Prostytucja – „z czym to się je”?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Najpierw nie chce Ci się ze mną rozmawiać, ja się deklaruje, że dla dobra ogółu zbyt szybko się nie będę udzielał w tym temacie a ty mnie wołasz do tablicy... To się bawimy czy nie?
Postaram się krótko, w trosce o ciebie żebyś nie musiał znowu tracić czasu na czytanie prac magisterskich i spierdalam walić konia pod szołapa.

Pierwsze - wirtualna polska, w chuj poważny portal informacyjny...
Drugie - warszawa + mokotów + agencja + Wietnamczyk + wyjazdy + niskie ceny + przemoc + spotkania na wysypiskach śmieci...... Chyba ze dwie strony temu ustaliliśmy, że rozmawiamy o normalnych przypadkach prostytucji a nie o niewolnikach, weź jeszcze rzuć artykułem o Braciakach co to za to, że ich prostytutka nie chciała opierdolić klientowi bez gumy znakowali je jak bydło i tatuowali im na całym ciele napisy określające czyją są własnością.

Trzecie - według artykułu są tam zapiski z "w chuj dawnych czasów" i aktualnych, setki adresów, trzy pełne zeszyty informacji a tych trefnych adresów było kilka? Założę się, że gdyby mieli jeszcze jakieś to by o nich napisali od razu i wrzucili zdjęcia napisów w tysięcznym przybliżeniu, przecież patologia się najlepiej sprzedaje. Na setki adresów, dziesiątki pełnych stron tylko kilka/kilkanaście min - przecież kurwa to jest w granicach błędu statystycznego do chuja

Obrazek
Widzisz na tym zdjęciu jakieś dopiski, że ktoś kogoś zgwałcił, chciał wyruchać w pięciu jedną? Jest jedna MINA - pewnie kurwa ktoś sobie jaja zrobił i zamówił kurwę na losowy adres w dodatku skreślona aaaaa bo mi zaraz dopierdolisz, że są tam na różowo flamastrem pozakreślane gwałty, dekapitacje i inne ludzkie stonogi z nekrofilami - tak kurwa, skreśloną minę nie za cenzurowali a podkreśloną specjalnie patole zapikselowali... Takich czystych stron pewnie w tych zeszytach jest 98%.
No ale hehehehehehehehehehehehhehehehehehehe :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: ciekawe co napisze nas specjalista jak mu przypierdole taki kontrargument to sie zesra heuhhueheuheuehuehehuheueh :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: ale mu pocisne huehueheuheuheueheheuuhe aż mi się pachy upociły tak mu dopierdoliłem huehuehuehue :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

podjebałem od magnetycznej


Czwarte - pytałeś jak się zabezpieczają, to masz kolejny dowód na to, że robią to na własny sposób

Piąte - wracając do pierwszego przecież to zwykła ściema...

Szóste - "Nie cudzołóż".... miało być krótko a znowu najebałem tych znaków pełno (a uwierz mi bardzo się starałem i ograniczałem swoje wypowiedzi specjalnie uwzględniając twój cenny czas), aż mi ochota na walenia konia przeszła ;/ Obiecuje, że następnym razem zawitam do tego tematu dopiero po kolędzie - może mi ksiądz wodą święconą wybije te paskudne obsceniczne rzeczy z głowy.

Siódme - jak chcesz mieć cztery grosze na rękę to zapraszam do zbierania puszek ze śmietnika, jak chcesz zarobić odpowiednio większy hajs to musisz kalkulować ryzyko zawodowe. Chcesz zarobić 600euro na dzień na platformie wiertniczej to licz się z tym, że może pierdolnąć w powietrze w każdej chwili miliony ton żelastwa a po horyzont i jeszcze w pizdu dalej masz bezkres oceanu i krwiożercze pięciometrowe skurwysyńsko wygłodniałe rekiny.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wiele lat temu pracujac w jednej z wielkich polskich firm zostalem niejako zmuszony do oprowadzenia i ugoszczenia dziennikarzy z pewnej znanej ogolnopolskiej gazety po terenie pewnej naszej inwestycji. Gazeta ta nadal w rankingu powiedzmy rzetelnosci dziennikarskiej stoi o niebo wyzej niz "dziennikarstwo" prezentowane na wp. Kazdy rozsadny czlowiek wie ze przecietny artykul z tego portalu jest obliczony na tania sensacje i generalnie gowno warty.... Wracajac do mojej historyjki, po okolo 3-4 godzinach mojego "produkowania sie" tlumaczenia niuansow technicznych, generalnie bardzo fachowej rozmowy z wydawaloby sie rozsadnymi ludzmi, kilka zdjec i koniec imprezy. W mojej owczesnej branzy dosc znane bylo take zartobliwe powiedzonko o ksiezach i kobietach...generalnie byl to zarcik-rymowanka ze nie maja wstepu na teren naszych inwestycji.
W rozmowie z tymi ludzmi zdazylo mi sie w zartach to powiedziec. JEDNO ZDANIE! ktore wlasciwie zostalo niezauwazone, skwitowane usmiechem. Kilka dni po tym wywiadzie moj telefon rozdzwonil sie jak szalony i dostaje opierdol od kogo sie da w firmie ze co ja tym dziennikarzom naopowiadalem. No wiec moje kilka godzin technicznego produkowania sie zostalo zwienczone artykulem z gigantycznym naglowkiem: "TU NIE WPUSZCZA SIE KSIEZY I KOBIET!!!" a z artykulu wynikalo ze jestesmy draniami niedopuszczajacymi kobiet do pracy w swojej branzy, do tego unikamy ksiezy z niejasnych ale podejrzanych powodow.
Podkreslam jeszcze raz, byl to znany ogolnopolski w miare wiarygodni dziennik a nie gowno jakiego zazwyczaj spodziewam sie po wp.

Do rzeczy. Zakladajac ze historyjka z wp jest tak w 20% prawdziwa to znow wracamy do patologii. Popatrzcie na cytat z artykulu:
Swoje usługi świadczyły wszędzie. Adresy wskazują na prywatne mieszkania i hotele, ale też na hurtownie materiałów budowlanych, hurtownie elektryczne, betoniarnie, oczyszczalnie ścieków, siedzibę NFZ-u, zakłady mechaników samochodowych, warsztaty stolarskie, hotele robotnicze, giełdę owoców i warzyw (podane numery boxów), siedziby prywatnych firm, sklepy monopolowe, domy seniora, akademiki, internaty, siedzibę telekomunikacji, banki, teatry, stowarzyszenia tenisowe, kluby sportowe, kluby fitness, AWF, studia urody, salony fryzjerskie, straż pożarną, bibliotekę wojskową, koszary wojskowe, szkoły dla niepełnosprawnych, liceum, podstawówkę, apteki, siedziby fundacji, budowy, baraki, wysypisko śmieci, szpital okulistyczny, przychodnię, zajezdnię autobusową, stacje paliw, parking pod "Magdonaldem" [pisownia oryginalna] i wnętrza niebieskich i czerwonych tirów Scania.

Wlasciwie ten cytat mocno smierdzi mi kreatywnoscia dziennikarza fantasty i poddaje w watpliwosc rzetelnosc calego artykulu, ale jezeli to prawda to chyba kazdy sie zgodzi ze prostytutka jezzdaca na spotkanie z klientem na wysypisko smieci czy tez do baraku na budowe to patologia. Jesli chcecie ze mna rozmawiac o pro to rozmawiajcie o czyms normalnym a nie kolejnej bzdurze wytarganej z gownianego portalu.
Czy rzeczy opisane w artykule mogly miec miejsce? Nie wiem, byc moze, nie znam sie, nie moj budzet. Zdaje sobie sprawe ze znajdziesz na roksie ogloszenia typu 15minut-50zlotych, byc moze tam takie cuda sie dzieja...
Tak lekko podsumowujac moje wystepy w tym temacie...nie czuje potrzeby chwalenia sie ale jasli ktos zechce to niech uwierzy mi na slowo ze troche tego w zyciu przerobilem i generalnie NIGDY nie spotkalem sie z patologiami jakie niektorzy probuja sprzedac mi w tym watku.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Parostatek ja coś czuje ze z kurwiarzy możemy niedługo dostać awans na alfow :lol:



Nowy Blog ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


150 zł za SEKS. Dlaczego studentka zostaje PROSTYTUTKĄ?

Rafał Gębura rozmawia z 23-letnią Magdą, która od 2 lat pracuje jako prostytutka. Dlaczego zdecydowała się uprawiać seks za pieniądze? | Mowa jest o tym jak zaczęła, porównanie polskiego klienta z zagranicznym, o jej rodzinie i życiu.



#seks #prostytucja #klienci #zarobki #roksa #odloty #praca #ciekawostki
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Dziuniowatosc level hard, wyjechala za granice bo w Polsce malo kto zniesie jak jej sie pierdoli. Nie wiem o jakich ona studiach bredzi bo sposob mowienia jakby gimnazjum nie skonczyla. No i : "spalam 2 gramy dziennie" :lol: i jeszcze: "odlozylam 10 tys euro, zaloze se rodzine a jak maz okaze sie chujowy to bede miec odlozone" :lol:
Za 150 to ja bym jej nie pozwolil nawet u mnie posprzatac...
Jedyne co sie jej udalo to opis przecietnego polskiego burdelu w wersji budzetowej.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jak już to "studentka", bo dziewczyna prosta i słownictwo też niezbyt wyszukane.

Nie polecam, chyba że komuś się nudzi :P
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


W dzisiejszych czasach studiować może KAŻDY, może nie jakieś elitarne kierunki na państwowych uczelniach dziennych, ale zaoczne czy wieczorowe w prywatnej uczelni... KAŻDY. Piotr Żyła ostatnio chwalił się zdobyciem licencjata i nawet we wpisie pod zdjęciem popełnił kilka szkolnych błędów ortograficznych (wedł ó g, p u źniej) Obrazek... Student od siedmiu boleści, żenada!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


No kiedyś studia były bardziej elitarne i było trzeba się bardzkiej wysilić aby ten papier zdobyća teraz jest to śmiech na sali. Znam typowy prostaczki, które mają bardzo ubogie słownictwo, mówią wziąść lub tu piszę, dziennie musza wypić kilka browarów, każdy weekend zezgonowany a studiują. Znam magistra, który myśli, ze Australia leży w Europie i mam znajomą, która była wykładowcą na jednej z uczelni i po tym jak większości nie zaliczyła egzaminu, który był na poziomie technikum dostała ochrzan od dyrektora placówki bo powinna się łagodniej obchodzić ze studentami. Dodatkowo według statystyk prawie co trzecia studentka w Polsce się prostytuuje.
Co do wywiadu, wydaję mi się, że ona sobie tylko wmawia, że jest to ok. Bardzo dużo się mota. Raz mówi, że sporo odłożyła a za chwilę, że niewiele. Dodatkowo wstydzi się powiedzieć o tym rodzinie i bała się powiedzieć swojemu chłopakowi, nawet o tym co robi "pracy" nie rozmawiają bo jest to żenujący temat. No i musi wypalić te 2 gramy dziennie.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nobody69 pisze:Różnica polega na tym, że ta reszta zatrudnionych wykonuje pracę nie związaną ze sprzedawaniem swojej intymności. Bo intymność od zawsze, właściwie odkąd człowiek zszedł z drzewa, była i jest postrzegana przez większość ludzi jako coś, czym należy się dzielić z (najczęściej) osobami bliskimi, mającymi dla nas większe znaczenie niż przypadkowa, anonimowa osoba. Sprzedanie własnej intymności, zrównanie jej z pierwszym lepszym towarem, jest odbierane jako swoiste odczłowieczenie, dehumanizacja osoby sprzedającej się.

To co napisałeś o tym dehumanizującym efekcie sprzedaży intymności trochę szanuję jako opis pracy prostytutki, bo przychodzi ktoś i mówi dam ci tu tera pieniądze i ruchaj się ze mną. Nie takiego życia chcemy dla naszych żon, córek, matek i sąsiadek.

Ale nie szanuję tego jednak aż tak bardzo, bo intymna może być tylko taka relacja, która się opiera na dobrowolności i więzi emocjonalnej i która wyklucza pobieranie opłaty. Prostytutka sprzedaje po prostu jebanie, które nie musi mieć związku z intymnością, intymności nie da się sprzedać. Już to zostało w sumie napisane, więc nie będę powtarzał.

A jako domniemanej różnicy gatunkowej nie szanuję tego w ogóle, bo nikt mi nie wmówi, ze stanie 8 godzin przy taśmie montażowej i przykręcanie dzień w dzień tej samej śruby nie jest dehumanizujące. Powiedziałbym nawet, że w porównaniu z jakimś monterem czy kasjerką życie prostytutki jest życiem godnym człowieka i pełnym przygód. Poznaje rożnych ludzi, ogląda ich bez spodni, w kuluarach naśmiewa się z koleżankami z ich małych penisów, dziwnych dewiacji i płaczliwych skarg, że szef się znęca i żona nie rozumie :bye: A poza tym jeszcze zarabia przyzwoite sianko. A jak się postara, to może mieć nawet orgazm w pracy jak Severine Serizy.
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wielkanoc pisze:
To co napisałeś o tym dehumanizującym efekcie sprzedaży intymności trochę szanuję jako opis pracy prostytutki, bo przychodzi ktoś i mówi dam ci tu tera pieniądze i ruchaj się ze mną. Nie takiego życia chcemy dla naszych żon, córek, matek i sąsiadek.


zgadzam się co do matek córek i żon.ale sąsiadki??? zwłaszcza jak są fajne i niedrogie ;)
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Uzupełnienie brakujących postów z tej strony

Biustwo pisze:ruger44, mój promotor, profesor, był analfabetą. To o niczym nie świadczy :P


komin pisze:Biustwo, w sumie swiadczy o tym ze polskie uczelnie jeszcze dlugo beda w ogonie swiatowych rankingow... cos sie moze ruszy jak profesorowie przestana byc analfabetami :lol:
Wogole to myslalem ze Biustwo wazki temat o kurwach odkopala i chce podyskutowac a tu pierdy o profesorach niepismiennych ;)


Świerk Engelmanna pisze:
Biustwo pisze:ruger44, mój promotor, profesor, był analfabetą. To o niczym nie świadczy :P

Może dyslektykiem? Byłby w doborowym gronie: Albert Einstein, Isaac Newton, Leonardo da Vinci, Pablo Picasso, Vincent van Gogh, Aleksander Bell, Mozart, Ludwig van Beethoven, Thomas Edison, Quentin Tarantino. To tylko kilku sławnych.


Biustwo pisze:komin, ojej, przykro mi, że Cię rozczarowałam.

Świerk Engelmanna, nie. był po prostu leniem. Kiedyś karierę naukową robiło się, wstępując do partii. Nie trzeba było znać ortografii. Zaczynam myśleć, że być specjalistą w swojej dziedzinie też nie trzeba było być... ale to już za duży off top.


kopia google`a(uzup.str.5-tej)
kopia archive.today(uzup.str.5-tej)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


parostatek pisze:Jak czytam co tu większość z was za brednie wypisuje to mi się płakać chce jaka ciemnota w narodzie...

B L A C K E D** pisze: i teraz powiedz mi ile prostytutek bada się chociaż 1 raz w miesiącu ?


Zawodową kurwa chodzi częściej do ginekologa w kwartale niż wasze kobiety w ciągu pięciu lat.

Zaczerpnijcie trochę wiedzy o temacie bo jak widzę narazie opieracie się tylko na umoralniających gadkach i jakiś miejskich, pijackich legendach.

A po co normalna kobieta ma się często badać skoro badania kosztują kilkaset złotych i w przeciwieństwie do dziwki nie ma kilku klientów dziennie tylko stałego partnera? Po za tym te badania od kolegi lekarza możecie sobie o kant dupy potłuc, dziwki kochają pieniądze i wyrzucanie 500 zł co miesiąc na badania to dla nich wielka strata zwłaszcza, że choroby można wykryć dopiero po 3 miesiącach od zarażenia a w 3 miesiące to wiesz ilu facetów ją zdąży wyruchać? I to nie tylko w gumce. Prostytutka to chora psychicznie osoba, na dnie, zniszczona przez życie, której już wszystko jedno a jej klienci to najgorszy sort "ludzi" i są w krajach rozwiniętych karani bo tam handel ludzkim towarem jest krzywdzeniem psychiki i patologią. Komin pewnie w realu byś się wstydził przyznać, że musisz i chcesz płacić tylko w internecie się otwierasz i wmawiasz sobie, że to co robisz jest normalne. Z taką przeszłością nie masz szans na coś poważnego z kobietą, która dziwką nie była i nie jest.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Permanent, stary temat odkopales... tak w skrocie... nie zgadzam sie z Twoimi teoriami, a dlaczego to juz mi sie nie chce powtarzac...
Co do mnie... ok, cos tam sobie na moj temat wymysliles a ja nie czuje potrzeby wyprowadzania Cie z błędu, bo i po co?
Jedna poprawka generalna, dotyczaca wiekszosci korzystajacych z uslug pro. Nie "musisz i chcesz" a "możesz i chcesz".
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jak już to musisz, możesz i chcesz, bo musisz przede wszystkim zapłacić jeśli chcesz ruchać. I nie pisz, że życie jest piękne żeby poczuć się lepiej bo Twoje życie jest przegrane aż smutno. Psycholog kazał Ci to powtarzać?
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


@Permanent
:lol: Kozak :D w dodatku tak wiele wie o moim zyciu :D juz Cie polubilem :D
Niestety znow sie nie zgadzam... tylko moge i chce. Z jaka "przeszloscia"? :P Masz problem z tym ze ja bylem "na dziwkach" za kase a Ty wyrywasz lachony w barach i myslisz ze tamte maja cipki dezynfekowane soda kaustyczna? Przez to jestes lepszy? Czy po prostu masz zone/stala partnerke z kompletem badan, ksiazka przebiegu i wiedziesz radosne zycie wygrywa? To Twoje zycie jest tak zajebiste ze az musiales wejsc na SU , nastepnie zarejestrowales sie na forum i w ciagu dwoch dni najebales opini o dziewczynach? Czy to znaczy ze ta Twoja stala partnerka to prawa dlon? Nie wiem, zgaduje, pytam. Ile prostytutek w zyciu poznales zeby sie o nich wypowiadac tak jak sie wypowiadasz? Bo Twoja ocena sugeruje ogromne doswiadczenie, a jesli takie masz to skad pretensje do mnie?
Jestes moze jasnowidzem? skad wiesz tak wiele o moim zyciu zeby stwierdzic ze jest przegrane? Oswiec mnie po prostu...
Zycie jest piekne... bo jest? bo tak uwazam? Nie mam doswiadczen z psychologami... Tobie tak kazali mowic?
Zdjesz sobie sprawe ze mam twoje zdanie w dupie? Bo poki co jestes dla mnie nikim, jakims randomowym nickiem ktory zarejestrowal sie przedwczoraj i wyrzyguje tu swoje "madrosci"? Moze najpierw zrob cos co sprawi ze chociaz w minimalnym stopniu Twoja opinia moze miec jakies znaczenie? Potem ewentualnie feruj wyroki?
No ale rozbawiles mnie, uwielbiam takich kozakow jak Ty, dostarczaja mi kiepskiej, ale jednak, rozrywki.
Pozdrawiam.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


MOŻE to każdy kto ma pieniądze ale jeśli ktoś CHCE to MUSI zapłacić.


I tak jesteś dla mnie przegrywem. Mam gdzieś jaką masz przeszłość ale przyszła partnerka lub żona na pewno nie będą chciały byłego dziwkarza. Pozostają ci więc byłe prostytutki do założenia rodziny. Nie potrzebuje badań swojej dziewczyny wystarczy mi, że nie upadła tak nisko byś się zrownac z przedmiotem do używania przez byle frajera jak ty. To, że zarejestrowałem się na forum i jestem tu od ponad tygodnia nie znaczy, że czytam wszystko i się udzielam, napisanie komentarzy zajęło mi kilka minut wiesz co nawet mi się nie chce z tobą rozmawiać dla mnie jesteś marginesem a Twoje zdanie warte tyle co ty sam czyli nic.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Permanent, komin chodzi na kurwy, to może przynajmniej nabrał doświadczenia i potrafi dobrze ruchać. Ty za to tylko pierdolisz (głupoty).

A tak serio, to kobiecie wszystko jedno czy facet zabawia się z dziwką czy trzepie do modelek jak Ty. Dla tych świętych dziewic, jesteś takim samym kurwiarzem i przegrywem. Z kominem przynajmniej da sie czasem pogadać.
Biustwo


Kobiety lubią bad boyów i uganiają się za nimi, wbrew powszechnej opinii wolą kurwiarzy niż świętojebliwych rycerzy (co widać dobrze po statystykach ilości zaliczeń panów którzy próbują rycerzować kobietom) ale ta wiedza dociera do większości facetów zbyt późno powodując frustrację i zażenowanie co widać na załączonym wyżej przykładzie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Siedzicie za dużo w internecie i nie macie pojęcia o życiu. Kobietom nie jest wszystko jedno powiedz jakiejś lasce, która nie jest dziwką, że płaciłeś za sex a sam się przekonasz, że nic z tego nie będzie. Badboy to nie przegryw, który musi płacić kobietom żeby mu dały wręcz przeciwnie same na niego lecą. Dla kobiet bezpieczeństwo to podstawa związku. Dlatego dziwkarz jest z góry przekreślony. I od płacenia za sex doświadczenia nie nabierze bo każda kobieta jest inna i trzeba się zgrać dopiero po czasie można mieć dobry sex. Znam dziwkarza, którego moje koleżanki nie chciały więcej w łóżku i narzekały później, że był słaby ale jak się nasłucha od dziwek samych zachwytów to później odwala więc nie ilość dziewczyn tylko podejście i sprawność fizyczna się liczą.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Permanent, czego nie zrozumiales w Tym co do Ciebie napisalem? cyt:
komin pisze:Zdajesz sobie sprawe ze mam twoje zdanie w dupie?

Bo dalej sie produkujesz bez sensu... Teraz jeszcze zacząłeś nauczać na podstawie tego ze "kogos znasz i slyszales".
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Sex porady



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości