One-linery na które poderwiecie każdą kobietę

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jak wiadomo w trudnej sztuce podrywu w klubie czy na ulicy liczy się pierwsze wrażenie, żeby wyróżnic się czymś z tłumu takich samych ludzików i sprawić wrażenie kolesia mającego poczucie humoru i tryskającego inteligencją jak Etna lawą, do tego właśnie służą one-linery = krótkie zdania, często w postaci pytania na które nei da się odpowiedzieć "spławiająco" i po którym pani przeważnie się uśmiecha i nawiązuje rozmowę (typowy przykład: "Bolało?" "Co?" "Upadek" "Jaki upadek?" "Jak spadałaś z nieba, aniele!"). Od konstrukcji takiego zdania przeważnie zależy powodzenie podrywu, dlatego warto żeby one-liner był maksymalnie dopieszczony ale wiadomo, te najpopularniejsze są już dawno zużyte, dlatego tu jest miejsce dla Was żeby się wykazać: napiszcie w temacie Wasze ulubione one-linery, wypróbujemy je "w boju" i ocenimy ich skuteczność poszukując takiego, na który poderwiecie KAŻDĄ kobietę. Panie również mogą się wypowiedzieć - jakie byly najlepsze gadki na podryw jakie używali na Was panowie, może zdradzicie jakich Wy używacie żeby poderwać pana, wszak przyjęło się, że kobiecie nie wypada robić pierwszej kroku zapoznawczego, że musi biernie czekać aż pan do nich podejdzie ale czasami widzicie takie ciacho, że nie macie ochoty czekać, co wtedy mówicie mu żeby nie wyszło, że się narzucacie ale jednocześnie żeby on podał Wam swój numer telefonu?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




mam jeden.....
Siedzimy w dobrej knajpce, nastrojowe światło, delikatny podkład muzyczny. ona przy barze... czekam aż barman pójdzie gdzieś i...
"O BOŻE SPÓJRZ TAM SZYBKO!!!!"
Później całą robotę robi już szmatka z chloroformem.
Nie było jeszcze przypadku, żeby nie zadziałało.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Najlepszy łanlajner? Proszę bardzo :D

Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Co powiecie na takie coś, wersja ociekająca alfosamczyzmem poziom 9000 :
"Jeszcze nigdy żadna dziewczyna mi nie odmówiła, nie chcesz chyba być tą pierwszą?"

albo w formie zagadki

"Jakbyś miała wybrac dwie rzeczy spośród trzech u faceta: uroda, wielki penis albo kasa; to co byś wybrała? (i tu nie ważne co laska odpowie, pewnie jakieś bzdury z "Cosmo" że liczy się inteligencja, osobowość i uczucie) dlatego jej przerywasz i mówisz: "Kochanie, ale naprawdę nie musisz wybierać, naprawdę! Masz przecież mnie!" :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




kurw..to jest temat dla beki nie? nie wierze ze ktokolwiek wyrwal cos na takie denne teksty..no nie wierze.. :lol: :lol: :lol: :lol: :rofl:
Awatar użytkownika
nicolas10
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2016, 02:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: so-shy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ideą one-linerów jest, że poruszają się na granicy śmieszności i żenady (a czasami ją przekraczają) żeby tylko zwrócić na siebie uwagę pani. Jeżeli uważasz, że masz jakiś swój zajebisty tekst który ocieka powagą i inteligencją, że żadna sapioseksualna 10/10 nie odmówi po jego usłyszeniu - zapodaj, ocenimy :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Na mnie niezmiennie działa: "Te lala! ... Cho ze mną za budkię, skrzyżujem oddechy!"
Romalnie - kisiel w reformach! ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Najlepszy tekst na podryw, to ten, którego uczył jeden gościu, ordynatora w serialu "Daleko od noszy". Podobno: "podobasz mi się mała", wypowiedziane na przydechu, potrafi zdziałać cuda. :ugeek:
szary




1. Rzucasz kasztan pod nogi jakiejś dziewczyny (nie musi być ładna-kto wybrzydza ten nie rucha) i pytasz się: To Twój kasztan?
Awatar użytkownika
xcalwfingerx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2017, 02:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Niunia... jesteś jak rondo a ja Cie będe ruchał na okrągło haha :D
Koko <3
Maddie <3
Sweet Lips <3
DorisKin <3
Awatar użytkownika
eve667
SU-holik
SU-holik
Posty: 100
Rejestracja: 29 sty 2017, 00:37
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet Lips and Koko!
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jesteś moim problemem, wiesz co trzeba zrobić z problemem? przespać się z nim.
Awatar użytkownika
AdwokatDiabla
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 20 sty 2017, 01:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ty :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie istnieje żaden tekst, który zadziała na każdą kobietę. To tak samo jak nie każda kobieta będzie się podobać danemu facetowi.
Awatar użytkownika
Janusz_Pracz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 03 kwie 2017, 22:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja ze swojej strony zwracam się z prośbą do Panów,żeby żadnego z wyżej wymienionych tekstów nie wypowiadać w naszą stronę:) . Być może zadziałą to na jakąś licealistkę,jednak nie liczcie na powodzenie u dorosłych kobiet :roll:
Awatar użytkownika
xandra78
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 paź 2015, 03:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: me :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




xandra78 pisze:.... nie liczcie na powodzenie u dorosłych kobiet :roll:

Do tzw. "dorosłych" czyli krotko mówiąc starych, nikt takich tekstów nie rzuca bo i po co. Byc może male grono fetyszystów, wielbicieli MILF-ów. Smutne ale prawdziwe.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Komin,skoro według Ciebie po "licealistkach" są już tylko "stare" kobiety,to spieszę Cię poinformować,że po drodze zgubiłeś całe pokolenie. Skoro jednak interesuje Cię ta młodociana kategoria,to jak najbardziej z powodzeniem możesz zarzucić przytaczanymi tu tekstami na podryw, nie wykluczam powodzenia.
Sam musisz być jescze bardzo młody,skoro Twoim zdaniem Panie po 30-tce są stare. Także sama sobie wytłumaczyłam Twoją niedojrzałość w tej kwestii. Fetyszyzm-dobre sobie hehe.
Awatar użytkownika
xandra78
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 paź 2015, 03:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: me :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Chciałem kiedyś byłej koleżance z pracy powiedzieć coś miłego, a że była ruda to palnąłem, że przez to że odeszła znowu wszystkie rude w firmie są brzydkie. Nawet nie było w tym nic kokietującego i na nic nie liczyłem, a po godzinie dostałem telefon z propozycją wspólnego wyjścia.
A tak naprawdę jak kobita ma ochotę na kogoś konkretnego to wystarczy, że powie: "piepszmy się teraz".
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 18 kwie 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: diabolic89




xandra78 pisze:Komin,skoro według Ciebie po "licealistkach" są już tylko "stare" kobiety,to spieszę Cię poinformować,że po drodze zgubiłeś całe pokolenie. Skoro jednak interesuje Cię ta młodociana kategoria,to jak najbardziej z powodzeniem możesz zarzucić przytaczanymi tu tekstami na podryw, nie wykluczam powodzenia.
Sam musisz być jescze bardzo młody,skoro Twoim zdaniem Panie po 30-tce są stare. Także sama sobie wytłumaczyłam Twoją niedojrzałość w tej kwestii. Fetyszyzm-dobre sobie hehe.


Droga Xandro :D jeżeli liczba przy Twoim nicku jest rokiem w którym przyszłaś na świat to rozczaruje Cie, jestem jeszcze starszy. W takim przypadku źle sobie wytłumaczyłaś moja niedojrzałość :roll: Nie zgubiłem żadnego pokolenia, powiem więcej, dogłębnie przetestowałem wszystkie i nadal uparcie będę twierdził ze "Panie po 30stce są stare",niestety duchem tez... Nie przekonasz mnie wyjątkami potwierdzającymi regule. Byc może zmienię zdanie i w wieku 60+ będę mówił o 30stkach ze "nie taka stara", być może...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Drogi Kominie,masz absolutną rację-rozczarowałeś mnie.Twój młody wiek byłby naprawdę najłagodniejszym wytłumaczeniem Twojej niedojrzałości-a tak,lecę dalej w domysłach. Skoro sam jesteś po 40-tce,to naprawdę jest wielce aroganckie z Twojej strony twierdzenie,że ktoś o 10 lat młodszy jest "stary" (no nie odpuszczę tego przymiotnika :D ).Chyba dla każdego jest to tzw.wiek średni (nawet Ty byś się załapał na tę kategorię).
Mój wiek to 3+ i nie mam zamiaru przekonywać Cię,że jestem młoda jak wspomniana wcześniej licealistka, ale żyję,mam się dobrze, rozwijam się,nawet pięknieję (tak tak :yes4: ),nie jestem dinozaurem. Każdy grupa wiekowa ma swoje powodzenie,ja nie narzekam, więc na siłę Cię przekonywać nie będę do takiego "przeterminowanego towaru".Jednak czym innym jest wypowiedź w swoim imieniu,że "mnie takie stare nie interesują",a czym innym stwierdzić dobitnie,że po 30-tce jest się starym i nie ma co liczyć na podryw.
Także zanotuj sobie skrupulatnie te wszystkie mądrości z tego wątku i dalej w miasto, wyczekuj pod jakąs szkołą średnią i próbuj,a na pewno wyrwiesz pannę spełniające Twoje oczekiwania-wszak nie są zbyt skomplikowane,chodzi tylko o rok urodzenia :yes4:

ruger44 pisze:ale czasami widzicie takie ciacho, że nie macie ochoty czekać, co wtedy mówicie mu żeby nie wyszło, że się narzucacie ale jednocześnie żeby on podał Wam swój numer telefonu?

Ruger, nie znam żadnej kobiety,która podrywała mężczyznę,aby zdobyć jego nr telefonu=serio :) .Nasz kobiecy podryw polega na tym, że wprawiamy w ruch swoje sztuczki,aby to mężczyna sam do nas podszedł i zapytał o nasz nr telefonu :D
Awatar użytkownika
xandra78
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 paź 2015, 03:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: me :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Xandra Sloneczko Ty moje :D W swoim imieniu stwierdzam ze po 30stce to juz stara i w swoim tez imieniu stwierdzam ze po 30stce mnie nie interesuja :D Nigdzie nie napisalem ze nie mozecie liczyc na podryw, liczyc mozecie...
Niestety swiat jest taki okrutny ze kobiety szybko sie starzeja a mezczyzni dlugo dojrzewaja. Statystycznie tez mam wieksze szanse(i ochote) na przyjemny wieczor z atrakcyjna "nieskomplikowana licealistka" niz kobiety w moim wieku na cokolwiek z kimkolwiek.
Popatrz chocby na SU, ile przecietnie widzisz w topce kobiet zblizajacych sie do 40stki? owszem, bywaja, tyle ze musza robic cuda zeby tam sie znalezc, a przecietna malolata z jakim takim body laduje tam niemal od razu...
Tak, przyznaje, jestem arogantem :D
PS. Nie poluje pod szkolami srednimi i nie uzywam tekstow z tego watku, w wieku "srednim" nie wypada :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Po pierwsze, temat jest głupi, bo nie da się poderwać każdej kobiety.
Po drugie, nie da się poderwać jednym zdaniem.
Po trzecie, prawdopodobnie ktoś miał na myśli "otwieracze"... może też się to nazywa "łan lajnerami" ale nie słyszałem.

I nie podam żadnego przykładu, bo jeżeli mam skuteczność -100% (albo relatywnie 0%)* to nie będę podawał czegoś co jak się okazuje nie działa.
Natomiast podam przykład "kuzyna", że jak widzi laskę robiącą coś na laptopie, to można podejść i się zapytać czy hackuje NASA... (bo na przykład wygląda na skupioną bardzo na tym co robi, albo widać, że energicznie klawiaturę molestuje).

* - zaokrąglam w dół



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości