One-linery na które poderwiecie każdą kobietę

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Komin, jakie "słoneczko", jakie "Twoje" ?Przecież Twoja filozofia zabrania Ci choćby obejrzeć się za mną :happy:

Myślę,że przykład średniej wieku "topek" na SU nie może byc akurat poparciem Twojej tezy na brak atrakcyjności Pań po 30-tce. Taka specyfika portalu,że jest więcej młodziutkich transmitujących-moim zdaniem są to w większości dziewczyny nie mające konkretnego wykształcenia(być może jeszcze),a co za tym idzie dobrej pracy,dużo jest też pewnie studentek,które wolą tak dorobić niż być np.kelnerką w barze. Jednak Panie po 30-tce są również w topce -np. Fajna-po 30, AnnPearl chyba też już po okrągłym jubileuszu choć nie jestem pewna,niektóre Panie tez zaniżają swój wiek,co jest łatwiej rozpoznawalne przez kobietę :yes4: ).I nie zgadzam się,że małolatka z przeciętnym ciałem ląduje na SU od razu w topce.Wystarczy spojrzeć na ranno-południowe godziny-same młode i na pierwszy rzut zgrabne,wszystkie golusieńkie i rozkraczone i jakoś nie są w topce.A w wieczornych godzinach,to już w ogóle aż sama się dziwię,że takie młodziutkie laseczki mają ledwo 50 osób,wtedy średnia wieku topki jest o wiele wyższa niż sądzisz.

No i skoro piszesz w swoim imieniu o tym "starym" wieku,to już nie będę się czepiać.Nie przeszkadza mi,nie zgadzałąm sie tylko z postawieniem takiego twierdzenia ogólnie.
No i bądź też przykładnym przedstawicielem swojego myślenia,nie jesteś w wieku średnim-jesteś staruszkiem:)
Awatar użytkownika
xandra78
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 paź 2015, 03:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: me :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Deulofeu pisze:Jesteś moim problemem, wiesz co trzeba zrobić z problemem? przespać się z nim.


Mistrz!

Lecę próbować, czuje, że będzie rypane ...
Awatar użytkownika
Older
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 05 cze 2017, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sexy_Ivona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




"bolalo?" ?? "Jak spadlas z nieba" xD
Awatar użytkownika
kazik19
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2017, 19:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kazda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Usłyszane w necie :

Boisz się burzy ? Jak nie to cię dzisiaj wygrzmocę ;)

Przez ciebie chyba pójdę na ogrodnictwo... bo nie wiem jak cię wyrwać ;)

Kręcisz mnie jak mikrofala talerz.
Bądź też inna wersja...
Kręcisz mnie jak betoniarka cement :P

Urodziłaś się 10 października ? Bo jesteś 10/10 :D

Gwoli wyjaśnienia. Żadnego nie testowałem i nie zamierzam, ale są tak zabawne, że szkoda by było ich tu nie zamieścić :)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości