kwestia genów :)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




W mojej opinii to kwestia ćwiczeń. Można mieć ciało wyćwiczone i elastyczne, albo sflaczałe.

Ćwiczmy mięśnie Kegla, bo i facetom się przydają.
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny




Tak czytam i z przykrością odnoszę wrażenie,że zjawisko "wiadra" (okropne określenie, ale juz podchwycę dla skrótu) jest przez Panów całkowicie zrzucane w winie Paniom . Niby padały stwierdzenia,że to "raczej genetyka", jednak w obliczu tego niezależnego od nas faktu,od razu pada kontra,że w takim razie powinnyśmy ćwiczyć mięśnie kegla. No oczywiście-która Pani chce się w tym rejonie uatrakcyjnić,powinna to robić, jednak tutaj Panowie nam jakoby "nakazują"-tak ja to odebrałam przynajmniej.
Swoją drogą, jaka to kolejna niesprawiedliwość - jeśli my kobiety mamy "wewnętrzny defekt",możemy to w jakimś stopniu naprawić swoją pracą,a Panowie w kwestii rozmiaru tylko rozkładają ręce.No cóż,natura nie jest sprawiedliwa:)
Awatar użytkownika
xandra78
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 paź 2015, 03:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: me :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ćwiczenie mięsni Kegla przez faceta również wzmacnia erekcję. Niestety nie zauważyłem znaczącej różnicy w rozmiarze. Może z pół milimetra na długości i niewiele więcej na obwodzie.

Poza tym ja odbieram ten temat raczej w formie troski o kobiety. Choć stwierdzenia "luźna jak wiadro" na pewno temu nie sprzyjają...
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny



Wróć do Sex porady



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości