Tinder, Badoo, Sympatia - najlepszy portal na podryw?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
pureboomb pisze:Korzystałam z badoo, spoko sprawa dla postaci takich jak ja - niedużo grono znajomych i leniwa dupa ;) Najlepsze jest to że mozna poznać ludzi których nie miałbyś szansy spotkać w realu :) Tak poznałam swojego obecnego facet, jestem mega zdziwiona że tak dobrze się dobraliśmy.
P.S. - to nieprawda że tam siedzą tylko kolesie ruchający wszystko co oddycha i nieśmiałe gimbusy :)


To prawda oni nie ruchają wszystkiego co oddycha jedynie to co są wstanie dogonić i nie ucieka na drzewo.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Anonymous


pureboomb pisze:P.S. - to nieprawda że tam siedzą tylko kolesie ruchający wszystko co oddycha i nieśmiałe gimbusy :)

Oczywiście że nie tylko tacy tam siedzą, ale większość to właśnie oni.
back


Nie wiem jak wygląda ten cały Tinder, ale znam 3 pary, które poznały się na Sympatii w tym dwie to już małżeństwo z dwójką dzieci.
Tinder jest chyba dla nastolatków, typu fotka, bynajmniej tak mi sie wydaję sądząc po nazwie ... Tinder-Kinder :lol2:
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tinder to w sumie taka spłycona na maksa wersja portalu randkowego - na Sympatii ludzie chociaż udają że to co wpipszesz w profilu, zainteresowania, wizje wymaroznego partnera etc się liczą - w Tinderze te wsszystkie "osbowościowo-intelektualne" pierdu-pierdu są wywalone, na głownym ekranie zostały tylko dwie istotne rzeczy: praca i wygląd (zdjecie) i na podstawie tych dwóch czyników podejmujesz decyzje czy pan się podoba i poczułaś do niego mietę czy może ma chujową pracę i jeszcze chujowszy wygląd więc "w lewo". I ludzie w szoku że na tak spłyconym portalu można poznać jedynie "pana szukającego ładnej buzi do ruchania albo pannę lecącą na hajs", no rzeczywiście, szok!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Wszystkie portale są do dupy. :nono: :nono: :nono: :nono:
Tinder i Badoo wykorzystują głównie formułę zdjęcia jako prezentacji osoby - co jest odpowiednie dla pustaków.
Większość nawet nie odpisuje... :evil:

Raz się spotkałem z osobą z Badoo - bo się w chuj cieszyła, że jestem jednym, który nie napisał od razu o ruchaniu... i tak było kilka wspólnych zainteresowań... Laska wydawała się po jej sposobie pisania głupia jak but, ale postanowiłem jej dać szansę... no i cóż, zawiodłem się kompletnie, śmiała się z wszystkiego co powiedziała, trochę od niej pachniało w dziwny sposób (nieprzyjemny)... faktycznie była głupia :p

Więcej czasu nie tracę na to... jeszcze co chwilę próbują ci wcisnąć opłatę premium byś mógł chociażby napisać...
Najlepiej wspominam e-darling, ale to dawno temu sprawdzałem, więc nie wiem jak to jest.
Sympatia była w miarę ok, dopóki była niezależna... zeszło na psy.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Rzeczywistość. To najlepszy portal. Rozmowa face to face. Wiadomo, że nie zawsze jest możliwość wyjścia na miasto do ciekawego miejsca, by kogoś poznać, ale wolę takie postępowanie niż tracić czas w internecie na kobiety, które mają konta na portalach i łakną tam poklasku ze strony facetów zachowujących się jak psy na posyłki. Znaczna większość chce się dowartościować. Szkoda czasu na takie akcje.
Awatar użytkownika
Janusz_Pracz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 03 kwie 2017, 22:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Janusz_Pracz pisze:Rzeczywistość. To najlepszy portal. Rozmowa face to face. Wiadomo, że nie zawsze jest możliwość wyjścia na miasto do ciekawego miejsca, by kogoś poznać, ale wolę takie postępowanie niż tracić czas w internecie na kobiety, które mają konta na portalach i łakną tam poklasku ze strony facetów zachowujących się jak psy na posyłki. Znaczna większość chce się dowartościować. Szkoda czasu na takie akcje.


Dobrze gada!!! Polejcie mu- bo ja nie pije
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Tinder to chyba najlepszy sposób na znalezienie panny na szbkie bzykanko.30 minut rozmowy ogólnie i można przejść do rzeczy większość jest zainteresowana
Awatar użytkownika
turok86
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Amelinium
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:ruger44 właśnie Twoim postem przypomniałeś mi jeszcze jedną sytuacje mojego rodzonego brata ;) Warto panowie na takich aplikacjach dokładnie oglądać zdjęcia i nie sugerować się tylko fotkami twarzy, bo jak twarz może być szczupła to ciało może pozostawiać wiele do życzenia :P


Dokładnie! Jak jest tylko jedno zdjęcie ładnej twarzy to już plus, ale nadal na dwoje babka wróżyła. Czasem bardzo ładna szczupła twarz potrafi wyć osadzona na dość obfitym ciałku. :D Dopiero kilka zdjęć z różnych scenerii pozwala wyrobić sobie zdanie o urodzie kandydatki.


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Paul__Eluard
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 11 lip 2017, 00:11
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka ich jest ;-)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Paul__Eluard


Panie są mistrzyniami dobierania odpowiedniego kadru - zwykłe zrobienie zdjęcia z góry pod odpowiednim kątem (ucinającym "podwójny podbródek") potrafi odjąc od razu 20 kg, taki trik jak zwężenie zdjęcia o 10% jest praktycznie nie do wychwycenia (jeżeli w tle nie ma obiektów odniesienia np kwadratowych kafelków które nagle stają się prostokątne) a optycznie wyszczupla twarz i odejmuje lat, w sukurs paniom idzie też fotoszop - kiedyś porawka zdjecia wymagała kilku miesięcy przeszkolenia z trudnego w obsłudze programu, teraz odpowiednia aplikacja jest dostępna na każdym smartfonie, jedno kliknięcie i z Miss BBW robi się Joanna Krupa (przynajmniej z twarzy bo ciało przerobić już nie jest tak łatwo :) Jeżeli kobietka ma kilka fotek a na zadnej nei ma ciała to randka może być ryzykowna :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Tinder mogę polecić :D Dwa ruchanka z tej apki zaliczone. Dlatego zastanawiam się czy nie wykupić płatnej wersji bo wkurwiające są te limity. Najlepsza opcja to dodawanie wszystkich lasek jak leci a potem przy ewentualnych skojarzeniach odsiew pokemonów :lol: Podobno na Ukrainie na Tinderze łatwo wyrwać na real, szczególnie jeśli się jest Polakiem :lol: Niedługo będę testował :good3:
Awatar użytkownika
jarecki80
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 18 wrz 2016, 08:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawe jest tylko to dlaczego laski na tinderze różnią się od tych w realu
Awatar użytkownika
fiszbone
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 28 gru 2017, 19:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Haha z Ukrainkami dobre :) badoo chyba najlepsze
Awatar użytkownika
Adrianooo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2018, 16:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hotkotka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zdecydowanie Badoo 8-)
Awatar użytkownika
MyszkaMinnie
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2018, 19:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: MyszkaMinnie


Brakujące posty z tej strony:

ania.ciu pisze:a moze snapchat plus jakies grupy na fb dla samotnych gdzie mozesz podpostowac swoj nick? :D


ruger44 pisze:Na grupach dla samotnych z reguły rejestrują się laski które są samotne od długiego czasu (a przeważnie dzieje się tak nie bez przyczyny...) a większość panów woli podrywać raczej szczuplutkie i ładne


panodreklamy pisze:Błędy popełniamy My. Zamiast dopieścić rzetelny opis, napisać prawdę w preferencjach, zastosować zdjęcia z których jesteśmy dumni

to

zamieszczamy gówniany opis,
w preferencjach nic nie zaznaczamy wywołującego chęć u kobiety,
dajemy zdjęcia które są naszą antyreklamą i wołają o komentarze "no, no, z takim ryjem to na pewno.
Wszędzie są dziewczyny tylko znaleźć sposób by je podejść = sukces.


kopia google`a
kopia archive.today
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tinder sporo zyskuje po wykupieniu abonamentu, odniosłem wrażenie, że portal "chowa" co atrakcyjniejsze laski przed oczyma bezpłatnych userów i jak tylko kupią ten przeklęty abonament to "odsłania" je z powrotem. Ja gdzieś ostatnio coś za dużo kliknąłem w poczcie i dostałem konto na tym Tinder Plus na 3 dni za darmo i SZOK! Jakbym się przypadkiem dostał do innej bazy danych userek, na 10 kolejnych kliknięć chyba z 8 lasek bylo minimum 8/10!!! Niestety używałem tej promocji w ostatni dzień, szkoda że promocja nie trwała dłużej to bym przetestował jak wiele jeszcze supermodelek portal ukrył przede mną :) A jak to wygląda u Was? Testowaliście abonamenty w innych portalach, jest lepiej niż na darmowym pakiecie?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Jak dla mnie zdecydowanie tinder, sam jestem ciekaw jak to jest z tym abonamentem.
Awatar użytkownika
Xotic
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 kwie 2019, 21:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: babygirlll
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


generalnie na tinderze - same takie co chca wiadomo czego :) najlepsza skutecznosc :)
Awatar użytkownika
gieceu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 07 kwie 2019, 10:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zdecydowanie tinder
Awatar użytkownika
bw1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sexygirlsforsu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tinder jest rewelacyjny jak bywasz czasem w USA, Kanadzie, albo np na wakacjach na Dominikanie, (pewnie na innych wyspach Karaibów jest podobnie). Chęć zaliczenia Europejczyka jest ciągle kusząca.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości