Tinder, Badoo, Sympatia - najlepszy portal na podryw?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jak myślicie, ze swoich własnych doświadczeń, jaki jest najlepszy portal na podryw? Tinder, Badoo, Sympatia, Snapchat, Instagram, Facebook? Ja do tej pory byłem przekonany, że najlepszy jest Badoo ale z ciekawości zacząłem używać dziś Tindera i jestem zachwycony jakością pań które tam siedzą - tak jakby cała śmietanka najładniejszych singielek z okolicy była tylko i wyłącznie tam, szok! A Wy czego używacie do podrywu, jaki jest Wasz ulubiony portal?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Jeszcze z 5 lat temu to był chat onetu o dziwo :D
Serio, dużo pięknych kobiet tam szukało mężczyzn :)

A teraz to Tinder, nic innego :p Chociaż Tinder działa prymitywnie bo zamiast najpierw pogadać a potem się zobaczyć to najpierw się widzisz a potem rozmawiasz. Bez sensu.
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Korzystałem tylko z Sympatii i mam bardzo dobre wspomnienia.
Również i takie dotyczące ruchania na pierwszym spotkaniu
Ofkors to pierwsze spotkanie było poprzedzone korespondencją, rozmowami tel itp
Tylko ja miałem tak popierdolony profil, ze on naprawdę robił wrażenie.
Od razu były eliminowane w sposób naturalny baby lecące na kasę.
Trafiały mi sie baby inteligentne, o dziwo zazwyczaj ładne, lub aspirujące na yntelygentne lub artystki lubże takie co sie za takie uważały.
I tak miałem np i prawniczkę i kibolkę Legii która pracowała w tzw punkcie hazardowym z maszynami, czy jak to się chujstwo nazywa. Sporo korposzczurzyc, które myśląc, ze obcując ze mną.. są takie szalone...
Zdjęcia mają być najlepsze jakie macie, opis ma być smieszny - abstrakcyjny. Bez napinek jakiś.
Dla mnie Sympatia to super rzecz, najwięcej babów miałem właśnie wtedy jak zbańczyłem i byłem na tazw mocnym rozdrożu zyciowym. tak więc kasa to nie wszystko.
A ile radochy miałem jak pisały do mnie nakurwione feminy:-) że jak mogę, jak śmiem...
Puśka tak do mnie pisze na czacie jak ma atak :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Na tinderze jest o wiele więcej oszukańców niż np. na badoo, ja tam się napalam na koleżankę i w którymś momencie pytam się "jej" czy na pewno jest dziewczyną..."nie, jestem Jarek"... ... ... :shock2: a tak fajnie się gadało :c
Ale z drugiej strony na badoo jest większa patola i trzeba mieć szczęście żeby trafić na kogoś w granicach normalności.

Ogólne podsumowanie:
badoo do ruchania
tinder do zawierania znajomości bez benefitów :c
sorry, ale przez facebooka albo insta raczej się gąsek nie wyrwie, próżne twe harce by wybić się z tłumu i być zauważonym :C
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow




a znacie jakies całkiem darmowe ?


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
krystian.pilowski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 02 cze 2016, 11:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Krystek215




HenryChinaski1 pisze:Korzystałem tylko z Sympatii i mam bardzo dobre wspomnienia.
Również i takie dotyczące ruchania na pierwszym spotkaniu
Ofkors to pierwsze spotkanie było poprzedzone korespondencją, rozmowami tel itp
Tylko ja miałem tak popierdolony profil, ze on naprawdę robił wrażenie.
Od razu były eliminowane w sposób naturalny baby lecące na kasę.
Trafiały mi sie baby inteligentne, o dziwo zazwyczaj ładne, lub aspirujące na yntelygentne lub artystki lubże takie co sie za takie uważały.
I tak miałem np i prawniczkę i kibolkę Legii która pracowała w tzw punkcie hazardowym z maszynami, czy jak to się chujstwo nazywa. Sporo korposzczurzyc, które myśląc, ze obcując ze mną.. są takie szalone...
Zdjęcia mają być najlepsze jakie macie, opis ma być smieszny - abstrakcyjny. Bez napinek jakiś.
Dla mnie Sympatia to super rzecz, najwięcej babów miałem właśnie wtedy jak zbańczyłem i byłem na tazw mocnym rozdrożu zyciowym. tak więc kasa to nie wszystko.
A ile radochy miałem jak pisały do mnie nakurwione feminy:-) że jak mogę, jak śmiem...
Puśka tak do mnie pisze na czacie jak ma atak :-)


Obrazek

Zacytowałem cały post, bo zacny niezwykle i sprawił, że na ustach mych powstało coś na kształt uśmiechu zmieszanego z grymasem nostalgii.
Również dzięki sympatii miałem zacne korniszonowanka, a było to jeszcze za czasów mej świetności, czyli dawno temu (aczkolwiek już po ukończeniu beztroskiego okresu, zwanego dzieciństwem Loc'a).
W moim przypadku były to jeszcze czasy kawiarenek internetowych, do których chadzałem pełen ekscytacji i podniecenia.
W swej młodej naiwności żywiłem przekonanie, że poznana na Sympatii dziewoja szuka miłości i księcia na rumaku, byłem więc poniekąd zdziwiony, że tak szybko pozwalały mi zdjąć sobie ubranko i zasadzić.
Wtedy odkryłem, że dziewczyny też lubią seks i nie zawsze są romantyczne.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats




badoo>tinder
Awatar użytkownika
kaos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KIKI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Co wy tam wiecie. Pierwsze seks randki internetowe, to irc :)(mirc). Jakoś w 1998 umówiłem się z 16-stką, która mieszkała 10km ode mnie :).
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




na czatach interia i onet trafiam na same grubaski bez mózgu, nie polecam
Awatar użytkownika
zenek99
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 30 gru 2016, 19:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




zenek99 pisze:na czatach interia i onet trafiam na same grubaski bez mózgu, nie polecam


hah bo inne tam nie siedza ;D
Awatar użytkownika
krystian.pilowski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 02 cze 2016, 11:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Krystek215




zenek99 pisze:na czatach interia i onet trafiam na same grubaski bez mózgu, nie polecam

Lepiej zmień sobie te czaty na któryś z portali wymieniowych w tytule tematu, bo można na nich znaleźć całkiem ładne dziewczyny, a czy warto z nimi rozmawiać to już inna historia :)
back




Ja bym był ostrożny przesiadując na takich aplikacjach ;) Sam jedynie kiedyś pisalem na Tinderze, jakoś zbytnio nie miałem ochoty się z nikim spotykać, ale znam kilka historii od kumpli. Jeden poznał prześliczną laskę z miejscowości obok, postanowił się spotkać raz, drugi, trzeci, po czym okazało się, że w swoim mieście ma opinię zwykłej szmaty - lachociąg itp. niestety lincz na niego przeszedł ale po urwaniu kontaktu z typiarką wszystko się uspokoiło. Kolejny ziomek poznał również obiecująco wyglądającą laseczke niestety na spotkaniu niemiłosiernie śmierdziała. :cry:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




He he na takich portalach są i stalkerki, są śmierdzielki (najgorsza odmiana - panie którym śmierdzi niemiłosiernie z buzi bo z zewnatrz może być ok, idziesz na randkę jest ok a dopiero po kilku tygodniach odkrywasz czemu laska jest starą panną i nikt jej nie chce a każdy facet rzucał) , są ukryte grubaski (co dają zdjecia modelek/koleżanek a na spotkaniu "miałeś napisane że wygląd się nie liczy więc...") no i tapeciary (w nowszej, 21szo wiecznej wersji - fotoszopiary) ale w sumie szansę na niemiłe niespodzianki można przy odrobinie doświadczenia nauczyć się niwelować a jak się trafi panna ze skrzywioną psychiką to gdzie byś jej nie poznał to zepsuje ci życie dopiero po X latach, jak bomba z opóźnionym zapłonem
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 właśnie Twoim postem przypomniałeś mi jeszcze jedną sytuacje mojego rodzonego brata ;) Warto panowie na takich aplikacjach dokładnie oglądać zdjęcia i nie sugerować się tylko fotkami twarzy, bo jak twarz może być szczupła to ciało może pozostawiać wiele do życzenia :P
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja tylko z badoo korzystałem i mam mieszane uczucia da rade szybkie bzykanie sobie załatwić ii ostra zabawe ale trafiają sie też nachalne którym mówi sie nie a one już widzą w tobie meża i ojca swoich obecnych albo przyszłych dzieci..maaaasaaakraaaa :evil:
W czasach powszechnego oszustwa mówienie prawdy staje sie prawdziwie rewolucyjnym aktem
Awatar użytkownika
AntekBomba
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2017, 16:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 97masochistka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: AntekBomba48




badoo fajny portal :)
Awatar użytkownika
Boyyyyyy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 28 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Boyyyyyy




Ja kiedyś korzystałam z badoo, ale już nie mam tam konta, na tinderze byłam tylko chwilę. Jakoś mi te apki ni do końca podchodzą
Sex to zdrowie!
Awatar użytkownika
Ecofo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2017, 14:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nieznajoma
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Badoo coś ostatnio strasznie wolno chodzi, albo mają tylu userów i łącza nie wytrzymują albo wprost przeciwnie - ludzie im uciekają więc przenoszą się na tańsze serwery. Albo specjalnie spowalniają pracę non-premium userom żeby zachecić do kupowania premki
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Korzystałam z badoo, spoko sprawa dla postaci takich jak ja - niedużo grono znajomych i leniwa dupa ;) Najlepsze jest to że mozna poznać ludzi których nie miałbyś szansy spotkać w realu :) Tak poznałam swojego obecnego facet, jestem mega zdziwiona że tak dobrze się dobraliśmy.
P.S. - to nieprawda że tam siedzą tylko kolesie ruchający wszystko co oddycha i nieśmiałe gimbusy :)
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb




Awatar użytkownika
AdwokatDiabla
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 20 sty 2017, 01:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ty :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości